Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2009 o 20:41, Los_Emilos napisał:

> Nie będziesz musiał zmieniać żadnego forum, jeśli będziesz googlować większość swoich

> problemów :)
Jestem niestety leniem, dość starym leniem a niektórych przyzwyczajeń się nie zmini na
starość.


Jesli 18 lat uwazasz za "starosc" to gratuluje percepcji umyslowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 20:46, goomis74 napisał:

Jesli 18 lat uwazasz za "starosc" to gratuluje percepcji umyslowej...

A dlaczego uważasz że mam 18? W końcu jak człowiek zaczyna brać odpowiedzialność za swoje czyny nie jest już dzieckiem a jak nie jest dzieckiem to jest stary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 20:48, Los_Emilos napisał:

> Jesli 18 lat uwazasz za "starosc" to gratuluje percepcji umyslowej...
A dlaczego uważasz że mam 18? W końcu jak człowiek zaczyna brać odpowiedzialność za swoje
czyny nie jest już dzieckiem a jak nie jest dzieckiem to jest stary.


Gramsajt ftw. 18 lat stary? To kim dla Ciebie jest 40 latek? Już nie mowiąc o starszych osobach... żywe trupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 20:54, Kresseleth napisał:

> > Jesli 18 lat uwazasz za "starosc" to gratuluje percepcji umyslowej...
> A dlaczego uważasz że mam 18? W końcu jak człowiek zaczyna brać odpowiedzialność
za swoje
> czyny nie jest już dzieckiem a jak nie jest dzieckiem to jest stary.

Gramsajt ftw. 18 lat stary? To kim dla Ciebie jest 40 latek? Już nie mowiąc o starszych
osobach... żywe trupy?


Pewnie Zombi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 21:26, goomis74 napisał:

> osobach... żywe trupy?

Pewnie Zombi...
Pewnie Zombi...

W tym temacie mówimy Undeads :P

Tak czy siak, Los Emillos:
- znasz angielski?
- jesteś już dorosły więc googluj, do jasnej anielki, swoje pytania, bo pytanie co pięć minut "A gdzie się kupuje mounta dla Ludzia i innej pistacji?", "Czy mogę przejść na drugi kontynent, jeśli tak to jak?" czy też twoje ostatnie pytanie o nazwę miniona, jest naprawdę irytujące.
http://lmgtfy.com/?q=WoW+warlock+minions swoją drogą

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i stało się :)

W sobotę 29 sierpnia, konto przeszło w status "frozen". Koniec z farmieniem, koniec z rywalizacją w której przegrywa człowiek mający życie poza wowem ;)
Nagle się okazuje, że mam czas ukończyć Fable''a II i inne takie ;)

Cytując słowa z pewnego odcinka South Parku: "Do you have wow account? No i have life" ;)

No ale może się do tego wróci tuż przed wypuszczeniem kataklizmu ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 16:17, haderQ napisał:

Masz na to jakiś pomysł? Jeśli tak to podrzuć, bo sam nie wiem, jakiś czas temu na jednym
z serwów jak się dowiedzieli, że z Polski jestem to nikt ze mną gadać nie chciał nawet
w gildii ;/


Możnaby zacząć od forum blizzarda. Tylko do tego potrzeba kilka-kilkanaście osób. Zrobić konkretną akcję afirmacyjną dla Polskiego community na zasadzie "pokażmy, żeśmy dobrzy gracze i fajni ludzie a debile są w mniejszości".

Łapiesz o co mi chodzi? Odciąć się od "polactwa", żebractwa i zachowania neonoobów i promować grę która jest fair i zabawą z ludźmi a nie z ludzi.

Idzie zrobić, tylko jak mówię potrzebna jest do tego konkretna grupa zainteresowana działaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 22:16, Fumiko napisał:

Możnaby zacząć od forum blizzarda. Tylko do tego potrzeba kilka-kilkanaście osób. Zrobić
konkretną akcję afirmacyjną dla Polskiego community na zasadzie "pokażmy, żeśmy dobrzy
gracze i fajni ludzie a debile są w mniejszości".

Łapiesz o co mi chodzi? Odciąć się od "polactwa", żebractwa i zachowania neonoobów i
promować grę która jest fair i zabawą z ludźmi a nie z ludzi.

Idzie zrobić, tylko jak mówię potrzebna jest do tego konkretna grupa zainteresowana działaniem.


Wchodzę w ten myk, i to bardzo chętnie. Jeszcze tylko parę osób zebrać na początek i można zacząć coś działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 22:27, haderQ napisał:

Wchodzę w ten myk, i to bardzo chętnie. Jeszcze tylko parę osób zebrać na początek i
można zacząć coś działać :)


Najlepiej, żeby to byli ludzie z różnych serwerów i że tak powiem uznani gracze. Ja na Blade''s Edge mam pewną renomę jako rajdowy healer a to się może przełożyć na odbiór pomysłu.

Nie chodzi mi o to, że muszą być uber pro i w ogóle imba, tylko o to, żeby społeczność serwera w miarę kojarzyła osobę jako taką, która wie co robi, gra fair i można liczyć na jej pomoc. Właśnie rajderzy z typu "brakuje wam do PuG? a spoko, i tak już jestem overgeared więc mogę się z wami przejść", osoby związane z areną, uznani "crafterzy" itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale tutaj to chyba można liczyć na całkiem sporą liczbę graczy do tego pomysłu ;) Apropos wiadomo coś o tym niby polskim (nie daj Bóg) World of Warcraft? Czy to tylko takie se gadanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 22:34, Smocza napisał:

Co jak co, ale tutaj to chyba można liczyć na całkiem sporą liczbę graczy do tego pomysłu
;) Apropos wiadomo coś o tym niby polskim (nie daj Bóg) World of Warcraft? Czy to tylko
takie se gadanie?


Właśnie daj Bóg, daj :D Noobstwo się wyniesie i będzie spokój :D Ja tam zostaje na euro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 22:44, Miklus92 napisał:

I to jest to. Nareszcie ktoś pomyślał i brawo dla Ciebie za to. Ja się piszę ftw. I For
The Horde :)


W sumie to nie ja zacząłem z tym pomysłem tylko Fumiko, więc to jej należą się te brawa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 22:34, Smocza napisał:

Apropos wiadomo coś o tym niby polskim (nie daj Bóg) World of Warcraft? Czy to tylko
takie se gadanie?


Blizzard chce zatrudnić osoby mówiące po polsku oraz po włosku. Już jakiś czas temu to ogłosił.
Ale są to oferty pracy dotyczące ogólnie gier Blizzarda, Battle.net oraz ogólnej obsługi community. Więc bardziej bym liczył na polskie pod-fora na forum battle.net, polską pomoc techniczną etc., niż na polski realm w WoWie. (dotyczy to też włochów). Ale oczywiście Blizzard na razie tego oficjalnie nie skomentował, więc są to domysły.

Edit: Link do tych ofert pracy - http://eu.blizzard.com/en/jobs/index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie szukają GM-ów. Nie szukają tłumaczy gier (chociaż tym może się zajmować CDP). Ale przede wszystkim - Web Editorialist ma zajmować się Battle.netem i stronami Blizzarda, ale bez stron WoWa.

Brands: Battle.net & Blizzard (excluding World of Warcraft)
Websites: (including, but not limited to) www.battle.net, eu.starcraft2.com, eu.diablo3.com, eu.blizzard.com, the European Blizzard Store.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 17:23, Michal256 napisał:

> Jeśli ktoś ma 50% strat pakietów to sobie nie pogada.

Przy takim łączu to i z samym graniem ciężko.


Nie, zależy. Ja u siebie z WoW nie mam większych problemów, zazwyczaj ping jest poniżej 100, ewentualnie nieznacznie powyżej. Sporadycznie zdarza się taki w okolicach 300-400 ms, a raz od wielkiego dzwonu coś koło 1500. Czasami mnie rozłączy, ale znowu dość rzadko. Za to w Warhammera grać się nie daje, ciągłe lagi, disconnecty, etc. W Cabal też miałem problemy, jak i w dowolnej innej grze korzystającej z gameguard. Eve chodzi bez problemów.

Na TS miewałem właśnie 50% strat, ale fakt że sprawdzałem to ponad rok temu, może nawet dwa, a in-game w WoW raptem tydzień temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 15:59, Fumiko napisał:

A może by się tak wziąć i zorganizować coby "sieciowych kozaków" na tyłkach pousadzać
i wprowadzić jakieś standardy zachowania?


Tu niestety trzeba się cofnąć do etapu przedszkoli, sam próbowałem takich "polaczków" wychowywać, ale to gorzej jak walka z wiatrakami. Mam nawet screeny z rozmów, normalnie ręce opadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2009 o 06:58, Azvar napisał:

Tu niestety trzeba się cofnąć do etapu przedszkoli, sam próbowałem takich "polaczków"
wychowywać, ale to gorzej jak walka z wiatrakami. Mam nawet screeny z rozmów, normalnie
ręce opadają...


Możesz jakieś podrzucić? Sam jestem ciekaw, co te dzieci mówią.

PS. A co do tego postrzegania polaków, to nie można na przykład zrobić typowo polskiej gildii, i stamtąd zacząć coś działać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 22:13, maniekk napisał:

No i stało się :)

W sobotę 29 sierpnia, konto przeszło w status "frozen". Koniec z farmieniem, koniec z
rywalizacją w której przegrywa człowiek mający życie poza wowem ;)
Nagle się okazuje, że mam czas ukończyć Fable''a II i inne takie ;)

Cytując słowa z pewnego odcinka South Parku: "Do you have wow account? No i have life"
;)

No ale może się do tego wróci tuż przed wypuszczeniem kataklizmu ;)

Pozdrawiam.

Eh nie piszę za często w tym temacie bo w sumie gram w WoW-a od niedawna ale nie rozumiem Twojego posta. W jakim celu go napisaleś hmm? Żeby ''''przykozaczyć'''' że masz rl life? Bo ja to tak odebrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2009 o 07:04, haderQ napisał:

Możesz jakieś podrzucić? Sam jestem ciekaw, co te dzieci mówią.


Może kiedyś, musiałbym powycinać to i sklecić w pojedyńcze obrazki, bo niestety nie pofatygowałem się żeby utworzyć osobne okno rozmowy na tę ewentualność. Ale co zaskakujące, delikwent miał rzekomo 28 lat... A zachowaniem i kulturą biją go na głowę nawet nieletni gangsterzy z pierdla i babki-cwaniary z PKSu :P

Także nie ma co szufladkować ich jako zwykłych dzieciaczków, szkoda tylko że ci najbardziej się lansują w WoWie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się