Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2009 o 23:36, the_bishop napisał:

( to nie znaczy ze kogos oszukuje )



hmmm no napewno... Jak dla mnie roll oznacza need na itemek. Czyli, że dana osoba go potrzebuje. Ty rollujesz, a później sprzedajesz.. cóż zwykłe żerowanie na pracy innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 00:32, the_bishop napisał:

ja to bym nazwał troche tak jak... omijanie przepisow :)

Jaaasne. Needowanie na przedmiotach, których wcale nie potrzebujesz (need) tylko chcesz sprzedać (greed) kwalifikuje się na ninja looting jak najbardziej. Uważasz, że okradanie ludzi dla jakiejś nędznej kasy, którą i tak zarabia się banalnie i bez wysiłku, jest fajne, to sobie uważaj, nikt ci w konto zaglądać nie będzie. Ale nie musisz się od razu tym chwalić i polecać innym. Jeszcze tego brakuje, żeby wszyscy zaczęli tak robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 00:32, the_bishop napisał:

ja to bym nazwał troche tak jak... omijanie przepisow :)

Ja bym nazwał /blacklist i kickował taką osobę jak tylko bym skojarzył, no ale to moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry stary, ale jakby mi kto w gildii taki numer odwalił to z miejsca wylatuje, ląduje na czarnej liście i idzie ostrzeżenie do wszystkich zaprzyjaźnionych grup.

Bo to jest zwyczajny ninja looting a do tego chamskie okradanie ludzi, którzy też włożyli trochę pracy w rajd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

the_bishop

Trudno się nie zgodzić z innymi, niestety ale to co uprawiasz jest to żerowaniem na innych w mało fajny sposób i żadne argumenty nie przekonają ludzi, że to jest fajne. To jest po prostu nieuczciwe i tyle. Takie chamskie "cfaniactwo", które powinno być tępione. U mnie też by poszedł /blacklist i ostrzeżenie do wszystkich znajomych w gildii i do innych gildii też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, 2 dni temu swoją drugą postacią poszedłem do wc, naturalnie coś się posypało z grupą, że zamiast jednego taurena wojaka, poszedł z nami myśliwy orc, którego nikt go nie zapraszał. I zaprawdę wkurzał mnie gościu, bo to czy dla maga przedmiot, czy dla wojaka to zawsze brał need. Potem wróciłem na ten inst swoją main postacią i pomogłem temu taurenowi co został wykopany bez powodu z teamu, to ten orc jeszcze się mnie pytał czy może dołączyć...hyh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The_bishop życze Ci aby Ciebie też w przyszłości spotkała taka sytuacja jak ty robisz. Zobaczysz jakie to miłe będzie , oj zobaczysz.

PS. Nic dziwnego ze masz taki nick (the_bishop). Utożsamiasz się z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 13:36, Shagvar napisał:

The_bishop życze Ci aby Ciebie też w przyszłości spotkała taka sytuacja jak ty robisz.
Zobaczysz jakie to miłe będzie , oj zobaczysz.

PS. Nic dziwnego ze masz taki nick (the_bishop). Utożsamiasz się z nimi



Dobrze powiedziane, jeżeli coś nie potrzebujesz the_bishop to zostaw innym, lub poczekaj na inne greedy - jak nie chcą to nie, wtedy bierz. Jak będziesz tak postępował to ciebie uznają za

Spoiler

nooba, za przeproszeniem

. Zanim coś zrobisz to pomyśl. Mimo, że to jest tylko gra, ale wiesz mi, nie jest miło grać samemu bez gildii oraz osób z którymi miżna pogadać.


Edit:

Od którego warto pójść shadow priestem do Outlandów? Jakby co to wyślę za parę minut builda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ano, nie twierdze, moze gdybym mial wiecej czasu na granie to pobawilbym sie w grindowanie, ale od kad ledwo starcza czasu na rajdy i kilka aren w tygodniu zostaje mi taka opcja ktora podalem badz tez kupno golda...

a teraz kwestia nooba, no coz na ta chwile jestem jednym z bardziej szanowanych graczy na serwerze Neptulon.

A do Ciebie Panie/Pani Shagvar dziekuje za zyczenia to raz, rozumiem ze mozesz sie ze mna nie zgadzac itp ale dowalenie sie do mojego Nicku było ponizej pasa

a jezeli chodzi o moj post ktory napisalem, wiekszosc nazywa to jako guid o.O niewiedziec czemu no ale jak chcecie, w moim poscie napisalem jakim ja sposobem zarabiam pieniadze w WoW''ie i oczywiscie mogliscie mnie pochwalic badz potepic ( i dont care ) ale wyzyawne mnie z pewnoscia nie jest ok.

To juz wszystko co mialem do powiedzenia w temacie o zarabianiu pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja jestem zwolennikiem Diabolo (paladyn) , kolega chce przejść wowa do 70 na nim a później za kasę przerzucić ją na globala. Ja mu ciągle mówię, że ta operacja może się nie udać ale on ma to gdzieś.

Bardziej lubię od grania w gry oglądać anime i czytać mangę, ponieważ jest to bardziej interesujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba że masz milion w gotówce to nawet pewnie ci stworzą postać do której będziesz mógł wybrać itemki;] Innaczej pomarzyć można;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 17:24, the_bishop napisał:

a teraz kwestia nooba, no coz na ta chwile jestem jednym z bardziej szanowanych graczy
na serwerze Neptulon.

Honor Among Thieves, huh? ;> a pomyślałeś może że nie słusznie? lub że ci się tylko tak wydaje? bo sorki ale nie wyobrażam sobie sytuacji w której ktoś jest szanowany za okradanie innych, nie tak się szacunek zdobywa... ale to tylko moje zdanie gl&hf ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdybys troche ruszyl głowa to bys pomyslal ze skad maja wiedziec ze ich oszukuje, myslisz ze co sekunda chodza jak idioci i inspectuja mnie przed i po rajdzie i zapisuja na kartce jaki jest moj gear? koniec, nie wypowiadam sie wiecej na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam wątek i dopiero na poście Fumiko zorientowałem się że to jednak nie kwasy.
Ludzie, za przeproszeniem, pojebało Was?
Przenoszenie postaci z pirata na global?
Sprzedawanie loota i szacunek?
Jak ja się cieszę że przestałem grać...

@Osiol

Tak to jest jak się chodzi z białasami na insty, ja na altach jak gdzieś szedłem to z kumplem dla jaj gadaliśmy w czarnym gangsterskim slangu na LFG, dużo osób rozumiało i skręcało bekę z nami (od razu wywnioskujesz czy gość zna angielski, i czy jest wychillowany). Bo jak trafisz na jakiegoś Turka czy innego idiotę którego słownik kończy się na: me, want, guld, gief, pl0x, noob to nie ma bata nic nie zdziałasz :P Takich ludzi trzeba ignorować.
(btw, połowa orków hunterów to idioci, druga to dobre czarnuchy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się