Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2010 o 12:41, Undertaker napisał:

Coś słyszałem o dodatkowym loocie w Ocu. Prawda to?


Ma być szansa na niebieskiego drake''a z ostatniego bossa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 12:41, Undertaker napisał:

Coś słyszałem o dodatkowym loocie w Ocu. Prawda to?


Prawda, ale pod jednym warunkiem, jeśli trafisz na heroic Ocu przez losowanie w lfg. Wówczas w skrzynce na końcu będzie torba dla Ciebie, a w niej niebieskie gemy, dwa dodatkowe emblemy i szansa na niebieskiego smoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 07:08, Kadaj napisał:

O bogowie, ale małe ikonki. Tu to bym dopiero miał problem z klikaniem w czary. xP

W czary się nie klika, tylko w klawiaturę :P Jak czegoś nie możesz dosięgnąć to binduj c,v,b.

Przy okazji ponawiam pytanie, jak zrobić sobie taki piękny interfejs, bo posiadam tylko screen, bez info o addonach :P

20100106141726

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 14:18, Grodhar napisał:

> O bogowie, ale małe ikonki. Tu to bym dopiero miał problem z klikaniem w czary.
xP
W czary się nie klika, tylko w klawiaturę :P Jak czegoś nie możesz dosięgnąć to binduj
c,v,b.

Przy okazji ponawiam pytanie, jak zrobić sobie taki piękny interfejs, bo posiadam tylko
screen, bez info o addonach :P


Powiem ci jedynie że ramka postaci to X-Perl, bo z niego korzystam, resztę mam normalną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 14:37, Szczur22 napisał:

Powiem ci jedynie że ramka postaci to X-Perl, bo z niego korzystam, resztę mam normalną

Ok, dzięki, a to nad ramką to jakiś inny addon chyba co? Ta ikonka od fishingu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2010 o 23:22, Gallbaroquo napisał:

Ja długo grałem na prywatach bo szkoda było mi kasy xd, ale te 30 zł na miesiąc jest
lepsze niż CIĄGLE lagi i dc, klasy źle e są zrównoważone i masa bogów wiec polecam ci
w 100% serwery globalne


Ja już zadecydowałem że gram na oryginalnych;p ede placic abonament ale co tam;p Teraz tylko nie wiem jaką klase wybrać... myślę nad Taurenem Druidem, Blood Elfem paladynem/magiem, albo warlocku undeadzie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma klas lepszych czy gorszych. Każda ma swój indywidualny styl. IMO najlepiej zacząć druidem lub paladynem, najbardziej uniwersalne klasy. Obie mogą leczyć, tankować i dpsować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 15:18, Undertaker napisał:

Nie ma klas lepszych czy gorszych. Każda ma swój indywidualny styl. IMO najlepiej zacząć
druidem lub paladynem, najbardziej uniwersalne klasy. Obie mogą leczyć, tankować i dpsować.

./agree

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam popieram łowce dobry dps , i ogólnie fajnie się nim gra. Jest dobry dla nowych graczy, ponieważ łatwo się nim gra i ma się peta który Ci pomaga. Dobry gracz który gra łowcą wymiata, chociaż zgadzam się z Undertaker, że nie ma klas lepszych czy gorszych każda klasa i rasa jest dobra, wybór zależy jedynie od upodobania. Np. Ja bardzo lubię Orka łowce :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 15:05, Redjevel napisał:

Najlepiej graj Rogalem lub druidem według mnie najlepsze klasy nie to co jakiś mag

Według mnie graj Warriorem albo Shamanem nie to co jakiś druid albo rogal...

...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecanie klas hybrydowych w stylu druida troche mija się z celem. Leczenie/tankowanie to zwykle "powołanie" - brzmi wprawdzie mocno górnolotnie, ale faktem jest, że te 2 role wymagają zupełnie innego podejścia. Z kolei drugim faktem jest, że klasy, które umożliwiają robienie czegoś więcej niż DPS, mają ów DPS ograniczony przez swoją wszechstronność. Niby nie są to wielkie różnice, ale są i będą. "Hybrid tax" to w końcu założenie Blizza i się raczej nie zmienia.
Zostawia to 4 klasy, które poza tym, są dosyć "proste" w obsłudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z balansem klas hybrydowych bywało już różnie. Paladyn też jest klasą hybrydową, a spokojnie daje radę jako retri robić lepszy dps niż ranged. Ogólnie, przynajmniej w mojej gildii widać dominację melee w dps (rogue, dk, retri palek). Ja np. jako elemental szaman nie mam szans dogonić retri palka w dps, a nawet tak niehybrydowe klasy jak magowie i hunterzy są za nim (pomimo sprzętu na tym samym poziomie). Dlatego moim zdaniem nie widać za bardzo, aby Blizzard specjalnie kierował się czymś takim jak "hybrid tax".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 17:12, Arcling napisał:

Z balansem klas hybrydowych bywało już różnie. Paladyn też jest klasą hybrydową, a spokojnie
daje radę jako retri robić lepszy dps niż ranged. Ogólnie, przynajmniej w mojej gildii
widać dominację melee w dps (rogue, dk, retri palek). Ja np. jako elemental szaman nie
mam szans dogonić retri palka w dps, a nawet tak niehybrydowe klasy jak magowie i hunterzy
są za nim (pomimo sprzętu na tym samym poziomie). Dlatego moim zdaniem nie widać za bardzo,
aby Blizzard specjalnie kierował się czymś takim jak "hybrid tax".

Ya need more haste, mon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 12:44, asfodel napisał:

Żalu to ja też nie mam, bo każdy musi jakoś zacząć, ale uważam, że nie powinni z automatu
wpadać do HoR HC,


Imho system powinien dobierać graczy o zbliżonym gear score. Wtedy nikt by nie miał pretensji. W tej chwili szerzy się niezasłużony elitaryzm. HoL hc, dwóch DPSów 4k, trzeci 1,5k. Komentarze "LOL @ ur dps!", "sry, but u g2g" /kick. Podobne widziałem sytuacje z tankami z hp <30k. Przez te 2 nieszczęsne frost emblemy, wielu dozbrajających się graczy musi przełykać te idiotyzmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 17:23, Astropath napisał:

> Żalu to ja też nie mam, bo każdy musi jakoś zacząć, ale uważam, że nie powinni z
automatu
> wpadać do HoR HC,

Imho system powinien dobierać graczy o zbliżonym gear score. Wtedy nikt by nie miał pretensji.
W tej chwili szerzy się niezasłużony elitaryzm. HoL hc, dwóch DPSów 4k, trzeci 1,5k.
Komentarze "LOL @ ur dps!", "sry, but u g2g" /kick. Podobne widziałem sytuacje z tankami
z hp <30k. Przez te 2 nieszczęsne frost emblemy, wielu dozbrajających się graczy musi
przełykać te idiotyzmy.

Już nie róbcie z HoL takiego wyzwania, bo siebie ośmieszacie, rozumiem ToC albo HoR, no ale HoL? Druga instancja jaką leczyłem... 3 DPS po 2k i tank nawet te 28k hp wystarczy... Do tego przytomny healer...

I jak ty sobie wyobrażasz sprawdzenie gear score takiego druida w 2 specach sign'iętego na 2 role z 2 różnymi gearami? Pomysł dobry,gorzej z wykonaniem. Nikt nikogo bustać nie ma zamiaru, ale też nie plujmy na siebie jadem, każdy kiedyś zaczynał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 17:23, Astropath napisał:

Imho system powinien dobierać graczy o zbliżonym gear score. Wtedy nikt by nie miał pretensji.
W tej chwili szerzy się niezasłużony elitaryzm. HoL hc, dwóch DPSów 4k, trzeci 1,5k.
Komentarze "LOL @ ur dps!", "sry, but u g2g" /kick. Podobne widziałem sytuacje z tankami
z hp <30k. Przez te 2 nieszczęsne frost emblemy, wielu dozbrajających się graczy musi
przełykać te idiotyzmy.


Może i tak, ale nie powinien słabszych grup wrzucać do miejsc, w których sobie nie poradzą. Z drugiej strony takim chamidłom jakie opisujesz powinno się dawać ignore. Ja w sumie najbardziej lubię dobrać trzy osoby z gildii i tylko jednego z random - wtedy za bardzo nie po podskakuje. ;-)

Chociaż ostatnio mój TŻ zapisał się swoim tankiem DK 29k hp do random heroic, i co? HoR oczywiście. Mieli 3 wipe''y ale zrobili. Może się nie zorientowali, bo w grupie był priest z druidem i go zbuffowali do 36. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 17:35, Grodhar napisał:

Już nie róbcie z HoL takiego wyzwania, bo siebie ośmieszacie, rozumiem ToC albo HoR,
no ale HoL? Druga instancja jaką leczyłem... 3 DPS po 2k i tank nawet te 28k hp wystarczy...
Do tego przytomny healer...


Przecie nie o tym mowa. Przykład dotyczył głupoty ludzi, którzy wymagają nie wiadomo czego w tak prostej instancji jaką jest obecnie HoL HC. HoL może być problemem dla grup z 1,5 k dps u wszystkich, ale od wprowadzenia nowego patcha ani razu na taką nie natrafiłam.

Osobiście jestem ostatnią osobą, która by kogoś wykopała z grupy za to, że jeszcze się nie ubrał.

Przeważnie gnam za tankiem bez przerw na picie i od niechcenia rzucam na niego jakieś earth shieldy czy chain healing z poczuciem, że jakbym została to by się nie zorientował. ;-) Raz mnie jeden wkurzył, bo pozwolił, żeby mnie coś zabiło, nie zauważył że się zreinkarnowałam i mam 0 many - i pognał dalej. Złośliwie za nim nie pobiegłam tylko wypiłam do końca swój soczek. ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW jest najbardziej wciągającym oraz uzależniającym tytułem w jaki grałem, a mówi to osoba, która nie widziała, nawet menu gry od 1,5 roku. Od tego czasu kiedy skończyłem swoją przygodę ze światem WoW''a mam takie myśli, aby powrócić i zacząć wszystko od nowa, ale kiedy to zrobię mogę zaniedbać szkołę i wszystkie inne sprawy. Zwłaszcza pojawienie się darmowych 7 dni zabawy zachęca mnie do powrotu tak przynajmniej na długie feriowe, zimowe wieczory. Jak myślicie warto skorzystać czy odpuścić i nie narażać się znów na wciągniecie do świata gry ? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się