Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2009 o 17:58, Azvar napisał:


Tak jak mówi KaPe to jest buff z tym Executem. Na pewno na PvE bo nie będziesz tracił rage''a. Może juz nie będzie critów po 20k + ( dobra może będą z jakimiś buffami, ale to tylko tak dla przykładu ) ale moim zdaniem ( i
nie tylko ) to jest buff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może przy jakimś absurdalnym gearze, gdzie rage będzie zawsze na 100, można to uznać za nerf. Póki co, spalenie całego rage na Execute może oznaczać problem, jeśli potem zmissujemy i nie będzie rage by wykorzystać następny gcd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zresztą dodam jeszcze, ze jako Arms DPS nigdy nie używam normalnego executa( no chyba że boss ma 1 % ) bo z doświadczenia wiem, że wtedy DPS mi spada - trzeba czekać na pare white hitów/critów aby napełnić rage po takim executcie. Zresztą dzieki tej zmianie Fury zaczną używać Execute, bo póki co jest to zbędne spalanie rage''a.
A co do innych zmian Warrior''a to nerfów nie widze, buff z bloodrage ( niech mi ktoś powie, że 10 rage''a więcej to nie jest fajny buff ), z blockiem to bardziej fix, bo na PTR ludzie robili 20 k shieldslamy. Także nie rozumiem ludzi piszących na forum ( akurtnie nie tym ), że robią "quit WoW" i ogólne QQ. Może Warrior nie jest najlepszą klasą do PvP, ani PvE, ale nie jest też strasznie słaby. Takie jest przynajmniej MOJE zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja na raidach rzadko dps''uje więc może źle na to patrzę, ale w PvP to jest definitywny nerf Execute, jakby warrior w ogóle w WLK miał wysoki burst kiedykolwiek...

Jeśli o Shield Block idzie to istnieje obawa, że ta zmiana (+100% aggro przy Shield Slam, ale brak bonusu SBV do SS z Shield Blocka) będzie miała efekt odwrotny od zamierzonego i w efekcie Shield Slam będzie generować jeszcze niższe aggro (zobaczymy). Akurat nerf Shield Slama w PvP (obrażenia) mało kogo obchodzi, fajnie by jednak było gdyby tak samo zaczęli nerfić obrażenia zadawane przez innych tanków (druida i DK w szczególności) i nawet healerów także (którzy potrafią takiego np warriora "zfejsrollować" DoTami lecząc się non stop).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukam dobrej gildi ktora wyczyscila juz Ulduar 25 i zaczela brac sie za HM, napewno ktorys z was jest w takiej, znalazlo by sie miejsce dla dobrego i aktywnego warlocka ? http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Laughing+Skull&n=Defenetly szukam od dawna jakiejs dobrej a nie moze znalesc. Najlepiej stale miejsce w skladzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema mam taki problem, mialem ostatnio hacka na koncie i blizz zablokowal mi konto do czasu do poki nie wyczyszcze kompa i w koncu po kilku dniach, udalo mi sie calkowicie oczyscic kompa ( ;) "calkowicie"), dostalem od nich maila z ta informacja o banie, ale nie ma tam zbyt dokladnie napisane co mam zrobic zeby mi odblokowali konta ''/ i nie wiem teraz czy mam wysalac do nich normalnego maila czy przez ich stronke, wypelniajac formularz (tak jak po hacku), w maila bylo cos takiego :
Once you have performed the above steps, please send us another mail, with the following information:

Account Name: The account name you are using to login.
CD Key: original WoW game CD-key (we cannot accept Expansion CD keys).
Your Secret Question and Answer.
Name: the full name that the account was created with.
Address: The address information given when the account was created.
Zip/Postal Code: The zip/postal code that was given when the account was created.
The Following Statement: "I have now checked the security of my computer, ensuring it is free of any viruses or key loggers and can confirm all appropriate precautions have been taken."

Jeśli miałbym wysłać im maila czy w tym formularzu musze wstawiac stare dane czy nowe (np nowa nazwa konta itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 14:12, Lord_Ridick napisał:

Jeśli miałbym wysłać im maila czy w tym formularzu musze wstawiac stare dane czy nowe
(np nowa nazwa konta itp)

Nie chce Cie martwić, ale brzmi jak scam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

;] raczej watpie zeby to bylo oszustwo, albo jakis trick mail doszedl zaraz po banie a to co skopiowalem to tylko jego część, jeśli wiecie co trzeba zrobic by odzyskac konto w takiej sytuacji to napiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka nowa nazwa konta? Przecież nazwa konta jest stała i niezmienna.

Co do pozostałych danych (imię, nazwisko, adres, kod pocztowy), to masz wyraźnie napisane w mailu że chodzi o dane podane przy zakładaniu konta.

Jeśli chodzi o adres to wysyłaj jak chcesz. Może być przez stronkę, może być przez maila - to wszystko i tak dochodzi w jedno miejsce. Najlepiej jest chyba wysłać przez maila, ale RĘCZNIE wpisując adres e-mail (pamiętaj że adres musi być w domenie @blizzard.com). To tak dla bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, grałem tym dk w shadowmoon valley i podczas robienia jednego questa wpadłem do takiej zielonej mazi i nagle gra się zwiesiła, wywaliło mnie do ekranu początkowego i napis "You have been dosconnected form the server". Próbowałem 2 i 3 raz ale zaraz po zalogowaniu gra znowu się zawiesza i wywala. Najgorsze jest to, że z innymi postaciami nie mam takiego problemu. Może winą jest to, że to postać trialowa? Tylko, że rzekomo trail jest na 10 dni a ja zakładałem go w sobotę tydzień temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 14:40, Lord_Ridick napisał:

;] raczej watpie zeby to bylo oszustwo, albo jakis trick mail doszedl zaraz po banie
a to co skopiowalem to tylko jego część, jeśli wiecie co trzeba zrobic by odzyskac konto
w takiej sytuacji to napiszcie


Ja wszelkie problemy i zmjiany rozwiązywałam telefonicznie - najszybciej i od ręki wszystko.
A brzmi jak scam, wątpie żeby Blizz kazał Ci podpisywać jakąś formułkę czy też podawać wszystkie dane (nie przypominam sobie, żeby mi kazali podawać secretne pytanie i odpowiedż - pytali mnie o odpowiedz telefonicznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy proszą o dane adresowe które mają? Rozumiem że i tu chcesz pokazać że support leży tak jak w wątku o GW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że za parę dni wznowię swoją przygodę z WoWem i planuję zakup Wrath of the Lich King. I mam pytanie - po upgradzie konta abonament przedłuży mi się o ile dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie mogę zalogować się do WOW''a? Połączenie internetowe ok, wszystko było ok przed godziną. Czy zarejestrowanie się na battle.net i zmiana loginu na adres email mają z tym coś wspólnego? nie wyświetla się złe hasło tylko komunikat że nie może się połączyć i mam sprawdzić swoje połączenie... Co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 21:09, Prosiaq napisał:

Coś czuję, że za parę dni wznowię swoją przygodę z WoWem i planuję zakup Wrath of the
Lich King. I mam pytanie - po upgradzie konta abonament przedłuży mi się o ile dni?


O tak dużo jak sobie doładujesz...

@ Czternasty - wina łącza internetowego bądź zapory internetowej/antywirusa (jeśli coś zmieniałeś) na 99%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 21:09, Prosiaq napisał:

Coś czuję, że za parę dni wznowię swoją przygodę z WoWem i planuję zakup Wrath of the
Lich King. I mam pytanie - po upgradzie konta abonament przedłuży mi się o ile dni?


o zero dni (: żeby zagrać, będziesz musiał kupić prepaida, bądź zapłacić karta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 14:12, Lord_Ridick napisał:

ciach...


W styczniu dostałem podobnego maila, z tym, że w innej sprawie niby. Od razu mnie zdziwiło, że tak dużo danych chcą, więc skontaktowałem się z blizzardem i okazało się, że to oszustwo było. Radze więc dobrze się temu przyjrzeć zanim odpowiesz im na te wszystkie pytania(szczególnie SQ i SA). Napisz maila do blizza albo zadzwoń bo to mi źle wygląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmierdzi oszustem z jednego prostego powodu: niby nie pytają o hasło do konta, ale jednak pytają o sekretne pytanie i odpowiedź na nie, a to w połączeniu z nazwą konta w zupełności wystarcza do przejęcia kontroli nad kontem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się