Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Ja nie mogę nic znaleźć więc pomyślałem, że może Wy mi coś powiecie. Wiadomo COKOLWIEK o dacie premiery Cata w naszym kraju? Może chociaż miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2010 o 19:26, Miklus92 napisał:

Ja nie mogę nic znaleźć więc pomyślałem, że może Wy mi coś powiecie. Wiadomo COKOLWIEK
o dacie premiery Cata w naszym kraju? Może chociaż miesiąc?


Najprawdopodobniej będzie równo z premierą europejską, tak jak w przypadku WotlK. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy kupujac itemy do levelingu dla szamana ktory mail moze nosic od 40 lvl powinienem kupic Mail czy Leather ?
czy ten mail ktory kupie i zaloze na levelu dajmy na to 1 bedzie jako Leather az do 40 a potem przekształci się w mail ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile zajmuje u was folder z Warcraftem bo u mnie już 19,7GB i ciągle ściągam. Właśnie zakupiłem WotLK(kod) i męczę się z instalacją, nie dość że dwa razy już miałem crasha to jeszcze mam taką ciekawostkę (screen)

20100521200209

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2010 o 19:49, the_bishop napisał:

czy kupujac itemy do levelingu dla szamana ktory mail moze nosic od 40 lvl powinienem
kupic Mail czy Leather ?
czy ten mail ktory kupie i zaloze na levelu dajmy na to 1 bedzie jako Leather az do
40 a potem przekształci się w mail ?


Heirloomy skalują się wraz z levelem, czyli jeśli założysz maila przed 40 lvl to stanie się leather(do 40).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie ma 19,3GB, ale przyznaję, że nie usuwałem żadnego z patchy, jakie się do tej pory ściągnęły, a one też sporo zajmują... No, trochę przesadziłem. Wszystkie patche, jakie mam w folderze z grą to tylko 2,5GB.

A ja mam takie pytanie:

jeśli chcę przenieść ustawienia wszystkich addonów z jednego komputera na drugi (łącznie ze skrótami z bartendera itp.), to które foldery trzeba skopiować - Interface/Addons + WTF, czy coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2010 o 12:02, GanD napisał:

A ja mam takie pytanie:

jeśli chcę przenieść ustawienia wszystkich addonów z jednego komputera na drugi (łącznie
ze skrótami z bartendera itp.), to które foldery trzeba skopiować - Interface/Addons
+ WTF, czy coś jeszcze?


Interface/Addons + WTF. Nic innego nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko podstawka aha jeżeli zaczynasz gre z world of warcraft mogę cię "za rekrutować do gry?" ponieważ otrzymamy większy exp i na serverze nordrasill mogę odpalić ci troszkę golda :) podaj mi swój e-mail i wyśle ci tam ze strony blizzarda (Recruit a friend ) gdzie będziesz mógł się zarejestrować no i masz te 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2010 o 12:39, Redjevel napisał:

Tylko podstawka aha jeżeli zaczynasz gre z world of warcraft mogę cię "za rekrutować
do gry?"


A Polska nie jest wykluczona z programu? No chyba, że ktoś podał, że jest np. Belgiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2010 o 13:42, IlMOD napisał:

A Polska nie jest wykluczona z programu? No chyba, że ktoś podał, że jest np. Belgiem.


Niby jest wykluczona nooo ale to jest tak samo jak z live w polsce :) nic się nie stanie konto po ukradzeniu dalej się da odzyskać. itp idt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo ale gdybyś chciał zacząć to wyślij mi e mail w komentarzuna gramajstrze lub na gg / e-mail najlepiej na e-maila albo komentarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2010 o 13:49, Redjevel napisał:

> A Polska nie jest wykluczona z programu? No chyba, że ktoś podał, że jest np. Belgiem.


Niby jest wykluczona nooo ale to jest tak samo jak z live w polsce :) nic się nie stanie
konto po ukradzeniu dalej się da odzyskać. itp idt

No niby da sie odzyskac, ale po paru komplikacjach ze strony blizza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bzdura.
Cancel Subscription - anuluje pobieranie opłaty z karty kredytowej. Jeśli opłacasz grę za pomocą karty płatniczej, to gdy kończy się abonament - automatycznie jest pobierania nowa opłata. Jeśli nie chcesz by pobrało Ci następnym razem - dajesz Cancel Subscription.
Po wybraniu tego masz formularz w którym pytają się dlaczego rezygnujesz z gry, wybierasz opcję "Changing Payment Method" i tyle. Jeśli serio rezygnujesz z gry, możesz tym anulować konto (kiedyś nazywało się to Cancel Account), ale uwierz mi, oni Ci nigdy nie skasują konta :P Mają gdzieś zapisane, że niby mogą skasować konto, które jest nieaktywne więcej jak 6 miesięcy, ale i tak nigdy tego nie robią ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się