Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2010 o 22:38, Faptastic napisał:

> >Mam problem-nie dostaje madali za żadną walke
> >Kiedy bede je mial;/
Nigdy. Medale zostały wycofane w którymś z ostatnich patchy.

>to w ogole juz ich nie bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się żę pisałeś do mnie na gadu gadu w sprawie Scrool of resurection tak więc mógłbyś mi podać E-mail lub Imię i server postaci tutaj lub na gg
A tak BTW to gdyby ktokolwiek chciał zacząć grę lub znowu wrócić do niej odpowiedzcie na mój post wpisując email czy chcecie Scroll of ressurection czy Recruit a friend(dla graczy zaczynających przygodę z wowem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ah tak, sorry nie miałem czasu odpisać, okazało sie ze moj kumpel zle obliczył kiedy przestał grac ( pomylił date frozen account, z momentem ostaniej wpłaty ) także jeszcze 1 miesiac musi poczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym się dowiedzieć co do dk pvp (areny 2vs) i bg

słyszałem ,że najlepiej sprawuje się bulids pod unholy tylko nie wiem jaki czy jakiś doświadczony dk lub ktoś kto się orientuje mógłby mi podac bulids . i jeszcze cap spel prentration jest 110 ? a potme pakowac gemy w str ?
(w google sprawdzałem)
Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety, kolega zdecydował ze kupi prepaida w tym tygodniu ( nie mógł sie doczekać ;p )

btw : cholera, co to znaczy backpedal w wowie, czesto o tym mowia w komentarzach na warcraftmovies etc etc etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 13:57, malpa4 napisał:

> > >Mam problem-nie dostaje madali za żadną walke
> > >Kiedy bede je mial;/
> Nigdy. Medale zostały wycofane w którymś z ostatnich patchy.
>to w ogole juz ich nie bedzie?


Nie. Jak pisali ludzie wyżej, w zamian za to dostajesz więcej honoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 18:14, the_bishop napisał:

btw : cholera, co to znaczy backpedal w wowie, czesto o tym mowia w komentarzach
na warcraftmovies etc etc etc

Backpedal robisz wtedy gdy wciskasz "S" :P Przejaw noobowstwa - efektywniejsze jest obrócenie się i biegnięcie, niż chodzenie w tył.
Gdyby ktoś tu się spierał, że jak się obróci to nie będzie mógł atakować, to przypomnę, że można ustawić się "bokiem" i wciąż walić tego z tyłu jak i biec do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 13:17, Osiol napisał:

Pytanie do osób, którzy grają wojownikami pod PVE w fury.


Ja w Fuwy Wawwiohem niestety nie gram, ale szukałeś w linkach z FAQ, a w szczególności forum ElitistJerks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 18:14, the_bishop napisał:

niestety, kolega zdecydował ze kupi prepaida w tym tygodniu ( nie mógł sie doczekać ;p
)

btw : cholera, co to znaczy backpedal w wowie, czesto o tym mowia w komentarzach
na warcraftmovies etc etc etc

kupłeś acc? ;> arena master... oh w8 lock... no taaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 21:38, SoieR napisał:

kupłeś acc? ;> arena master... oh w8 lock... no taaa

W takich chwilach wszyscy jestesmy warlockami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

amm nie nie kupiłem acc, po prostu nie wiedziałem co to słowo znaczy zdarza się ;)

i proszę nie zaczynaj tematu typu " o lol lock free glad "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 21:50, Hydro2 napisał:

> kupłeś acc? ;> arena master... oh w8 lock... no taaa
W takich chwilach wszyscy jestesmy warlockami


haha, a propo tego " w takich chwilach wszyscy jesteśmy..." wczoraj byłem na robin hoodzie i w pewnej chwili robin mowi cos takiego " w tym dniu wszyscy jesteśmy anglikami " cała sala w śmiech..
nawet jest o tym demot .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 21:38, SoieR napisał:

kupłeś acc? ;> arena master... oh w8 lock... no taaa


Ja nie zapomnę jak kiedyś ktoś wrzucił screena swojego UI na którym było mnóstwo pasków, menusów, wszystkiego a samego pola gry to jakieś góra 10% ekranu na środku..
Zaraz od razu było mnóstwo postów w stylu "OMG WHAT A SHIT UI" itd..
Aż ktoś w końcu podsumował:

"He''s a warlock. He doesn''t need to see his screen" XD

I to jest prawda ;P

Ja swego czasu byłem 1 w DPSie na piątce grając bez myszki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 22:02, DemoBytom napisał:

Ja nie zapomnę jak kiedyś ktoś wrzucił screena swojego UI na którym było mnóstwo pasków,
menusów, wszystkiego a samego pola gry to jakieś góra 10% ekranu na środku..
Zaraz od razu było mnóstwo postów w stylu "OMG WHAT A SHIT UI" itd..
Aż ktoś w końcu podsumował:

"He''s a warlock. He doesn''t need to see his screen" XD


Sorry że pytam, ale co jest z tym tyraniem locków? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 22:02, DemoBytom napisał:

Ja swego czasu byłem 1 w DPSie na piątce grając bez myszki xD

Ja nie raz tak miałem w 5man HC moim magiem w t7 gdy inni DPS w t9 - oczywiście bez myszki (na lapku grałem - uzywalem touchpada...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 22:00, the_bishop napisał:

amm nie nie kupiłem acc, po prostu nie wiedziałem co to słowo znaczy zdarza się ;)

nie to że kupowanie acc jest złe, czy s key gaming na 1800+ oh nie nie ;]

Dnia 16.05.2010 o 22:00, the_bishop napisał:

i proszę nie zaczynaj tematu typu " o lol lock free glad "

nie ma potrzeby, nic bym nowego nie powiedział ;P

dobra sry za to "wyciąganie brudów" ale takie pytanie od ludzi na 2k+ troche dziwi, wierz mi
pozatym nosze uraze do locków już od tbc (sl/sl skeelz) więc, meh ;P

tak przy okazji czy tylko ja mam wrazenie że doterów (spriest/aff) czeka złota era facerolu w cata? ;P
znaczy tak wiem że nic nie wiadomo itd, ale patrząc na te zmiany dotyczące dotów z dodatkowymi tickami, oraz masą hp, może okazać się że właśnie spriest i aff znają się poza torami normalnego dmg, znaczy... ok na początku LK sprieści i aff mieli problemy z survivalem, pożniej nadeszły buffy dla tych speców oraz resi, a teraz spriest i lock to znów dość dobry tank w pvp (jak za danych czasów tbc lol, no prawie ;>), nie wiem jak lock.... ale grając bratowym spriestem używając losowych skili (naprawde nie mam pojęcia o tej klasie) +dispell magic wszystko dosłownie.... exploduje... dodając do tego ms''a dmg staje się nie do wyleczenia... do czego ja zmierzam... ano w cata głowna aktywność pvp będzie kręcić się na bg a wygrać z sp/aff można tylko szybkim zakończeniem ubieciem drania, a przedłużanie walki tylko zmniejsza szanse na wygraną, więc zwiększając ilość hp... no wiecie.... może być... ciekawie

i tak, staram sie na siłe rozkręcić jakiś temat, tak jakoś ostatnio nudno w tu :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 22:02, DemoBytom napisał:

Ja swego czasu byłem 1 w DPSie na piątce grając bez myszki xD

to nie tylko domena locków, w pvp sprzęcie i małym pojęciu o grze rogalem tłuke 6-8k dpsu napieprzając w 2 klawisze ;D normalnie usnąć można ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 22:25, SoieR napisał:

i tak, staram sie na siłe rozkręcić jakiś temat, tak jakoś ostatnio nudno w tu :3

Ok to pomoge ci, co sadzicie na temat orkow w falloucie 3 i tier secie, przepraszam power armor. Ew. jakby komus sie nudzilo to mozemy szukac aluzji do swiata realnego


EDIT: No dobra mam temat jednak nieco ciekawszy,czy wie ktos o tej nowej profesji- archeologii jak bedzie wygladac i czy bedzie zahaczac o lore? (nie pytajcie, chyba archeologie wezme niezaleznie od klasy, zbytnio interesuje sie historia by cos takiego ominac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 22:45, Hydro2 napisał:

EDIT: No dobra mam temat jednak nieco ciekawszy,czy wie ktos o tej nowej profesji- archeologii
jak bedzie wygladac i czy bedzie zahaczac o lore? (nie pytajcie, chyba archeologie wezme
niezaleznie od klasy, zbytnio interesuje sie historia by cos takiego ominac)

nie ma problemu, to będzie profesja poboczna typu FA, fishing cooking które możesz mieć wszystkie więc... ;]
natomiast co do samej profki to... no nie wiem zbytnio z czym to się je, związane będzie z uldum głównie zdaje się, dorfy dostaną jakiś bonus do niej i generalnie z grubsza to wszystko co mi o niej wiadomo ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się