Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2009 o 14:03, Fumiko napisał:

Hordą gram na The Venture Co (PVPRP). Alliance - Blade''s Edge (normal).

Bardzo chętnie bym z tobą pograł ;) ale niestety nie nadaje się na serwery RP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 14:10, Los_Emilos napisał:

Bardzo chętnie bym z tobą pograł ;) ale niestety nie nadaje się na serwery RP.


A co to za sztuka niby grać na RP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.08.2009 o 14:03, Fumiko napisał:

Hordą gram na The Venture Co (PVPRP).


Jak jest na Venture Co jesli chodzi o osoby levelujace, nie licząć end game playerów? Da się w miarę złapać grupę do instancji albo group questów? Czy byłbyto dobry realm na nową postać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 14:48, Fumiko napisał:

> Bardzo chętnie bym z tobą pograł ;) ale niestety nie nadaje się na serwery RP.

A co to za sztuka niby grać na RP?

na RP trzeba w jakiś sposób odgrywać postać którą się gra, nie można rozmawiać o tym co wczoraj jadłem JA itp. Może zacznę tam grać jako Blood Elves (warrlock).
Mam jeszcze kilka pytań co do maga i właśnie warlocka. Czy warlock który poświęcił się przyzywaniu minionów/demonów jest przydatny na raidy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 14:51, Czternasty napisał:

Jak jest na Venture Co jesli chodzi o osoby levelujace, nie licząć end game playerów?


Na ogół jak krzykniesz to ktoś się zbierze. Zawsze się możesz jakoś ze mną zgadać (Saliana/Violessa) i razem coś się pokombinuje.

@Los_Emilos
Idealista :D Trade chat jest takim samym "barrens chat" jak wszędzie a roleplayerzy się zdarzają najczęściej w wydzielonych grupkach. Jeśli chcesz, to zagadaj (nicki powyżej) to Ci w miarę wyjaśnię z czym to się je i jak się w to bawić, k?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 15:08, Los_Emilos napisał:

> > Bardzo chętnie bym z tobą pograł ;) ale niestety nie nadaje się na serwery
RP.
>
> A co to za sztuka niby grać na RP?
na RP trzeba w jakiś sposób odgrywać postać którą się gra, nie można rozmawiać o tym
co wczoraj jadłem JA itp. Może zacznę tam grać jako Blood Elves (warrlock).
Mam jeszcze kilka pytań co do maga i właśnie warlocka. Czy warlock który poświęcił się
przyzywaniu minionów/demonów jest przydatny na raidy?

I tak i nie, nie jest niezbędny, nie robi najwyższego DPS , bo robi najniższy(z moich doświadczeń) ze wszystkich 3 warlockowych speców, ale jak nie jesteś w jakiejś hardcore gildi gdzie liczy się każdy punkt DPSu, spokojnie można tym raidować. Pytanie miało być do maga i warlocka a jest tylko do locka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 08:29, Azvar napisał:

A tam, nie ma to jak dobry heroic przynajmniej raz dziennie :) Tą drogą można już łatwiutko
zdobyć 14 emblemów tygodniowo bez zaglądania do koloseum.

Wiesz, to zależy ile ich w przeszłości robiłeś. Ja bardzo często robiłem heroici po wyjściu WotLK, dalej jeszcze dużo na nie chodziłem aby zrobić wszystkie achievementy do Glory of the Hero(w tym częste chodzenie do Violet Hold, aby w końcu pojawił się brakujący boss +pomaganie niektórym ludziom z gildii). Sam sobie odpowiedz na to pytanie czy tak znowu tłumy chętnie będą chodzić na heroici :) Raczej jedynie jako nudne farmienie.

Dnia 04.08.2009 o 08:29, Azvar napisał:

PS. Patch w tym tygodniu ponoć, coś szybko (spodziewałem się go we wrześniu raczej)...

Jutro ma być patch. Też jestem zaskoczony, bo spodziewałem się go jakoś za 2 tygodnie. Mam nadzieję, że raid nie będzie zbyt zbugowany, w końcu jest krótszy od Ulduaru, więc mniej było rzeczy do skopania. Chociaż mogą być problemy z lagami lub padem serweru od instancji w rezultacie czego gracze będą wykopywani na zewnątrz w ciągu walk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 15:12, Fumiko napisał:

@Los_Emilos
Idealista :D Trade chat jest takim samym "barrens chat" jak wszędzie a roleplayerzy się
zdarzają najczęściej w wydzielonych grupkach. Jeśli chcesz, to zagadaj (nicki powyżej)
to Ci w miarę wyjaśnię z czym to się je i jak się w to bawić, k?


Bardzo chętnie ale WoW''a zamawiam dopiero w połowie sierpnia bo do 12 pracuje a i tak za poprzedni miesiąc jeszcze kasy nie dostałem. Na razie chce się dowiedzieć o grze jak najwięcej bo jednak grałem głównie tylko w Guild Wars a te gry dość znacząco się różnią.

Dnia 04.08.2009 o 15:12, Fumiko napisał:

I tak i nie, nie jest niezbędny, nie robi najwyższego DPS , bo robi najniższy(z moich
doświadczeń) ze wszystkich 3 warlockowych speców, ale jak nie jesteś w jakiejś hardcore
gildi gdzie liczy się każdy punkt DPSu, spokojnie można tym raidować. Pytanie miało być
do maga i warlocka a jest tylko do locka :P

Ja na 100% będę grał na 2 serwerach. Burning Legion to mag Dreanei bo kumpel tam gra jak już pisałem no i drugi po stronie chordy jako warrlock dla przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 15:13, Arcling napisał:

Sam sobie odpowiedz na to pytanie czy tak
znowu tłumy chętnie będą chodzić na heroici :) Raczej jedynie jako nudne farmienie.


Jak dla mnie 5manHero to sama przyjemność, prościutka farma i świetna okazja aby poznać nowych ludzi, z którymi potem można grać razem :) Wolałbyś dodatkowych 14 raid bossów w tygodniu zamiast tego nowego daily na Emblem of Triumphx2? Bo ja wolę daily :)

Dnia 04.08.2009 o 15:13, Arcling napisał:

Chociaż mogą być problemy z lagami lub padem serweru od
instancji w rezultacie czego gracze będą wykopywani na zewnątrz w ciągu walk.


Duża liczba osób robiąca codziennie daily w Icecrown + nowy krótkszy raid dungeon + 4 poziomy trudności = nie zdziwie się, jeśli już jutro zaczną padać lub lagować serwery. Najlepiej niech w 3.3 dodadzą jeszcze 15 minutowy raid dungeon z 8 poziomami trudności i w samym środku Dalaran :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 15:21, Los_Emilos napisał:

Ja na 100% będę grał na 2 serwerach. Burning Legion to mag Dreanei bo kumpel tam gra
jak już pisałem no i drugi po stronie chordy jako warrlock dla przyjemności.


A czemu koniecznie Draenei? Z Gnomów też fajni magowie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 16:47, Fumiko napisał:

A czemu koniecznie Draenei? Z Gnomów też fajni magowie są.


Nie.. Ciężko je trafić myszką :P
(tak wiem, że można tabem xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 17:10, DemoBytom napisał:

Nie.. Ciężko je trafić myszką :P


Gnomów się czepiają a nikt nie zauważy jak debilnie wygląda skradająca się kupa mięśni... no na pewno nikt nie zauważy jak taki w krzaczkach przycupnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 17:17, Fumiko napisał:

Gnomów się czepiają a nikt nie zauważy jak debilnie wygląda skradająca się kupa mięśni...
no na pewno nikt nie zauważy jak taki w krzaczkach przycupnie :D


Tak, ale jednak gnomy wyglądają mi na parodię wszystkiego. Biega sobie małe coś z wielkim mieczem i z różowymi czy jaskrawo zielonymi włosami. Normalnie parodia wojownika.
Chociaż Draenei nie są wcale dużo lepsi...

PS. co do Twojej wcześniejszej rozmowy z Los_Emilos. To chyba dobry pomysł na wpis na Twojego bloga. Poradnik dla początkujących roleplayowców ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 17:48, Daimon_Frey napisał:

Tak, ale jednak gnomy wyglądają mi na parodię wszystkiego. Biega sobie małe coś z wielkim
mieczem i z różowymi czy jaskrawo zielonymi włosami. Normalnie parodia wojownika.


A bo to jedne Gnomy tak mają? Popatrz na Night Elfy - biega sobie takie coś z brodą przypominającą mech i z łapą jak popeye. Albo na Taurenów DK - przecież to cud, że on ze swojego konia nie spadnie, ledwo się na nim mieści. Ludzie? Jak się popatrzy na dowolnych wojowników to można się załamać. Pokrzywieni, garbaci, pogięci. Trolle zresztą nie są lepsze, tylko u nich łatwiej to usprawiedliwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 16:47, Fumiko napisał:

A czemu koniecznie Draenei? Z Gnomów też fajni magowie są.

Chodzi mi tylko o wygląd wizualny bo Gnowy jak i elfy głupio wyglądają a moja ulubiona rasa- krasnoludy co najwyżej może robić za priesta a nie lubię roli leczenia.
A jeszcze mam pytanie związane z WoW'em i XFire. Z tego co widzę komunikator ten ma jakieś dodatkowe rzeczy dla tych co grają w WoW'a. Jakie są te dodatkowe funkcje jeśli ktoś wie bo np. na samej stronie też można wpisać imię i serwer postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 17:17, Fumiko napisał:

Gnomów się czepiają a nikt nie zauważy jak debilnie wygląda skradająca się kupa mięśni... no na pewno nikt nie zauważy jak taki w krzaczkach przycupnie :D


Undeadów się nie widzi. Bo w końcu kto zwraca uwagę na kupę kości leżącą w krzakach? Ot kolejna wojenna ofiara..
Undeadów sie co najwyżej czuje ;P
A gnomy mnie szczególnie śmieszą odkąd zobaczyłem małe biegające coś z wielką różową głową i dwoma dwuręcznymi mieczami. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 18:25, Los_Emilos napisał:

> A czemu koniecznie Draenei? Z Gnomów też fajni magowie są.
Chodzi mi tylko o wygląd wizualny bo Gnowy jak i elfy głupio wyglądają a moja ulubiona
rasa- krasnoludy co najwyżej może robić za priesta a nie lubię roli leczenia.


Może sprecyzuj czego oczekujesz, bo na razie wychodzi na to, że z nieznanych powodów chcesz postać noszącą wyłącznie cloth. Każda rasa ma po kilka klas do wyboru, Krasnoludy mogą być również Wojownikami, Paladynami, Hunterami i Rogue. Ponadto absolutnie każdą klasą można grać jako dps, kapłanami również (chociaż tutaj faktycznie będzie presja ze strony innych żeby leczyć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 17:48, Daimon_Frey napisał:

To chyba dobry pomysł na wpis na Twojego bloga.


No cholibka, zmówili się czy jak? :D O co kurde kaman, kolejna osoba mi marudzi o mojego bloga :D

A teraz edit zbiorczy:

Dnia 04.08.2009 o 17:48, Daimon_Frey napisał:

Chodzi mi tylko o wygląd wizualny bo Gnowy jak i elfy głupio wyglądają


Ludzie też mogą być magami. I warlockami.

Dnia 04.08.2009 o 17:48, Daimon_Frey napisał:

A jeszcze mam pytanie związane z WoW'em i XFire. Z tego co widzę komunikator ten ma jakieś dodatkowe
rzeczy dla tych co grają w WoW'a.


Tak, można na swoim profilu mieć podlinkowane konkretne (zasadniczo swoje) postaci z WoW Armory. Na samym profilu pokazuje tylko imię, level, gildię i serwer, ale jest też link konkretnie do Armory właśnie.

Dnia 04.08.2009 o 17:48, Daimon_Frey napisał:

A gnomy mnie szczególnie śmieszą odkąd zobaczyłem małe biegające coś z wielką różową głową i dwoma
dwuręcznymi mieczami. xD


Dlatego się zawsze odgrażam, że kiedyś podleveluje sobie moją wojowniczkę (różowe włosy, a co :P) i dam jej 2x topory dwuręczne :D
4 da lulz jak to mówią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu chce grać jako mag. Rzecz czysto subiektywna. Zostało mi to po grach cRPG, szczególnie Gothic ale i Morrowind i Oblivion a warlock to jako pozostałość po nekromancie z Guild Wars. Wiem że to co innego ale sposób gry może być bardzo podobny. Może kiedyś jak już będzie mi zależało na zmianie stylu gry to krasnolud jako tank na raidach. Wydaje mi się że tankerów jak i leczących zawsze brakuje.
A ma ktoś krasnoluda jako death knight? Chodzi mi o screen.

EDIT:

Dnia 04.08.2009 o 18:31, pkapis napisał:

Ludzie też mogą być magami. I warlockami.

Ja ludzmi gram tylko w grach w których inaczej nie można: Gothic, Mount and Bleid lub GTA. Zawsze po prostu wole jakąś rasą inna grać. W Oblivionie to elf wysokiego rodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się