Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Zamierzam wrócić do gry i miałbym pytanie do obeznanych. Mam Battlechest''a, a jak wiadomo wyszedł dodatek wotlk. Pamiętam, że kilka miesięcy temu ściągałem triala wotlk. I teraz moje pytanie - czym różni się ta kupiona wersja pudełkowa wotlk od tej z triala? Chodzi o to, że grając w trialka mógłbym przejść na pełny abonament (tak mi się wydaje), w tym przypadku kupić jedynie kartę pre-paid i nie wydawać dodatkowo 80zł na dodatek. Mam nadzieję, że zajarzycie o co mi chodzi :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 15:22, Damianuss1 napisał:

Zamierzam wrócić do gry i miałbym pytanie do obeznanych. Mam Battlechest''a, a jak wiadomo
wyszedł dodatek wotlk. Pamiętam, że kilka miesięcy temu ściągałem triala wotlk. I teraz
moje pytanie - czym różni się ta kupiona wersja pudełkowa wotlk od tej z triala? Chodzi
o to, że grając w trialka mógłbym przejść na pełny abonament (tak mi się wydaje), w tym
przypadku kupić jedynie kartę pre-paid i nie wydawać dodatkowo 80zł na dodatek. Mam nadzieję,
że zajarzycie o co mi chodzi :D.

http://eu.blizzard.com/support/article.xml?locale=en_GB&tag=wowwrathtrialfaq
Z tego co tam czytam, to normalnego, "pudełkowego" Wotlka też musisz mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 15:14, DemoBytom napisał:

Lagów nie miałem. Bug jeden - wspomniane wyżej wywaleni z insty i niemożliwość loginu.
Niestety nadal nie mogę się zalogować O_O

Dość sporo ludzi ma bug z tym, że niby wersja gry jest niemożliwa do zweryfikowania, po czym po kilku minutach zwykle można się znowu logować. Mi się zdarzył on dzisiaj 3 razy okazjonalnie. Poza tym ostatnie skrzydło nowego 5 mana ma bug - na samym końcu przy próbie wejście na schody prowadzące do statku ludzie dostają dc. Jedynie magowie, którzy się przez nie przeblinkowali dostali się na pokład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 14:45, SoieR napisał:

oho też sie doczekać nie moge ;D triumfy lecą zamiast conq czy triumy dali za uzywanie
tego lfg? jedni piszą tak inni inaczej


Dokładnie to jest tak:
te dwa przetestowałem:
-za pierwsze użycie w dniu random heroic - 2xfrost
-za kolejne użycia random heroic - 2xtriuph
według tego co pisze w narzędziu lfg:
- za pierwsze użycie w dniu random normal - 2xtriumph
- nie wiem jak jest za kolejne

z bossów lecą teraz triuphy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nooo i to rozumiem... go go go furiousy ;D nareszcie bede sobie mogl ubrac rogala w nie stresowym srodowisku jako że teraz nowo dingnięta/słabo ubrana postać ginie od aoe ;(
a kto płacze niech płacze dalej że dają "free" gear mi to pasuje bo granie pvp w znacznie gorszym gezre niż inni jest koszmarem i nawet koło zabawy nie stało, to jak próba ubicia bosa będąc w zielakach i pomimo że się wie że szkoda próbować nawet to jednak jakoś ten honor trzeba ufarmić
podsumowując: luv u blizz za to <3

ALE -50DKP ZA 3.3!
wtf oni robią na tych ptrach że jak zbugowane łatki mogą wypóścić, tożto zgroza, nikt nie wie jak naprawić, wszystko sie sypie a niebiescy każą jeszcze coś grzebać na ślepo, po co? najlepsze że u mojego brata znów wszystko działą od a u mnie nie pomimo iż uzywamy tak samo winxp jedynie co to u brata może być system enchantnięty kilkoma wirusami, trojanami itd ;P
nie wiem czy ktoś jest mi w stanie coś poradzić ale chodzi o to że po kliknięciu play nic się nie dzieje a próbując odpalić ręcznie z prawami admina wysypuje błąd, aha brat ma cośtam c++ zainstalowane- ja nie, niby coś tam piszą aby zaktualizować to ale znów inni piszą że to nic nie daje, nie chce nic grzebać bo i tak mało prawdopodobne że to coś da a ostatnio ( przy 3.2) instalowałem całęgo wow od nowa tylko po to aby okazało się że daremnie, więc...
QQ /emosadface (\\_*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 17:44, Undertaker napisał:

Additional instances cannot be launched - ftw! Tylko Blizzard wie, jak przywracać stare
problemy. :/

tego jest więcej... ciekawe ile im zajmie wydanie hotfixa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to niczym się nie różni. Szczegół tkwi w "cd-keyu" dostarczanym wraz z grą, unikalnym i wymaganym do aktualizowania konta "trial" do konta "active" (czyli konto pełne i aktywne, bez ograniczeń). Do każdego kolejnego dodatku również dołączany jest klucz, który po uprzedniej instalacji samej gry odblokowuje dostęp do nowych rzeczy z dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 17:52, L33T napisał:

"Wiemy o problemie", patch pewnie wydadzą za kilka h :)

takie hotfixy na bardzo hot często kóńczą się hotfixami hotfixów ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 20:16, Szejku napisał:

ej powiedzcie mi, czy to nie w tym patchu miał byc dostępny dwarf shaman, czy mi się
pomylilo?


Nie. Nowe mieszanki ras/klas będą dostępne dopiero od kolejnego dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie wipe z pugiem na hc w trzeciej części nowego 5-mana (8 etap fali), ale jestem bardzo zadowolony. Dwa itemki 232 do tankowania. :D Jeszcze tylko niech naprawią instancje i nowy LFG będzie świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 3 części HC na falach, zanim wszyscy będziecie tutaj robić QQ, dla nieogarniętych tanków stworzony został tzw. ''WE WIN CORNER'', czyli po lewej stronie sali każdy chowa się za winkiel, jedynie tank trochę się wysuwa jak już ranged dps''y NPC podbiegną.
Gl & HF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. Powiedz mi jeżeli możesz, kiedy ma wyjść nowy dodatek, bo jak widać mam złe info. Niedyś czytałem, że na początku stycznia, ale czy jest to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 20:36, Szejku napisał:

Niedyś czytałem, że na początku stycznia, ale czy jest to prawda?

Niestety nie, a szkoda. Oficjalna data premiery to 30.02.2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 20:56, KaPe napisał:

> Niedyś czytałem, że na początku stycznia, ale czy jest to prawda?
Niestety nie, a szkoda. Oficjalna data premiery to 30.02.2010.


Ugh, za dwa miesiące WoW już nigdy nie będzie taki sam :(

Q_Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się