Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

>Chociażby w lokacji startowej BE są teleporty na wyższe poziomy tych samych budynków.
Jakie ? Ja nie zauważyłem ;p

I o jakim q z fokami mówisz bo chyba pominąłem, kolejna sprawa czy jest addon który pokaże mi jakieś archiwum zrobionych q ;p ? Czy to zapisuje sięna mojej postaci tak jak saved na raidy etc? Mówię o q z northrend bo chce zrobić wszystkie dla kasy i w starym świecie dla repy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 00:21, Los_Emilos napisał:

Pytanie od mnie: czy dobrym wyborem jest aby mag czasami walczył mieczem lub sztyletami
(pomocniczo)?

Ahahahyahaha (wybacz, nie moglem się powstrzymać). No teraz już się uspokoiłem^^. Magowie ze względu na noszone najsłabsze pancerze, muszą trzymać się z dala od wszystkich przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 01:21, FeniksX21 napisał:

(...)a questy nudne większość jest nudnych wkoncu to rpg (...)

Wybacz, ale w RPGach questy zawsze są bardzo ważne, może nie w MMORPGach, ale w singlach tak. Zresztą co do tego że w wowie są nudne questy, mi spora część się spodobała. W starym świecie jest sporo chain qiestów, w których opowieść jest dość ciekawa i często nawiązująca do postaci historycznych.
A co do tego, że Blizz niszczy wowa poprzez dodatek, to również się nie zgodze. Wkońcu świat idzie na przód, coś się kończy coś się zaczyna. Jaki jest sens pomagania druidom, którzy chcą odnowić ziemię, jeśli efektu ni ma ? Ileż można naprawiać dach w Sentinel Hill ( mam nadzieje, ze to zmienią :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 04:09, Grodhar napisał:

>Chociażby w lokacji startowej BE są teleporty na wyższe poziomy tych samych budynków.
Jakie ? Ja nie zauważyłem ;p


teraz to Ci ich nie pokaże, raz ze serwer down, a dwa, że nie ma mnie w pobliżu terenów BE.

Dnia 26.08.2009 o 04:09, Grodhar napisał:

I o jakim q z fokami mówisz bo chyba pominąłem,


W Howling Fiord od morsów.

>Mówię o q z northrend bo chce zrobić wszystkie dla kasy i w starym świecie dla repy ;p

Włącz sobie w WoWie pokazywanie low levelowych questów to będziesz wiedzieć jakich nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że na wszystkich polskich fanowskich stronkach WoW''a są same śmieci, weszędzie ta sama bajka, opis postaci, wszystko na siłe pisane po polsku, do tego opis druida to m.in ''''głownie leczenie'''' a shamana ''''zadaje dobre obrażenia w zwarciu, nie nienajgorsze leczenie'''' Ja pier****, płakać się chce, czy ci ludzie wyszli w ogóle poza triala :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i tyle po wielkim buffie dla arcanów. ;-)

Chociaż i tak nikt pewnie nie wierzył w to, że taki stan się utrzyma ... ale zniknął w zasadzie szybciej niż się pojawił. ;-)
Widać, był to zbyt duży boost do mana efficiency dla arcanów.

Obecnie wygląda to tak, że mamy po prostu większy DPS za jeszcze więcej many. Za to zostając przy trzech stackach AB max, coś tam się jeszcze zaoszczędzi ... choć w sumie nie będą to jakieś zawrotne wartości.
Generalnie dla takich co to lubią spamować AB niewiele się zmieniło. Tylko szybciej będę schodził OOM. ;-)
Ale pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 04:09, Grodhar napisał:

>Chociażby w lokacji startowej BE są teleporty na wyższe poziomy tych samych budynków.
Jakie ? Ja nie zauważyłem ;p


Gdy wyjdziesz z Silvermoon i pójdziesz na wschód, dojdziesz do wieży opanowanej przez różne magiczne istoty. Wchodzi się do niej przez taki mały portal w kształcie kuli na postumencie (podobny do tego, który przenosi między Silverymoon a Undercity). Transport między nimi jest błyskawiczny, ale też przenosimy się tutaj na minimalną odległość, a w przypadku niektórych questów rzuca nas np. przez pól kontynentu.

Dnia 26.08.2009 o 04:09, Grodhar napisał:

I o jakim q z fokami mówisz bo chyba pominąłem,


Quest dla Tuskarów we Fjordzie - staje się daily po pierwszym wykonaniu.

kolejna sprawa czy jest addon który pokaże

Dnia 26.08.2009 o 04:09, Grodhar napisał:

mi jakieś archiwum zrobionych q ;p ? Czy to zapisuje sięna mojej postaci tak jak saved
na raidy etc? Mówię o q z northrend bo chce zrobić wszystkie dla kasy i w starym świecie
dla repy ;p


To skocz do początkowej krainy i rób po kolei z włączonym trackingiem na niskopoziomowe questy. Wiele z nich daje +250 reputacji, a wykonuje się je błyskawicznie. Problemy są jak zwykle z Gnomami/Trollami, bo dla nich szybko kończą się questy za reputację (już w Loch Modan nalicza reputację tylko dla IF).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, straszna ilość whinu się podniosła co to się nie pozmienia w WoW. I tak mi przyszło do głowy, że Blizz mógłby postawić ze 2-3 serwery oznaczone np. "old wow" żeby ludzie mogli się bawić przedkataklizmowym contentem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 17:40, Fumiko napisał:

Wiecie co, straszna ilość whinu się podniosła co to się nie pozmienia w WoW. I tak mi
przyszło do głowy, że Blizz mógłby postawić ze 2-3 serwery oznaczone np. "old wow" żeby
ludzie mogli się bawić przedkataklizmowym contentem...


Raczej nie wyjdzie - ludzi o tym krzyczą od podstawki. Co chwila petycje o serwer na podstawkę tylko, na TBC tylko i teraz też i na WotLK. A Blizz jak nic nie robił tak robić pewnie nic nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 18:28, Kresseleth napisał:

Raczej nie wyjdzie - ludzi o tym krzyczą od podstawki. Co chwila petycje o serwer na
podstawkę tylko, na TBC tylko i teraz też i na WotLK. A Blizz jak nic nie robił tak robić
pewnie nic nie bedzie.


Tylko wiesz, mając samą podstawkę możesz spokojnie grać na serwie WotLK i żadnego contentu podstawkowego Ci to nie zmieni.

A Cataclysm zmienia wszystko od lvl 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 18:42, Fumiko napisał:

Tylko wiesz, mając samą podstawkę możesz spokojnie grać na serwie WotLK i żadnego contentu
podstawkowego Ci to nie zmieni.


Onyxia :) Już zmieniają :) Jeszcze tylko cosik w TBC i bedzie WoW 1,5 :P Albo dadzą już WoWa 2 - cały świat inny(i nie będzie za fajnie).

Jeszcze co do zmian, to flying mounty w Kalimdorze i EK, to najgorsza rzecz :/ Jeśli każdy będzie latał, to jak mamy kogokolwiek spotkać w czasie wędrowki? Już w WotLK jest pusto a co dopiero będzie! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 18:52, Kresseleth napisał:

Onyxia :) Już zmieniają :)


Onyxia to ma być one-time event o ile mi wiadomo. Z okazji pięciolecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 18:54, Fumiko napisał:

> Onyxia :) Już zmieniają :)

Onyxia to ma być one-time event o ile mi wiadomo. Z okazji pięciolecia.


Ooo! To jest pewne? Ja słyszałem, że ma być to stały revamp. Masa ludzi się burzy właśnie o to. No ale zobaczymy po evencie lub ewentualnie jeśli Blizz coś powie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam grac w WoW''a a mam mały problem ;p a chodzi mi o serwer podalibysci mi jakiś ciekawy serwer PvP? podobno burning legion jest"Polski" :p ale full aaa i jak gra wygląda na serwerze burning blade dużo jest twinkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ale tego teraz tam nie ma!

Prawda,

Dnia 26.08.2009 o 01:42, Daimon_Frey napisał:

A po co gracze mają siedzieć tam gdzie nie mają co robić? Dla samego siedzenia? Co takie
osiemdziesiątki miałyby w Kalimdorze czy EK teraz robić?



Gracze w Azeloth robia Achievmenty lub pomagaja low-levelom w questach a najwiecej 80 jest w miastach z podstawowki

Dnia 26.08.2009 o 01:42, Daimon_Frey napisał:

Nie chodzi o kwestię mega grafiki z crysisa. Azeroth w porównaniu z Northrend jest nijaki:
- mało szczegółów
- jednolite tereny - w Northrend na jednym terenie masz tak jakby wiele mieszających
się nazwijmy to podterenów.


jasne, ale po co tworcy by zmieniali swiat z duza iloscia szczegolow skoro pozniej zostanie w samotnosci tak jak to juz sie dzieje z outlandem i nortrendem. jak ktos wbije 85 w nowym dodatku to bedzie sie ograniczal i nie bedzie szukal szczegolow tylko nowych raidow, heroicow i itemow (za co blizzard powinien sie bardziej wziosc bo, wizualnie to nie najlepiej wygloda)

Dnia 26.08.2009 o 01:42, Daimon_Frey napisał:

> gry nie ocenia sie po grafice tak jak książki po okładce jak grałeś w starsze gry
które
> wciągały swoja fabula i grywalnosc a nie grafika to zrozumiesz
> a questy nudne większość jest nudnych wkoncu to rpg ale niektóre potrafią być ciekawe

> i każdy gracz który interesuje sie historia wowa to potwierdzi

Questy w Kalimdorze czy EK w większości są na jedno kopyto. Standard w MMO. W Northrend
chociażby jest większa różnorodność. Więcej pomysłu na ten sam quest, chociażby zabicie
kogoś (zrzucanie bomb ze sterowca, zrzucanie głazów ze skał). Dziś przykładowo robiłem
zadanie na eskortę, ale nietypową. Doprowadzenie samca foki do samicy, przy czym on sam
z siebie za tobą nie szedł.

> Aha, wiec nie będzie starego kontynentu zastanawia mnie kiedy dodatek wyjdzie pewnie

> nie w tym roku jak tak to dobrze bo jak juz wyjdzie to ja skończę grac w wowa jeśli
się
> uda

Bo wyjściu dodatku Azeroth, jeśli zrobią z nim to samo co z Northrend to już będzie ciekawszy.
Druga sprawa, że zmiany mają przyciągnąć graczy na stare kontynenty. W tej chwili prawie
nikogo tam nie ma.


i o to chodzi ja czulem ze po wotlk juz nastepny dodatek mnie nie zachwyci a z gra i tak koncze czy wyjdzie dodatek czy nie

To na co mi odpowiedziales to byla odpowiedz dla Ch1CKEN

w moim odczuciu po wyjsciu dodatku wow straci swoj urok

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 18:56, Kresseleth napisał:

Ooo! To jest pewne? Ja słyszałem, że ma być to stały revamp. Masa ludzi się burzy właśnie
o to. No ale zobaczymy po evencie lub ewentualnie jeśli Blizz coś powie na ten temat.


Właśnie nie wiem czy pewne, wiesz jak to jest z Blizzardem i informacjami o nowym contencie. "Może być tak i tak, ale my tego nie mówiliśmy a tak w ogóle to na pewno będzie inaczej :D"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 18:52, Kresseleth napisał:

Jeszcze co do zmian, to flying mounty w Kalimdorze i EK, to najgorsza rzecz :/ Jeśli
każdy będzie latał, to jak mamy kogokolwiek spotkać w czasie wędrowki? Już w WotLK jest
pusto a co dopiero będzie! :/

No właśnie, ja tak bardzo lubię, jak podbiega do mnie na mouncie mag i scorchem za 4k zabija mnie, gdy mam 500hp :(. A teraz to tylko hunterzy z Tracking Humanoids będą na mnie polować :(.

Z tego co wiem nie ma planów do dania flying mountów wcześniej niż lvl58, a nie zdziwiłbym się, że dodadzą to tego jeszcze jakiś wymóg podobny do Cold Weather flying.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 18:54, Fumiko napisał:

Onyxia to ma być one-time event o ile mi wiadomo. Z okazji pięciolecia.


To ma byc staly revamp, nie one-time event...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się