Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2009 o 11:03, Vantor_Zorin napisał:

Witam czy dobrze zrobiłem idąc do northrend na 69lvl w outland robiąc tylko Hellfire,Zangarmarsh
, Terrokkar i 20 questów w Nagrand?

Do Northlend można od 68lvl. Wiec odpowiedz sobie sam, czy dobrze zrobiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 00:10, Fumiko napisał:

A mi szczęka o klawę, bo gość radził sobie lepiej niż niejeden "doświadczony" tank jakiego
znam. Do tego też trzeba mieć wyczucie. Ale jeśli się stresujesz to nie ma musu ofc.

Teraz bycie tankiem na hc, nie jest aż takie trudne. Większość hc to Tank&Spank :P Zresztą jak ktoś tanował przed 80, o teraz będzie sobie radził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dałaś radę na HoL? Nie znoszę tam ostatniego bossa :P
Ja tam każdą postać mam do czego innego :) Zaczynałem resto Druidem i mam takiego heala, że nawet nie pierdniesz. Później bawiłem się warriorem na prot. Zawsze chciałem mieć +30k HP bez buffa, ale wyszło mi 28 :) Teraz bawię się w dpsa Retradinem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MC jest bardziej skierowane na rajdy, gdzie boss z mniejsza ilością hp będzie otrzymywał znacznie większe wciry od dpsów właśnie dzięki podobnie działającym talentom. Za to na hc raczej się nie przyda. Epidemic może być przydatne,ale już Unholy Command to talent pod pvp (jeden Taunt DK już ma, zapasowy spokojnie starczy z normalnym CD), zaś Corpse Explosion zadaje raczej słaby damage (i do tego bardzo sytuacyjny). No i o ile nic się nie zmieniło nadal każdy pojedynczy punkt w Bladed Armor daje więcej, niż w Two-Handed Weapon Specialzation.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 11:03, Vantor_Zorin napisał:

Witam czy dobrze zrobiłem idąc do northrend na 69lvl w outland robiąc tylko Hellfire,Zangarmarsh, Terrokkar i 20 questów w Nagrand?


I tak zrobiłeś więcej ode mnie O.O
Ja zdążyłem między 60 a 70 lv zrobić Hellfire i sporą część Shadowmoon Valley..
Aż się przeraziłem jak szybko to poszło :/

Czy w Northrendzie też tak szybko exp leci,że zdążę 2 krainy zobaczyć przed 80?

@Onyxia
No to trzeba się pośpieszyć i zrobić wersję 60 lv zanim ją usuną.. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 13:03, DemoBytom napisał:

Ja zdążyłem między 60 a 70 lv zrobić Hellfire i sporą część Shadowmoon Valley..


Buuu, słaby jesteś. ;P
Ja podobnie jak DragonLord zrobiłem Hellfire, Zangarmarsh, Terrokar i prawie całe Nagrand.
Mając siedemdziesiątkę siedziałem jeszcze w Nagrand, gdy ktoś się mnie spytał dlaczego do Northrend nie pójdę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 12:36, Miklus92 napisał:

I dałaś radę na HoL? Nie znoszę tam ostatniego bossa :P


No właśnie dałam :D

Team miałam niezły, ale i tak... jak mówię - poradziłam sobie tam to już wszędzie dam radę i od tego czasu się trzymam resto szamana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobisz tak czyli: Początkowa Kraina -> Kolejne to dostaniesz 80tke bez 1-2 krain bo nie bedzie potrzeby do niej zaglądać. Ale jak zrobisz Początkowa Kraina-> Druga początkowa Kraina-> Kolejne to 80tke wbijesz bez zobaczenia około 4 Krain(Ja na szamanie Howling fjord->Borean Tundra->Dragonblight->Gryzli hills - 80tka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 13:30, DemoBytom napisał:

> Buuu, słaby jesteś. ;P

Słaby? xD
Raczej to wy jesteście skoro aż tyle musieliście tam siedzieć ;]


Taa, tak se tłumacz ;)
Ja po prostu ekspiłem tylko i wyłącznie na questach, a od stworów trzymałem się z daleka jeśli nie musiałem.
W sumie mogłem też to wszystko zrobić bez Terrokar, ale jednak questy ciągnęły, chociaż miałem już dość wysoki poziom jak na zadania w tamtym miejscu. Przy okazji przynajmniej zaliczyłem osiągnięcie z questami xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 12:39, DragonLord napisał:

hc raczej się nie przyda. Epidemic może być przydatne,ale już Unholy Command to talent
pod pvp (jeden Taunt DK już ma, zapasowy spokojnie starczy z normalnym CD),


Przy tym się nie upieram. :-)

Dnia 13.08.2009 o 12:39, DragonLord napisał:

zaś Corpse Explosion zadaje raczej słaby damage (i do tego bardzo sytuacyjny).


Może i słaby, ale pozostałe AoE albo polegają na runach (Blood boil), które mogą być na CD, albo mają własny dłuższy CD (Hungering Cold). CE szybko się przeładowuje, ma koszt w Runic Power (którego przy większej ilości przeciwników nie ma na co inaczej zużywać, bo Frost Strike, Rune Strike czy Death Coil są na jeden cel), a żeby go wziąć potrzebuję tylko jeden punkt. Boję się po prostu straty threat w walce z większą ilością mobów, gdy zwyczajne ciosy nie trafiają we wszystkich i trzeba korzystać z AoE.
Swoją drogą czy Morbidity to taki dobry pomysł? D&D to niby całkiem fajne AoE, ale koszt ma straszny i z tego co wyczytałem nie opłaca się go w ogóle stosować jeśli przeciwników jest mniej niż czterech.

No i o ile nic się

Dnia 13.08.2009 o 12:39, DragonLord napisał:

nie zmieniło nadal każdy pojedynczy punkt w Bladed Armor daje więcej, niż w Two-Handed
Weapon Specialzation.


A to sobie przeliczę. Możliwe że w ogóle zrezygnuję z Corpse Explosion, Unholy Command i ewentualnie z Morbidity i wezmę BA. Pamiętam jednak całkiem niedawną rozmowę o tym talencie, w której Azvar robił pewne wyliczenia. Fakt, dotyczyło to dpsa, ale Dk i na dps ma całkiem spory armor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, przy 3 przeciwnikach zabija się ich kolejno (aoe większości klas zadają mnieszy damage, niż dpsowanie każdego osobno), ale od czego są double pulle, które i na hc można robić, gdy ma się niezły sprzęt i takiego heala? :P

Nie bój się o aoe threat, bo nie powinieneś stracić kontroli po dnd + przesłaniu dotów, a na drugiej rotacji atakami Howling Blast. Co najwyżej możesz przełączać się pomiędzy mobami i wspomagać się Rune Strike i Frost Strike. Jeżeli naprawdę coś się nie uda, zawsze masz "o shit" button zwany Empower Rune Weapon (i mini wersję jego - Blood Tap).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używacie może Blizzard Authenticator? Jeśli tak czy są jakieś problemy z zakupem, czy koszta są duże itp. Warto by było kupić ale nie wiem czy opłaca się kupować pojedynczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obstawiamy jakie raidy będą w następnym dodatku? Bo po zisiejszym newsie o wskrzeszeniu raidu z Onyxią chyba nic mnie nie zdziwi, nawet przekonwertowanie dungeonów z vanilla WoW na raidy 90 lvl na kilku poziomach trudności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 16:14, Azvar napisał:

Obstawiamy jakie raidy będą w następnym dodatku? Bo po zisiejszym newsie o wskrzeszeniu raidu z Onyxią chyba nic mnie nie zdziwi, nawet przekonwertowanie dungeonów z vanilla WoW na raidy 90 lvl na kilku poziomach trudności...


Hmm.. trzeba classic raidmastera zrobić jak najszybciej, bo potem może przepaść ;]

Na razie Onyxia pewna..
Nie zdziwiłbym się jakby też część (lub całość) Blackrock Mountain razem z Ragnarosem przerobili..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 15:19, DragonLord napisał:

Owszem, przy 3 przeciwnikach zabija się ich kolejno (aoe większości klas zadają mnieszy
damage, niż dpsowanie każdego osobno), ale od czego są double pulle, które i na hc można
robić, gdy ma się niezły sprzęt i takiego heala? :P


Sprzęt to akurat muszę dopiero zdobyć, ale mam też trochę czasu zanim zacznę tankować. Jeszcze przez jakiś miesiąc mógłbym to robić raczej sporadycznie, więc zostanę przy dpsowaniu. Zwłaszcza że idzie mi coraz lepiej i wyciągam porównywalne wyniki z ludźmi wyposażonymi w lepszy od mojego sprzęt.

Dnia 13.08.2009 o 15:19, DragonLord napisał:

Nie bój się o aoe threat, bo nie powinieneś stracić kontroli po dnd + przesłaniu dotów,
a na drugiej rotacji atakami Howling Blast.


Dzięki, popróbuję. :-)

Co najwyżej możesz przełączać się pomiędzy

Dnia 13.08.2009 o 15:19, DragonLord napisał:

mobami i wspomagać się Rune Strike i Frost Strike. Jeżeli naprawdę coś się nie uda, zawsze
masz "o shit" button zwany Empower Rune Weapon (i mini wersję jego - Blood Tap).


ERW znam, korzystam z niego podczas dpsowania, BT do tej pory olewałem, bo dla blood jest mało przydatne, ale we Frost na pewno sobie wrzucę. Będę też musiał zrobić sobie macro, które będzie zmieniać cel na postać atakującą obecny cel do szybkiego ściągania atakujących kogoś innego w drużynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 16:14, Azvar napisał:


Nie no, Blizzard to robi "niby" na 5-cio lecie WoW''a. chyba, że rzeczywiście skończyły im się pomysły ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 16:14, Azvar napisał:

Obstawiamy jakie raidy będą w następnym dodatku? Bo po zisiejszym newsie o wskrzeszeniu
raidu z Onyxią chyba nic mnie nie zdziwi, nawet przekonwertowanie dungeonów z vanilla
WoW na raidy 90 lvl na kilku poziomach trudności...

Ta Onyxia to taki "prezent" na 5 rocznicę WoW''a. Mam nadzieję, że to pierwszy i ostatni taki wybryk. Jeśli jednak nie to ja podziękuję za grę jeśli Blizzard się ograniczy w dużym stopniu do odświeżania starego contentu zamiast wprowadzania nowych dużych raidów. I tak to koloseum z 3.2 jest póki co dość słabym raidem, nie dość, że krótkie to po jednym bossie na tydzień odblokowują, z czego początkowa dwójka jest śmiesznie łatwa, przynajmniej na normalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Mam pytanie poniewaz tak juz troszke nie gram w wowa. Moglby ktos powiedziec mniej wiecej jak sie retardyn prezentuje teraz po patchu?:P. Prosilbym tylko o powazna odpowiedz generalnie jakie glyphy sa teraz na topie, ktore seale jak wyglada DPs na rajdach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się