Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2009 o 20:05, Los_Emilos napisał:

A czy jest gdzieś na forum temat, w którym różnie gildie się reklamują?


Ogólnie to w ogóle na forum nie wolno nic reklamować i ogłaszać, więc wątpię. Wyszukiwarka też nic takiego nie pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 18:34, L33T napisał:

Nie tyle zagrożenie wirusowe ale cały ich cudofny kolektyw by padł jakby ludzie zaczeli
dawać linki do stron fanowskich z prawdziwego zdarzenia.


Nie padłby, bo wow.gram.pl nie dość, że zawiera jedynie podstawowe informacje o grze (co pełni bardziej rolę reklamową niż jakąś poradno-informacyjną), to jeszcze jest aktualizowane raz na kilka miesięcy i ogólnie jest nie dokończona. Może nawet JUŻ padł :) A nam (dla świętego spokoju) potrzebny jest przyklejony ładnie i elegancko napisany post zawierający FAQ i linki do najczęściej polecanych stron z newsami/bazami danych/poradnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 20:24, Daimon_Frey napisał:

> A czy jest gdzieś na forum temat, w którym różnie gildie się reklamują?

Ogólnie to w ogóle na forum nie wolno nic reklamować i ogłaszać, więc wątpię. Wyszukiwarka
też nic takiego nie pokazuje.

Wiem że z gildiami do Guild Wars takie coś było bo sam tam reklamowałem swój zakon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 14:00, pkapis napisał:

Tak, jeśli po prostu zakładasz konto, ale nie jeśli najpierw weźmiesz triala, a potem
zrobisz upgrade do pełnej wersji. Dodatkowo dostaniesz 10 dni za darmo, więc trial to
zwyczajnie najbardziej opłacalna opcja.

Ale chyba jak dodam do konta trial ten klucz na pełną wersje to bez względu czy zostało mi 2 czy 7 dni jeszcze grania, będę miał 30?Na wszelki wypadek od razy zamówiłem sobie kartę pre-paid w wersji online bo podobnież zamiast nr karty wpisuje się właśnie ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 22:48, Los_Emilos napisał:

Ale chyba jak dodam do konta trial ten klucz na pełną wersje to bez względu czy zostało mi 2 czy 7 dni jeszcze grania, będę miał 30?Na wszelki wypadek od razy zamówiłem sobie kartę pre-paid w wersji online bo podobnież zamiast nr karty wpisuje się właśnie ten.


>.>''

Jak założysz tylko konto masz 30 dni grania za free i przy zakładaniu go musisz podać nr karty bądź pre paidu..

Jeśli najpierw założysz trial a potem zrobisz upgrade do pełnej wersji to masz dodatkowo 10 dni z triala + 30 dni darmowe. Nie musisz podawać ani kodu pre paid ani nr karty..

Wiem, że kiedyś można było zrobić tak, że grało się przez te łącznie 40 dni w wersję podstawową. Po skończeniu się 40 dni można było wziąć triala Burning Crusade - co dawało dodatkowe 10 dni za darmo.
Nasępnie po skończeniu się abonamentu jeśli ma się już BC zainstalowane - wziąć triala Wratha i mieć kolejne 10 dni za free..
Z ostatniej okazji sam skorzystałem..

Podsumowując - na pewno można mieć za cenę samego battle chesta łącznie 60 dni grania (trial podstawki + 40 dni + trial wratha). Tyle przynajmniej ja uciukałem.. Czy trial BC też przedłuża - nie wiem..


i właśnie takie info (ale na 100% sprawdzone) powinno być tutaj przyklejone..
Ktoś nawet niedawno napisał ładnego posta o tym jak założyć konto i wyciąnąć max free dni.. Oczywiście przepadł w mrokach starych stron.. ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 21:45, Los_Emilos napisał:

Wiem że z gildiami do Guild Wars takie coś było bo sam tam reklamowałem swój zakon.


Raczej nie ma takiego topicu, ale czasami reklamują tutaj i ja np nie widzę przeszkód tak długo jak jest to fajnie napisane i nie stanowi to spamu. To w końcu w jakiś sposób związane jest z samą grą, nie należy tego porównywać do reklam typu "sprzedam postać na realmie xxx za xxx zł", które są już nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 23:03, DemoBytom napisał:

> Ale chyba jak dodam do konta trial ten klucz na pełną wersje to bez względu czy
zostało mi 2 czy 7 dni jeszcze grania, będę miał 30?Na wszelki wypadek od razy zamówiłem
sobie kartę pre-paid w wersji online bo podobnież zamiast nr karty wpisuje się właśnie
ten.

>.>''

Jak założysz tylko konto masz 30 dni grania za free i przy zakładaniu go musisz podać
nr karty bądź pre paidu..

Jeśli najpierw założysz trial a potem zrobisz upgrade do pełnej wersji to masz dodatkowo
10 dni z triala + 30 dni darmowe. Nie musisz podawać ani kodu pre paid ani nr karty..

Wiem, że kiedyś można było zrobić tak, że grało się przez te łącznie 40 dni w wersję
podstawową. Po skończeniu się 40 dni można było wziąć triala Burning Crusade - co dawało
dodatkowe 10 dni za darmo.
Nasępnie po skończeniu się abonamentu jeśli ma się już BC zainstalowane - wziąć triala
Wratha i mieć kolejne 10 dni za free..
Z ostatniej okazji sam skorzystałem..

Podsumowując - na pewno można mieć za cenę samego battle chesta łącznie 60 dni grania
(trial podstawki + 40 dni + trial wratha). Tyle przynajmniej ja uciukałem.. Czy trial
BC też przedłuża - nie wiem..


i właśnie takie info (ale na 100% sprawdzone) powinno być tutaj przyklejone..
Ktoś nawet niedawno napisał ładnego posta o tym jak założyć konto i wyciąnąć max free
dni.. Oczywiście przepadł w mrokach starych stron.. ://



To jest dobry pomysł ja skorzystałem z innej opcji i zakupiłem battle chesta i odrazu pre-paida i miałem 3 miechy grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 08:36, kryst90 napisał:

To jest dobry pomysł ja skorzystałem z innej opcji i zakupiłem battle chesta i odrazu
pre-paida i miałem 3 miechy grania.

Na wszelki wypadek i ja go zamówiłem aby przy zakładaniu konta nie mieć problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 08:47, the_bishop napisał:

"Icecrown Citadel will have at least 31 Bosses" - mmo champion. podoba mi sie q:


A tutaj masz inny cytat od Ghostcrawler''a:
"I was the person who set the original Kill Yogg achievement to 22 minutes too. Just sayin''. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyszedł mi World of WarCraft z edycji wraz z dodatkiem. Czy muszę odinstalowywać poprzednią wersje bo to była edycja ściągnięta ze strony Blizzarda oraz nie było tam dodatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 08:47, the_bishop napisał:

"Icecrown Citadel will have at least 31 Bosses" - mmo champion. podoba mi sie q:

To prawdopodobnie jest jedynie żart ze strony tamtego gościa. Marne szanse, aby zrobili tak długi raid, zwłaszcza jak będą się trzymać koncepcji 4 wersji tego samego raidu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 12:49, Los_Emilos napisał:

Właśnie przyszedł mi World of WarCraft z edycji wraz z dodatkiem. Czy muszę odinstalowywać
poprzednią wersje bo to była edycja ściągnięta ze strony Blizzarda oraz nie było tam
dodatku?


Zależy co ściągałes, jeżeli wersję trial podstawki, to prawdopodobnie będzie trzeba wszystko poinstalować, ale niekoniecznie od nowa (uruchom instalator i sprawdź, komputer tobie nie wybuchnie od tego). Z pewnością będzie trzeba zainstalować sam dodatek i duuużo patchy od nowa (dlatego warto ich nie kasować), jako że zainstalowanie TBC przywraca grę do wersji 2.0 (zaś WotLK do wersji 3.0.2) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 08:47, the_bishop napisał:

"Icecrown Citadel will have at least 31 Bosses" - mmo champion. podoba mi sie q:


Hehe, już to widzę: Środa - Icecrown Citadel, Czwartek - Icecrown Citadel, Piątek - Icecrown Citadel, Sobota - Icecrown Citadel, Niedziela - Icecrown Citadel, Poniedziałek - Icecrown Citadel, Wtorek - Icecrown Citadel. Ewentualnie polskie gildie: "a dlaczego cały czas robimy Icecrown, chodźmy do Naxx ubrać slackerów!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 21:10, Azvar napisał:

Może nawet JUŻ padł :)

Nie może, a na pewno. Założyciele/szefostwo zniknęło i tyle. Potem (jak admin dostał 3 keye do bety WotLK) znaleźli się na serwisie o Diablo 3 bodajże (przynajmniej 2 klucze oddał). :X Grupka moderatorów próbowała stronę i forum ratować, ale nie wyszło. Od ładnych kilkunastu miesięcy serwis leży odłogiem ;p A szkoda, bo miał unikalną społeczność forumową :( Najlepszą jaką spotkałem na polskich forach o WoWie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 00:19, the_bishop napisał:

kiedy przychodza arena pointsy o pierwszej czy o drugiej?

O godzinie drugiej, wiem z doświadczenia.
BTW Frost DW go go go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 08:47, the_bishop napisał:

"Icecrown Citadel will have at least 31 Bosses" - mmo champion. podoba mi sie q:


Jak Icecrown będzie taki długi i jak mówią trudny to Ulduar to będzie pikuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się