Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2009 o 18:40, L33T napisał:

Mam być szczery ? Mam to gdzieś niech sam szuka.


Azvar approves!™ Dla takich to najpierw się podaje http://justfuckinggoogleit.com/ , a potem wysyła do księgarni po słownik języka angielskiego (właśnie sam sobie taki kupiłem, mimo że język znam bardzo dobrze, ale w starym wkurzała mnie cenzura obyczajowa :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy w grze masz takie samo odświeżanie ekranu co na pulpicie.
Zazwyczaj pomaga ustawienie takiej samej wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna ma podstawową wersje gry zaktualizowaną do dzisiejszych wymagan, chciała upgradować konto na tbc, aby mieć te 10 dni i tu zaczynają się schodki, gdyż nie można zainstalować tbc. Instalator podaje jedyną opcje jaką jest PLAY TBC. Czy jest możliwe, że te patche zainstalowały jej tbc i wysatrczy tylko dokonać ulepszenia konta przez pisanie cd-keya? Niestety nie mam żadnych punktów odniesienia, zwłaszcza że nie wiadomo czemu strona, która umożliwiała nabycie 10 dni testowania tbc się nie wyświetla...

Dosyć kontrowersyjna teza, co myślicie? Czytałem, tutaj że jakiś chłopak miał podobny problem z tym instalatorem, ale inne były okoliczności, a jedyną radą, żeby odinstalować całego wowa i wszytko co z nim związane wraz ze wszelkimi wpisami w rejestrze... mam nadzieje, że takich radyklanych czynności nie będe podejmować bo aktualizować tą gre do dzisiejszych standardów to katorga.
Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patch to patch, gra to gra. Gdyby patche miały zawierać pełną wersje TBC, to zajmowałyby grube GB więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy "Every Man for Himself" jest takie dobre jak by się mogło wydawać?
This effect shares a cooldown with other similar effects. Czyli wszystkie trinety również mają cd, więc po jakiego grzyba nam ta umiejętność jak każda klasa ma trinket, a EMfH działa jak trinket i nawet dodaje mu cd - WotF jest tutaj o wiele lepsze. Tak więc jaka jest zaleta Every Man for Himsel ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

In addition do wyższego, Dranei jako priest ma Fear Ward (a Nelf np. Starshards) tyle że jak jako troll priest również posiadam fear ward - czy przez dodanie FW dla każdej klasy priesta dranei traci ? (bo taki nelf ma unikatowy Starshards, a już dranei ma FW czyli to co każdy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 00:22, Czternasty napisał:


Ty tak serio ? Tez racial jest najlepszym ( albo jednym z lepszych ) ze wszystkich ras. Zastępuje on trinket PvP co daje Ci możliwość założenia DPS trinketu. Ot co .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się zainstalować TBC na aktualną wersję gry (3.0+) korzystając ze starszych płytek TBC. Proponuję odinstalować grę i zainstalować ją ponownie za pomocą instalatora na stronie Blizza, lub z płyty WLK (WLK zawiera również podstawkę i TBC, więc nie trzeba ich wcześniej instalować).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 01:33, Murith napisał:

>
Ty tak serio ? Tez racial jest najlepszym ( albo jednym z lepszych ) ze wszystkich ras.
Zastępuje on trinket PvP co daje Ci możliwość założenia DPS trinketu. Ot co .

mylisz sie, jedyna klasa która może mieć z tego krzyść to rogal (2xtrinkety z dmg procami zaraz po openerze złe nie są w solówkach, zwłaszcza rogal-rogal)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 01:43, SoieR napisał:

mylisz sie, jedyna klasa która może mieć z tego krzyść to rogal (2xtrinkety z dmg procami
zaraz po openerze złe nie są w solówkach, zwłaszcza rogal-rogal)


Interesuje mnie czy bedzie tam korzyść dla priesta. Zaczynam ally, a human z plusem do spirit byłby całkiem niezły. To jak z tym EMfT? Jest to coś warte? (zawsze jest dwarf)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 01:55, Czternasty napisał:

> mylisz sie, jedyna klasa która może mieć z tego krzyść to rogal (2xtrinkety z dmg
procami
> zaraz po openerze złe nie są w solówkach, zwłaszcza rogal-rogal)

Interesuje mnie czy bedzie tam korzyść dla priesta. Zaczynam ally, a human z plusem do
spirit byłby całkiem niezły. To jak z tym EMfT? Jest to coś warte? (zawsze jest dwarf)

protip.... weź to co bardziej ci odpowiada z wyglądu, naprawde.. racjale moga się zmienić w każdej chwili a jeśli wybierzesz postać któraj nie lubisz bąć nie odpowiada ci jej wyglą w przypadku właśnie zmiany raciali będziesz się bardziej z tym męczył niż możesz przypuszczć...
krasnoludy po nerfie też są "takie sobie" (nie ma już 8s immunity na krwawienie/trucizny/choroby), jedyby naprawde "op pełną gębą" racial dla priesta to wotf, szczególnie w compach rogal/priest- team złożony z 2ud ma znaczną przewage nad swoim mirrorem nie-ud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 01:55, Czternasty napisał:

Interesuje mnie czy bedzie tam korzyść dla priesta. Zaczynam ally, a human z plusem do
spirit byłby całkiem niezły. To jak z tym EMfT? Jest to coś warte? (zawsze jest dwarf)


Posłuchaj Soiera i weź to co Ci się najbardziej wizualnie podoba. Odkąd stworzyłem sobie swojego Draenei (tak tuż przed wyjściem WotLK) jego główny racial zdążył się zmienić ze trzy razy. Krasnoludy do niedawna miały dużo mocniejsze Stoneform, Gnomy miały EMfT, ale w którymś momencie usunięto im i dano ludziom, etc. Raciale to co najwyżej wskazówki, Blizzard ciągle coś zmienia. Ponadto jeśli nie masz zamiaru bawić się w PvP to EMfT możesz właściwie nawet nie wrzucać na pasek - tak rzadko się przydaje podczas levelowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wbiłem 80 lvl shamanem mam go w ele/resto no i takie pytanie jakie teraz polecacie AddOn''y?
Do raidowania oczywiście mam starego dobrego DBM, ale słyszałem że w do healingu się teraz innych używa.

Bardzo by mi zależało na czymś małym i czytelnym, co pokaże mi kto jest w zasięgu. Blizzowe ramki raidów dalej są beznadziejne a w ogóle ten interfejs już mnie obrzydza.
Chciałbym spróbować czegoś nowego, co polecacie? Tylko żeby za bardzo nie zmieniało interfejsu np. miejsca mapy.

Aha i kiedyś był taki AddOn który pokazywał przepisy które brakują gdzie dropią itp ale słyszałem że teraz wszystko ma się od trainera, za repe albo z odkryć więc jest to w sumie nie potrzebne, to prawda?

PS: czy blizz zamierza wprowadzić coś dobrego do alchemii? Epickie trinkety albo coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 04:42, Grodhar napisał:

Właśnie wbiłem 80 lvl shamanem mam go w ele/resto no i takie pytanie jakie teraz polecacie
AddOn''y?
Do raidowania oczywiście mam starego dobrego DBM, ale słyszałem że w do healingu się
teraz innych używa.

Bardzo by mi zależało na czymś małym i czytelnym, co pokaże mi kto jest w zasięgu. Blizzowe
ramki raidów dalej są beznadziejne a w ogóle ten interfejs już mnie obrzydza.
Chciałbym spróbować czegoś nowego, co polecacie? Tylko żeby za bardzo nie zmieniało interfejsu
np. miejsca mapy.

Aha i kiedyś był taki AddOn który pokazywał przepisy które brakują gdzie dropią itp ale
słyszałem że teraz wszystko ma się od trainera, za repe albo z odkryć więc jest to w
sumie nie potrzebne, to prawda? (chodzi mi w sumie tylko o alchemie narazie)

PS: czy blizz zamierza wprowadzić coś dobrego do alchemii? Epickie trinkety albo coś
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też swojego czasu raidowałem bez (nie licząc dbm, mam nadzieję że ty go masz ;P ).
Nie ma w tym nic dziwnego, ale naprawdę jako healer warto mieć coś do healingu bo praktycznie jak się przyzwyczaisz to wszystko jest lepsze od blizzwych okienek ;p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 06:03, Grodhar napisał:

Też swojego czasu raidowałem bez (nie licząc dbm, mam nadzieję że ty go masz ;P ).


Jak mówię, że bez to bez :D Jakoś się przyzwyczaiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się