Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2010 o 16:32, L33T napisał:

dream on :P


Nie byłbym taki pewny bo w przeszłości była parę razy taka sytuacja i dawali dzień za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że kiedyś za problemy z serwerami dali 3 dni, także... :) Ale fakt faktem, że ostatnimi laty Blizzard strasznie sępi tych darmowych dni jako refundacji za własne opieszalstwo i niedbalstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 12:57, EmperorKaligula napisał:

byl taki program do testowania polaczenia z poszczegolnymi adresami (na bazie jakiejs komendy ale jej nie pamietam)


Zapewne chodzi ci o tracert ;)
tracert www.google.pl i masz przebieg pakietu po kolei przez wszystkie routery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 12:46, Azvar napisał:

Nie mam routera, ale w związku z tym, że mieszkamy w kraju, w którym każdy stara się każdego w ciula zrobić, to pewnie będą mi wmawiać, że mi padła karta sieciowa / muszę sterowniki zmienić / zrobić format, albo po prostu standardowe "proszę ściągnąć plik z naszego serwera - jest 100-120 kbps? no to internet działa ok!". U nas niestety dostawcy internetu mają w dupie graczy -.- No ale zobaczymy, dzięki za przypomnienie.


To niestety prawda.. Najważniejsze to na początek nie rozmawiać z babką co odbiera telefony a poprosić o kontakt z serwisantem. Nie dać się przegadać i wmówić sobie, że to twoja wina.
Logi z ping''u i tracert''u są bardzo przydatne.
Dobrze też poprosić znajomego z laptopem by wpadł, i na nim również test przeprowadzić.

Z takimi wynikami można już spokojnie iść się kłócić. Znajomy kiedyś wywalczył obniżenie abonamentu za dany miesiąc jak udowdnił, że to dostawca się nie wywiązywał.

>google.pl - 39 ms / 107 ms / 19% utraconych pakietów

Czasy ładne.. Ale utraconych pakietów zdecydowanie za dużo. Generalnie tracisz 20% więcej czasu na retransmisję utraconych pakietów.

Warto przejrzeć umowę czy jest tam zapis o stabilności połączenia. Dostawca powinien zapewniać nie tylko połączenie o konkretnej szybkości ale także (A w przypadku gier przede wszystkim) stabilne, bez utraty pakietów itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 18:04, dulak napisał:

Da radę już się połączyć?


Sporeggar i Vindication battlegroup -> nie..
Defias Broterhood -> też mi się nie udało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 18:06, DemoBytom napisał:

Defias Broterhood -> też mi się nie udało..


Ty masz postać na Defias Brotherhood? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 18:11, Azvar napisał:

Ty masz postać na Defias Brotherhood? :)


Taa Night Elfkę DK, ale nawet 70lv nie wbiłem ;)
Zastanawiam się czy nie zacząć tam więcej grać worgenką lockiem jak Cata wyjdzie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 18:14, DemoBytom napisał:

> Ty masz postać na Defias Brotherhood? :)

Taa Night Elfkę DK, ale nawet 70lv nie wbiłem ;)
Zastanawiam się czy nie zacząć tam więcej grać worgenką lockiem jak Cata wyjdzie ;P


No tutaj conajmniej 3 osoby grają z forum, nie licząc mnie :) DragonLord i GanD razem ze mną w Alliance i ktoś tu jeszcze gra po obu stronach (nie pamiętam ksywki). Nie jest to serwer idealny, ale trafić na taki to jak wygrać w totka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się