Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2009 o 20:58, Los_Emilos napisał:

Dostępne są na stronie jakiejś czy w grze?


Są w grze i na wowarmory.

Dnia 04.08.2009 o 20:58, Los_Emilos napisał:

A gdybym chciał jednak od początku zacząć bawić się z alchemią i zbieractwem to dało by się coś an tym zarobić?


Coś zarobić się da na wszystkim. Twój wybór, twoja zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 21:00, DemoBytom napisał:

> Dostępne są na stronie jakiejś czy w grze?

Są w grze i na wowarmory.

Znalazłem ale nie widziałem aby pisało tan np. ile dana postać zginęła albo inne techniczne rzeczy (dla mnie to lepiej)

Dnia 04.08.2009 o 21:00, DemoBytom napisał:

> A gdybym chciał jednak od początku zacząć bawić się z alchemią i zbieractwem to
dało by się coś an tym zarobić?

Coś zarobić się da na wszystkim. Twój wybór, twoja zabawa.

Jeszcze się zastanowię co z tym zrobię.

Czy jest tak że jako mag lepiej pójść w odpowiednie drzewo umiejętności czy praktycznie się nie różnią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 20:42, Daimon_Frey napisał:

Możesz go zatytułować "Dobre rady cioci Fumiko" ;D


Jak to mówią nasi wschodni sąsiedzi "a paszoł na ch..." :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 20:58, Los_Emilos napisał:

> Tak. Są w grze baaardzo obszerne statystyki.
Dostępne są na stronie jakiejś czy w grze?

A gdybym chciał jednak od początku zacząć bawić się z alchemią i zbieractwem to dało
by się coś an tym zarobić?

Zakladka Achievment''s -> Statiscics, masz wszystko od ilości dmg jaki zrobileś, po dmg jaki zebrałes, ile razy umarłeś , ile golda zrobiłeś , wydałeś etc itp itd
@Down. Niestety golda można przenosić tylko między orzeszkami ziemnymi, laskowymi , nerkowcami i orzechami kokosowymi. PIstacje się nie kwalifikują.(Nie można)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 22:39, Los_Emilos napisał:

Czy jak gram na jednym serwerze to mogę w jakiś sposób przenieść kasę na inny, dla mojej
innej pistacji?


Pistacji? Orzeszka takiego?

Transfer kasy jest możliwy tylko razem z postacią (migracja postaci z całym sprzętem na inny serwer) i nie ma możliwości przesyłania pieniędzy pomiędzy alliance a hordą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 22:52, Fumiko napisał:

Transfer kasy jest możliwy tylko razem z postacią (migracja postaci z całym sprzętem
na inny serwer) i nie ma możliwości przesyłania pieniędzy pomiędzy alliance a hordą.


Można zrobić transfer pomiezy stronami za pomocą AH neutralnego (Tanaris itp.) Tylko trzeba znajomego do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 23:11, Kresseleth napisał:

Można zrobić transfer pomiezy stronami za pomocą AH neutralnego (Tanaris itp.) Tylko
trzeba znajomego do tego.


A to już nie jest transfer tylko robienie w jajo systemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
O co chodzi z tym:
Wyrwane z patch notes:
Players now have the option to queue for Wintergrasp from a Wintergrasp Battlemaster in any capital city or by simply entering the Wintergrasp zone.

Queuing will begin 15 minutes before each battle. If chosen, you will automatically be teleported to the zone. Any players in the zone who have not been chosen from the queue will be teleported out when the battle begins.

The queue system remains active for the entire battle. As soon as a player leaves, a new one will be chosen from the queue.

Trying to enter Wintergrasp during an active battle for which you have not been chosen will teleport you out. Please note that, as you are now able to fly over Wintergrasp, you will only be teleported out if you try to land and join the battle.

Czyżby już nie było ustawiania raidu dla wintergrasp i po prostu będzie obowiązywała zasada:"kto pierwszy ten lepszy"?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba czas powrocic do WoW''a i wylevelowac wreszcie do konca swojego maga (moj main priest, chyba przejdzie na emeryture i okazyjnie wpadnie poleczyc na bg czy jakims inst):) Ogladajac na yt to co wyprawia mag z multiple target living bombem, co tu duzo mowic gosc maksymalnie wyciagnal 18k dpsu a srednio mial 11k (4 kukielki w Theramore). Zastanawiam sie tez nad rerollem do hordy, ale jakos tak juz przyzwyczailem sie do ally :) do ciaglego przegrywania bg(poza premadami jezeli je robimy, lub godzinami nocnymi, kiedy dzieci juz smacznie spia;) Zauwazylem, ze wiekszosc gramowej braci opowiada sie za strona Ally, wiec i ja nie bede sie wyroznial ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 23:11, Kresseleth napisał:

> Transfer kasy jest możliwy tylko razem z postacią (migracja postaci z całym sprzętem

> na inny serwer) i nie ma możliwości przesyłania pieniędzy pomiędzy alliance a hordą.


Można zrobić transfer pomiezy stronami za pomocą AH neutralnego (Tanaris itp.) Tylko
trzeba znajomego do tego.

Wielkie dzięki.

W połowie sierpnia szukajcie mnie na Burning Legion z podobnym nickiem do tego :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 02:36, Jedrzej_92 napisał:

Ja też gram w Hordzie ale na serwie na ktorym pewnie nikt z was nie gra :P A co do BG
to różnie bywa ale przeważnie Horda ''''rzondzi''''.

Chorda była elitą ale chyba do czasu kiedy nie wprowadzili Blood Elves?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ma zapalniczka do pralki ? Horda jest na większości serwerów dużo silniejsza (liczebnie), ale na przykład na Darksperze Horda rządzi na BG, ale WG to obronili może ze 200 razy i regularnie dostają od Ally w tyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 03:09, Firaxo napisał:

A co ma zapalniczka do pralki ? Horda jest na większości serwerów dużo silniejsza
(liczebnie), ale na przykład na Darksperze Horda rządzi na BG, ale WG to obronili może
ze 200 razy i regularnie dostają od Ally w tyłek.

Kiedyś czytałem jakiś komentarz że blood elves powstał dla nobów którzy nie akceptowali wyglądu postacji a alli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 01:03, maniekk napisał:

Witam.


Witam również. ;-)

Dnia 05.08.2009 o 01:03, maniekk napisał:

Czyżby już nie było ustawiania raidu dla wintergrasp i po prostu będzie obowiązywała
zasada:"kto pierwszy ten lepszy"?


W zasadzie, o ile dobrze rozumiem, to coś tak jakby.
Na 15 min przed rozpoczęciem WG rozpoczną się zapisy ... a że WG jest chyba do 80 czy do 100 osób, to trzeba się będzie niekiedy trochę śpieszyć. ;-) W zależności od serwera.
Ale są i plusy ... automatyczna teleportacja do strefy, bez potrzeby biegania za portalami itd. (czy jakoś tak).

Natomiast wydaje mi się, że grupy raidowe generalnie będzie można sobie jakieś tam ustawiać ... Ci już czekający w kolejce zawsze będą się mogli jakoś dogadać, tak myślę. ;-)
W końcu co to za WG bez ustawiania raidu. ;-)

Dnia 05.08.2009 o 01:03, maniekk napisał:

Pozdrawiam


Pozdrawiam również.


@ Fumiko

Dnia 05.08.2009 o 01:03, maniekk napisał:

A to już nie jest transfer tylko robienie w jajo systemu :P


Normalna transakcja. Wystawiam sobie dajmy na to suszoną śliwkę za 5000 sztuk złota, a ktoś ją kupuje, bo bardzo lubi suszone śliwki i akurat tak się dziwnie składa, że ma te 5000 sztuk złota odłożone właśnie na tą śliwkę. ;-)

Tylko problem jest taki, że sam nie możesz kupować ani licytować własnych aukcji. Dlatego właśnie potrzebowałbyś pomocy jakiegoś zaufanego znajomego / przyjaciela.

Natomiast sama transakcja nie narusza w żadnym wypadku WoW-owskich TOS, także ja nie widzę przeciwwskazań.
A nawet jeśli, to znasz taką piosenkę Kazika:

„to co widać i słychać jest proste i banalne, co jest nielegalne jest bardziej opłacalne.”

A więc pięć lat za posiadanie, dziesięć używanie. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 14:00, Azvar napisał:

:/ Dobrze chociaż, że pod nowym raid dungeonem nie będzie gank festu :)

Czemu dobrze, gank festy są fajne, przynajmniej dla mojego ele shamana pod summon stone na naxie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 03:09, Firaxo napisał:

A co ma zapalniczka do pralki ? Horda jest na większości serwerów dużo silniejsza
(liczebnie).

Paradoks.
Albo jak to się dziś mówi, beka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 03:43, Dann napisał:

Normalna transakcja. Wystawiam sobie dajmy na to suszoną śliwkę za 5000 sztuk złota,
a ktoś ją kupuje, bo bardzo lubi suszone śliwki i akurat tak się dziwnie składa, że ma
te 5000 sztuk złota odłożone właśnie na tą śliwkę. ;-)


Tylko ostrzeżenie dla tych którzy będą się teraz bawić na neutralu:). Jeżeli dobrze pamiętam, to gobliny chcą sobie trochę dorobić, więc 15% z sumy np. 5000g stracicie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się