Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 15.02.2006 o 09:16, Maxi33 napisał:

> > Mam jeszcze jedno pytanie:
> > Ściągnołem WORLD OF WARCRAFT z neta ale wersje USA.Czy jest możliwość zmienienia
wersji
> gry
> > na EUROPEJSKĄ ponieawz mam od kumpla GUEST KEY ale na wersje EUR???Prosze o ODP!!

> Edytuj w notatniku plik relamlist.wtf i zmień zawartość na "set realmlist eu.logon.worldofwarcraft.com

> " bez "". Nie jestem w 100% pewien ale czy napewno zadziała.
Niestety nie działa ten sposób.Macie może jakiś inny??PLZ o ODP.

Ehm jak mieszkacie blisko to niech ci instalnie WoW-a i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 09:25, Maxi33 napisał:

O to chodzi że nie mieszkamy blisko. :/

Ehm sry za pytanie ale chodzicie do tej samej szkoły czy cuś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg 11k......jeden czar i każdy* martwy. Ehh dlaczego magowie też nie mogą mieć takiego czegoś :(

* nie dotyczy magów i paładynów (ice block/Immun Shield)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 10:24, WoWmen napisał:

Omg 11k......jeden czar i każdy* martwy. Ehh dlaczego magowie też nie mogą mieć takiego czegoś
:(

* nie dotyczy magów i paładynów (ice block/Immun Shield)

Nie martw się, napewno raz w życiu mu wszedł taki critic.

W końcu też talenty Twojego maga zmienią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 09:05, HoZar napisał:

aprppos mowej poprawki... co ona tak własciwie robi bo info jakies dziwne...


Dziesiejsza poprawka dodaje nowy kanal Guild Recruitment (cos jak kanal Trade ale do werbowania do Gildii oraz poprawia blad ze "skaczacymi" postaciami. (co ciekawe latka jest datowana na 09.02.06 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 11:07, WoWmen napisał:

Tjaaa jak zmienią będe zadowolony ;) chciałbym ale mieć przynajmniej krytyka 50% z tego co
On miał :P


Zrob bulida Arca/Fire wrzuc na siebie sprzet Tier2 z jakims wypasnym staffem (ten nefriana jest ok). Zaloz trinkiety Ephemental Power i ten z Hakkara, dodaj butelke Supreme power, posmaruj kija najmocniejszym olejkem, dodaj jakies buffy (+10% dmg z Darkmonn, buff onyxii i co tam jeszcze przyjdzie do glowy) i wystrzel Pyroblasta wzmocnionego Arcane Powerem w przeciwnika oslabionego klatwa i jakimis debufami (rez sickness, beserker stance, kilkoma wzmocnionymi schorchami). Jak trafisz crita to zobaczysz co potrafi mag ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde po kazdym updacie WoW mi sie sypie :P. Nie dosx ze AH nie dziala, ludki chodza ''na golasa'' to jeszce mam co chwila disconnecty. Jak znam zycie to wieczorem juz bedzie ok, ale pol dnia zbierania na mounta pojdzie sie ..... hustac :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 10:04, Air napisał:

Widzieliście cie critica 11k Warlocka??


Filmik pewnie pochodzi sprzed patcha... Bo przed 1.9 (albo 1.8, nie pamiętam dokładnie), klatwy obniżające resistance obniżały go do wartości ujemnej, stąd takie chore crity chodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe ale to jest troszke trudna kombinacja :P Ja w MC wyciągam ledwo 1.4k bez żadnego super ekwipunku :P jedyny epic który mam to Freezing Band ;) A tak to średniackie blue :P Zanim zdobęde takie ithemy co mówiłeś minie sporo czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

temu to sie juz nudzi...
szkoda ze nei nagral jak go scigaja 4 60 i spuszczaja wpierdziel ze nawet im uciec nie moze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak jaki z tym rogalem ming nagrała filmik jaki to niesamowity rogal jest a inny filmik jest o tym jak ming jest zabijana :) cóż za ironia (choć troszke z innej beczki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy przy filmach o WoWie to polecam szczególnie jeden:

http://www.curse-gaming.com/movie.php?movid=59 - Blackwing Lair

Film zrobiony naprawdę wspaniale, pokazuje zarówno walki z bossami jak i z trashami. Oczywiście wszystko zostało odpowiednio okrojone bo inaczej to by chyba trwało conajmniej półtorej godziny ;p

Film trwa 25 minut, nagrano również głosy dwóch bossów - Nefariusa/Nefariana oraz Vaelastrasza. Trudno jest tu się doszukiwać jakichś strategi na bossów, ale jest na co popatrzeć ;). Polecam

Najlepiej zostawić kompa na noc włączony żeby to się ściągneło, bo niestety - trochę waży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 14:45, HoZar napisał:

temu to sie juz nudzi...
szkoda ze nei nagral jak go scigaja 4 60 i spuszczaja wpierdziel ze nawet im uciec nie moze...


Ale nie skminiłeś :) To jest taki sarkazm zamierzony, parodia tych wszystkich filmików pokazujących jakiego to ktoś ma skilla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się