Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2009 o 22:17, the_bishop napisał:

Wytlumacze to w ten sposob jaki ja to robie. Dajmy na to Onyxia 10/25. Mam z onyxi wszystko,
chodze tam tylko po emblemy, jak wiadomo z onyxi pada head, co prawda moj head jest o
niebo lepszy niz ten z onyxi ale co tam, zdejmuje i zakladam moj head od pvp


Jestes klasycznym przykładem mojej wielkiej niechęci do pug-ów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest coś takiego jak kultura gracza ty jej nie masz. Co z tego że nie łamiesz regulaminu skoro zachowujesz się jak zwykły prostak który sobie powiększa pewną część ciała przez wykorzystywanie innych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 11:12, L33T napisał:

Jest coś takiego jak kultura gracza ty jej nie masz. Co z tego że nie łamiesz regulaminu
skoro zachowujesz się jak zwykły prostak który sobie powiększa pewną część ciała przez
wykorzystywanie innych ?


komentowac nie bede, zlwaszcza drugiej czesci zdania, widac ze prostacstwo masz zakorzenione dosyc gleboko

jak Vader powiedzial to tylko gra, "wy" mylicie real life z in game life ( woo wake up, zacznijmy rozrozniac co jest co, odklejcie sie od klawiatury). Wiekszosc z was mysli ze jezeli cos robie w grze badz jaki jestem w grze to napewno mam takie odzwiercieldnie w prawdziwym zyciu, i moim zdaniem jest to wielki przyklad no-lifera z waszej strony. Trkatujecie gre jak prawdziwe zycie..

Jak juz powiedzialem kto jest bez winy niech rzuci we mnie kamieniem wiec wywnioskowuje ze jestescie swięci i wiekszosc z was nigdy nie poplenila zadnego zlego uczynku.

Tym postem mam zamiar zakonczyc cala ta rozmowe ktora ciagnie sie juz 3 dzien, wiekszosc z was i tak wyzwala mnie tylko od " ch***, prostaka" itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 13:18, the_bishop napisał:

jak Vader powiedzial to tylko gra, "wy" mylicie real life z in game life ( woo wake up,
zacznijmy rozrozniac co jest co, odklejcie sie od klawiatury).


To ty zacznij odróżniac, że grasz z realnymi ludźmi, więc wyjaśnienie "to tylko gra" możesz sobie o kant tyłka rozbić. Bo oszukujesz LUDZI a nie komputerowe boty. W tym momencie małą różnicą jest czy oszukujesz ludzi w grze czy w życiu, tak czy owak w nieuczciwy sposób cos zyskujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Hehe kurczę, ale nastąpiło święte oburzenie, że "ktoś" kręci wałki na itemach z raidów. Ciekawy tylko jestem, iż wszyscy są tacy porządni i nigdy nic nie przekręcili w grze :)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>i KAZDY Z MOICH KUPCOW BYL NAPRAWDE WDZIECZNY ZE ZECHCIALEM ODSPRZEDAC MU ITEM, DZIEKOWALI I BYLI SZCZESLIW Z TEGO POWODU. WIEC ZDECYDOWALEM ZARABIAC PIENIADZE A PRZY OKAZJI UCZSZCZESLIWIAC INNYCH. DWIE PIECZENIE NA JEDNYM OGNIU

Tak, dla tego, że nie wiedzieli, iż ich oszukujesz? Bo gdyby wiedzieli, że muszą płacić za coś co im się należy a Tobie nie - podejżewam, że od razu byś kicka i ignora dostał.
Swego czasu po mieszkaniach chodzili ludzie sprzedający filtry do wody. Przyszli, pokazali mojemu dziadkowi 2 reakcje chemiczne po których woda zrobiła się brudna. On się wystraszył, kupił filtr i był bardzo zadowolony. I co, Ci panowie też tacy dobrzy byli?
Otóż jak się niedługo potem okazało - reakcja, którą pokazywali - była zwykłym oszustwem, każda chemica w szkole nam o tym wtedy opowiadała (jak kolesie przyszli i dowiadywali sie, ze są u chemika od razu znikali). Same filtry sprzedawali za potrojoną cenę, do tego jak się potem okazało - wogóle nie działały..

Ty - tak jak oni żerujesz na innych ludziach. Na ich niewiedzy..
Pomyśl w drugą stronę - idziesz do VoA - jesteś jedynym lockiem w rajdzie a wypadają rękawice dla Ciebie. A tu nagle poza Tobą ktoś inny rolluje na item, wygrywa go - i każe Ci za niego płacić? Jest to w porządku?
Ty tylko się ukrywasz i udajesz, że jest Ci to potrzebne..

I tak naprawdę - łamiesz pewne zasady, które się przyjmuje idąc z innymi na rajd - needujesz na item, którego nie potrzebujesz i którego nie założysz. Od momentu gdy RFC robiłem - uczono mnie, że tego się nie robi, że to nie w porządku, ninja itd.. Ja się tego trzymam i tego oczekuję też o innych.

Twierdzenie, że jesteś w porządku, bo ludzie się cieszą - jest conajmniej debilne - ludzi łatwo uszczęśliwić - zwłaszcza gdy myślą, że trafili na niezwykłą okazję.. A teraz zastanów się co by było gdybyś po sprzedaniu, powiedzmy za 1k golda (nie wiem po ile to tam sprzedajesz) napiszesz gościowi - "dobrze, że to kupiłeś, bo ja tego itemu nie potrzebuję, mam lepszy, poszedłby na DE i zarobiłbym tylko 50g za sharda".

I gadanie - to tylko gra - jest conajmniej durne. jak pisała Fumiko - oszukujesz realnych, żywych ludzi, którzy w tą grę wkładają czas, wkładają pieniądze (pre paidy). Na takie VoA można iść raz na tydzień - czyli ja mam tylko raz w tygodniu szansę na zdropienie tam czegoś - jak tam nie wyjdzie - zaś muszę tydzień czekać..
Byłbym conajmniej niepocieszony, gdybym przegrał item, który mi się należy - na rzecz kogoś kto go nie potrzebuje..

WoW nie jest moim życiem - ale nie po to jednak płacę te prepaidy - nie po to tracę czasem i kilka godzin na rajdzie, wydaje czasem niezłe sumy na repairy po wipefescie - zeby jeszcze na koniec sponsorować 5 mounta dla kogos innego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 14:13, maniekk napisał:

Witam.
Hehe kurczę, ale nastąpiło święte oburzenie, że "ktoś" kręci wałki na itemach z raidów.
Ciekawy tylko jestem, iż wszyscy są tacy porządni i nigdy nic nie przekręcili w grze
:)

Hmm? To naprawdę takie niesamowite? Ja nigdy w ciągu całego "e-życia" (od CStrike i GWars) poczynając nigdy nikogo nie scamowałem, oszukiwałem, a wręcz często przeciwdziałałem takim czynom.

Ale miło, że otwarcie popierasz takich popaprańców (bo z tego co widzę popierasz scamy i chamstwo w rodzaju nie przyjmowania do wiadomości, że grasz z prawdziwym człowiekiem). Wiadomo, kogo unikać.

I, jak powiedział Vaadeer, każdy rodzaj ludzi jest potrzebny. Więc jak jakiś ABS przypieprzy Ci w ryj, poprawi w bebechy glanem, po czym zabierze komórkę, kasę i dowód, nie zapomnij mu podziękować, za zrobienie życia ciekawszego i zdecydowanie mniej nudnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajmy sobie spokój nim. Niech robi tak dalej aż w końcu konsekwencje do niego dotrą , czy to ze stron "Blizz Kinga" czy populacji servera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 14:13, maniekk napisał:

Ciekawy tylko jestem, iż wszyscy są tacy porządni i nigdy nic nie przekręcili w grze :)


Owszem, zdazylo mis ie zrobic jakis tam przekret - ale nie uwazam, ze jest to w porzadku i ze robie dobrze.
I nie - na rajdach nigdy nikogo nie oszukalem. Nigdy nie needowalem niepotrzebnego itemu. Nawet gdy bylem w analogicznej do bishopa sytuacji - wypadl nam sztylecik dla locka - mialem identyczny w banku - bo zwyczajnie zapomnialem go zabrac - a w druzynie 2 innych lockow - nie needowalem - bo mi to nie potrzebne.
Raz przypadkiem needowalem jakis plate czy leather item (zagapilem sie na staty dla castera) - od razu dalem nastepnej osobie na liscie rolli - za free - bo mi sie to nie nalezalo a jemu tak..
Moze jestem naiwny, frajer - ale zarabianie na przekretach i oszukiwaniu mnie nie kreci..
Poki co plus mam taki - ze mimo crap gearu i slabego DPSu - jestem zapraszany przez ludzi na rajdy i HC. Moze nie jestem jakos niezwykle rozpoznawalny (a kto na poziomie farmy HC bez rajdowania jest?) ale narzekac nie moge..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 14:13, maniekk napisał:

Ciekawy tylko jestem, iż wszyscy są tacy porządni i nigdy nic nie przekręcili w grze
:)


Dokładnie. Ten kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem.

< /me podnosi garść kamieni i zaczyna nimi rzucać >

Tak trudno niektórym uwierzyć, że duża część społeczeństwa jest uczciwa? Oszukiwanie w grach mmo to jak... oszukiwanie w... chociażby bierkach. Po co zaczynać grać, skoro chcesz oszukiwać? Wierz, lub nie, ale niektórym z nas naprawdę jest trudno zrozumieć takie działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 13:18, the_bishop napisał:

jak Vader powiedzial to tylko gra, "wy" mylicie real life z in game life ( woo wake up,
zacznijmy rozrozniac co jest co, odklejcie sie od klawiatury). Wiekszosc z was mysli
ze jezeli cos robie w grze badz jaki jestem w grze to napewno mam takie odzwiercieldnie
w prawdziwym zyciu, i moim zdaniem jest to wielki przyklad no-lifera z waszej strony.
Trkatujecie gre jak prawdziwe zycie..

a ja myślę że to przez takich ludzi jak ty i tak myślących, w grach sieciowych jest tyle chamstwa i bezczelności, ale pomyśl jeśli innych LUDZI traktujesz jak jakieś boty to jak można oczekiwać po tobie szacunku do kogokolwiek? sry ale wtf? powiedz mi kto tu teraz jest "no-liferem"? ja bo traktuje ludzi jak ludzi czy ty bo traktujesz ludzi jak jakieś boty czy coś... tylko dlatego że ich nie znasz osobiście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 15:25, SoieR napisał:

jam cię raz czy 2 na wg widział! ;P (w minutowych ścinach na wg można sobie looknąć na otoczenie i w oczekiwaniu na chwilowe odlagowanie)


Ano bywam czasem ma WG ;]
Na kogo mam uwazac? (rozumiem aliant? XD)
Chociaz moja gra na WG to najczesciej - bieganie tam i z powrotem i faceroll po klawiaturze XD Za duzy chaos tam panuje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobrze zatem, a teraz spojrzcie na siebie i na wasze wypowiedzie w kierunku do mnie, jest w nich napewno wiecej chamstwa niz w tym co ja robie, skoro jestescie tacy uczciwi i dobzi, dlaczego nie potraficie napisac jednego posta w stylu " hej, a zastanawiales sie ze to jest nie uczciwie...." zamiast " o tu prosze, frajer idiota debil WIECIE CO Z NIM ZROBIC? tak to do roboty! " wiecie dlaczego ? bo tak naprawde nie ktorzy z was w realu sa duzo chamcy odemnie i juz to pokazalem przykladem ze jako jedyny nikogo nie przezwalem ani nie doczepilem sie do niku w przeciwienstwie do Fumiko ktorej tak nerwy puszczaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie piszcie takich długich postów, bo po raz nie będzie mu się chciało ich czytać do końca, a dwa nic z nich nie wyciągnie, bo z tego co czytam on nie widzi nic złego w oszukiwaniu innych. A i ignore z wowa można też mu wrzucić tutaj, wystarczy nie odpowiadać na to co on pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie no, jak przedstawiłeś swój sposób na zarabianie kasy w WoWie i jeszcze uważasz, że nie ma w nim nic złego, to ja się tak straszliwie oburzyłam, że aż muszę to napisać.

JESTEŚ ZUY!

Czuj się przeze mnie potępiony. :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh śmiesznie może to brzmieć ale nie pozwoliłem pójść gościowi na Naxx , wolałem cały tank plate dla siebie :] (wcześniej ciągle inny mi kosili itemy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh śmiesznie może to brzmieć ale nie pozwoliłem pójść gościowi na Naxx , wolałem cały
tank plate dla siebie :] (wcześniej ciągle inny mi kosili itemy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się