Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 06.09.2009 o 18:53, Atreides napisał:

> Jakie profesje są najlepsze dla death knighta?
Te ktore wybierzesz i ci beda pasowaly.


tzn. możesz mi coś powiedzieć o profesjach bo za bardzo nie orientuje się. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 17:43, Grodhar napisał:

Z ludźmi nie jest tak źle, najbardziej zacofane modele to orki, gnomy i trolle :P

Jak już to "orkowie", a nie "orki". Orki to takie zwierzęta, a na rasę z fantasy poprawnie mówi się orkowie (swoją drogą to taki błąd popełniają nawet często tłumacze niektórych książek fantasy u nas). Według mnie modele orków i trolli są w porządku (ewentualnie w przypadku orków można by zrobić małą poprawę twarzy). Gnomy jak gnomy, nie są jeszcze takie złe, przynajmniej mają jeszcze w miarę w porządku twarze, ale ludzie (zwłaszcza male) mają naprawdę głupi wyraz twarzy. Gdy jeszcze ma wąsy i brodę to jakoś jest to zakryte, ale bez nich to porażka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 16:16, Arcling napisał:

DragonLord:
Chodziło mi o to, że normalnie nie jest możliwe, aby ludzki model w świecie gry nosił
tiery druida (dressing room się nie liczy). Teraz jak najbardziej postać człowieka ubraną
w strój druida będzie można zobaczyć. O ile oczywiście będą używać starych modeli ludzi
(jest jeden art, na którym przedstawiony jest nieco inny wizerunek człowieka-worgena,
więc może jest szansa na to, że nie będą używali tych starych modeli jak na trailerze).
Tak już zupełnie na marginesie to zwykłym ludziom też by się przydał jakiś upgrade modeli
:P

Sam nie wiem... albo czegos nie zrozumialem, albo coś źle zrozumiałem ale nie widze w tym żadnego problemu... w jaskini czasu masz np. druidów bez formy w swoim "normalnym" gearze- fakt faktem czlowiek w tych druidowskich szmatkach wyglada jak pajac, ale co tam ;P Ba! Nawet na mmo-champion ludzki model użyuwany jest do przedstawiania nowych itemków jako iż ludzie mają najbardziej "standardowe" ksztalty ^.^
Co do twarzy ludzi... coż... jeśli komuś nie chce się poświecić tej minuty czasu na dostosowanie wygladu postaci którą będzie się grało przez wiekszą ilośc czasu.... /slap (fakt faktem że ludzie mają 1 "ładną" twarz +2 takie... "ok" a reszte jak retardy... u krasnali i nelfów jest podobnie, u hordy nie ma to znaczenia bo morda jak tard to standard, więc wtapia się w otoczenie ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 00:22, Michal256 napisał:

Upewnij się że instalator patcha uruchomił się z uprawnieniami administracyjnymi.

Zamknij wszystkie pozostałe aplikacje podczas instalowania patcha. Jeśli to nie pomoże
- spróbuj zainstalować go po uruchomieniu systemu w trybie awaryjnym.

Gdyby dalej były problemy, zainstaluj grę na innym komputerze i przenieś w całości zainstalowaną
na komputer na którym chcesz grać. Możesz nawet przenieść już obecnie zainstalowanego
WoWa (przy użyciu przenośnego dysku lub pena) na inny komputer i tam grę patchować. Wpisy
w rejestrze nie mają znaczenia. Upewnij się tylko żeby plik instalacyjny patcha umieścić
w tym samym folderze co grę.

Dzięki, wiesz może jeszcze skąd ewentualnie poprać patcha aby był dobry i bez błedów?

Z uprawnieniami administratorskimi jest problem bo za innym razem jak właczyłem to mi wyświetlał, że ich nie mam. Nie wiem czemu, gdyż tylko ja kożystam z kompa i w opisie profilu pisze administrator, może dlatego że wgrywam tego WoWa na lapka to coś z uprawnieniami jest nie tak jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 00:35, Arcling napisał:

> Z ludźmi nie jest tak źle, najbardziej zacofane modele to orki, gnomy i trolle :P

Jak już to "orkowie", a nie "orki". Orki to takie zwierzęta, a na rasę z fantasy poprawnie
mówi się orkowie (swoją drogą to taki błąd popełniają nawet często tłumacze niektórych
książek fantasy u nas).

Who cares :O ?
Nobody cares.
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 00:35, Arcling napisał:

Jak już to "orkowie", a nie "orki". Orki to takie zwierzęta, a na rasę z fantasy poprawnie
mówi się orkowie (swoją drogą to taki błąd popełniają nawet często tłumacze niektórych
książek fantasy u nas).

W sumie to chyba też trochę zależy od tego jak są oni przedstawieni, jeśli to prymitywne prawie-zwierzęta bez jakiejkolwiek kultury, robiące za mięcho armatnie to bardziej pasuje orki, ale gdy mamy do czynienia z rasą która ma własną kulturę, historię, wiarę, zasady etc. to faktycznie lepiej pasuje Orkowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Jemu zapewne chodzi oto, że Orki - to delfiny(zresztą bardzo inteligentne i niebezpieczne) a Orkowie to rasa fantasy. Róźnica w wymowie jest niewielka, ale znaczenie kolosalne, przecież Orki kojarzą się ze zwierzętami żyjącymi w wodzie, które potrafią polować na rekiny, a Orkowie to jednak rasa(fantasy), która żyje na lądzie i jest dość prymitywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 15:31, Hubi_Koshi napisał:

> Jak już to "orkowie", a nie "orki". Orki to takie zwierzęta, a na rasę z fantasy
poprawnie
> mówi się orkowie (swoją drogą to taki błąd popełniają nawet często tłumacze niektórych

> książek fantasy u nas).
W sumie to chyba też trochę zależy od tego jak są oni przedstawieni, jeśli to prymitywne
prawie-zwierzęta bez jakiejkolwiek kultury, robiące za mięcho armatnie to bardziej pasuje
orki, ale gdy mamy do czynienia z rasą która ma własną kulturę, historię, wiarę, zasady
etc. to faktycznie lepiej pasuje Orkowie.

-.-'' , nie nie zależy orkowie=/=orki noniec kropa ;P

@Grodhar

Dnia 07.09.2009 o 15:31, Hubi_Koshi napisał:

Who cares :O ?

<=== ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 15:40, Bosper napisał:

Jemu zapewne chodzi oto, że Orki - to delfiny(zresztą bardzo inteligentne i niebezpieczne)
a Orkowie to rasa fantasy. Róźnica w wymowie jest niewielka, ale znaczenie kolosalne,
przecież Orki kojarzą się ze zwierzętami żyjącymi w wodzie, które potrafią polować na
rekiny, a Orkowie to jednak rasa(fantasy), która żyje na lądzie i jest dość prymitywna.

Serio ?? Ja jak słyszę "Orki" to pierwsze co mi przychodzi na myśl to właśnie zielonoskórzy :-) No nic, ja zostaję przy swoim Orki>>>>Orkowie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 14:18, Bosper napisał:

Dzięki, wiesz może jeszcze skąd ewentualnie poprać patcha aby był dobry i bez błedów?


Najpewniejszy jest Blizzard Downloader uruchamiany przez launchera/grę :P
Alternatywnie - poszukaj czegoś tu: http://www.wowwiki.com/Patch_mirrors

Dnia 07.09.2009 o 14:18, Bosper napisał:

Z uprawnieniami administratorskimi jest problem bo za innym razem jak właczyłem to mi
wyświetlał, że ich nie mam. Nie wiem czemu, gdyż tylko ja kożystam z kompa i w opisie
profilu pisze administrator, może dlatego że wgrywam tego WoWa na lapka to coś z uprawnieniami
jest nie tak jak trzeba.


Windows Vista i Windows Seven mają wbudowany mechanizm utrzymujący uprawnienia (również admnistratorów) na poziomie uprawnień zwykłych użytkownik. Jest to forma zabezpieczenia przed uruchamianiem niepowołanych aplikacji (wirusów grzebiących w plikach systemowych - jako admin taki wirus może wszystko, jako user może bardzo niewiele). Oczywiście wpływa to też na aplikacje które powinny mieć odpowiednie uprawnienia. System powinien zapytać się przy uruchamianiu patchera lub downloadera, czy zgadzasz się uruchomić ten program z uprawnieniami administracyjnymi. Jeśli coś takiego się nie pojawiło, musisz odszukać plik instalacyjny danego patcha, p-kliknąć na nim i wybrać opcję uruchom z uprawnieniami administratora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 00:35, Arcling napisał:

> Z ludźmi nie jest tak źle, najbardziej zacofane modele to orki, gnomy i trolle :P

Jak już to "orkowie", a nie "orki". Orki to takie zwierzęta, a na rasę z fantasy poprawnie
mówi się orkowie (swoją drogą to taki błąd popełniają nawet często tłumacze niektórych
książek fantasy u nas).


A mówisz "Gnomowie", "Elfowie" czy "Krasnoludowie"? Odmiana "Orkowie" - ale także "Krasnoludowie" - pojawiła się bodajże w tłumaczeniu Władcy Pierścieni Skibniewskiej i tylko tam można mówić że jest na pewno poprawna (doprecyzuję - u Skibniewskiej, niekoniecznie w WP jako takim). To że Orki to również rasa zwierząt niczego nie zmienia, zapewne słyszałeś o homonimach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Wam też logowanie blokuje się na "Authenticating"? Jeszcze o 13 spokojnie grałem, a serwer nie jest wyznaczony do dłuższego maintance (zresztą nie mogę w ogóle do wyboru serwera dojść). Coś u mnie czy tylko czkawka po Blizzie wyłączającym swoją www, armory itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj login serwery świrują. Nam wywaliło jakieś 8 osób w środku Naxx 25 wczoraj... i wszystkie zgłaszały przez Venta że się zalogować nie mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 15:13, Fumiko napisał:

Od wczoraj login serwery świrują. Nam wywaliło jakieś 8 osób w środku Naxx 25 wczoraj...
i wszystkie zgłaszały przez Venta że się zalogować nie mogą.


Mając połączone konta WoW i battle.net można było bez problemu się zalogować. Dziś już nawet to nie działa (choć między 12 a 13 dało się grać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 15:53, Astropath napisał:

Mając połączone konta WoW i battle.net można było bez problemu się zalogować. Dziś już
nawet to nie działa (choć między 12 a 13 dało się grać).


To są login serwery samej gry a nie konta. I jest teraz info że mają problemy z przepustowością. Ja się zalogowałam po dobrej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 15:10, DragonLord napisał:

Czy Wam też logowanie blokuje się na "Authenticating"? Jeszcze o 13 spokojnie grałem,
a serwer nie jest wyznaczony do dłuższego maintance (zresztą nie mogę w ogóle do wyboru
serwera dojść). Coś u mnie czy tylko czkawka po Blizzie wyłączającym swoją www, armory
itp.?

Authentication Servy padły, jest notka po lewej stronie jak się logujesz. Blizzowe ASAP = Będzie dobrze jak zalogujecie się o 19.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 15:54, Fumiko napisał:

To są login serwery samej gry a nie konta. I jest teraz info że mają problemy z przepustowością.
Ja się zalogowałam po dobrej chwili.


Co nie zmienia faktu, że mając połączone konta można było się bez problemów logować. Nawet niebiescy to ludziom doradzali... Chyba, że to spisek blizzarda, mający na celu wymuszenie na ludziach łączenie kont, jak to na forum teraz ludzie fantazjują ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 15:54, Fumiko napisał:

To są login serwery samej gry a nie konta. I jest teraz info że mają problemy z przepustowością.
Ja się zalogowałam po dobrej chwili.


Logując się do gry za pomocą zwykłego konta (nie połączonego z battle.netem) logowanie przechodzi przez serwer logowania znajdujący się w Europie. Obsługuje on tylko konta wow-eu.

Logując się do gry za pomocą battle.netowego konta, logowanie przechodzi przez jeden światowy serwer Blizzarda, obsługujący zarówno konta wow-eu jak i wow-us, a także wkrótce SC2 i Diablo 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się