Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2006 o 06:47, CH1CKEN napisał:

Na stronie WoWa w rankingu najlepszych na poszczególnych serwerach PvP, w czołówce było dużo
warriorów, choć i huntery na 1st place''u się zdarzały.


I niech mi teraz ktoś powie że warriorzy są słabi w PvP ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2006 o 23:46, Volvox napisał:

Na serwerze PvE przydaje sie tylko czasem na BG, ale za to na serwerach PvP mozna z tego zrobic
niecowiekszy uzytek (no ale bez przeasdy :)


a kto powiedział ze z tego jest jakikolwiek uzytek ?
jedynie zasadzki sie fajnie udaja ale ze srednim skutkiem :)

ja powiedzialem tylko ze to jest fajne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shadowmeld zwieksza efektywnosc stealth o 1 poziom (na 60 lvl bedziemy mieli 305 w chowaniu sie czyli tak jakby miec 61 lvl - i zeby bylo jasne, to nie jest nigdzie pokazane w skillach ale tak jest naliczane, jak gramy jako rogue albo druid z odpowiednim buildem to mozemy miec efektywnosc 64 lvl). Poza tym ludzie maja +10% do zdobywanej reputacji - imo jeden z lepszych klasowych bonusow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja już wszystko wiem Dziex jeżeli chodzi o sprawe Rogala dziex :)
Ale chciałbym jescze bardziej dogłębnie poruszyć sprawe Huntera
który waszym zdaniem na PvP bardziej wymiata Dwarf czy Elf ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W PvE u huntera shadowmeld czasem jest jak zbawieniem. Pozwala na swobodne przejscie z trybu feign death do ukrycia, no i np. ozywienie potajemnie peta czy poczekanie na uzupelnienie zycia.

W PvP, hmm - no shadowmeld jest ogólnie dobrą sprawą do defensywy. Przeciwnik się np. nie spodziewa pułapki jak nie widzi huntera, a peta też można ukryć. Poza tym w shadowmeld można się napić i zjeść coś (regeneracja, tylko należy pamiętać - rozpoczęcie jedzenia/picia - wyłacza shadowmeld, ale po rozpoczęciu można shadowmeld włączyć. Shadowmeld ma cooldown 10 sekund po ujawnieniu się). Z jedzeniem ważna sprawa - jedzenie nie regeneruje życia jeżeli jesteś w trybie combat (może się włączyć w niektórych sytuacjach nawet podczas shadowmeld - głównie podczas walki z bossami w molten core).

Dodge hunterowi chyba też nie zaszkodzi ;) W otwartym PvP oczywiście szybkie dojście do swoich zwłok ;).

A takie pytanie - kogo wybrałeś na rogue?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po za tym, shadowmeld dodaje rogue i druidom 5 pkt stealth (czyli 1 lvl, co za tym idzie mają poziom stealth jakby byli 1 lvl wyżej). Razem z talentami rogue/druida można uzyskać 20 pkt stealth czyli 4 poziomy więcej :) Teorytycznie z takim lvl stealtha można by się nawet przez Molten Core zakradać, gdzie jest przecież nieco lvl 63 mobków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 2 tyg konczy mi sie pre paid i jakos jednak po tych 3 miechach mam dosc wow...probowalem sie zaglebic w fabule ale i tak wszystko sprowadza sie do jednego.Generalnie gra mnie wiecej razy irytowala niz bawila choc jest najlepszym online rpg jaki gralem..jednak nudzi mnie juz totalnie wiec wkoncu sie od niej uwolnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja za około godzine ponownie ide do najciemniejszego skrzydła Blackrock Spire - do Blackwing Lair na balkonik zmagać się z Nefarianem ;D. A od czwartku moge się spodziewać world eventu i nowa, 40-osobowa, tajemnicza, nieodkryta instancja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nauczyłem sie skilli "Cooking" i "Leathworking" jakiego sprzętu trzeba użyć aby zacząć gotować proste potrawy i szyć proste bag''s czy jakieś ubrania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 19:02, Jackoi napisał:

nauczyłem sie skilli "Cooking" i "Leathworking" jakiego sprzętu trzeba użyć aby zacząć gotować
proste potrawy i szyć proste bag''s czy jakieś ubrania :)


Do cooking musisz tylko stac kolo jakiegos ognia, a Leatherworking nie wymaga niczego specjalnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 19:02, Jackoi napisał:

nauczyłem sie skilli "Cooking" i "Leathworking" jakiego sprzętu trzeba użyć aby zacząć gotować
proste potrawy i szyć proste bag''s czy jakieś ubrania :)

Jak już umiesz leatherworking to przydałby Ci się skinning, gdyż ciuchy robisz ze skór zwierząt i bandaży (na początku - potem dochodzą bardzeij skomplikowane recepty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z WoWem, a dokładnie z screenshotami! Grając w WoWa spotykając fajną lokację, zdarzenie robię screenshota. Klikam Print Screen i uracza mnie napis: "Screenshot captured". Potem wchodzę do katalogu z grą, nastepnie w "Screenshots" i co??? Zapewne już wiecie, żadnych jpg czy innych tylko jakieś TAGi. No właśnie, wiecie jak je otworzyć lub znacie jakiś konwerter TAG na jpg? Ostatnio miałem formata i brakuje mi jescze paru programów, jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 19:16, CH1CKEN napisał:

Mam problem z WoWem, a dokładnie z screenshotami! Grając w WoWa spotykając fajną lokację, zdarzenie
robię screenshota. Klikam Print Screen i uracza mnie napis: "Screenshot captured". Potem wchodzę
do katalogu z grą, nastepnie w "Screenshots" i co??? Zapewne już wiecie, żadnych jpg czy innych
tylko jakieś TAGi. No właśnie, wiecie jak je otworzyć lub znacie jakiś konwerter TAG
na jpg? Ostatnio miałem formata i brakuje mi jescze paru programów, jakby co.


i to nie TAG tylko TGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RANY jaki bliz jest gupi !

co ini nei wiedzieli ze jak sie zacznie otwieranie bram AQ to sie tam zwali 110% populacji serwa ?
teraz wszyscy w kalimdorze dostaja piany :F

"WORLD SERWER IS DOWN" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się