Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2009 o 12:09, alexiej napisał:

Słuchajcie - kupiłem prepaida tylko, że zupdajtoweł nim nie to konto co chciałem - konto
brata. Co mam zrobić aby odzyskać prepaida, albo wrzucić go na moje konto?

/facepalm kolego :D
kup nowego / graj na koncie brata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 19:00, marc95x napisał:

Gdzie i u kogo można kupić sobie zwierzaka na którym się jeździ? Od którego lvl''a i
ile to kosztuje?


Zależy od rasy, którą grasz. Pierwszy mount jest od 20 levelu i obecnie kosztuje grosze. Kilka sztuk złota z pewnością ci starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 19:05, Undertaker napisał:

> Gdzie i u kogo można kupić sobie zwierzaka na którym się jeździ? Od którego lvl''a
i
> ile to kosztuje?

Zależy od rasy, którą grasz. Pierwszy mount jest od 20 levelu i obecnie kosztuje grosze.
Kilka sztuk złota z pewnością ci starczy.


Ja gram Taurenami>Hunterem i mam prawie 2 gold ;p. ( mam 19lvl )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 00:18, Szczur22 napisał:

Sprawdź adres, to pewnie próba wyłudzenia


Pewnie masz rację, raczej jakaś ściema, zwłaszcza że mam podać wszystkie dane. :)
wowaccountadmin@blizzard.com

Use the following template below to verify your account and information via email.
* First and Surname
* Date of birth
* Address
* Zip code
* Phone number
* Country
* Account e-mail
* Account name
* Account password
* Secret Question and Answer -Or- WoW CD-Key

Blizzard Entertainment Inc
Account Administration Teamaa
P.O. Box 18979, Irvine, CA 92623
Regards,
Account Administration Team
Blizzard Entertainment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2009 o 19:30, Galadin napisał:

* Account name
* Account password


A czytasz ty czasem to co się pojawia na ekranach ładowania WoWa? Wyraźnie tam pisze że pracownicy Blizzarda NIGDY cie nie poproszą o hasło do konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj tak, na tipsach gdy ładuje ci sie wow zawsze pisze ze blizzardczycy niegdy nie poprosza cie o haslo ani o login ( zreszta po co by mieli jak moga z twoim kontem zrobic wszystko ), rowniez pisza ze kazdy e-mail od nich bedzie konczyl sie końcowka blizzard czy jakos tak.. sumujac - uszusci.

Redjevel

10 k golda to mało, nawet z tymi mountami, rozejrzyj sie jestesmy w Wotlku pieniadze az sie prosza zeby je ze soba zabrac.

marc95x

nie wiem ile dokladnie kosztuje mount na 20 level, ale 2 golda to chyba za mało ( musisz kupic mounta + wykupic skilla ) ale jezeli ładnie kogos poprosisz na serwerze o pieniadze bo potrzebujesz na mounta ( tylko nie cos w stylu " hey 10 gold plx" ) to napewno ci dadza. A jezeli nie to od kazdego po małej sumce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 19:46, Nagaroth napisał:

A czytasz ty czasem to co się pojawia na ekranach ładowania WoWa? Wyraźnie tam pisze
że pracownicy Blizzarda NIGDY cie nie poproszą o hasło do konta.


Nie czytam bo nie gram, pisałem wcześniej że konta nawet nie mam, więc tym mailem byłem zdziwiony. :)
Tak czy inaczej dobre doświadczenie dla wszystkich na przyszłość, żeby nie dać się zrobić w konia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2009 o 19:08, marc95x napisał:


Ja gram Taurenami>Hunterem i mam prawie 2 gold ;p. ( mam 19lvl )


ja mialem paladyna lvl 9 i mialem ok. 40 golda hehe ;p miesiace praktyki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o golda w WoW''ie to na te chwile najlepiej zarabia sie na... rajdach. Wytlumacze to w ten sposob jaki ja to robie. Dajmy na to Onyxia 10/25. Mam z onyxi wszystko, chodze tam tylko po emblemy, jak wiadomo z onyxi pada head, co prawda moj head jest o niebo lepszy niz ten z onyxi ale co tam, zdejmuje i zakladam moj head od pvp, jezeli dropnie to rolluje na heada, jezeli wygram pierwsze co robie to /w wszystkich warlockow ( tak gram warlockiem ) czy nie sa chetni na kupno tegoz heada, w wiekszosci jest tak ze chca kupowac i to jak najbardziej, czasem nie zdaze napisaca oni juz wolaja " wanna sell this head ? " no i tak na samej onyxi i headzie droppujacej z niej zarobilem 2k golda.. to samo z toc 10/25 i tocgc 10/25 i voa 10/25 , a juz nie mowie o Trophy of Crusade, jezeli mi dropnie to pierwsze co robie sprzedaje bo to osiaga cene 4k golda.. no ale do tej metody juz musisz byc wygearowany no bo po co bylby ci gold skoro gear masz do dupy... zarobilem takim sposobem okolo 20 tysiecy Golda i po tym przestalem bo skupilem sie bardziej na pvp i jakos wydatki stały sie mniejsze a gold caly czas jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytam ponownie,mam Warlocka z imo całkiem niezłym sprzętem:
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Blade%27s+Edge&n=Kazbo
ale ostatnio byłem nim na Nexxusie i tą rotacją:
http://www.youtube.com/watch?v=8KCn3MahqtU
wyciągałem zaledwie 1,6k dps''u na tych bardziej ruchliwych bossach,na tych mniej tylko 2,6 k.Najlepsze jest to że był tam ze mną lock który niedawno wbił 80 i miał tylko zielone i niebieskie itemy a wyciągał bez trudu 2k dps''u.Może mi ktoś wytłumaczyć co robię nie-tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 22:23, Kambo napisał:

Pytam ponownie,mam Warlocka z imo całkiem niezłym sprzętem:
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Blade%27s+Edge&n=Kazbo
ale ostatnio byłem nim na Nexxusie i tą rotacją:
http://www.youtube.com/watch?v=8KCn3MahqtU
wyciągałem zaledwie 1,6k dps''u na tych bardziej ruchliwych bossach,na tych mniej tylko
2,6 k.Najlepsze jest to że był tam ze mną lock który niedawno wbił 80 i miał tylko zielone
i niebieskie itemy a wyciągał bez trudu 2k dps''u.Może mi ktoś wytłumaczyć co robię nie-tak?


okej jezeli chodzi o Ciebie to masz mało spell power, to na 100%
jezeli chodzi o rotacje to w destro nie ma rotacji LOL!
Jak grac destro?
1. - Zawsze Immolate na mobku
2. - Curse of Elements na mobku ZAWSZE
3. - Chaos Bolt i Conflagrate uzywasz KIEDY TO MOZLIWE
4. - Naciskaj przyciski jak idiota, to pomoga w DPS

jezeli chodzi o twoj build i glyphy to moga byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o tu tu tu.. macie przyklad zwyklej hieny cmentarnej i pasozyta, przez takie dzieciarstwo pazerne i na kase i na itemy community w tej grze w ciagu ostatnich 3 lat zamenilo sie w gnojowice, gdyby sie dalo to za golda robilbys laske w grze. I jeszcze beszczel mini guid-y robi dla pozostalych jelopow... ja @$#@$ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prosiłbym azebys mogl zmienic troche ton ktorym odnosisz sie do mnie...dzieciarstwo to własnie ty pokazujesz tutaj na forum... jezeli chodzi o mnie to nigdy przenigdy nikogo nie okradlem ani nie byłem zadnym ninja looterem. Mówiac ze robie guidy dla pozostalych jelopow masz pewnie na mysli innych uzytkownikow forum takze mam nadzieje ze twoja reputacja na forum wzrosnie.... a jezeli chodzi "gdyby sie dalo to za golda robilbys laske w grze" to nie wiem skad ci to przyszlo do glowy, bo jezeli uwaznie czytalbys moje posty i prawidlowo wywnioskowywalbys, zauwazylbys ze jestem przykladem czlowieka leniwego i napewno " gdyby sie dalo" to nie zrobilbym laski w grze dla golda, wrecz przeciwnie płacił bym takim jak ty za zrobienie jej. Kazdy ma swoje sposoby na zarobienie pieniedzy w grze, ja wybralem prostszy ( to nie znaczy ze kogos oszukuje ) a to ze ty preferujesz farminie eternali cały dzien to juz twoja sprawa...

I prosze cie jeszcze o to abys zachowywał kulture na forum... chłopcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się