Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

>ylko na pewno ALE TO NA PEWNO było by takie zamieszanie na serwerach, ze przez następne kilka miesięcy byłyby same darmowe migracje. Bo dużo znalazło by się chętnych żeby pograć aliantami oj dużo.

I dlatego blizz ciągle pracuje nad tymi "dodatkowymi restrykcjami", które mają pomóc zachować balans na serwerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 12:17, the_bishop napisał:

mam pytanie, czy kiedyś blizzard nie wypowiadał się ze będzie wydawał dodatek do WoWa
co rok ?


Była taka wzmianka jednakże im później tym lepiej. Gram w WoW''a od samego początku, ledwo "ukończyłem" Vanillę, a za chwilę było TBC i tak dalej więc mam nadzieję, że tym razem minie trochę czasu zanim wyjdzie nowy dodatek. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masz racje. Co prawda po tym patchu nastepny wiekszy patch bedzie juz z Lich Kingiem. Ale ja uwazam iz powinnno byc troche czasu zeby to wszystko rownie przejsc altami (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem hunterem jakoś mnie nie interesował, okazało się ostatnio że dobrze znam talenty wszystkich postaci, tylko nie huntera, móglby mi ktoś opisać jakie specjalizacji do czego się używa? I może taki wasz build jak gracie hunterami, nie jakiś idealny z reguły pro, chce po prostu znać wasze opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W następnym patchu Lich King będzie ale pewnie znowu w innym miejscu, na ostateczne starcie pewnie dopieru sobie poczekamy a jeśli już to być może dostaniemy tylko jakąś namiastkę tego starcia, np LK ucieknie zostawiając skrzynke ;D
Aha wie ktoś dokladnie jaki będzie system emblemów w 3.2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 12:24, the_bishop napisał:

masz racje.


Ja mam tylko jedną postać i staram się zawsze ją maxować pod każdym względem (sety PvE/PvP, profesje itp), nie mam czasu na alty, zazwyczaj jeżeli już gram to gram moim magiem, w innym wypadku szkoda czasu. :)

@Grodhar

Buildy huntera: http://www.wowwiki.com/Hunter_builds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 12:24, the_bishop napisał:

masz racje. Co prawda po tym patchu nastepny wiekszy patch bedzie juz z Lich Kingiem.
Ale ja uwazam iz powinnno byc troche czasu zeby to wszystko rownie przejsc altami (:


Jak chcesz przejsc content tez altami ten co jest to chyba jeszcze z rok bylby Ci ;p

Ja atm nie mam zabitego Algalona ani 10 ani 25. Z 10 brakuje mi Alone in darkness ( yogg bez pomocy keepoerów). Z 25 opusciłem kill yogga na 1 keepera, w tygodniu bedzie, wiec tak samo jak na 10, jeszcze na 0 keeperów, ale to jeszcze duzo czasu do tego :)


Patch z coloseum bedzie za jakies 1,5 meicha. Coloseum znowu z 6 miesiecy. Patch z IC Citadel w okolicy stycznia/lutego mysle NAJWCZESNIEJ. Wiec dodatek tak jak samo jak WotLK na jesien za rok :)


Jeszcze czas mamy na zabawe w WotLK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 12:28, Grodhar napisał:

Aha wie ktoś dokladnie jaki będzie system emblemów w 3.2 ?


- Każdy dungeon, który poprzednio dropił Emblems of Heroism/Valor, taki jak Naxxramas czy Heroic 5man, będzie teraz dropić Emblems of Conquest zamiast tego
- Obie wersje Crusader''s Coliseum (nowy raid) będą dropić Emblems of Triumph
- Heroic Daily quest będzie nagradzać 2x Emblems of Triumph, zaś Normal Daily 1x Emblem of Conquest
- Achievmenty związane z Emblems of Heroism/Valor zostaną przesunięte do Feats of Strength i nie będzie już można ich zdobyć
- Te emblemy, które posiadasz, nie zostaną zamienione ani usunięte z gry, tak samo nadal będzie można zamieniać emblemy na te o tier niżej

Przygotujcie się na powrót "welfare PvP epics" ;) Tak tak, będzie można łatwiutko i szybko zdobyć full set PvP Furious Gladiator''s... Nie żebym narzekał :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Dość spory chyba. Założyłem konto trail (aby je potem doładować cd-keyem jaki mam z gry - te 40 dni:D) tylko, że nie mogę się teraz zalogować na stronę z kontem, a gra działa na tym koncie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 12:30, Elk napisał:

Jak chcesz przejsc content tez altami ten co jest to chyba jeszcze z rok bylby Ci ;p


Ale co to znaczy content? Jeśli ktoś chce po prostu zobaczyć czym się różni gra po drugiej stronie, to dungeony może spokojnie olać, bo są identyczne. Jedyna różnica to tereny (jak się robi raid na miasto przeciwnika, to raczej nie ma się czasu na zwiedzanie i nie można za bardzo zagadać do NPCów) oraz questy, a te się przecież wykonuje spokojnie. Jeśli ktoś sobie odpuści główną postać i zrobi alta po przeciwnej stronie, to o ile zna mechanikę i wie jak zarabiać, może sobie nabić 80-tkę przy okazji poznając questy bardzo szybko. Wiele z nich jest wspólnych, więc te się i tak przeskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@@@@@@@@@
Samo się naprawiło - net mi siadł xD

***EDIT***

Czyli mogę już teraz dodać klucz gry na koncie i dzięki temu będę miał 40 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 12:58, Azvar napisał:

- Achievmenty związane z Emblems of Heroism/Valor zostaną przesunięte do Feats of Strength
i nie będzie już można ich zdobyć

Zastąpi je za to jeden nowy achievement - wspólny dla wszystkich emblemów. Tak więc niezależnie od tego, co się będzie zbierać, będą się one do niego liczyć. Co do setów PvP to nawet obecnie wystarczy farmić emblemy by zdobyć pełny set z poprzedniego sezonu. Teraz będzie po prostu jeszcze łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 12:58, Azvar napisał:

Przygotujcie się na powrót "welfare PvP epics" ;) Tak tak, będzie można łatwiutko i szybko
zdobyć full set PvP Furious Gladiator''s... Nie żebym narzekał :>


W jaki sposób szybko i łatwo ? Wymiana emblemów na Furious''a czy za honor ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 15:14, Arcling napisał:

> - Achievmenty związane z Emblems of Heroism/Valor zostaną przesunięte do Feats of
Strength
> i nie będzie już można ich zdobyć
Zastąpi je za to jeden nowy achievement - wspólny dla wszystkich emblemów. Tak więc niezależnie
od tego, co się będzie zbierać, będą się one do niego liczyć. Co do setów PvP to nawet
obecnie wystarczy farmić emblemy by zdobyć pełny set z poprzedniego sezonu. Teraz będzie
po prostu jeszcze łatwiej.

może wreszcie gearowanie świeżo wbitej 80 pod pvp nie będzie kilku tygodniową torturą? o czym ja śnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja zaczolem zbierać juz emblem of heroism na chesta do lvlingu. Naprawdę bardzo miło i łatwo leweluje sie postać która ma full set do lvlingu, a z tym chestem będzie jeszcze lepiej (: Pomyslcie tylko hunter z shoulders, chestem 2 x trinket, bow i wep :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się