Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Fabuła w WoWie cały czas trwa.

Wszystkie instancje mają swoją historię, towarzyszą im pewne opowieści. Niektóre są na stronie WoWa (te nowy instancje), a inne trzeba odszukać w grze. Za ciąg histori możesz uznać pokonanie Nefariana dążącego do dominacji tak jak jego ojciec. Pokonanie Ragnarosa zamieszkującego głębiny czarnej skały. Ahn''Qiraj ma własny event. No i zapowiada się kontynuacja wraz z dodatkiem. Niedługo Naxxramas z Kel''Thuzadem. Pamiętacie że Kel''Thuzad zabrał z Dalaranu Księge Medivha? Była im potrzebna to otwarcia portalu przywoływania który by pomieścił Archimonde''a. A że Medivh był tym który otworzył Mroczny Portal poraz pierwszy, prawdopodobnie będzie ona potrzebna do kolejnego otwarcia. Nadchodzi Outland, walka z legionem, Illidanem, Kael''Thasem, Lady Vashj - te postacie pamiętają wszyscy którzy grali w The Frozen Throne.

Zastanawia mnie ostatnie pojawienie się histori murloków. Zapewne Blizzard ma coś na celu rozwijając tą historię (oby nie dodanie ich do przymierza...).

Polecam strone http://www.wowwiki.com/ - można tam znaleźć naprawdę dużo informacji zgromadzonych przez graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie pytanie związane z płatnościami w Wowie :) Do zamrozenia konta służy opcja "cancel account"? Jeśli tak to kiedy ja wlaczyc? W dzien kiedy konczy mi sie abonament (jesli niechce placic na nastepny miech)? I (jesli place karta kredytowa) z powrotem "odmroze" konto to blizz sam sciagnie kase na nastepne 30 dni z tej karty? Z gory dzieki za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie sie z tobą zgadzam.
Jak czytasz wszystkie książki które ci wpadną w ręce to naprawde czujesz tą historie. Ja zacząłem żyć naprawde fabułą z chwilą gdy zacząelm czytać książki w Scarlet Monastery (w Libary) są bardzo ciekawe polecam każdemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 20:15, albinkolano napisał:

Mam jeszcze takie pytanie związane z płatnościami w Wowie :) Do zamrozenia konta służy opcja
"cancel account"? Jeśli tak to kiedy ja wlaczyc? W dzien kiedy konczy mi sie abonament (jesli
niechce placic na nastepny miech)? I (jesli place karta kredytowa) z powrotem "odmroze" konto
to blizz sam sciagnie kase na nastepne 30 dni z tej karty? Z gory dzieki za odpowiedz :)


Cancel Account niesłuży zamrożeniu konta tylko Usunięciu konta czyli nieradze używać tej opcji...
Nieiwme jak to jest z kartami kredytowymi ale chyba żeby przestało ci pobierać musisz dać na Change Subscryption i dać np., jakąś fałszywą karte z Darkcoding ja bym tak zrobił ale może ktoś zna lepsze rozwiązanie... W każdym razie nieużywaj Cancel Account

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o fabułę to warto przeczytać tą na stronie world of warcraft, lub na wow.battlenet.pl (wersja polska). Jest tam wiele informacji, niektorych być może nie ma w grze, ale napewno w grze są też niektóre informacje których nie ma na stronach.

Na wowwiki są informacje zebrane przez graczy z różnych źródeł

A co do przerwania opłat...

http://faq.wow-europe.com/en/article.php?id=737

Sam osobiście nigdy nie przerywałem gry ;) Jedyne przerwy jakie miałem były związane z tym że na koncie nie było określonej ilości pieniędzy (lub blizz nie umiał ich ściągnąć). Jeżeli zablokujesz na karcie pobranie pieniędzy - blizz po prostu zamrozi konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 20:59, BigButcher napisał:

Z jakiej Alianckiej rasy rogal jest najlepszy (bo zakładam) prosze o uzasadnienie przy mo powiedzi...
Z góry dziex :)

1 Rogue najpopularniejszy elf bo ma bonus do doga i Agi
2 Hunt albo Kraś albo Elf. Elfem żekomo idzie dłużej expic ale to kwestia gustu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzekł bym że zdania są tu bardzo podzielone bo może i Elfy mają największą premie do Agi i mają 1% do doga (co w sumie jets około 14 agi przewarznie)
ale Gnomy mają tylko 2 agi mniej ale za to mają tą fajną umiejętność Escape Artist (Escape Artist - active
Activate to break out of a Root or Snare effect - 1.5 sec cast - 1 min cooldown)
a Dwarfy choć mają tylko 16 agi to mają za to Stoneform co nie jest też głupią umiejętnością (Stoneform - active
Activate to gain immunity to poison, disease, and bleed + 5% AC bonus - lasts 20 sec - 3 min cooldown)


Więc moim zdaniem nie jest łatwo wybrać.
Potrzeba mi opini kogoś doświadczonego co najlepiej wygląda na PvP


Co do Huntera to wogule niemam pojęcia co sie może najbardziej przydać czyli musze liczyć jescze bardziej na was niż w kwestii Rogala

Ponawiam prośbe zatem... Z góry wielkie Dziex :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do stoneform to kazdy powie ze jest do bani :P
na rogala albo elf (+1%doge) albo gnom (no bo wkoncu moze zwiac z lodu itp a to sie przydaje)

a na huntera to osobiscie wybrałem elfa bo wkoncu jako łowca jakos fajniej startuje w wielkim lesie :P
no i ma shadowmeld... mało toto praktyczne ale i tak fajne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 22:57, HoZar napisał:

co do stoneform to kazdy powie ze jest do bani :P


Po patchu nie jest takie cienkie bo nie spowalnia :)

Dnia 27.02.2006 o 22:57, HoZar napisał:

na rogala albo elf (+1%doge) albo gnom (no bo wkoncu moze zwiac z lodu itp a to sie przydaje)


Zawsze mozna pomyslec o czlowieku. Wykrywanie niewidzialnych zawsze moze sie przydac w walkach z innym rogue :) (chociaz zero z tego uzytku w PvE :)

Dnia 27.02.2006 o 22:57, HoZar napisał:

a na huntera to osobiscie wybrałem elfa bo wkoncu jako łowca jakos fajniej startuje w wielkim lesie :P


Krasnoludki maja bonusa do broni palnej ;)

Dnia 27.02.2006 o 22:57, HoZar napisał:

no i ma shadowmeld... mało toto praktyczne ale i tak fajne :D


Na serwerze PvE przydaje sie tylko czasem na BG, ale za to na serwerach PvP mozna z tego zrobic niecowiekszy uzytek (no ale bez przeasdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 23:46, Volvox napisał:

Zawsze mozna pomyslec o czlowieku. Wykrywanie niewidzialnych zawsze moze sie przydac w walkach
z innym rogue :) (chociaz zero z tego uzytku w PvE :)



Co do człowieka to bym sie kłucił ok ma wykrywanie niewidzialnych spoko ale ma też 5% premi do Spiryta a to dla rogala praktycznie zbędna umiejętność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 23:58, BigButcher napisał:

Co do człowieka to bym sie kłucił ok ma wykrywanie niewidzialnych spoko ale ma też 5% premi
do Spiryta a to dla rogala praktycznie zbędna umiejętność


Ja to podchodze do tego na zasadzie "co cie nie zabije, to cie wzmocni" :)

PS. Tnij posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 22:24, BigButcher napisał:

Co do Huntera to wogule niemam pojęcia co sie może najbardziej przydać czyli musze liczyć jescze
bardziej na was niż w kwestii Rogala


Na stronie WoWa w rankingu najlepszych na poszczególnych serwerach PvP, w czołówce było dużo warriorów, choć i huntery na 1st place''u się zdarzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 23:58, BigButcher napisał:

Co do człowieka to bym sie kłucił ok ma wykrywanie niewidzialnych spoko ale ma też 5% premi
do Spiryta a to dla rogala praktycznie zbędna umiejętność

Ma też premie do macek/mieczy, co się przydaje o ile nie używa się wyłącznie sztyletów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się