Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2009 o 20:10, Kadaj napisał:

> > Ta gra potrafi być czasem irytująca, właśnie raid leader zmył się z głową Onyxii

> jakieś
> > 5 sekund po skończonej walce. -_- Z tureckiej gildii był. xP
>
> Tia, czekaj, zaraz Ci biskupek zacznie tłumaczyć że gośc dobrze zrobił i to jeszcze
dla
> Twojego dobra...

Ale on później nawet odsprzedaży nie zaoferował, tylko zniknął. : <


o to drań jeden... gdyby chociaż chciał sprzedać...

@Vaadeer
widze że grasz na cyclone, mógłbyś krótko opisać sytuacje jaka u was panuje? tzn kto częsciej wygrywa i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 21:58, SoieR napisał:

o to drań jeden... gdyby chociaż chciał sprzedać...


Przejrzyj ostatnich kilka stron to zobaczysz do czego (a raczej kogo) pijemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 21:47, DemoBytom napisał:

Jak powiedziałem - gubię się już ile będzie z tego na 5 man, a ile już 10-25 man raid.
I jakie mniej więcej będą wymagania odnośnie sprzętu..

chociaż nie gram na ptr to zakładam że:
5many=200/219ilvl (najlepiej połatane itemkami za emblemy, crafty tocowe też stanieją więc np. świetną szate można zakupić)
10man icc= 232/245
25man icc=245+
czyli generalnie to co można zdobyć w poprzednim tierze raidów, normal mody mają być dostępne dla każdego wyrażającego chęć raidowania więc nie powinno być większych problemów (choć i tak ostre QQ będzie że normal jest za łatwy, a hardy za cieżkie ;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 22:05, Fumiko napisał:

> o to drań jeden... gdyby chociaż chciał sprzedać...

Przejrzyj ostatnich kilka stron to zobaczysz do czego (a raczej kogo) pijemy :D

ja wiem... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 21:34, Azvar napisał:

Najlepiej jest robić tak jak mówi Murith, tj robić własne raidy - choć do tego oczywiście
wymagane jest doświadczenie w liderowaniu, perfekcyjna znajomość bossa i jakaś baza przyjaciół,
którzy chętnie rozkręcą raid :) Jak się gra tankiem, to połowa sukcesu za nami, bo mimo
wielu "sru-tu-tutu" zmian w WotLK, nadal ten jeden dobry i sprytny Main Tank to filar
całego raidu :) Inaczej pozostaje tylko narzekać jaki to świat okrutny i ludzie pazerni
:)


U to nie przejdzie, bo:
1. Nie jestem tankiem.
2. Przy rajdowaniu w pugach ciężko perfekcyjnie poznać taktykę.
3. Jakieś 80% znajomych gra w gildiach rajdowych i zwykle są już po/nie mogą, bo chcą to zrobić z gildią, reszta zaś w ogóle nie jest rajdami zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 22:08, SoieR napisał:

> Jak powiedziałem - gubię się już ile będzie z tego na 5 man, a ile już 10-25 man
raid.
> I jakie mniej więcej będą wymagania odnośnie sprzętu..
chociaż nie gram na ptr to zakładam że:
5many=200/219ilvl (najlepiej połatane itemkami za emblemy, crafty tocowe też stanieją
więc np. świetną szate można zakupić)
10man icc= 232/245
25man icc=245+

5man nm - 219 5man hc - 232
10man 251 bodajże
10man hc 264
25man 264
25 hc 278
Reward za mega imba hardcore achiev 298ilvl.
Co do cyclona hmm na spinie przewaga Hordy jak w pvp jak i w pve, w pve to w ogóle po ally jest chyba tylko z 3 gildie robiące 25man totc normal.
Co do całej battlegrupy to na BG najczęsciej jeżeli nie trafisz na premada u ally to wygrywa horda, nie licząc AV, gdzie albo ja mam takie szczęscie albo tak jest ogólnie ale AV to tak 6/10 wygrywa ally. No areny ponoć są skillowe, bardzo silne składy po obu stronach choć cała zabawa jak gadam z kumplami zaczyna się od 2k + bo zanim to dobijesz to jednak alluchy padają szybko. Kumpel mówił że jak tam przekroczyli 2,1k to się zdziwił że noob alluchy robią im z dupy jesień średniowiecza co przy <2,1k było nie do pomyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 21:35, Vaadeer napisał:

My to zrobiliśmy na 7 healerów, bo Raid dps był wystarczający aż nadto a tak to jak by
znowu healer dostał DC, to można było dalej robić.
Zostało nam 40sec do enrage z raid dps na poziomie 135k.
A co do tanków u nas Anublola tankował DK, 1 addy Warrior, 1 addy Pala

Z tego co widzę po logach, też robimy na 7 healerów. 5tka odnosiła się do 5 healerów na Coldy do 3 fazy.
Nie umiem się posługiwać WMO i nie wiem jaki mieliśmy rajddps :( No i robimy na jednego tanka addów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 22:49, Vaadeer napisał:

5man nm - 219 5man hc - 232
10man 251 bodajże
10man hc 264
25man 264
25 hc 278
Reward za mega imba hardcore achiev 298ilvl.

miałem na myśli wymagania sprzętowe ;]

Dnia 07.12.2009 o 22:49, Vaadeer napisał:

Co do cyclona hmm na spinie przewaga Hordy jak w pvp jak i w pve, w pve to w ogóle po
ally jest chyba tylko z 3 gildie robiące 25man totc normal.
Co do całej battlegrupy to na BG najczęsciej jeżeli nie trafisz na premada u ally to
wygrywa horda, nie licząc AV, gdzie albo ja mam takie szczęscie albo tak jest ogólnie
ale AV to tak 6/10 wygrywa ally. No areny ponoć są skillowe, bardzo silne składy po obu
stronach choć cała zabawa jak gadam z kumplami zaczyna się od 2k + bo zanim to dobijesz
to jednak alluchy padają szybko. Kumpel mówił że jak tam przekroczyli 2,1k to się zdziwił
że noob alluchy robią im z dupy jesień średniowiecza co przy <2,1k było nie do pomyślenia.

arena mnie nie bardzo /care akurat ;P raczej chciałem przygotować się do bg w cata, bo u nas to bieta totalna, av mamy 4vs40 zwykle na innych bg też nie wiele lepiej +jako że mądry blizz wymyślił że gearowanie do pvp powinno być w podobny sposób co do pve to ląduje sie jak zielakach przed yogurtem jak trafi się kilka słabo ubranych osób, prot/arms warek (któremu należą się solidne nerfy tak w procie jak i skillstormowi btw) takie osoby zbiera na aoe więc też nie bardzo z kima grać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz , jak masz 80ty level i pójdziesz do trainera zablokować sobie XP, to wtedy grasz Bg tylko z 80tkami, bez zielenin. Nie wiem czy to prawda bo ja BG gram raz na rok bo mnie pvp nie kręci ale gdzieś coś o tym czytałem.
U nas jest troche lepie jeżeli chodzi o ilośc ludzi na BGj ale nie wiem jak w rozliczeniu ogólnym, gdyż jak ja tam gram pvp to BG są pełne i wygrywamy a że nie gram ich za często to nie moge jednoznacznie stwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nowy patch nowy problem
wiem że blizz downloader jest uszkodzony, zrobiłem to co na forum polecają, jednak nadal nie wykrywa nowej aktualizacji i nic nie chce pobierać, pytam więc gdzie moge pewnie i bezpiecznie pobrać 3.3?

let dem kom... dirge huuuungeeersss, mon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 10:52, L33T napisał:

na wowwiki nie mają ?

mają, mają ale wiesz... nie chce pobrać łatki z załączonym prezentem... lub samą... niespodzianką ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to zostaje czekać, swoją drogą przypomina mi się patch do innej gry. Twórcy puszczali ingame msg co by nie wyłączać gry bo coś się może z kontem zrypać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi przy 70% wyskakuje cos takieg :

The file "C:\Program Files (x86)\Common Files\Blizzard Entertainment\World of Warcraft\Uninstall.xml.temp" could not be created. If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support. (InstallerFile::Create)

Tyle lat w wow i za kazdym razem jak daja patch cos musi sie zepsuc. Napewno nie bede instalowal gry od nowa chyba sa smieszni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam problem i to nieco inny... Kilkanaście minut temu mogłem się zalogować bez problemu, jednak nie pograłem sobie, bo serwer na którym gram (Sporeggar) jeszcze wtedy nie działał. Teraz chciałem ponownie się zalogować i sprawdzić czy serwer wstał i mam komunikat "unable to validate game version...".

Edit: Teraz z kolei mogłem się zalogować ponownie bez problemu po kilku minutach... Naprawdę dziwne.

20091209122447

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 12:24, Arcling napisał:

Ja również mam problem i to nieco inny... Kilkanaście minut temu mogłem się zalogować
bez problemu, jednak nie pograłem sobie, bo serwer na którym gram (Sporeggar) jeszcze
wtedy nie działał. Teraz chciałem ponownie się zalogować i sprawdzić czy serwer wstał
i mam komunikat "unable to validate game version...".

Edit: Teraz z kolei mogłem się zalogować ponownie bez problemu po kilku minutach... Naprawdę
dziwne.

U mnie odblokowałem pobieranie (i tak pewnie wywali ww bug na 70% chyba, bo to czesty przypadek z tego co widze) ale ogólnie to troche to dziwne że ta sprawa z patchowaniem nie została jeszcze naprawiona od poprzedniej łatki a też olbrzymi wysyp błędów był i tym razem jest to samo.... Szkoda że firma tak niby dbająca o wizerunek nas tak traktuje, że nie wspomne o sytuacji na vindication gdzie ludzie błagają o pomoc a nawet 1 głupiego postu nie raczą nam napisać nie lucząc tego ogólnikowego w którym pisali że w abonamencie nie wliczony jest żaden transfer blablabla $<$$ a to że pograć pvp sobie nie można to nie jest niby wielki problem?! ludzie uciekający od nas z bg?! Tak tak, im po prostu to odpowiada żę jak ktoś chce normalnie grać płaci dodatkowo za transfer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 12:18, Gosu napisał:

Mi przy 70% wyskakuje cos takieg :


Mi pomogło uruchomienie patcha w trybie administratora.

Udało mi się zrobić pierwszt 5-man od razu na HC nawet o tym nie wiedzac xD
Forge of souls padło po 3 wipeach na ostatnim bossie - ogólnie jak się zczai jak działa ten jego promień - insta banalna..
Za to pit of saron - zdupcyło mi się :/ po deadzie wyaliło mnie do icecrown - i od tego czasu nie mogę wejść do gry - od razy DC :( Mam nadzieję, że będzie później działać.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 13:30, DemoBytom napisał:

> Mi przy 70% wyskakuje cos takieg :

Mi pomogło uruchomienie patcha w trybie administratora.

w sensie launchera czy samego patcha? bo u mnie np. nawet repair nie działa bez praw admina

Dnia 09.12.2009 o 13:30, DemoBytom napisał:

Udało mi się zrobić pierwszt 5-man od razu na HC nawet o tym nie wiedzac xD
Forge of souls padło po 3 wipeach na ostatnim bossie - ogólnie jak się zczai jak działa
ten jego promień - insta banalna..
Za to pit of saron - zdupcyło mi się :/ po deadzie wyaliło mnie do icecrown - i od tego
czasu nie mogę wejść do gry - od razy DC :( Mam nadzieję, że będzie później działać..
:/

oho też sie doczekać nie moge ;D triumfy lecą zamiast conq czy triumy dali za uzywanie tego lfg? jedni piszą tak inni inaczej
jak ja nienawidze i uwielbiam jednocześnie dzień dużych łatek, lubie bo nowe rzeczy (nerfy/buffy zmiany ^^) a z 2 strony wszystkie te problemy z połączeniem lagi i masa bugów ;< no może nie aż taka masa ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok... pobrało się -zainstalowało się.. tylko że gra nie działa odpalana z launchera bo po kliknieciu play nic nie wyskakuje, natomiast po odpaleniu bezposrednio gry z prawami admina wywala błąd coś że aplikacja ma niewłaściwą konfiguracje czy coś, choć jestem dość spokojną osobą to już zaczyna podnosić mi ciśnienie to wszystko ^.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 14:45, SoieR napisał:

w sensie launchera czy samego patcha? bo u mnie np. nawet repair nie działa bez praw admina


Ja pod win7 samego patcha 3.2->3.3 uruchomiłem z prawami admina -i zadziałał od razu. Bez tego - wywalał wspomniane wyżej błędy..
Reszta z launcherem na czele działa normalnie.

Czasem przy logowaniu wyskakuje, że nie może zweryfikować wersji - ale ponowna próba pomaga.

Dnia 09.12.2009 o 14:45, SoieR napisał:

oho też sie doczekać nie moge ;D triumfy lecą zamiast conq czy triumy dali za uzywanie tego lfg?


Za użycie LFG dostajesz 2x frost.
Z bossow w HC lecą triumphy. Przynajmniej w Forge of Souls - tylko to udało mis ię stestować.. Więcej niestety chyba dopiero jutro zobaczę ;(

Lagów nie miałem. Bug jeden - wspomniane wyżej wywaleni z insty i niemożliwość loginu.
Niestety nadal nie mogę się zalogować O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się