Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Pozatym gralem w wiele innych rpg online i dla mnie w kazdym liczyl sie pvp i wypady w grupie...mnie fabula w grach online rpg nie interesowala bo nie widzlem w niej nic fanego np.w linage 2 czy w guild wars...co do wow dam mu szanse moze rzeczywiscie jest tak ciekawy jak michal mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okay, sprawdziłem moich podejrzanych - w sumie spytałem się pewnej osoby która również miała mod pokazujący typ postaci i moje przypuszczenia okazały się słuszne - Chromie, niebieski smok w Winterspring (kto zgadanie? ;)), Lady Prestor (tą już osobiście poddałem testom mojego addona ;)), oraz czerwony smok w Blackrock Spire (miłego szukania jeśli ktoś ma zamiar dążyć tym tropem ;)). Oczywiście zapomniałem o jednym smoku, a to przecież tak oczywiste - Lord Victor Nefarius znany jako Nefarian ;).

Jak narazie nie mogłem natrafić na żadnego zielonego smoka w formie ludzkiej (chociaż, zaczynam mieć pewne podejrzenia, spróbuję to sprawdzić).

****
Gosu

Cieszę się że udało mi się cię zachęcić do zajrzenia do tego ;). Nie wiem jak to było i jest w Guild Wars czy Lineage 2, ale dla mnie World of Warcraft to kontynuacja Warcrafta III z wciąż rozwijającą się fabułą. I ta historia z patchami ma rozgrywać się na oczach graczy. Już niedługo - na każdym serwerze będą otwierane bramy Ahn''Qiraj. Temu wydarzeniu - otwarciu nowej instancji - towarzyszyć będzie World Event - z tego co wiem trwa 5 dni i jest to inwazja rozlegająca się na 3 krainy południowego Kalimdoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.02.2006 o 15:20, Michal256 napisał:

Gosu

Cieszę się że udało mi się cię zachęcić do zajrzenia do tego ;). Nie wiem jak to było i jest
w Guild Wars czy Lineage 2, ale dla mnie World of Warcraft to kontynuacja Warcrafta III z wciąż
rozwijającą się fabułą. I ta historia z patchami ma rozgrywać się na oczach graczy. Już niedługo
- na każdym serwerze będą otwierane bramy Ahn''Qiraj. Temu wydarzeniu - otwarciu nowej instancji
- towarzyszyć będzie World Event - z tego co wiem trwa 5 dni i jest to inwazja rozlegająca
się na 3 krainy południowego Kalimdoru.



moge sie zalozyc ze przelazles w zdluz i wszesz warcrafta 1 war 2 war 3 i all dodatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2006 o 13:54, Seaven napisał:

Poważnie, niedługo zacznę chyba wierzyć w niezbyt pochlebne historie o zachowaniu się przynajmniej
części The Sentenced jeśli chodzi o PvP...


To samo można by z pewnością powiedzieć o części Twojej gildii, więc daruj sobie i wymieniaj tylko jednostki, bez żadnych prób generalizowania. Taka już jest ta gra, że zawsze się znajdzie jakiś buc, który chce leczyć swoje kompleksy wyżywając się na ewidentnie (choć jak pokazuje Twój przykład nie zawsze;) słabszych postaciach. Wczoraj spokojnie kopałem sobie żyłę thorium w WInterspring, kiedy podszedł do mnie jakiś rouge, dziabnął i pobiegł dalej, nawet nie widziałem, jak się nazywa. Później wpadam na grupkę 2 aliantów, mówię sobie "cholera, ja to mam tej nocy pecha", shield, regen i chodu, patrzę do tyłu, a Ci mnie nawet nie gonią, pół godziny potem wspólnie biliśmy sobie repa u Timbermaw Hold. Raz na wozie, raz pod wozem...

Mnie to bardziej wkurza, to że jak spotkam Cię na BG, to od razu wiem, że przegramy, bo Ty biegasz w zorganizowanej grupie, a my to w 99% przypadków niezorganizowana banda, co często wychodzi na AB... nie znoszę pustego zergowania, a niestety w randomie nie wychodzi:/ Ja bym tak chciał kiedyś, aby powstał BG dla raidów, tzn. gildia na gildię po 40 osób, wtedy to dopiero można by poćwiczyć grę drużynową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Warcraftów przechodziłem tylko Warcrafta III, ale za to przeczytałem trzy książeczki o Azeroth - Dzień Smoka, Władca Klanów i Ostatni Strażnik. A sam WoW jest chyba najbogatszym źródłem wiedzy na temat Azerothu... chocaż... polecam jeszcze to: http://www.wowwiki.com/ - zawiera naprawdę dużo ciekawych informacji na temat Azerothu, no ale z drugiej strony fajnie jest je samemu odkryć ;). Mimo to zawsze będzie co odkrywać, jak nie teraz to w nowej raidowej instancji - w końcu Ahn''Qiraj jeszcze nikt nie zna. Naxxramas też może być ciekawe bo wiąże się z Plagą nieumarłych. No ale pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie:
mam umiejetnosc szycia i uszyłem sobie ostatnio "Robe of power"- fajna rzecz.:)
chciałem tez na tym troszke zarobic :P ale po uszyciu okazało sie ,ze to soulbound ...
czy jest jakis sposób bejscia tego ,czy tylko disenchant?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie:
Ściągnołem WORLD OF WARCRAFT z neta ale wersje USA.Czy jest możliwość zmienienia wersji gry na EUROPEJSKĄ ponieawz mam od kumpla GUEST KEY ale na wersje EUR???Prosze o ODP!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2006 o 17:59, Maxi33 napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie:
Ściągnołem WORLD OF WARCRAFT z neta ale wersje USA.Czy jest możliwość zmienienia wersji gry
na EUROPEJSKĄ ponieawz mam od kumpla GUEST KEY ale na wersje EUR???Prosze o ODP!!

Edytuj w notatniku plik relamlist.wtf i zmień zawartość na "set realmlist eu.logon.worldofwarcraft.com
" bez "". Nie jestem w 100% pewien ale czy napewno zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS:Jest jakis sposób na shakowanie PATCHÓW bo sciągnołęm patche na enGB a tu potrzebne jest enUS??
Nie chce mi sie sciągać tego patcha co ma 320MB ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij US patcha nie EU. Mój kolega miał us clienta(jeszcze z bety ;)) i patchował US patchami. JEst w tym plus że naogu patche są wcześniej dostępne niż w europie i można je pobrać inaczej niż torrentam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy trwa jakies patchowanie lub cos innego na wow? Poniewaz wchodzac na world of warcraft nie mam zadnej informacji na ten temat a kiedy wpisuje login nie mam zadnych serverow dostepnych...pusto..co sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co noc z wtorku na środę trwa przerwa konserwacyjna. Z reguły trwa ona w godzinach między 5 a 11 rano, ale czasami ją wydłużają. Dziś dodają jakiegoś małego patcha i wygląda na to że trwa od 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 09:05, HoZar napisał:

aprppos mowej poprawki... co ona tak własciwie robi bo info jakies dziwne...

chyba dają 1.10 ale pewny nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2006 o 18:22, WoWmen napisał:

> Mam jeszcze jedno pytanie:
> Ściągnołem WORLD OF WARCRAFT z neta ale wersje USA.Czy jest możliwość zmienienia wersji
gry
> na EUROPEJSKĄ ponieawz mam od kumpla GUEST KEY ale na wersje EUR???Prosze o ODP!!
Edytuj w notatniku plik relamlist.wtf i zmień zawartość na "set realmlist eu.logon.worldofwarcraft.com
" bez "". Nie jestem w 100% pewien ale czy napewno zadziała.

Niestety nie działa ten sposób.Macie może jakiś inny??PLZ o ODP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się