Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2009 o 18:15, Fumiko napisał:

Dobrze, że podałeś serwer, wiem którego unikać żeby się na złodzieja nie nadziać.


nie chciałbym Cie tam spotakc, dla tego go podalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 18:32, the_bishop napisał:

nie chciałbym Cie tam spotakc, dla tego go podalem


Jeszcze powiedz po której stronie grasz, upewnie się że nie ma szans na jedną grupę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 18:13, the_bishop napisał:

gdybys troche ruszyl głowa to bys pomyslal ze skad maja wiedziec ze ich oszukuje, myslisz
ze co sekunda chodza jak idioci i inspectuja mnie przed i po rajdzie i zapisuja na kartce
jaki jest moj gear? koniec, nie wypowiadam sie wiecej na ten temat

lol! ale tu nei chodzi o to czy wiedzą czy nei że ich w butelke nabijasz, lecz o sam fakt, nic cie sumienie nie rusza?

a jak już mowa o zarabianiu na low lvlku... na 20 spoko można farmić mobki w barrens, są tam piraci... a że z każdego mobka w barrens, jest szansa na wydropienie recepy na rybe zmieniajaca w ninje/pirata, moża całkiem nieżle zarobić zakładając że ma się farta, wspomniałem o piratach gdyż imho ich najlepiej się farmi +repka z miastami goblinimi, recka ta kosztuje gdzieś od 100- uwaga 500g! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 19:29, the_bishop napisał:

nie, nie rusza ;)


Jesteś chu***.

Na dodatek dosyć tępym, bo zostawiłeś nam dużo informacji.

Reszty sam się domyśl.


Gra ktoś na jego serverze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem raz glupio wpasc za gre na pirackim serwerze, ale zeby drugi raz to sie zdarzylo? No ciekawe. :) Zapewniam, ze zbanowanie konta zajmuje znacznie mniej czasu niz zalozenie nowego. Daruj wiec sobie nastepne wcielenia. Do widzenia - BAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 20:53, Grodhar napisał:

Jesteś chu***.


Mi tez sie nie podoba, ze niektorzy oszukuja [sam gram w WoWa], ale opanuj troche slownictwo, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 20:53, Grodhar napisał:

Reszty sam się domyśl.


Gra ktoś na jego serverze ?


Taa brakuje jeszcze
"Ta wiecie co z nim zrobić?"

A na serio - chamstwo chamstwem, złodziejsto złodziejstwem ale mam wrażenie, że niektórzy tu zbyt poważnie i serio do tego podchodzą..
Bishop - zachowujesz się cóż.. conajmniej nie w porządku żerując na innych..
Ale ludzie - nie zaniżajcie poziomu w wątk do zwykłej ulicy i wyzywania, tudzież pokazywania "jacyśmy to święci i wspaniali"..

Od siebie dodam - zdarzało mi się robić podobnie - ale na greedowanych itemach z heroicow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oszukiwanie w WoW zniża nas do poziomu tibijczyków ;/ Poza tym co za sens oszukiwać, ja przynajmniej wiem, że wszystko osiągnąłem sam a nie kosztem innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki, jedyny ktory okazał sie normlanie skrytykowac...
rozumiem ze komus cos moze sie nie podobac, powinien pokazac to w ten sam sposob jak zrobił to DemoBytom, ktory dodał jeszcze " To wiecie co z nim zrobić?" które bardzo pasuje do tej sytuacji.
a jezeli jest tu ktos bez winy niech pierwszy rzuci we mnie kamieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 22:47, the_bishop napisał:

a jezeli jest tu ktos bez winy niech pierwszy rzuci we mnie kamieniem


*leci cegłówka*

Sorry, gra grą ale elementarna uczciwość obowiązuje. I spytaj kogo chcesz w mojej gildii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Fumiko, rozumiem Cie, rozumiem ze nie podoba ci sie to jakim ja sposobem zarabiam pieniadze, moze bym przestal gdyby ktos mi powiedzial ze kawal ze mnie **********, ale tak sie sklada ze jeszcze nikt nigdy o mnie zlego slowa nie powiedzial w grze. Ale nie rozumiem Fumiko, dlaczego tak lansujesz sie swoja gildia. Tak sie składa ze grałem na Al''akir i byłem w gildi More Cowbell, prosze sprawdz na arenajunkies.com swiatowy rank tej gildi, i jakos nigdy tak sie nie lansowalem ze swoja gildia.. a jest ona 5 na swiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 22:47, the_bishop napisał:

dzieki, jedyny ktory okazał sie normlanie skrytykowac...
rozumiem ze komus cos moze sie nie podobac, powinien pokazac to w ten sam sposob jak
zrobił to DemoBytom, ktory dodał jeszcze " To wiecie co z nim zrobić?" które bardzo pasuje
do tej sytuacji.
a jezeli jest tu ktos bez winy niech pierwszy rzuci we mnie kamieniem


Mój największy przekręt to wrzucanie recipów na AH, przy czym te kilkanaście/dziesiąt golda warte jest zaoszczędzonego czasu na latanie po całym azeroth, więc mam czyste sumienie ;)

http://www.youtube.com/watch?v=kyoOPy4_GPs

Wyzwałem Cię prostacko bo głupio odpowiedziałeś SoieR''owi że Cię to nie rusza, pamiętaj że to działa w obie strony.

I nie zdziwiłbym się gdyby ktoś to twojemu GM''wi zgłosił, ciesz się że to nie mój server...

http://www.youtube.com/watch?v=yOyJvX9DCro xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia... "jakby mnie kto złapał za rękę to przestanę kraść ale że nie złapał..."

A czy ja się lansuję? Kiedykolwiek tu w ogóle jej nazwa padła?

Cóż, ciekawe czy wtedy wiedzieli jaką osobę mają w tej światowej klasy gildii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Fumiko, rozumiem Cie, rozumiem ze nie podoba ci sie to jakim ja sposobem zarabiam
pieniadze, moze bym przestal gdyby ktos mi powiedzial ze kawal ze mnie **********, ale
tak sie sklada ze jeszcze nikt nigdy o mnie zlego slowa nie powiedzial w grze. Ale nie
rozumiem Fumiko, dlaczego tak lansujesz sie swoja gildia. Tak sie składa ze grałem na
Al''akir i byłem w gildi More Cowbell, prosze sprawdz na arenajunkies.com swiatowy rank
tej gildi, i jakos nigdy tak sie nie lansowalem swoja gildia.. a jest ona 5 na swiecie
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

amm, z gory pszepraszam za 2 posty, missclick.

okej jezeli chodzi o lans to wywnioskowalem to z twojego " zapytaj ludzi w moje gildi " jakby twoja gildia to bybyla nie wiem co, Ensidia.

a jezeli chodzi o More Cowbell, pewnie cie teraz zmartwie bo wygladasz mi na taka ktora jeszcze malo wie o tym jaki swiat jest okrutny. Na Al''akire w pewnym momencie doszlo do tego, ze jezeli ktos z gildi More Cowbell robil VoA, to nikt nie chcial dolaczac, bo 90 % gildi to sami Ninja, gildia byla PvP a oni za itemki do PvP zrobili by wszystko, wiec mysle ze jakby sie dowiedzieli to nic by mi nie zrobili :)


EDIT: Tia... "jakby mnie kto złapał za rękę to przestanę kraść ale że nie złapał..." --- > chodzilo mi o to ze nikomu to nie przeszkadzalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 22:47, the_bishop napisał:

a jezeli jest tu ktos bez winy niech pierwszy rzuci we mnie kamieniem

Ja cie po części rozumiem. Sam chodzę altem na Totc25 jako healer, i potrzebuje każdego itemu (Bo gear to mam taki nędzny, ale dostaje się na runy z uwagi na znajomości), często jest tak że wygrywam jakiś item i dostaje po kilka ofert na whispie. Alt to alt, gram na nim 1/100 tego co na mainie i w wiekszosci wypadków item sprzedaje(Bo co mi za różnica czy bede chodził w 232 zamiast 245, skoro dostane np. za trophy 1k golda który się przyda na Maina bym nie musiał farmić golda a średnio to jakieś 300g dziennie idzie na wipefescie na Anubie(z 250 na repairy i 50 na flaski).
Nie widze w tym nic złego, skoro ktoś sam proponuje że chce kupić to czemu mam nie sprzedać jeżeli gold>item w tym momencie.
W normalnym świecie też nie ma uczciwości, i każdy kombinuje i kręci jedni mniej inni więcej. Na prawde nie wiem po co umoralniacie Bishopa skoro i tak to nic w jego postępowaniu nie zmieni, wy możecie dostać degrady za słownictwo(co niektórzy), wy będziecie dalej robić swoje a on swoje. I nikt na to nie zareaguje, nie łamie regulaminu gry, wątpie by jakiś GM się o to przyczepił.
Wow to gra, nie prawdziwe życie , nie wiem czy o tym nie zapomnieliście. Gra się w to dla rozrywki , a nie dla sztywnych zasad moralnych,kodeksów, może wprowadźmy jeszcze policje i sądy do wowa. Za krętactwa w wowie, nie dorwie was CBŚ, ABW i nie pójdziecie do piekła. Gdybym miał się przejmować innymi, by inni byli szczęśliwi to pomyślmy:
1. Nie bądz top 1st DPS bo innym przykro
2. Nie składaj podań do topowych gildi bo zajmiesz spota komuś innemu, i będzie mu przykro
3. Nie kupuj na AH, bo kupisz od pana XXX a XYZ będzie przykro.
4. Nie graj BG, bo zabijesz allucha i będzie mu przykro.
Swoją droga tutaj warto się zatrzymać, bo podnieśliscie wrzawę, o to że tak się nie powinno robić, pewnie połowa z was miała na myśli że skoro tak robi w wowie, to i na pewno w dorosłym życiu też tak będzie. No skoro tak to ja ide popełnić samobójstwo bo szykuje nam się wysyp Morderców, niektórzy nawet Seryjni(Kto z was nie grał arenki/BG i nie zabił biednego allucha/hordziaka).
Tyle ode mnie na razie.
Liczę na jakieś w miare normalne odpowiedzi, bez przesadnego Fanatyzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 23:15, the_bishop napisał:

okej jezeli chodzi o lans to wywnioskowalem to z twojego " zapytaj ludzi w moje gildi
" jakby twoja gildia to bybyla nie wiem co, Ensidia.


Nie dość że ninja to jeszcze rozumowanie nawala... Chyba najbardziej wiarygodnymi co do mojego zachowania in-game są ludzie z którymi stale gram, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się