Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

To nie to samo co rok temu?

Tylko wtedy achiviementa nie było...

Ale kwestia bycia shamanem znowu się opłaciła :D Ktoś musiał wykąpać śmierdzące dwarfy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 18:28, Fumiko napisał:

Małe info: w Icecrown jest jakiś bug który rozprasza ten kostium, chyba kwestia tego
"sanctuary" buffa na terenach turnieju.


Długo się nie nacieszyłem pirackim strojem przez to.
Od Demenzy prosto do Icecrown na turniej poleciałem. Wziąłem zadania i w drodze na Chillmawa był koniec mojej radości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 19:28, Daimon_Frey napisał:

Długo się nie nacieszyłem pirackim strojem przez to.
Od Demenzy prosto do Icecrown na turniej poleciałem. Wziąłem zadania i w drodze na Chillmawa
był koniec mojej radości...


Możesz go wziąć raz jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 20:00, Fumiko napisał:

Możesz go wziąć raz jeszcze :)


Tak, wiem. Ale nie bardzo mi się chce znowu tam lecieć :)

[edit] Ciekawe czy lot nad Brunnhildar też psuje ten kostium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 20:31, Zabrajin napisał:

Westfall to niewątpliwie ładna kraina


Mnie najbardziej podoba się Westfall po zmroku, do tego Harvest Golemy budują nieco taki groteskowy klimat. No i ta walka o [Tin Ore]. Teraz podobno w Katakliźmie mają coś pozmieniać w wystroju krainy, trochę szkoda by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 20:25, Daimon_Frey napisał:

[edit] Ciekawe czy lot nad Brunnhildar też psuje ten kostium.


Psuje, podobnie jak ta strefa co się dla Netherwing repkę nabija :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 20:59, Grodhar napisał:

Już mnie krew zalała jak zobaczyłem humana paladyna na 12, no ale chociaż jest czarny
:D


To jest Human... Warrior :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 23:09, Zabrajin napisał:

> Już mnie krew zalała jak zobaczyłem humana paladyna na 12, no ale chociaż jest czarny

> :D

To jest Human... Warrior :]


Ooo, myślałem że każdy human to paladyn ale ok, wierzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Brewfest się zaczął, czas zdobyć kilka achievementów, z czego jeden... Quest w Blackrock Depths. Szczerze nienawidzę tego miejsca, najbardziej ze wszystkich. -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 02:23, Kadaj napisał:

No i Brewfest się zaczął, czas zdobyć kilka achievementów, z czego jeden... Quest w Blackrock
Depths. Szczerze nienawidzę tego miejsca, najbardziej ze wszystkich. -_-


Brewfest to świetny event. I boss ktory sie pojawia jest naprawde bardzo przyjemny. Wersja dla 80tek jest smiesznie prosta:) Zawsze bardzo lubilem ten event, ciekawe trinkety no i ogolnie dosyc fajna atmosfera (choc halloween nie przebije chyba;)) Ja z jednego runu zgarnalem trinkety do dpsu i heala dla mojego priesta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 02:39, Radovan napisał:

Brewfest to świetny event. I boss ktory sie pojawia jest naprawde bardzo przyjemny. Wersja
dla 80tek jest smiesznie prosta:) Zawsze bardzo lubilem ten event, ciekawe trinkety no
i ogolnie dosyc fajna atmosfera (choc halloween nie przebije chyba;)) Ja z jednego runu
zgarnalem trinkety do dpsu i heala dla mojego priesta;)

Ja też lubię event. Ale znalezienie szpiega w tym *cenzura* dungeonie trwa i trwa, zawsze się gubię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 10:08, Szejku napisał:

powiedzcie mi jak zebrac wiecej tokenow zrobielm te q i mam ich 30 a potzrebuje 100 na
companiona, gdzie leciec, gdzie isc?


Daily tłuc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 10:10, Fumiko napisał:

> powiedzcie mi jak zebrac wiecej tokenow zrobielm te q i mam ich 30 a potzrebuje
100 na
> companiona, gdzie leciec, gdzie isc?

Daily tłuc :D

Jest jeszcze niequestowe (nieoznaczone wykrzyknikiem, dziennik go nie notuje, dostaje się je poprzez rozmowę) zadanie związane z dostarczaniem beczek piwa. Za każdą trasę dostajesz 2 tokeny i dodatkowy czas. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 02:23, Kadaj napisał:

No i Brewfest się zaczął, czas zdobyć kilka achievementów, z czego jeden... Quest w Blackrock
Depths. Szczerze nienawidzę tego miejsca, najbardziej ze wszystkich. -_-



Dla mnie BRD to najlepszy 5man z vanilli. Wielki, ciekawy, dużo kruczków, dużo questów etc. Jak to zawsze mówię, ludzie tylko pukają się w czoło. Też pewnie tutaj ludzie zrobią to samo ;p Ten inst ma jedna wadę. Nie można było iść z randomami. Gildia były super runy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 12:09, Elk napisał:

> No i Brewfest się zaczął, czas zdobyć kilka achievementów, z czego jeden... Quest
w Blackrock
> Depths. Szczerze nienawidzę tego miejsca, najbardziej ze wszystkich. -_-
>
>

Dla mnie BRD to najlepszy 5man z vanilli. Wielki, ciekawy, dużo kruczków, dużo questów
etc. Jak to zawsze mówię, ludzie tylko pukają się w czoło. Też pewnie tutaj ludzie zrobią
to samo ;p Ten inst ma jedna wadę. Nie można było iść z randomami. Gildia były super
runy :)

Ja jestem uprzedzony od piwreszego razu, gdy tam byłem. 2 osoby z gildii, 2 z LFG. Ukończenie tego cholerstwa zajęło 7 (!) godzin... Teraz moge to bez problemu solować, ale co z tego, skoro często nie wiem gdzie iść? -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 12:16, Kadaj napisał:

> > No i Brewfest się zaczął, czas zdobyć kilka achievementów, z czego jeden...
Quest
> w Blackrock
> > Depths. Szczerze nienawidzę tego miejsca, najbardziej ze wszystkich. -_-
> >
> >
>
> Dla mnie BRD to najlepszy 5man z vanilli. Wielki, ciekawy, dużo kruczków, dużo questów

> etc. Jak to zawsze mówię, ludzie tylko pukają się w czoło. Też pewnie tutaj ludzie
zrobią
> to samo ;p Ten inst ma jedna wadę. Nie można było iść z randomami. Gildia były super

> runy :)
Ja jestem uprzedzony od piwreszego razu, gdy tam byłem. 2 osoby z gildii, 2 z LFG. Ukończenie
tego cholerstwa zajęło 7 (!) godzin... Teraz moge to bez problemu solować, ale co z tego,
skoro często nie wiem gdzie iść? -_-


Właśnie czas mi się podobał też :) A nie tak jak teraz wszytko na aoe i pullujemy po 3 paki ><

Nie wiesz gdzie iść? ;p To pozwiedzaj xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się