Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2009 o 03:33, Miklus92 napisał:

A jesczze jak byś mi podała serwer? Ja gram na Ahn''Qiraj, a pytam dlatego, bo nick dziwnie
znajomy mi jest...


Który konkretnie? A serwer RP, a właściwie PVPRP to The Venture Co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam już gildi. Jedna (polska) się rozpadła, a z 2 pewnie mnie wywalili po tak długiej nieobecności. Może masz rację, może nie warto zmieniać realmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam kolejne pytanie:
Oprócz levelowania nowej postaci chciałbym jeszcze zebrać epic gear i bawić się na dk w end-game''ie
Otóż moja postać mniej więcej prezentuje się tak
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Doomhammer&n=Valmond
Co z nią zrobić? Pójść w dps czy w tankowanie? jeden build dałbym do tankowania 2 do dps''u.
Jaki gear byście mi polecili? Co zebrać żeby nie stanowiło problemu miejsce w rajdzie?
Pomóżcie no, bo trochę od lutego się pozmieniało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wracasz po długiej przerwie i nie masz zaklepanego miejsca w dobrej gildii, to zapomnij o byciu tankiem. Gildie, którym zależy na end-game niemal na pewno mają już odpowiednie zaplecze tanków... Po za tym tankowanie wymaga zdecydowanie więcej nauki i dużo się trzeba sprzętu nałapać aby podstawowe "capy" mieć na miejscu. Zacznij raczej jako DPS, poczytaj poradniki na elitistjerks.com i tym podobnych stronach. Co do gearu, to z tym jaki masz to możesz co najwyżej Hero5man stukać aż nie uzbierasz wszystkiego co tylko można najlepszego stamtąd... Bo na raid jakby ktoś ciebie wziął, to chyba licząc ciebie jako 0.5 gracza lub mniej, bo na pewno wiele z czymś takim nie zdziałasz (nie masz hit i expertise capa, zero enchantow, zero gemow, do tego gear z questów i zero doświadczenia co widać po achievmentach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostawiłem grę klika dni po wbiciu 80 wiec czeka mnie jeszcze duużo grania. Mam pytanie: przed chwilą zainstalowałem wotlk i teraz pobiera od zawalenia tych patchy. nie da się tego jakoś przyspieszyć? Czy trzeba czekać aż blizzard dowloader wszystko pobierze. Może dozwolone jest pominięcie kilku patchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych, co się znają na DK i znaczeniu statystyk. Dla DK dps lepiej dać Rune of the Fallen Crusader czy któryś z normalnych enchantów (mam dostęp i do Massacre, tylko ma wysoki koszt w materiałach). Przy mojej obecnej sile 875 (bez Horn of Winter i podobnych buffów) RotFC powinno dawać 131 siły więcej, a wg wowwiki dla DK każdy punkt siły to +2AP, więc już przebija massacre ponad dwukrotnie, a dochodzą jeszcze buffy. Ale RotFC musi procnąć, a massacre dodaje zawsze. Nie chciałbym zaś tracić materiałów na Massacre jeśli RotFC jest lepsze.

No i bonusik, tę postać wymienialiśmy tu kiedyś podczas dyskusji o napotykanych imionach. Udało mi się ją wczoraj upolować.

20090809152948

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 04:22, Grodhar napisał:

Tak tylko dodam od siebie że teraz to flameshock, wind shear i lava burst i maga już
nie ma :P Martwie się że to znerfują ;/

Lol? Ice Barrier i Mana Shield spokojnie to przyjmą. Nie wspominając o Counterspell i Fire Shield.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 15:29, pkapis napisał:

No i bonusik, tę postać wymienialiśmy tu kiedyś podczas dyskusji o napotykanych imionach.
Udało mi się ją wczoraj upolować.


Szkoda, że już zmieniła tytuł z "Jenkins" bo mnie "Doda Jenkins" swego czasu po prostu zabiło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 17:39, alexiej napisał:

Co się bardziej opłaca - nie inwestowanie w talenty i dopiero od 80 zbudowanie postaci,
czy inwestowanie teraz?:)


LOL... chcę zobaczyć masochistę co dobije do 80 bez talentów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej tym razem mam pytanie do osób grających Rogue. Które drzewko talentów najlepiej rozwijać, które najbardziej się przydaje i jest najefektowniejsze?? Byłbym wdzięczny gdyby parę osób grających Rogue się wypowiedziało. Jak na razie mam 46 ''''rogala'''' i idę w combat ale czytałem że assassination też dobrze się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 17:42, Fumiko napisał:

> Co się bardziej opłaca - nie inwestowanie w talenty i dopiero od 80 zbudowanie postaci,

> czy inwestowanie teraz?:)

LOL... chcę zobaczyć masochistę co dobije do 80 bez talentów :D


Poznaj kogoś kto na 20 lvl''u nie wydał ani jednego. mnie:D Nie wiem w co inwestować hunterem do lekkiego PVP a głównie rajdów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 18:02, alexiej napisał:

Poznaj kogoś kto na 20 lvl''u nie wydał ani jednego. mnie:D Nie wiem w co inwestować
hunterem do lekkiego PVP a głównie rajdów.


Przecież talenty można potem zmienić/dual specować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 18:25, Fumiko napisał:

Przecież talenty można potem zmienić/dual specować...


Na początku talenty nie robią praktycznie żadnej różnicy. Dopiero na wyższych levelach zaczynają być przydatne. Sam warriorem dopiero na 20 lv zacząłem rozdawać talenty ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 17:39, alexiej napisał:

Co się bardziej opłaca - nie inwestowanie w talenty i dopiero od 80 zbudowanie postaci,
czy inwestowanie teraz?:)


To jest trochę jak: ćwiczyć kulturystykę na bieżąco czy poczekać i zacząć od 80 roku życia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak bym chciał ci podać dokładną taxe na maga to raczej bym to rozwinął chociaż nie wiele by się to różniło, nei wiem jak mogłeś potraktować to na serio, lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się