Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2009 o 13:54, Viitrik napisał:

Mam korepetycje, ale także w szkole niemiecki, i mi się pierdzieli wszystko ^^

Nie wiem czy wiesz, ale wszyscy uczymy się więcej niż jednego języka. Jakoś nikomu się nie "pierdzieli" .Co do grania w WoW, to takim jak ty radze, by poczekali aż naucza się ang. by nie psuć zabawy sobie i innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 23:50, Szejku napisał:

ociężale. Nie moge znaleźć odpowiedniej rotacji. Czy jacyś szamani z prawdziwego zdarzenia
mogą mnie oświęcić i dać kilka rad wynikających z własnego doświadczenia?


Przede wszystkim kup sobie tarczę. Szaman na początku walczy głównie wręcz mając przy tym tylko skórzany pancerz. Tarcza doda Ci bardzo dużo armora na czym zyskasz więcej, niż na broni dwuręcznej - i tak spora część twoich ataków to czary. Po 40-tym poziomie, kiedy można ubrać się w kolczugę możesz zastanowić się nad używaniem dwóch broni. Walka z grubsza polega na atakowaniu wręcz i pomaganiu sobie shockami.

Talenty do levelowania zwykle daje się w enchancement, chyba że masz stałą grupę z którą cały czas chodzisz i możesz sobie pozwolić na bycie healerem. Ale nie polecam Ci tego przy grze solo - co prawda szaman healer jest stosunkowo ciężki do zabicia ale zadaje tak małe obrażenia, że zanim zabije jednego mobka poprzednie dwa respawnują mu się za plecami. ;->

Ogólnie w WoW-ie jest tak, że na niskich levelach najlepiej atakować nie więcej niż jednego mobka naraz i maksymalnie na tym poziomie, który sam masz. Np. na początek dajesz w niego błyskawicą i odbiegasz trochę do tyłu, żeby go odciągnąć od reszty mobów. Jeśli mobek czaruje przerywasz mu wind shockiem co powinno sprawić,
że do ciebie podbiegnie i stawiasz grounding totem, żeby uziemić mu kolejny czar.

Z czasem postać zaczyna radzić sobie lepiej dzięki zdobywaniu kolejnych czarów, talentów i sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 14:42, Daronn_Darker napisał:

Co do grania w WoW, to takim jak ty radze, by poczekali aż naucza się
ang. by nie psuć zabawy sobie i innym


Marudzisz, wow pomaga w nauce języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 15:02, Fumiko napisał:

"gief gold plx" :P


albo "LF 3x dps Nexus HC" ;-P
Ale treść questów można czytać. ;-) I strategie na wowwiki.

Swoją drogą ostatnio wlazłam na chat battlenetowy Diablo 2. Niby polski, ale za diabla nic nie rozumiałam. ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pochwale się, w końcu po 5tygodniach wipów ! Anub''arak 25 HM padł na morde i nie wstanie :).
Padł by już w czwartek ale mieliśmy plage DC u healerów, szkoda tylko że zostało 23 trye i nie dostaliśmy fajnego achievmenta :(.
Teraz byle do ICC i wyścig zaczyna się od nowa.(Byliśmy 2gą gildią która go ubiła u nas na serwie,)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadzieja w tym, że ICC nie będzie miało walk, gdzie cały ciężar ubicia bossa spada na czas reakcji <1s u 5 healerów, a zrobienie go w 25 bez Holy Pala to wyczyn niemal godny newsa na MMO-C.
I gdzie brak Warrior tanka nie będzie wrzodem na de. Super walka... not.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś wie już coś na temat wymagań samego ICC?
Będzie tam jakiś 5-man?
Jaki ilevel sprzętu będzie wymagany by go robić (bo na 10-25 man podejżewam, że z 245?)
Czytam na bierząco MMO-Champion.. Ale już się w tym wszystkim normalnie pogubiłem >.>''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 01:05, DemoBytom napisał:


Nie wiem jakie ty mmo-champion czytasz, ale na moim jak byk jest "Icecrown 5-Man Instances trailer by Kinaesthesia" od dłuższego czsasu, zresztą o tych dwóch 5manach mówi się już spory czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 07:32, Murith napisał:

zresztą o tych dwóch 5manach mówi się już spory czas.


Trzech 5-man.

A co do 25man gear wymaganego, to pewnie większość z Coliseum i część z Ulduar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te "trzy 5man" to w rzeczywistości jak jeden 5 man. Pierwsza część - 2 bossów, druga - 3 bossów, trzecia - znowu tylko 2 bossów. Już te z początku WotLK miały zwykle po 4 bossów. Całość pewnie się będzie czyścić w jakąś godzinę-półtorej, o ile nie trafi się na grupę totalnych idiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 14:43, Arcling napisał:

Te "trzy 5man" to w rzeczywistości jak jeden 5 man. Pierwsza część - 2 bossów, druga
- 3 bossów, trzecia - znowu tylko 2 bossów. Już te z początku WotLK miały zwykle po 4
bossów. Całość pewnie się będzie czyścić w jakąś godzinę-półtorej, o ile nie trafi się
na grupę totalnych idiotów.


Czyści się je w godzinę, na HC bossowie są banalni, praktyczny zero taktyki, full nuke, drop na poziomie ToC10- sama radość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra potrafi być czasem irytująca, właśnie raid leader zmył się z głową Onyxii jakieś 5 sekund po skończonej walce. -_- Z tureckiej gildii był. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 18:00, Kadaj napisał:

Ta gra potrafi być czasem irytująca, właśnie raid leader zmył się z głową Onyxii jakieś
5 sekund po skończonej walce. -_- Z tureckiej gildii był. xP


Tia, czekaj, zaraz Ci biskupek zacznie tłumaczyć że gośc dobrze zrobił i to jeszcze dla Twojego dobra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 19:03, Fumiko napisał:

> Ta gra potrafi być czasem irytująca, właśnie raid leader zmył się z głową Onyxii
jakieś
> 5 sekund po skończonej walce. -_- Z tureckiej gildii był. xP

Tia, czekaj, zaraz Ci biskupek zacznie tłumaczyć że gośc dobrze zrobił i to jeszcze dla
Twojego dobra...


Ale on później nawet odsprzedaży nie zaoferował, tylko zniknął. : <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 18:00, Kadaj napisał:


Dość normalne zachowanie Ninja_loot_Raidleaderów. Nie wiem czy u was też są akcje typu " LFM Ony25m, 2h wep is reserved" ^^ Czasem zdażyło mi się trafić Raidu, gdzie RL dostał 20k golda za 2x Trophy i 245ilevel back. Są ludzie i prapety, od tamtego czasu albo sam robie raid, albo trafiam do ludzi których znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jest robić tak jak mówi Murith, tj robić własne raidy - choć do tego oczywiście wymagane jest doświadczenie w liderowaniu, perfekcyjna znajomość bossa i jakaś baza przyjaciół, którzy chętnie rozkręcą raid :) Jak się gra tankiem, to połowa sukcesu za nami, bo mimo wielu "sru-tu-tutu" zmian w WotLK, nadal ten jeden dobry i sprytny Main Tank to filar całego raidu :) Inaczej pozostaje tylko narzekać jaki to świat okrutny i ludzie pazerni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 00:17, KaPe napisał:

Nadzieja w tym, że ICC nie będzie miało walk, gdzie cały ciężar ubicia bossa spada na
czas reakcji <1s u 5 healerów, a zrobienie go w 25 bez Holy Pala to wyczyn niemal
godny newsa na MMO-C.
I gdzie brak Warrior tanka nie będzie wrzodem na de. Super walka... not.

My to zrobiliśmy na 7 healerów, bo Raid dps był wystarczający aż nadto a tak to jak by znowu healer dostał DC, to można było dalej robić.
Zostało nam 40sec do enrage z raid dps na poziomie 135k.
A co do tanków u nas Anublola tankował DK, 1 addy Warrior, 1 addy Pala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się