Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2009 o 11:40, Fliman napisał:

moje pytanie dotyczyczy na globalu jest tak samo?


Przekonasz się tylko jak sam zagrasz, ja osobiście uważam że gra na privie/piracie to strata czasu (i znam wielu, którzy przeszli na ten tzw "global" i żałują czasu spędzonego na tych nie legalnych), a do tego nigdy nie można mieć pewności czy wszystko tam działa tak samo jak w oryginale.

A co do finansów, to nie ośmieszaj się, te 50-60 zł miesięcznie (lub nawet prepaid za 85 zł na 2 miesiące) to nie jest wcale tak dużo, a pracę w młodym wieku wcale nie tak trudno znaleźć, nawet dorywczo. Jesteś po prostu albo za młody (w co wątpie), albo ci się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 09:52, Azvar napisał:

Ja to po prostu tłumaczę sobie tak, że wyrywam chwasty :P


Dla mnie sprawa jest prosta - płacę za to, żeby sobie pograć i dobrze się bawić. Goście łamiący zasady (które sami akceptowali) psują mi zabawę za którą zapłaciłam. Więc nie widzę powodu, żeby ich tolerować.
Tak samo postarałabym się np. o usunięcie z kina osoby która powiedzmy gada przez komórkę/z koleżanką zagłuszając film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz całkowitą racje oprócz ostatniego akapitu. 60zł to jest naprawdę sporo. Ja akurat po wakacjach sobie odłożę na abonament na kilka miesięcy i tylko dlatego kupuje WoW''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 12:51, Los_Emilos napisał:

Masz całkowitą racje oprócz ostatniego akapitu. 60zł to jest naprawdę sporo. Ja akurat
po wakacjach sobie odłożę na abonament na kilka miesięcy i tylko dlatego kupuje WoW''a.

Tyle że Prepaid za 2 miechy to 85zł, czyli 42,5zl czyli 1,6zł dziennie. Tyle to wydaje się na 1paczke chrupek, pól piwa, 1/4 paczki fajek, i innych rzeczy na które w młodym wieku zawsze są pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy grze w MMO z miesięcznym abonamentem, można się nauczyć oszczędzania i planowania. Proste. Kombinujesz jak zdobyć kasę na miecha gry, ale kombinujesz też jak na tym wyjść, aby nie okazało się, że cała kasa poszła na grę a nie ma co do "garnka" włożyć.

Te mounty od 20lvl, a są spoczko, tylko szkoda, że nie można mając engeniering skill robić innego motocykla - co przywdzielibyście na jakiś wypasiony rower albo hulajnogę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 12:51, Los_Emilos napisał:

Masz całkowitą racje oprócz ostatniego akapitu. 60zł to jest naprawdę sporo. Ja akurat
po wakacjach sobie odłożę na abonament na kilka miesięcy i tylko dlatego kupuje WoW''a.


Ujmę to tak: dla ludzi 60 zł za miesiąc gry w WoW to jest dużo, ale już tyle samo a nawet więcej pieniędzy wydawanych na papierosy to jakoś dla ludzi nie problem (oczywiście dla tych palących) :P Mozna pójść dalej i szukać gdzie indziej porównań i oszczędności. Po za tym, 1 PP na Allegro to jest 85 zł, czyli wychodzi 42.5 zł za miesiąc gry. Mało rzeczy jest na tym świecie tanio lub za darmo, więc gadanina że abonament w WoW jest wysoki to często zwykłe szukanie wymówki albo narzekanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 12:51, Los_Emilos napisał:

60zł to jest naprawdę sporo.


Jakieś 3 dni stania z ulotkami tudzież ich roznoszenia po blokach, nie gadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 13:18, alexiej napisał:

przywdzielibyście na jakiś wypasiony rower albo hulajnogę?:)


Właśnie miałam wizję Taurena na hulajnodze :D

Mind bleach please... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajdę patche do wow''a w kompie? Bo instaluję na lapku też wow''a i nie chce mi się ciągnąć znowu patchy to bym, sobie zgrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 13:58, alexiej napisał:

Gdzie znajdę patche do wow''a w kompie? Bo instaluję na lapku też wow''a i nie chce mi
się ciągnąć znowu patchy to bym, sobie zgrał.


O ile mi wiadomo, to wystarczy, że sobie przekopiujesz folder wow w całości i pójdzie.

Warning: 16 GB :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 14:01, alexiej napisał:

znalazłem plik Patch.mpq w folderze data. Może to ten? (ps. mam tylko podstawkę:P)


Zaprawde powiadam ci - skopiuj caly folder WoW na notebooka i od razu wszystko bedzie hulac. Ba, dziala nawet na przenosnym dysku usb albo firewire albo esata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego to dla mnie sporo że nie pale ale chyba jednak coś w tym jest.

Tak btw zrobiłem sobie konto trial i pograłem sobie parę chwil z kumplem który ma DK na 65lvl i powiem wam że świetnie było :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważaj ta gra wciąga - nie wiem tylko czemu dopiero teraz mnie wciagnęła. Miałem już przygodę z WoW ale potem sprzedałem konto, bo mnie wcale nie ciekawiła a teraz nagle wciągnęła mnie tak, że zamówiłem już TBC i poczekam na spadek cen King''a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 14:01, alexiej napisał:

znalazłem plik Patch.mpq w folderze data. Może to ten? (ps. mam tylko podstawkę:P)


To nie jest żaden patch, a jedynie plik do którego nadpisywane są nowe dane... patche to są pliki z taką charakterystyczną ikonką Blizzarda z zerami i jedynkami i te powinny być w folderze głównym (nie mylić z pomniejszymi plikami z ikonką przypominającą tornado, to jedynie klient do ściągania danego patcha), czasami występują w innej formie i zapisywane są w folderze Patches.

Na prawdę bardzo łatwo się w tym połapać, więc bardziej łopatologicznie tego nie będe tłumaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: jako mag to którą z tych szkół magi lepiej wybrać? Jak gadałem z kumplem to polecał mi na PvP Fire a na PvE Frost. A jak to jest z Arcane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 14:59, Azvar napisał:

> znalazłem plik Patch.mpq w folderze data. Może to ten? (ps. mam tylko podstawkę:P)


To nie jest żaden patch, a jedynie plik do którego nadpisywane są nowe dane... patche
to są pliki z taką charakterystyczną ikonką Blizzarda z zerami i jedynkami i te powinny
być w folderze głównym (nie mylić z pomniejszymi plikami z ikonką przypominającą tornado,
to jedynie klient do ściągania danego patcha), czasami występują w innej formie i zapisywane
są w folderze Patches.

Na prawdę bardzo łatwo się w tym połapać, więc bardziej łopatologicznie tego nie będe
tłumaczyć :)



Chyba jestem idiotą bo nie widzę u siebie takich plików. Mam Vistę i ani nie mam folderu "Patches" ani nie mam w folderze głównym nic poza:

20090807153217

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się