Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 11.09.2009 o 19:40, Los_Emilos napisał:

> Btw, można zmienić talenty, wiedziałeś :P ?
Wiem że można i wiem że od 60 albo 70 lvl można mieć dwa różne buildy na talenty. Po
prostu w PvE wole grać na magi ognia.

A dokładniej od 40 lvl można mieć dual spec (czyli dwa różne buildy na talenty ) :D A jak wolisz grać na ''''magi'''' ognia i nie dajesz rady w PvP to tutaj Ci nikt nie pomoże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2009 o 20:07, Jedrzej_92 napisał:

A dokładniej od 40 lvl można mieć dual spec (czyli dwa różne buildy na talenty ) :D A jak wolisz grać na ''''magi'''' ognia i nie dajesz rady w PvP to tutaj Ci nikt nie pomoże :P


Ja już pominę stwierdzenie "PVP na 40 lv" ..
To jak obrzucanie się kamieniami i padanie od wytwinkowanych postaci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2009 o 20:11, DemoBytom napisał:

Ja już pominę stwierdzenie "PVP na 40 lv" ..
To jak obrzucanie się kamieniami i padanie od wytwinkowanych postaci :P

Wiesz chciałem o tym wspomnieć no ale nie chcę za bardzo się ''''rzucać'''' w końcu sam gram dosyć niedługo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fire nadaje sie tak pod pvp jak frost pod pve czyli w dość małym stopniu i specjalnych okolicznościzch (wintergrasp jako fire to muahahahahahahaha!!!) pewnie pod niektorymi buildami możesz wycisnac te dzikie crity ale poświecasz zbut dużo survivalu... którego mag nie ma za dużo ;] więc nie dziw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2009 o 20:22, SoieR napisał:

Fire nadaje sie tak pod pvp jak frost pod pve


Pod jakie PvE? Levelowanie, instancje, raidy? Sprecyzuj, prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 02:08, pkapis napisał:

Fire nadaje sie tak pod pvp jak frost pod pve

>> Pod jakie PvE? Levelowanie, instancje, raidy? Sprecyzuj, prosze.

To był sarkazm lol. Frost nie nadaje się do PvE, a fire nie nadaje się do PvP :D Dalej czytamy:
"w dość małym stopniu i specjalnych okolicznościzch".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 09:23, Zabrajin napisał:

Yo! Zaczynam grę Warlockiem i powiedzcie, w co dawać w talenty, by wymiatać na instancjach i raidach?


Zaczynasz - więc leveling - więc tylko i wyłącznie affliction..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 09:27, CH1CKEN napisał:

> Fire nadaje sie tak pod pvp jak frost pod pve
>> Pod jakie PvE? Levelowanie, instancje, raidy? Sprecyzuj, prosze.

To był sarkazm lol. Frost nie nadaje się do PvE, a fire nie nadaje się do PvP :D Dalej
czytamy:
"w dość małym stopniu i specjalnych okolicznościzch".


Sarkazm,sarkazmem - aczkolwiek niezbyt precyzyjny, bo - pve w znaczeniu lvlingu, frost sprawuje sie swietnie. Sam leveluje maga (aktualnie 71 lvl), takze osobiscie moge polecic frost. Oczywiscie zapewne chodzilo o endgame pve(raidy, 5many) i tu sie zgadzam, frost sie do tego nie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lvlując bijesz głównie mobki- tak? no więc pve, chyba że expisz na bg(gdzie róznice między frost a fire widać już od niskich poziomów) ale po co miałbym wspominać o takim czymś jak lvlowanie kiedy akurat do lvlowaniu to i tak liczy się głównie "co kto lubi", ale jeśli ktos pisze o pve=raidy, pvp=arena i nie żadne bg czy dungeony bo tam podobnie jak do lvlowanie można grać czym się chce bo nie ma to takiego znaczenia ;]
lit(e)rówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 09:23, Zabrajin napisał:

Yo! Zaczynam grę Warlockiem i powiedzcie, w co dawać w talenty, by wymiatać na instancjach
i raidach?


a w życiu żadne affi ! do lvlowania tylko demology, jak zdobędziesz felguarda to q 2 czy 3 osobowe bedziesz w stanie zrobić sam, nie mówiąc już o demonformie i jego aoe. Do instancji lub raidów bedzie lepiej jak pojdziesz w affi albo destro. Tylko ze to będzie zależeć od twoich indywidualnych preferencji, gdyż np. w destro bedziesz grać podobnie jak mag, więc jeżeli zależy ci żeby być w rankingach wyżej od maga to idz w destro. Jak dla mnie drzewko affi jest za nudne, a bywa i tak ze na instancjach nie będziesz nadążać z dotami. Nie wiem jak to wygląda na lvl 80 i na rajdach- od razu się przyznam

Niestety build demology niesprawdza się za dobrze w instancjach, gdyż będziesz mieć prob lemy z odnalezieniem się w party. wiadomo, że lock zawsze jest dps ale w tym buildzie nie będzie on wygórowany i będziesz odstawać, jak będziesz grac z ambitnym tankiem to będzie mieć pretensje o twojego felguarda, jedynym plusem będzie demonform, który niekiedy uratuje całą grupe zwłaszcza jak grasz z kreatywnym healerem. jednak to jest tylko 30 sec w tym 15 sec to ten aoe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 17:15, Szejku napisał:

> Yo! Zaczynam grę Warlockiem i powiedzcie, w co dawać w talenty, by wymiatać na instancjach

> i raidach?

a w życiu żadne affi ! do lvlowania tylko demology, jak zdobędziesz felguarda to q 2
czy 3 osobowe bedziesz w stanie zrobić sam, nie mówiąc już o demonformie i jego aoe.
Do instancji lub raidów bedzie lepiej jak pojdziesz w affi albo destro. Tylko ze to będzie
zależeć od twoich indywidualnych preferencji, gdyż np. w destro bedziesz grać podobnie
jak mag, więc jeżeli zależy ci żeby być w rankingach wyżej od maga to idz w destro. Jak
dla mnie drzewko affi jest za nudne, a bywa i tak ze na instancjach nie będziesz nadążać
z dotami. Nie wiem jak to wygląda na lvl 80 i na rajdach- od razu się przyznam

Niestety build demology niesprawdza się za dobrze w instancjach, gdyż będziesz mieć prob
lemy z odnalezieniem się w party. wiadomo, że lock zawsze jest dps ale w tym buildzie
nie będzie on wygórowany i będziesz odstawać, jak będziesz grac z ambitnym tankiem to
będzie mieć pretensje o twojego felguarda, jedynym plusem będzie demonform, który niekiedy
uratuje całą grupe zwłaszcza jak grasz z kreatywnym healerem. jednak to jest tylko 30
sec w tym 15 sec to ten aoe


Dzięki za radę, ale razem z kumplami, z którymi będę grał po stronie Ally na serwerze Eonar, postanowiliśmy zacząć grać razem i zmieniłem się na Mage. Po prostu klasa ta bardziej mi się podoba. I tu się pojawia pytanie: jak będzie expić drużyna mająca dwóch paladynów - jeden tank, drugi dps, jednego Mage, jednego Rogue i jednego Priesta healera? Czy będzie to udany team? Mam zamiar grać Fire Mage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do levelowania właśnie afli bo jest uwaga trudny zwrot "mana efficient". W northrend nie miałem problemów z qustami grupowymi podczas grania afli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 17:15, Szejku napisał:

a w życiu żadne affi ! do lvlowania tylko demology, jak zdobędziesz felguarda to q 2 czy 3 osobowe bedziesz w stanie zrobić sam,


Demonology jest dobre DOPIERO gdy ma się felguarda - wcześniej nie warto.
Grając affli - mamy najlepszy healing ze wszystkich drzewek. W Northrendzie affli spokojnie soluję 3osobowe questy - te questowe elity nie są wstanie bić mnie szybciej niż ja wysysam z nich życie - dzięki Siphon Life i Drain Life..
Jak napisał L33T affli ma też najlepszy stosunek mana/obrażenia.

>Jak dla mnie drzewko affi jest za nudne, a bywa i tak ze na instancjach nie będziesz nadążać z dotami.

?? o_O''
Jak można nie nadążać z DoTami, które są instant castami bądź 1.5s castami?
To z Destro można mieć problem - tam casting time jest wyższy - zdarza się, że zanim cast się skończy mob zostaje już zabity przez drużynę..

Affli jest -
a) najbardziej "mana efficient"
b) najbardziej uniwersalny - nadaje się zarówno do levelingu, instancji jak i PVPowania przed 80

Takie przynajmniej moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 17:51, L33T napisał:


uuuu..... ;) ja jeszcze muszę się wiele nauczyć, gdyż utkwiłem na 75 lvl, ale niestety zajme się tym w następne wakacje hehe

=> Demobytom
Zapewne masz racje z tymi dotami. Po prostu zrobiłem błąd myślowy i moje problemy z dotami- build demo- podpiąłem pod build affi co jest totalnym bezsensem z mojej strony, sorki. Co nie zmienia faktu, że demolockowie są klarowniejsi kiedy reszte talentów dadzą w destro dzieki czemu zmniejszą cooldown spelli i poprawią dmg i wtedy jest łatwiej z "tożsamością" w party. A poza tym nie zapominaj o voidwalkerze to tez jest mały tank, który również potrafi utrzymać mobki przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 18:24, Szejku napisał:

w party. A poza tym nie zapominaj o voidwalkerze to tez jest mały tank, który również
potrafi utrzymać mobki przy sobie.

no nie taki znowu mały... przed nerfem vw mogł tankować os3d XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 18:24, Szejku napisał:

Co nie zmienia faktu, że demolockowie są klarowniejsi kiedy reszte talentów dadzą w destro dzieki czemu zmniejszą cooldown spelli i poprawią dmg i wtedy jest łatwiej z "tożsamością" w party.


o_O" Kompletnie tego nie rozumiem.. Jaką tożsamością w party?
Jestem DPSem i nie mam z tym problemu jako affli..

>A poza tym nie zapominaj o voidwalkerze to tez jest mały tank, który również potrafi utrzymać mobki przy sobie.

Jako affli nie potrzebuję tanka. 3-4 moby na moim levelu to żaden problem - dzięki bardzo dobremu self healowi..
Gdy spulluję więcej - wystarczy na każdego wrzucić corruption - i już przeżywlność wzrasta i daje mi czas na wykończenie ich po kolei..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się