Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2009 o 23:19, Daronn_Darker napisał:

Bo musisz mieć włączony Seal of .... (wybierz który ci pasuje)

Z całym szacunkiem debilem to ja nie jestem umiem czytać i mam włączone. Wszystko jest jak powinno tylko że nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 23:22, Jedrzej_92 napisał:


> Bo musisz mieć włączony Seal of .... (wybierz który ci pasuje)
Z całym szacunkiem debilem to ja nie jestem umiem czytać i mam włączone. Wszystko jest
jak powinno tylko że nie działa.

Ja palasiem nie gram wie ci więcej nie pomogę;p (tylko tyle wiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem warlockiem i znalazłem taki item Journeyman''s Stave.O ile wiem jest to ródżka :D Ale moge nią atakować czy jak?Czy jest tylko dla szpanu? (Pierwszy raz gram warlockiem,wczesniej warrior i hunter)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 23:30, WIkitory napisał:

Jestem warlockiem i znalazłem taki item Journeyman''s Stave.O ile wiem jest to ródżka
:D Ale moge nią atakować czy jak?Czy jest tylko dla szpanu? (Pierwszy raz gram warlockiem,wczesniej
warrior i hunter)


Jeżeli znalazłeś to: http://www.wowhead.com/?item=15925 , to to jest off-hand. Wkładasz na miejsce tarczy, i używasz z mieczem albo daggerem. A że wygląda jak staff to jest trochę mylące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko chcę sobie zacząć levelować nowego healera, mialem kiedys 71 druida ale u hordy a teraz gram aluchami i nie moge zdecydowac sie miedzy drootem a shamankiem, droota znam mniej wiecej i kocham u niego ta mobilnosc kotek 30%speed travel forma fly forma, kurcze dla mnie to wielki plus i tez hebralism sie swietnie nim bije, +prwol w kotku, aoe w misku itp :) glownie chodzi mi o leveling bo wiem ze potem ide resto, ale czy shamanek jest tez taki mobilny? Fajnie nim sie questuje do 80? Wlasnie mam nim 8 lvl i totemy moga byc fajna mechanika tej klasy ale czy podczas levelingu dlugo trzeba siadac i pic, czy kiepsko sobie radzi jak ma 2-3 moby na klacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 21:39, Fumiko napisał:

> Próbowałem, mam nawet set z BS, udało mi się przetankowac Nexus i UK hc, ale jest
to
> zbyt stresujące dla mnie :D

Ale chyba nie ten "saronite" cośtam z resilience? :D Bo ja jak widzę w tym "tanka" to
bardzo żałuję, że nie ma opcji PK na własnej frakcji :D


Niech mnie rogaty broni przed tankowaniem w tym :D Miałem ten Tempered Saronite Set, czyli z defem itd. Byłem capped (540 defa), build itd, ale granie tankiem to stres. Bo jak gram dpsem to jak zgine to wina tanka (bo nie utrzymał moba) albo healera (bo nie umie leczyć). A jak gram tankiem to wszystko to moja wina..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 23:55, Ziloh napisał:

Mam pytanko chcę sobie zacząć levelować nowego healera, mialem kiedys 71 druida ale u
hordy a teraz gram aluchami i nie moge zdecydowac sie miedzy drootem a shamankiem, droota
znam mniej wiecej i kocham u niego ta mobilnosc kotek 30%speed travel forma fly forma,
kurcze dla mnie to wielki plus i tez hebralism sie swietnie nim bije, +prwol w kotku,
aoe w misku itp :) glownie chodzi mi o leveling bo wiem ze potem ide resto, ale czy shamanek
jest tez taki mobilny? Fajnie nim sie questuje do 80? Wlasnie mam nim 8 lvl i totemy
moga byc fajna mechanika tej klasy ale czy podczas levelingu dlugo trzeba siadac i pic,
czy kiepsko sobie radzi jak ma 2-3 moby na klacie?


Miałem ostatnio przyjemnośc grać pare leveli shamkiem kumpla, tak jakoś 58-62, był na elemental. Mana to nie problem, bierze pare mobów na gołą klatę, w razie potrzeby może sprawnie leczyć. Nie tak uniwersalny jak drut, ale imo fajniej się nim gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, kwestia tanka... raz byłam na pug z tankiem w Nexus, jako healer. I tak gdzieś chwilę przed Keri dostaję od niego whispa mniej więcej "dobrze mi idzie? bo ja pierwszy raz tankuje w HC...".

A mi szczęka o klawę, bo gość radził sobie lepiej niż niejeden "doświadczony" tank jakiego znam. Do tego też trzeba mieć wyczucie. Ale jeśli się stresujesz to nie ma musu ofc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 00:26, WIkitory napisał:

To dokładnie ten item.
Szkoda,myslałem ,ze mi sie przyda w walce,no ale.. :/


Ja praktycznie całą lockiem grę biegałem z mieczem bądź sztyletem + off hand.. Jakoś o wiele lepszy sprzęt taki zdobywałem niż laski O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 00:01, Szczur22 napisał:

Niech mnie rogaty broni przed tankowaniem w tym :D Miałem ten Tempered Saronite Set,
czyli z defem itd. Byłem capped (540 defa), build itd, ale granie tankiem to stres. Bo
jak gram dpsem to jak zgine to wina tanka (bo nie utrzymał moba) albo healera (bo nie
umie leczyć). A jak gram tankiem to wszystko to moja wina..


E tam. Z moich doświadczeń wynika, że dps w większości giną na własne życzenie. Sami nie pilnują swojego aggro (a mają do pilnowania tylko swoje z miernikiem już wbudowanym w grę), nie biorą talentów zmniejszających threat, jak już coś na nich pójdzie, to zaczynają uciekać jak najdalej od tanka, albo korzystają z talentów automatycznie ściągających uwagę moba. Jeśli aggro schodzi naraz z kilku postaci albo z healera, to tankowi nie idzie. Jeśli schodzi z jednego dpsa, to raczej jego wina, zwłaszcza jeśli jest to stale ten sam.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 22:34, DragonLord napisał:

Np. coś takiego http://www.wowhead.com/?talent#j0EzZhxx0AbI0cubuzAo0xh:TdamM0 ?
Wariant bardziej pod hc z 15sec DnD i spowolnieniem ruchu mobów do 50%, gdy mają Frost
Fever.


Dzięki. Gdy sobie dzisiaj rozpisywałem, wyszło mi coś takiego
http://www.wowhead.com/?talent#j0xMZhxx0AbI0cdbuzAo0gG0z
(oryginalnie wziąłem jeszcze Merciless combat zamiast Chilblains, ale MC to faktycznie słabszy wybór dla tanka). Ale wolałem jeszcze sprawdzić jak inni to widzą. Nie upieram się przy swojej rozpisce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 00:10, Fumiko napisał:

A mi szczęka o klawę, bo gość radził sobie lepiej niż niejeden "doświadczony" tank jakiego znam. Do tego też trzeba mieć wyczucie. Ale jeśli się stresujesz to nie ma musu ofc.


Zdarzają się tacy - i dobrze.. Jeden jest dobrym healerem inny tankiem..
Ja najlepiej czuję się jako DPS. Affli Lockiem spokojnie wyprzedzałem maga, który AOEował wszystko i wszystkich dookoła.
W PVP też sobie radzę utrzymać dystans, zapanować nad przeciwnikiem itd..

Próbowałem grać DK, ale mele to nie dla mnie ;P Nawet nie potrafię wyczuć kiedy jestem za daleko od moba, żeby uderzyć xD
Choć od czasu do czasu trochę pogrywam prot warriorem, ale to raczej dla odstresowania i rozluźnienia po poważniejszej grze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 01:31, DemoBytom napisał:

Zdarzają się tacy - i dobrze.. Jeden jest dobrym healerem inny tankiem..


Tell me something I dont know. Pierwszy HC w którym leczyłam (i drugi w życiu, świeżo po wbiciu 80 i dualspecowaniu) to był HoL...

I mówię to absolutnie serio.

Od tego czasu trzymam się resto szamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.08.2009 o 23:25, Daronn_Darker napisał:

Ja palasiem nie gram wie ci więcej nie pomogę;p (tylko tyle wiem)

Spoko pomogłeś jak mogłeś :P Już jest ok chyba jakiś bug po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli coś ma napisane offhand i nie pokazuje ile to robi dmg to jest casterowy dual wield, jako że (mam nadzieje) nie walczysz warlockiem wręcz, dodaje ci on tylko staty aby uzupełnić to co tracisz nie nosząc dwuręcznego staffa.
Staff czy dagger/sword + offhand przeważnie na jedno wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się