Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2009 o 00:19, pkapis napisał:

Wracając jednak do oceny pomysłów, irytuje mnie krzyk jaki podniosło tutaj parę osób,
jakby wszelkie zmiany to było zło.


Jest pewna granica, której nie wolno przekraczać :) Jak sam przyznajesz, nie podobają ci się rozmaite nowe mixy ras i klas, dla mnie to jest coś co może popsuć mi zabawę w grze i tego się boję. Sam sposób wykorzystania starego contentu uważam za bardzo ciekawy, ale tylko pod warunkiem że nie będzie to odgrzewany kotlet, a faktycznie ukazana przyszłość Azeroth w uwzględnieniem WSZYSTKICH wcześniejszych wydarzeń i questów, jakie sami robiliśmy.

Mocno ryzykowny byłby natomiast pomysł Thralla oddającego przywództwo w hordzie zacofanemu umysłowo Garroshowi (a dlaczego nie Cairne''owi czy Saurfangowi, którzy bardziej by się do tego nadawali?) i pomysł utworzenia "Nowej Hordy". To tak jakby Blizzard miał nas za skończonych idiotów, którym i tak wszystko jedno (to trochę jak z naszym rządem w Polsce, który wie lepiej od nas - tępych Polaków - co dla nas lepsze), powiedziałbym wręcz że Blizzard w tym przypadku nie szanowałby naszej inteligencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 11:26, Azvar napisał:

Mocno ryzykowny byłby natomiast pomysł Thralla oddającego przywództwo w hordzie zacofanemu
umysłowo Garroshowi (a dlaczego nie Cairne''owi czy Saurfangowi, którzy bardziej by się
do tego nadawali?) i pomysł utworzenia "Nowej Hordy". To tak jakby Blizzard miał nas
za skończonych idiotów, którym i tak wszystko jedno (to trochę jak z naszym rządem w
Polsce, który wie lepiej od nas - tępych Polaków - co dla nas lepsze), powiedziałbym
wręcz że Blizzard w tym przypadku nie szanowałby naszej inteligencji :)


Mi też nie podoba się ten pomysł, ale nie jest to takie głupie. Garrosh jako przywódca nowej hordy wykreowałby taki jej wizerunek jak pierwotnie- czyli brutalnej i dzikiej- przeicwstawnej do pedalskiego przymierza. W końcu Varian czy jak mu tam też jest dość tępym młotem i dobrze by się z Garroshem uzupełniali. Podobno Orgrimmar ma zostac zniszczony- wyobraź sobie nową stolicę, w stylu Warsong Hold- cuuuudoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama sprawa morderstwa Cairne''a, muszą to porządnie wyjaśnić lub odrzucić, bo Taureni zwyczajnie wywołają rewolucję.


BTW, skąd wrogość graczy Horde do Ally i wzajemnie? -.- Toż to tylko stronnictwa w wirtualnej grze, jedni są "szlachetni" a drudzy "dzicy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 11:52, Ostrowiak napisał:

Sama sprawa morderstwa Cairne''a, muszą to porządnie wyjaśnić lub odrzucić, bo Taureni
zwyczajnie wywołają rewolucję.


BTW, skąd wrogość graczy Horde do Ally i wzajemnie? -.- Toż to tylko stronnictwa w wirtualnej
grze, jedni są "szlachetni" a drudzy "dzicy".


Bo alieny to n00by które chodza na rajdy z healerami i tankami z def capem, do zdobycia Orgrimmaru potrzebują 2 pełnych rajdów i nawet mining robią parami na wypadek gdyby nie mogli sobie poradzić z jakimś mobem (autentyk!). Byli tak żałośnie słabi przed TBC że musieli poprosić Lucasa żeby im z uniwersum Star Wars przysłał jakąś pomoc (a lidera ośmiornic ubija 5 healerów w zielonych itemkach). Dobrze że w filmiku wprowadzającym do Ulduaru interweniował Rhonin bo z Variana zostałaby mokra plama, skoro jest go w stanie ubić nawet 20 hordziaków wziętych na chama z trade. Itd itd :PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 12:13, Ostrowiak napisał:

Widzę że większość wątów dotyczy Draenei... No cóż, BElfy ofc lepsze, szczególnie ich
kobietki i pseudo-kobietki.


Blizz dodał ich bo niektórzy alianci (szczególnie ci 12 letni, czyli większość) chcieli zasmakowac prawdziwie męskiej przygody, ale pozostałe rasy hordy były dla nich zbyt męski więc wybrali pedalskie blood elfy. Potem alianckim zwyczajem posprzedawali konta prawdziwym hordziakom którzy potrafią zrobić użytek z wysoko levelowej postaci i ubić nia jakiegoś rajdowego bossa albo alianta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 12:18, Ostrowiak napisał:

Mhm, dzięki za opinię. Terax chętnie posłuchałbym skrajnego "allucha" ^^

Nie karm trolli. Ostatnie parę stron tego wątku i tak już osiągnęło niski współczynnik treści do wypełniaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karmieniem trolli nazwiesz pytanie "A czemu graczy ally i hordy są tak wrogo nastawieni?" To w końcu temat do dyskusji.

Wiem że temat kontrowersyjny i wybitnie subiektywny, ale opinia graczy obu stronnictw mnie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 12:18, Ostrowiak napisał:

Mhm, dzięki za opinię. Terax chętnie posłuchałbym skrajnego "allucha" ^^


Nie ma takich, dzieciarnia uznaje że chce być "mhroczna" i wykrusza się po pierwszych 10 levelach idąc do Hordy. A dorośli mają raczej wyważone poglądy względem obu stronnictw :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam posty Szczura22 to mnie krew zalewa. Oba stronnictwa różnią się głównie wyglądem postaci i nazwami miast. Noobki zdarzają się po obu stronach i nie ma czegoś takiego, że jak ktoś gra humanem pala to ma 12 lat i chce być jak Arthas. Osobiście wole Ally, bo lubie NE ale to nie znaczy, że wyzywam graczy Hordy od noobków na forach internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 11:26, Azvar napisał:

Jest pewna granica, której nie wolno przekraczać :) Jak sam przyznajesz, nie podobają
ci się rozmaite nowe mixy ras i klas, dla mnie to jest coś co może popsuć mi zabawę w
grze i tego się boję.


Zgoda. Ale ja to co przedstawili oceniam bardziej pozytywnie. Parę rzeczy mi się nie podoba, ale jest to mniejszość, a niektóre są bardzo ciekawe.

Dnia 16.08.2009 o 11:26, Azvar napisał:

Mocno ryzykowny byłby natomiast pomysł Thralla oddającego przywództwo w hordzie zacofanemu
umysłowo Garroshowi (a dlaczego nie Cairne''owi czy Saurfangowi, którzy bardziej by się


Zgoda. On nawet nie byłby zbyt logiczny, bo przecież na Garrosha już krzywo patrzy Saurfang, a i Taureni raczej nie chcieliby otwartej wojny z Alliance, choćby przez swoje kontakty z NE. Ale ja w ogóle uważam pomysł dwóch wiecznie skonfliktowanych frakcji za głupi - powinno ich być więcej, z całą siatką zależności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 13:56, Ostrowiak napisał:

Dzięki, po wysłuchaniu obu stanowisk wyrobiłem sobie zdanie. Proponuję eot.


A jakież to zdanie jeśli można wiedzieć?

Tak gwoli wyjaśnienia: main mam Ally, owszem, ale grywam też Hordą i moim zdaniem wyzywanie kogoś od noobów tylko dlatego, że gra innym zbiorkiem pikseli jest... szczeniackie lekko mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ot osobiste ;>

Zdanie w sumie podzielam, ale chciałem porównać opinie zwolenników obu stronnictw nieco dokładniej, bo konflikt widzę i tu, na innych forach, bah, nawet w komentarzach pod trailerami patchy na YT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMHO osoba która naprawdę ceni sobie świat, historię i generalny "game lore" nie będzie sie fiksować na jednej rasie/klasie/stronie konfliktu. Tylko spóbuje wszystkiego, żeby ten świat poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po obu stronach grają tacy sami ludzie, może kiedyś to wyglądało inaczej, ale od TBC i dodania do Hordy Blood Elfów wspołczynnik idiotyzmu jest niesamowicie zbalansowany po obu stronach barykady :>


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 12:17, Szczur22 napisał:

pedalskie blood elfy.


Tak swoją drogą, nie wiem co w nich takiego pedalskiego, to że wyglądają jak elfy? Weź to jakoś rozbuduj, podziel się z nami twoją wiedzą o pedałach i pedalizmie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się