Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

"Na roguesa najlepiej na początku rozwijać sie ziwększając szanse na doga , parry, ioczywiście Cricitka (a na to jest wiele opcji) ewentualnmie na assasination postawić
"

Akurat dodge to żadna rewelacja, a już szczególnie na PvP - przyda się chyba tylko na innych rogali i może paladynów, bo każdy kolejny % dodga to szansa na overpower od warriora, a ani czarów ani strzal nie można uniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CA ja mam pytanko co nalezy zrobic zeby ork mogl jedzic na bestii Kodo. Bo mimo ze reputacje mam honored w TB to i tak nie moge ani nuczyc sie jezdzic ani kupic tego mounta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 23:08, kowalov napisał:

CA ja mam pytanko co nalezy zrobic zeby ork mogl jedzic na bestii Kodo. Bo mimo ze reputacje
mam honored w TB to i tak nie moge ani nuczyc sie jezdzic ani kupic tego mounta.


Honored to za mało.. Musisz mieć lepszą reputacje.. Niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 23:08, kowalov napisał:

CA ja mam pytanko co nalezy zrobic zeby ork mogl jedzic na bestii Kodo. Bo mimo ze reputacje
mam honored w TB to i tak nie moge ani nuczyc sie jezdzic ani kupic tego mounta.


Trzeba miec reputacje Exalted czyli najwyzsza ;) (Podpowiem, ze to bardzo trudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawie to napisałeś, nie przypuszczałem, że oprócz samego wielkiego eventu otwarcia bram do Ahn''Qiraj, przyjdzie graczom dokonać serii tak epickich czynów o.O Btw warlock używa do rytuału przywołania soulshardów, a nie inaczej, demon na V to Voidwalker :) Tak, gram warlockiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 05:38, Sth`Devilish napisał:

Bardzo ciekawie to napisałeś, nie przypuszczałem, że oprócz samego wielkiego eventu otwarcia
bram do Ahn''Qiraj, przyjdzie graczom dokonać serii tak epickich czynów o.O Btw warlock używa
do rytuału przywołania soulshardów, a nie inaczej, demon na V to Voidwalker :) Tak, gram warlockiem
:)


Ja trż gram warlockiem. I żeby przeprowadzić ten rytuał potrzeba nie tylko Soulshardów ale też 2 pomocników. (z tym to mam problem :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.02.2006 o 13:54, Seaven napisał:

P.S. Pewna sprawa. "Pozdrów" ode mnie Cahira. Chyba nie pomyliłem imienia. 60 rogue, Centurion.
Za niezbyt honorową próbę załatwienia mnie w Plaguelands dziś nad ranem. Ciekawe jakie to uczucie
dostać w tyłek od paladyna na 52 poziomie? Szkoda tylko że godnie to on przegrać nie umiał
i zaraz po wskrzeszeniu postanowił zaatakować mnie wraz z hunterem na 60. Jak odważnie.
Poważnie, niedługo zacznę chyba wierzyć w niezbyt pochlebne historie o zachowaniu się przynajmniej
części The Sentenced jeśli chodzi o PvP...


Hmm z mojej strony cale wydarzenie wyglada calkiem inaczej. Walczylem sobie w Ligth''s Hope z hunterem (chyba) i nagle 52 palek zaczal go leczyc, zabilem huntera ale Paladyn mnie pokonal. Po wskrzeszeniu zaatakowalem go, dolaczyl sie 60 hunter z hordy. Nie rozumiem wiec o co masz do mnie pretensje? Mialem Cie zostawic w spokoju, mimo ze pomagales kolesiowi z ktorym walczylem? To jest serwer RPPVP i nie moge winic huntera hordy za to, ze widzac nas walczacych chcial mi pomoc ( chociaz moze niepowinien).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2006 o 13:54, Seaven napisał:

P.S. Pewna sprawa. "Pozdrów" ode mnie Cahira. Chyba nie pomyliłem imienia. 60 rogue, Centurion.
Za niezbyt honorową próbę załatwienia mnie w Plaguelands dziś nad ranem. Ciekawe jakie to uczucie
dostać w tyłek od paladyna na 52 poziomie? Szkoda tylko że godnie to on przegrać nie umiał
i zaraz po wskrzeszeniu postanowił zaatakować mnie wraz z hunterem na 60. Jak odważnie.
Poważnie, niedługo zacznę chyba wierzyć w niezbyt pochlebne historie o zachowaniu się przynajmniej
części The Sentenced jeśli chodzi o PvP...


Czyzby cooldown na epickim macro "Shield+Heartstone". Z tego co widzialem to dobiles umierajacego rouge. Ciekawe jakie to uczucie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy bramy do AQ otworzyc mozna zaraz po uzbieraniu War Efford czy dopiero po restrcie serwera kiedy pojawi sie oboz w silisthus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seaven.
Szanuje cie za przemyslane, staranne wypowiedzie jednak zdziwiła mnie ta historia. Wiesz Cahir nie jest zly w PvP i raczej dalby rade z palladynem szczególnie, gdyby zaatakowal go znienacka:) Dlatego poprosilem go o wyjasnienie. Jak widać zrobił to - dzieki Cahir.

"Niezbyt pochlebne historyjki o TS" konkrety czy plotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem muszą pojawić się obozy w Silithus, ale to chyba nie ma większego związku z restartem serwera. Trwa to chyba 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 14:12, Michal256 napisał:

Z tego co wiem muszą pojawić się obozy w Silithus, ale to chyba nie ma większego związku z
restartem serwera. Trwa to chyba 5 dni.


Obóz Darkmoon Fearie (czy jak tam) też pojawia się znikąd w poniedziałki, chociaż żadnego restartu/shutdowna nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 11:49, C-hir napisał:

Hmm z mojej strony cale wydarzenie wyglada calkiem inaczej. Walczylem sobie w Ligth''s Hope
z hunterem (chyba) i nagle 52 palek zaczal go leczyc, zabilem huntera ale Paladyn mnie pokonal.


Ooojj.. Jak ktoś pomaga w takiej sytuacji to faktycznie nie wiem na co liczy :) Generalnie lowbie olewam (chyba, że jest 57 lvlu, co generalnie nadal daje mu szansę pokonania mnie), ale jeśli ktoś pomoże komuś z kim chciałem 1 vs 1 uczciwie powalczyć to prosi się o karę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie odbywa się to tak jak teleportacja. I w pewnym momencie wszystko jest przenoszone. Poprostu wszystko zaczyna spawnować ;) jak moby na resecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jezeli mam płyty od WOW''a i guest pass key to mogę założyć konto, dokupić abonament i już ?
czy po wykorzystaniu guest pass key muszę kupić nowy egzemplarz WOWa ?
Dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 15:31, Evil Khan napisał:

Czy jezeli mam płyty od WOW''a i guest pass key to mogę założyć konto, dokupić abonament i
już ?
czy po wykorzystaniu guest pass key muszę kupić nowy egzemplarz WOWa ?
Dzięki za pomoc

Eee?
W kupionym WoWie masaz gueasta i normalny cd-key.
Konto guesta przedłużasz zwykłym cdk-keyem i możesz już grać. Nie trzeba kupować nowego egzemplarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 15:48, WoWmen napisał:

Eee?
W kupionym WoWie masaz gueasta i normalny cd-key.
Konto guesta przedłużasz zwykłym cdk-keyem i możesz już grać. Nie trzeba kupować nowego egzemplarza.


problem w tym, że normalny cd-key jest użyty i mam tylko możliwość aktywowania gesta...
czyli wystarczy że później dokupię abonament ? tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 16:10, Revenant napisał:

Nie. Musisz mieć CD-KEY od PEŁNEJ gry aby aktywować dalej konto, ten od guessa nie wystarczy.


A tego nie jestem pewien. Idea Guess-a jest taka, że ktoś Ci ją daje ty grasz 10 dni, a potem jak Ci się podoba płacisz i grasz dalej... Aż się dopytam mojej znajomej spec-wow-masterki ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie masz się co pytać, *musisz* kupić pełną wersje, a przynajmniej w CD-KEYa z pełnej wersji i albo założyć nowe konto, albo "upgrejdnąć" trialowe, po 10 dniach nie masz na niego wstępu. Sprawdzone już dawno przez znajomego.

" Idea Guess-a jest taka, że ktoś Ci ją daje ty grasz 10 dni, a potem jak Ci się podoba płacisz *za pełną wersję* i grasz dalej... " - poprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się