Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2010 o 22:15, CH1CKEN napisał:

Ja nie raz tak miałem w 5man HC moim magiem w t7 gdy inni DPS w t9 - oczywiście bez myszki (na lapku grałem - uzywalem touchpada...).


Ja grałem bez żadnej myszki. Moja bezprzewodowa padła zaraz na początku runu i grałem na samej tylko klawiaturze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no prawda ze z tym "s" moze troche zfejlowałem no ale coz.

ale prawda jest taka ze spriest jest o wiele potężniejszy od warlocka, dispele shieldy, dispersion, buffy, dmg tez jest mocny. Zastanawiam czy by się nie przerzucić bo mam priesta na 80 ale bardziej na healing.
A mowienie ze lock to jakas nonskillowa klasa... no nie wiem, dla mnie nonskillem jest to ze w 2v2 siada na mnie warrior i mój healer nie może tego outhealowac...
Zawsze szanowałem kazda klase, jedyne co w pvp nie toleruje to TSG i spell cleave.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktos wie o ktorej odnawia sie daily dunegon ? (ten co raz dziennie sie robi za wieksza nagrode, w moim przypadku 2 emblemy bo mam 78 lvl). Zanosi sie na nauke do bialego rana, a gdzies slyszalem ze to 3 rano, prawda to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 01:28, EmperorKaligula napisał:

ktos wie o ktorej odnawia sie daily dunegon ? (ten co raz dziennie sie robi za wieksza
nagrode, w moim przypadku 2 emblemy bo mam 78 lvl). Zanosi sie na nauke do bialego rana,
a gdzies slyszalem ze to 3 rano, prawda to ?


Daily questy resetują się tak:
Czas letni jest - teraz jest to bodaj 4 rano.
3 rano jest podczas czasu zimowego.

Daily dungeon (jak wszystkie dungeony HC) zwykle resetował się o 7 rano (w zimie). Teraz pewnie jest o 8, ale głowy nie dam..
Jak wejdziesz na kalendarz albo na /raidinfo to będziesz mieć napisane ile ci zostało czasu do resetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 23:34, the_bishop napisał:

Zawsze szanowałem kazda klase, jedyne co w pvp nie toleruje to TSG i spell cleave.

teraz pvp jest na tyle pier^^^^^ że każda klasa ma lól speca i comp, bawet bm i ench o ile cienkie spece razem tworzą najgłupszy setup do gry hero > wilki > BW >RF i coś ginie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PvP teraz polega na self-healach, kitowaniu, snare, stun... Krótko mówiąc polega na tym, że wchodząc na BG (czy nawet na areny) trzeba tak wkur**ć przeciwnika, żeby z nerwów zaczął popełniać błędy lub się poddał :) Healerzy to już w ogóle jest komedia, jak 5 typa nie może jednego czasem zabić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 18:42, mateuszbanach0 napisał:

Słuchajcie, gram w triala , kiedyś miałem zwykłe konto. Da się go połączyć z tym trialem?

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 13:42, Azvar napisał:

PvP teraz polega na self-healach, kitowaniu, snare, stun... Krótko mówiąc polega na tym,
że wchodząc na BG (czy nawet na areny) trzeba tak wkur**ć przeciwnika, żeby z nerwów
zaczął popełniać błędy lub się poddał :) Healerzy to już w ogóle jest komedia, jak 5
typa nie może jednego czasem zabić :)

to znaczy że te 5 osób ma poważne problemy l2p ;] bo przynajmniej 2 osoby z interruptami i ms (rogal jest doskonały np bo ma jescze MN poisona oraz imba snare więc...) + cos do dispelowania i healer ginie i naprawde nie ma szans ażeby przeżył ;]
a self heale to jako takie ma aff i słabsze spriest ale to że to takie w międzyczasie dpsowania to jedyny plus, reszta hybryd albo nie ma many na to albo sposobności zbytnio aby sie uleczyć, choć przyznam że fajnie wygląda walka sprytnego szamana ele ;P (totem spowalniający, forma wilka czasem thunderfuck itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki to plik i na co ma być podmieniony aby pozbyć się error sounds?
Znalazłem tylko skrypt /script UIErrorsFrame:Hide() który wyłącza wkur****** czerwone napisy na środku ekranu, ale nadal słyszę to badziewie >.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 20:45, CH1CKEN napisał:

W opcjach dźwiękowych możesz wyłączyć czy tam w Interface xD

Nie możesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Greetings,

Thank you for your email. The credit card payment option was previously restricted for security reasons. If you wish this restriction removed, please supply a readable scan/digital picture of the following:

- ID(s) of the card holder(s)
- ID of the account holder
- All credit cards used (The middle 8 numbers can be covered for security, however the first and last 4 numbers as well as the name need to be visible.)
- Documents allowing you to use the involved credit card(s) on your account


okej mam problem : zablokowali mi mozliwosc migracji/placenia karta i wysłałem do nich maila, o to co dostałem, i szczerze mówiąc trochę się pogubiłem, czy moglibyście mi pomoc z tym co tak naprawdę mam im wysłać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 22:39, the_bishop napisał:

okej mam problem : zablokowali mi mozliwosc migracji/placenia karta i wysłałem do nich
maila, o to co dostałem, i szczerze mówiąc trochę się pogubiłem, czy moglibyście mi pomoc
z tym co tak naprawdę mam im wysłać ?


Jeśli dobrze rozumiem - płaciłeś za WoWa korzystając z wielu różnych kart i Blizzard podejrzewa że mogłeś to robić bez zgody właścicieli.

Masz im przesłać

ID (zdjęcie dowodu osobistego?) właścicieli kart
ID właściciela konta
Numery kart z których korzystałeś opłacając konto (możesz zamaskować 8 środkowych cyfr w celach bezpieczeństwa, ale pierwsze 4 i ostatnie 4 muszą być widoczne)
Dokumenty upoważniające cię do płacenia przy użyciu kart z których korzystałeś (stawiam na kartkę z tekstem typu upoważniam ...... do opłacania konta gry World of Warcraft kartą o numerze ... i podpisem właściciela).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 22:39, the_bishop napisał:

Greetings,

Thank you for your email. The credit card payment option was previously restricted for
security reasons. If you wish this restriction removed, please supply a readable scan/digital
picture of the following:

- ID(s) of the card holder(s)
- ID of the account holder
- All credit cards used (The middle 8 numbers can be covered for security, however the
first and last 4 numbers as well as the name need to be visible.)
- Documents allowing you to use the involved credit card(s) on your account


Witamy,

Dziękujemy za Twój email. Opcja płatności kartą kredytową została wcześniej zablokowana ze względów bezpieczeństwa. Jeśli chcesz, aby ta blokada została usunięta, prosimy o przesłanie czytelnego zdjęcia cyfrowego/skanu następujących rzeczy:

- dowodu osobistego właściciela karty,
- dowodu osobistego właściciela konta ( Twojego konta w WoW),
- wszystkich wykorzystywanych kart kredytowych (8 środkowych cyfr może zostać ukryte/wymazane ze względów bezpieczeństwa, jednakże pierwsze 4 i ostatnie 4 cyfry oraz dane użytkownika karty muszą być widoczne.)
- dokumentów zezwalających Ci na wykorzystywanie tych kart na własne potrzeby (jak rozumiem, jeśli karta nie jest Twoja, to chodzi o upoważnienie od właściciela, ale co to konkretnie miałoby być, tego nie wiem - najlepiej skontaktować się w tej sprawie z bankiem albo z Blizzard).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 20:20, Grodhar napisał:

Jaki to plik i na co ma być podmieniony aby pozbyć się error sounds?
Znalazłem tylko skrypt /script UIErrorsFrame:Hide() który wyłącza wkur****** czerwone
napisy na środku ekranu, ale nadal słyszę to badziewie >.>


Addony ErrorFilter (do spamu na ekranie) i NoErrorSounds do dźwięków. Mogą być dowolne inne robiące to samo, wystarczy poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz im odpisać, że konto doładowywali ci koledzy, bo nie miałeś własnej karty np, ja tak kiedyś miałem i dali mi spokój :) Ale mogą ci też nie uwierzyć i dać bana, dlatego lepiej mieć tą cholerną własną kartę i nie prosić kolegów czy - to już totalny fail - kupować płacenie za grę na Allegro (chodzi o usługi typu "przelej kase, zapłace ci z mojej karty)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się