Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Tank, healer czy dps ?
Jak znasz angielski to wowhead.com znajdź ulduar a potem masz ładnie opisane, jak będziesz miał z czymś problem to wal bo ciężko tak wszystko naraz opisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, gram na trial (trial wygasa mi 29 08), osiągnąłem 20lvl i koniec. Wykonuję zadania - zero expa dostaje, zabijam mobki, zero expa.
Może mi ktoś powiedzieć co jest nie tak?
Czy to ograniczenie triala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 01:20, hammerfall87 napisał:

> /.../
> Oczywiście nie chciałem urazić^^. Co do zmieniania, to ciągle coś robię... glosuje.


jak? jesteś nie pełnoletni :)

??? Mając 20 lat jest się niepełnoletnim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 02:15, Miklus92 napisał:

Wybaczcie, że tak całkiem nie na temat, ale ogromna prośba. Pilnie potrzebuję wyjaśnienia
taktyk na bossy Ulda10. Wdzięczny będę bardzo... Z góry dzięki.

A na stronie swojej gildii nie masz taktyk opisanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Czytam kolejne strony tego tematu i muszę powiedzieć ze jestem coraz bardziej skolowany
Gram Priestem (Holly) a tutaj co chwile widzę ze palla (wersja leczaca ) to jest to czego potrzebuje lub ew. Druid
Nie chciałbym wywoływać żadnej dużej dyskusji tylko chciałbym uzyskać prostą odpowiedż:
Kto jest najlepszym healerem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 10:37, Daronn_Darker napisał:

> Wybaczcie, że tak całkiem nie na temat, ale ogromna prośba. Pilnie potrzebuję wyjaśnienia

> taktyk na bossy Ulda10. Wdzięczny będę bardzo... Z góry dzięki.
A na stronie swojej gildii nie masz taktyk opisanych?

A dlaczego miałby? Na stronie mojej gildii rzadko są taktyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 14:17, Zebek napisał:

Witam
Czytam kolejne strony tego tematu i muszę powiedzieć ze jestem coraz bardziej skolowany
Gram Priestem (Holly) a tutaj co chwile widzę ze palla (wersja leczaca ) to jest to czego
potrzebuje lub ew. Druid


Eee, gdzie? Nie widziałem żadnego porównywania healerów już od jakiegoś czasu. Chyba nie czytasz tematu od samego początku? Graj tym, co Tobie pasuje i nie martw się - healer który zna swoją klasę i wie co robi zawsze znajdzie drużynę.

Dnia 27.08.2009 o 14:17, Zebek napisał:

Nie chciałbym wywoływać żadnej dużej dyskusji tylko chciałbym uzyskać prostą odpowiedż:
Kto jest najlepszym healerem ???


Dużej dyskusji nie wywołasz, bo na to odpowiedź jest jedna - nie ma najlepszego healera. Każda klasa lecząca ma swoje mocne i słabe strony, a do tego trzeba wziąć pod uwagę co pasuje konkretnemu graczowi. Jednemu podejdzie paladyn, a drugi zupełnie się w tej klasie nie odnajdzie, za to jako druid będzie wymiatał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 10:32, Daronn_Darker napisał:

> > /.../
> > Oczywiście nie chciałem urazić^^. Co do zmieniania, to ciągle coś robię...
glosuje.
>
>
> jak? jesteś nie pełnoletni :)
??? Mając 20 lat jest się niepełnoletnim?


na twoim Gs jest rocznik 1992 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 02:15, Miklus92 napisał:

Wybaczcie, że tak całkiem nie na temat, ale ogromna prośba. Pilnie potrzebuję wyjaśnienia
taktyk na bossy Ulda10. Wdzięczny będę bardzo... Z góry dzięki.


Pew pew, tank&spank, nie failuj. Proszę bardzo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 17:36, Miklus92 napisał:

To życz mi powodzenia :P właśnie się wybieram :)


Nie no serio, ja uważam że trzeba najpierw zobaczyć walkę, a potem szukać/poznawać taktyki :) Poszukaj sobie filmików z TankSpot na youtube jeżeli chcesz być odpowiednio przygotowany, samych taktyk natomiast szukaj na http://justfuckinggoogleit.com/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 18:35, Azvar napisał:

> To życz mi powodzenia :P właśnie się wybieram :)

Nie no serio, ja uważam że trzeba najpierw zobaczyć walkę, a potem szukać/poznawać taktyki


Dlaczego? Jak dla mnie szybkie podanie podstawowych informacji o walce może - a nawet powinno - odbywać się przed nią. Nie trzeba znać walki żeby zrozumieć "tego bossa musimy kitować po schodach i za wszelką unikać addów" że się posłużę przykładem z Violet Hold akurat. Albo "co jakiś czas bossowi coś wypadnie i będą się spawnować w którymś rogu pokoju mobki idące do niego. Trzeba je jak najszybciej wybić i nie dopuścić więc korzystajcie wtedy z AoE." To jest krótkie podsumowanie taktyki które już pozwala graczowi dowiedzieć się na czym ma się skupić. Przez nieznajomość takich rzeczy szybko pojawia się wipe. A reszta to już kwestia praktyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się