Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Ej ja mam 1.4.0. a tam są od 2.4.0. --> 3.1.3., a to po kolei trzeba??? Sorry jestem nowym wowowiczem (chyba że następny patch po 1.4.0. jest 2.4.0. ----> ....????)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...)"En Us 1.4.0" (...)
Raczej powinno być EU, bo US to United States, a EU - Europe
>morze trza ściągnąć z jakiejś strony. (...)
Ja tam nie wiem, skąd ściągnąć morze : <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 16:26, marc95x napisał:

Ej ja mam 1.4.0. a tam są od 2.4.0. --> 3.1.3., a to po kolei trzeba??? Sorry jestem
nowym wowowiczem (chyba że następny patch po 1.4.0. jest 2.4.0. ----> ....????)

Do 2.4.0 można z tego co wiem zainstalować z dowolnej wersji, ponieważ jest to patch który wprowadził dodatek z tego co pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i ściągnąłem patcha 2.4.0 enGB i pisze coś takiego " This update requires "World of Warcraft" version 2.0.0.6080.". Co robić??????? - nie umiem znaleźć wersji 2.0.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 18:12, marc95x napisał:

No i ściągnąłem patcha 2.4.0 enGB i pisze coś takiego " This update requires "World of
Warcraft" version 2.0.0.6080.". Co robić???????


Po pies ci 2.4.0, skoro aktualne jest 3.2.0... Nie możesz po prostu pozwolić grze aby ściągnęła i zainstalowała co trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 16:12, Los_Emilos napisał:

Jest jakiś sposób aby założyć gildie bez potrzeby przyjęcia 10 osób? Kiedyś można było
z jednego konta więcej pistacji zrobić, niestety z tego co patrzyliśmy z kumplem to nie
działa.


Jeżeli chcesz założyć gildię dla siebie, dla jednej czy dwóch osób, to chyba nie rozumiesz co to znaczy "gildia" w MMO :P Nie, nie ma takiej opcji i na 100% nigdy nie będzie, ZAWSZE musisz zebrać te 10 podpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 16:26, marc95x napisał:

Ej ja mam 1.4.0. a tam są od 2.4.0. --> 3.1.3., a to po kolei trzeba??? Sorry jestem
nowym wowowiczem (chyba że następny patch po 1.4.0. jest 2.4.0. ----> ....????)


Nie wiem co to za wersja ale jest tak:
2.4.0 → 3.1.3 (World of Warcraft, ~4.25 GiB)
2.4.1 → 3.1.3 (The Burning Crusade, ~2.85 GiB)
3.0.2 → 3.1.3 (Wrath of The Lich King, ~1.07 GiB)
Czyli z podstawką zaczynasz od 2.4.0, z TBC z 2.4.1 i z WotLK 3.0.2
No chyba, że masz jakąś starszą wersję WoWa(znaczy kupioną dawno temu).
I później lecą następne - i najlepiej zwykłym Blizzard Downloaderem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 18:12, marc95x napisał:

No i ściągnąłem patcha 2.4.0 enGB i pisze coś takiego " This update requires "World of Warcraft" version 2.0.0.6080.". Co robić??????? - nie umiem znaleźć wersji 2.0.0


Ściągnij z netu Wrath of the Lich King. Zainstaluj, pozwól się grze samej spatchować i po problemie >.>''

Tak możesz to zrobić nawet mając tylko konto z WoW podstawki.

Tak musisz grać na oficjalnym serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 18:21, Kresseleth napisał:

Nie wiem co to za wersja ale jest tak:
2.4.0 → 3.1.3 (World of Warcraft, ~4.25 GiB)
2.4.1 → 3.1.3 (The Burning Crusade, ~2.85 GiB)
3.0.2 → 3.1.3 (Wrath of The Lich King, ~1.07 GiB)

No ale ja mam 1.4.0, a nie 2.4.0 najpierw musze zainstalować 2.4.0 a jak instaluje to pisze, że musze mieć wersję 2.0.0 (pozatym mi tylko zależy na wersji 2.4.3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 12:52, Ziloh napisał:

Wiesz, trochę źle oceniasz, jak rozumiem, nie masz żadnej 80tki, podczas levelowania
tank;a chodzenie na insty to niezbyt można nazwać end-game, tankowie przed 80tką, zazwyczaj
grają na specce do lvlowania i tylko raz na 2-3 lvle wrzucają tarczę i tyle, trochę za
duża generalizacja tanków jest u Ciebie, mówię poczekaj do 80tki i wtedy popatrz na tanków,
wtedy jak już mają 80tkę zazwyczaj się czytnie co nieco tipsów do danej insty, jakie
glif wziąć itd.:)


Ale on ma rację i na 80-tce też to tak wygląda. Pisałem już o tanku, który z 30k życia tracił połowę na pierwszych mobach Gundrak i to nie był przypadek, bo ledwo go zdążyłem podleczyć spadało mu znowu. Po zabiciu pierwszej grupy byłem oom bo musiałem go leczyć najmocniejszymi czarami.
Widziałem hunterów, którzy na pytanie czy mają talenty redukujące threat odpowiadali "mam misdirection" i po parę razy na instancję ściągali aggro na siebie, a potem uciekali od tanka. Fumiko już tutaj pisała o ranged dps, którzy notorycznie ustawiają się po przeciwnej stronie, poza zasięgiem leczenia. Tanków którzy lecą na pałę i nie patrzą czy healer za nimi nadąża, ani czy ma jeszcze manę i musi ją uzupełnić nawet nie zliczę. Kiedyś zaliczyłem śmierć na prostych mobach w Nexus, bo Tank pobiegł w jedną stronę, a dps blood DK miał ghoula, który skoczył na inną grupę i ściągnięte zostały obie. Pety to w ogóle utrapienie - dla wielu graczy to dodatkowy dps, ale nie mają zielonego pojęcia o ich kontroli.
Są gracze, którym tankowanie idzie świetnie, są dobrzy dps i healerzy. Ale w każdej z tych grup są też fatalni i tak nadal będzie. Zresztą nawet najlepszym zdarzają się błędy albo brak zgrania czy inne taktyki w konkretnych miejscach, a każdy swoją uważa za oczywistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie ogólne noobowskie pytanie którego nie powinno się zadawać - macie wrażenie że jakiejś klasy jest zdecydowanie najmniej spośród wszystkich klas? Niektóre serwisy prowadzą prowizoryczne i nie do końca prawdziwe chyba statystyki aktywności graczy i niby w większości wypada że DK i Hunterów jest zdecydowana przewaga, a takich hmm Shamanów, Rogueów i nawet Warriorów jest najmniej procentowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Nic, zupełnie NIC. Masz świadomość, że to priv ? Pewnie tak, ale co tam.
Rozwaliło mnie to "(...)poszukujesz serwera który zapewni Tobie m.in.(...)działające questy, areny,battleground''y (...)" >.<''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 19:03, Murith napisał:

>
Nic, zupełnie NIC. Masz świadomość, że to priv ?

No wiem, że to priv...
...no ale wiesz jak zrobić tego patcha tak jak wspominałem we wcześniejszych postach bo narazie mogę tylko pomarzyć o graniu na tym serverze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się