Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2010 o 21:44, Altair_666 napisał:

Tylko że ja gram na Patch 2..4.3

ban inc ^^

#DemoBytom
mylisz sie! ;P moim zdaniem q na paladyńskiego był bardzo fajną zabawą, może dlatego że w czasie robienia go nie miałem tbc jescze więc miałem czas (w tbc znacza wiekszośc paladynów albo nie miała chargera albo dopiero na 70 więc widok paladyna z 60lvlem na takim sprzecie często dziwił ludzi ;>), ale sam q i ogólnie uczucie po skończeniu całego łańcuszka- imba - ale tak, biegania to tam było ohohoho jescze dla 60 gdzie nikt do strat/scholo nie chodził już to była masakra...

#Lolnik1
dunno- dont care ^.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 21:44, Altair_666 napisał:

Tylko że ja gram na Patch 2..4.3 A tam w tym q nic nie kasztuje i mam 510 g w kieszeni!!

To wynocha stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 21:52, SoieR napisał:

#DemoBytom
mylisz sie! ;P


Kiedyś chciałem se zrobić tego questa na lockowego mounta.. Ale jest za długi i za drogi ;P
Może dziś bym zrobił.. ale i tak mi sie zwyczajnie nie chce >.>''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 21:44, Altair_666 napisał:

Tylko że ja gram na Patch 2..4.3 A tam w tym q nic nie kasztuje i mam 510 g w kieszeni!!


Tak jak kasę za abonament?..
I konto na tym serwisie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 21:53, Altair_666 napisał:

Wiem że ten q o którym mówie nic nie kosztuje bo kumpel z gildi robił i nic go to nie
wyniosło!!


Za to my wiemy, że grasz na piracie i pilnie potrzebujesz pomocy któregoś z moderatorów.

Za czasów TBC robienie tego Q było trudniejsze i droższe niż zebranie wymaganej kasy i normalnego zakupu riding+normalny mount - trzeba było zrobić kilka długich, wymagających inst na które zasadniczo nie chodził nikt.
Ale ty grasz na jakimś badziewnym privie, gdzie Q zapewne w ogóle nie działa i pewnie po prostu tego mounta dostaje się gdzieś za darmo. Gdzie - nie wiem, nie grałem na privie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 21:56, DemoBytom napisał:

> #DemoBytom
> mylisz sie! ;P

Kiedyś chciałem se zrobić tego questa na lockowego mounta.. Ale jest za długi i za drogi
;P
Może dziś bym zrobił.. ale i tak mi sie zwyczajnie nie chce >.>''

Na 60 to było wyzwanie. Pamiętam jak mnie locki summonowały żeby im pomagać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 21:44, Altair_666 napisał:

Tylko że ja gram na Patch 2..4.3 A tam w tym q nic nie kasztuje i mam 510 g w kieszeni!!


Pirat zgłoszony do moderacji, have a nice day...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 21:58, Fumiko napisał:

> Tylko że ja gram na Patch 2..4.3 A tam w tym q nic nie kasztuje i mam 510 g w kieszeni!!


Pirat zgłoszony do moderacji, have a nice day...

Za szybko! mógł jeszcze podać adres serwera żeby blizzowi od razu podać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 21:44, Altair_666 napisał:

Tylko że ja gram na Patch 2..4.3 A tam w tym q nic nie kasztuje i mam 510 g w kieszeni!!


Niestety Moderatorzy tez graja w World of WarCraft. Ostatnio od Blizzarda dostalem 7 darmowych dni. A piratom i grajacym na prywatnych czyli pirackich serwerach nie pomagamy. Do widzenia - BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 22:07, Wojman napisał:

Niestety Moderatorzy tez graja w World of WarCraft. Ostatnio od Blizzarda dostalem 7
darmowych dni.


No właśnie ja też dostałem te 7 darmowych dni i nie wiem czy można je aktywować kiedy się chce ? Bo chciałbym poczekać do ferii i naprawy kompa.

Wintesun

Wielkie dzięki !

PS. O jaką aferę chodzi ? (Możesz mi na gramsajta napisać, aby tu nie spamować)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 19:12, Konrad512 napisał:

A ile dałeś za przesyłkę? Bo może kupiłbym coś u nich ale nie chcę płacić niewiadomo
ile za przesyłkę...


Niestety w tej chwili nie pamietam, ale jesli chcesz to moge poszukac u siebie w archiwum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 14:55, Michu94x napisał:

No właśnie ja też dostałem te 7 darmowych dni i nie wiem czy można je aktywować kiedy
się chce ? Bo chciałbym poczekać do ferii i naprawy kompa.


Z tego co zrozumialem to mozna te 7 dni wykorzystac kiedy sie podoba. W tym sensie, ze wybrac dzien od kiedy maja byc liczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 15:23, Wojman napisał:

Niestety w tej chwili nie pamietam, ale jesli chcesz to moge poszukac u siebie w archiwum.


Bardzo bym prosił, i jeszcze jak wygląda płatność? Z góry czy można wziąć pobraniowo? I jeżeli za pobraniem to czy płacę w euro czy jakoś konwertują cene ze strony na złotówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 15:30, Konrad512 napisał:

> Niestety w tej chwili nie pamietam, ale jesli chcesz to moge poszukac u siebie w
archiwum.

Bardzo bym prosił, i jeszcze jak wygląda płatność? Z góry czy można wziąć pobraniowo?
I jeżeli za pobraniem to czy płacę w euro czy jakoś konwertują cene ze strony na złotówki?


Kupujesz zdrapkę u nas w kraju za złotówki, obecnie jest tak najtaniej. Można opłacić kartą, ale przy takich kursach euro jakie mamy w kryzysie nie opłaca to się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 16:58, Nebthtet napisał:

Kupujesz zdrapkę u nas w kraju za złotówki, obecnie jest tak najtaniej. Można opłacić
kartą, ale przy takich kursach euro jakie mamy w kryzysie nie opłaca to się.


Ale ja pytam o authenticator, a nie o prepaida :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 18:20, Konrad512 napisał:

> Kupujesz zdrapkę u nas w kraju za złotówki, obecnie jest tak najtaniej. Można opłacić

> kartą, ale przy takich kursach euro jakie mamy w kryzysie nie opłaca to się.

Ale ja pytam o authenticator, a nie o prepaida :D


A, w takim przypadku płaci się z góry - kartą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, wiele osob mowi tu o tym, ze Sporregar to nie tylko server, a styl, hmm na Karazhan spotkalem cos takiego samego- gildia invitujaca kazdego, guild chat wygladajacy jak 4chan i duza czesc newbie hordy tam jest. Normalnie czasem lubie sobie poczytac jakie glupoty ludzie wypisuja, ale jak mialbym to robic za kazdym razem, chyba szlag by mnie trafil. No coz, co server to obyczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 21:39, Hydro2 napisał:

spotkalem cos takiego samego- gildia invitujaca kazdego, guild chat wygladajacy jak 4chan

To nie jest styl serwera, to jest styl całego WoWa :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się