Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Z tego co doczytałem to poza Azeroth mamy mieć też dostęp do planów żywiołów.
Dodatek zapowiada się całkiem okazale jeśli idzie o ilość lokacji i zmian w świecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 00:43, Redjevel napisał:

NO pewnie ... http://www.youtube.com/watch?v=WVMmwuu3oBw tam są jeszcze następne party
ale gościu nie wrzucił na youtube ale to pozmieniaja

Z tego filmiku wynika, że Azshara teraz będzie po prostu druga low levelową strefa startową dla tych goblinów, które się dołączyły do Hordy i wydobywają stamtąd surowce.

Azvar:
Klimat niektóre miejsca jeszcze mają to trzeba przyznać. Nieźle też prezentują się te miasteczka w Gilneas, jednam samych worgenów tak jak gobliny trudno nazwać mrocznymi. Worgeni kojarzą mi się trochę z parodią złego wilka z baśni i z tym bossem z Karazhan inspirowanym nim.
Mimo wszystko po części się zgodzę z Azvarem. W dużym stopniu wygląda to na chęć zrobienia dodatku na szybko, świadczy o tym też zwiększenie capu co 5 leveli = chcą zrobić kolejne w mniejszych odstępach czasu dodające po 5 leveli aż do 100.

Myślę też, że te achievemnty gildiowe to tak naprawdę nic nowego. Po prostu kolejne achievementy tylko tym razem może będą one kumulowały starania ogółu gildii. Ciekawostką jedynie jest nabywanie nowych umiejętności pasywnych o ile naprawdę będzie to coś specjalnego i wartego uwagi.

Z mojego serwera trochę dobrych graczy już odeszło lub niedługo odejdzie, nawet kilku naprawdę dobrych graczy z mojej gildii zrezygnowało z gry już pewien czas po wyjściu patcha 3.2, bo content raidowy jaki Blizzard dodaje nie spełnia ich oczekiwań (koloseum, i brak nowego dużego raidu jak Ulduar przed tak długi czas).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 02:19, Elk napisał:

Hunterzy nie maja many. Teraz maja Focus jak rogale...


Rogale mają Energy, focus to miała któraś pet forma chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ta kupa kisielu ma coś w ogóle atakować ?!
Przecież on się nawet ruszyć nie może :D

Co do paladynów/priestów taurenów, o co biega, przecież oni nie kroczą ścieżka swiatła ale wierzą w earthmother, i druidizm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 04:00, Fumiko napisał:

> Hunterzy nie maja many. Teraz maja Focus jak rogale...

Rogale mają Energy, focus to miała któraś pet forma chyba...

Ale mechanika podobna, pewnie o to chodziło przedpiścy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 04:51, Mirajka napisał:

Ale mechanika podobna, pewnie o to chodziło przedpiścy.


Hunterem za dużo nie pograłam, ale wydaje mi się, że Focusowi to bliżej do Rage czy Runic Power jednak...

A właściwie nieistotne :)

Sprawdziłam: Focus mają pety hunterów i faktycznie działa podobnie jak Energy. A teraz też sami Hunterzy... coś jest w tym upodabnianiu sie właścicieli do pupilków jak widać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 22:51, Vandaeriel napisał:

Nom, będą się różnić inną nazwą moba do ubicia i imieniem questgivera.

Zapewne nie zauważyłeś też róznicy między startowymi strefami Draenei i Blood Elfów, a resztą świata? Gdzie okazało się, że niskolevelowe questy wcale nie muszą dawać białych itemków, ani zmuszać nas do biegania przez pół świata? Nawet ten pseudo rep-grind u BE to zupełna odmiana od innych stref.
Wprawdzie nie mam już slota na kolejnego alta, a nie widziałem póki co, by mieli dodawać >10, ale i tak - questom które w końcu będą dawać użyteczne itemki, mówię zdecydowane tak. Dość już strength+spirit czy podobnego krapu. Nie mówiąc o tym, że int->sp samo w sobie dużo zmieni dla casterów, bo ich itemizacja była najgorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj czepiasz się ;p

Focus działa tak samo jak energy, a napisałem tak bo Blizz wywraca cały świat hunterów do góry nogami.

Niby fajne to jest, bo wracamy do sytuacji z vanilli... bety/alphy? Nie pamiętam, ale na samym początku tej gry hunci też nie mieli many.

Teraz dajcie tylko zmianę rasy, bo chce zmienić moją NE hunterke na Worgena ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 02:00, DemoBytom napisał:

A oglądając preview filmowy zwróciliście uwagę na nową wodę? ;>
O wiele lepiej wygląda niż "stara" woda z WoWa :D


Może i lepiej, ale wody niezbyt przypomina :P Ja bym wolał żeby wreszcie coś zrobili z tą felerną animacją modeli postaci i licznymi glitchami graficznymi...

Obejrzałem sobie trailer - czy tylko mi wydał się dosyć lamerski? :) W sumie nie wiem czy jest się z czego cieszyć apropo powrotu do Azeroth, bo to nie będzie już ten sam ładny Azeroth, tylko brzydki zniszczony zdewastowany pokryty pożarami i lawą świat... Ja tam nie miałem nic przeciwko kolorowemu Northrend >_> I wcale nie chciałem goblinów jako grywalnej rasy - głowę dam, że Blizzard dał się zasugerować jakimiś trollami forumowymi, które o to płakały, nie wierzę żeby większości graczy się to podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy jak mam 539 def i 15 ressilience to czy mam def cap czy nie. Kiedy to był def cap ale teraz za bardzo się nie orientuje czy nic w tym zakresie nie zmienili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 10:37, Azvar napisał:

Może i lepiej, ale wody niezbyt przypomina :P Ja bym wolał żeby wreszcie coś zrobili
z tą felerną animacją modeli postaci i licznymi glitchami graficznymi...


Z oficjalnego FAQ dodatku http://www.wow-europe.com/cataclysm/faq/ :
Yes, there will be incremental tweaks and updates to the graphics engine in this expansion. For example, we’ve made improvements to the way that water is rendered. We’ll announce the exact system requirements closer to the expansion’s release.

Cza wymienić płytę główną i procka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gobliny jeszcze nie są takie złe, przecież od bardzo dawna są częścią tego uniwersum, jedną z najważniejszych ras, tylko że jak dla mnie powinny dla nich pojawić się specjalne klasy typu tinker czy alchemist, bo gobliny znane są przecież ze swoich technologicznych konstrukcji. Niektóre decyzje Blizzarda i mnie rażą, choć jestem fanboyem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Azvar problem w tym, że w przypadku WoWa Blizzard często miał gdzieś zdanie fanów i robił po swojemu więc tutaj pewnie nie widząc żeby ktoś płakał przez Gobliny (bo nikt o nich nie wiedział buehehe) pomyśleli, że to będzie następna grywalna rasa.
Co do ataku na Mount Hyjal... ale po co ją atakować? Nie jestem maniakiem Warcraftowego lore ale jestem też całkiem pewien, że na koniec trzeciej części drzewo świata robi ładne BUM i nic ciekawego na tej górze już nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 12:47, PharauhnMizzrym napisał:

Co do ataku na Mount Hyjal... ale po co ją atakować? Nie jestem maniakiem Warcraftowego
lore ale jestem też całkiem pewien, że na koniec trzeciej części drzewo świata robi ładne
BUM i nic ciekawego na tej górze już nie ma


Nie pamiętam, żeby robiło BUM, ale faktycznie przez atak Archimonda obumarło. Ale na samym końcu było pokazane, że znowu zaczyna kiełkować. No a Ragnaros obrał sobie Drzewo Życia za cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie fakt. Z drugiej strony brat mi teraz przypomniał, że Nocne Elfy w WoWie starały się zasadzić nowe drzewo świata (były z tym związane nawet niektóre questy) więc to może te drzewo Ragnaros atakuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 23:42, Vandaeriel napisał:

> Czy w WoW''ie jest coś podobnego jak np. w Guild Wars odnośnie tytułów- np. osiągnięty

> maksymalny lvl bez śmierci?

Są achievementy np zabicie konkretnego bossa, czy zrobienie danej instancji w określonym
czasie. Za niektóre achievementy dostaje się status wyświetlany na postaci.

A czy właśnie jest coś związanego z tym nie zaliczeniem śmierci do któregoś tam lvl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazł ktoś może screenshot/filmik przedstawiający Worgena female in-game? Za dużo jak dla mnie tego do przeszukania :P. Do tego jakie klasy będzie on mógł brać, na pewno gdzieś o tym czytałem, ale nie mogę tego znaleźć (wszystkie prócz Paladyna/Priesta czy coś w tym stylu?)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się