Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2010 o 18:27, Azvar napisał:

No tutaj conajmniej 3 osoby grają z forum, nie licząc mnie :) DragonLord i GanD razem ze mną w Alliance i ktoś tu jeszcze gra po obu stronach (nie pamiętam ksywki). Nie jest to serwer idealny, ale trafić na taki to jak wygrać w totka.


Z tego co czytałem to najstarszy RP-PvP serwer w europie i ponoć jest całkiem zbalansowany (vs nasze 39% hordy? Albo nawet mniej odkąd GS zniknął.. lamerskiej Hordy w dużej mierze..)..
Szczerze mówiąc na Sporgeggarze trzyma mnie tylko i wyłącznie gildia.. Gdyby nie to już dawno bym się przeniósł na inny serwer..

Wystarczy dodać, ze ostatnim wielkim osiągnięciem na sporku było ubicie Potricida 10man w PuGu przy 35% buffie.. Zwykle pugi rozpadają się zaraz po Saurfangu.. >.<''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 02:44, DemoBytom napisał:

> To zerknij sobie na MMO-Champion, Worldofraids lub fora US - RS jest już otwarte
Cóż.. to by było na tyle z wcześniejszych zapewnień o równoczesnym otwarciu rajdów, by
nie było już sporów o world firsty >.<''


No ale przecież jest równe otwarcie. W US ten patch wyszedł tydzień temu i do dziś nie mieli dostępu do RS. Nigdy nie będzie otwarć równych co do godziny, bo zawsze znajdzie się poszkodowany z uwagi na strefę czasową. Tak zasadniczo, biorąc pod uwagę różnice czasową, patch u nas jest wprowadzany tylko parę godzin po uruchomieniu serwerów w US (przy regularnych patchach, nie tym dzisiejszym z b.netem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 18:34, DemoBytom napisał:

Z tego co czytałem to najstarszy RP-PvP serwer w europie i ponoć jest całkiem zbalansowany


Niezupełnie najstarszy, chyba że nie licząc The Venture Co. (na którym też grałem parę lat), który miał premierę w tym samym momencie :) W każdym razie jeden z pierwszych RP-PvP. Co do balansu to z moich obserwacji jest jakieś 3 Hordy na 1 Alliance, więc nie jest tak różowo (bywało bliżej 2:1, ale Paid Faction Change sprawił, że wielu lamerów i malkotentów odeszło do Hordy, bo chcieli wygrywać łatwo niemal każde Wintergrasp), ale niedługo to i tak będzie bez znaczenia, jak wprowadzą wreszcie ten cholerny balansujący strony patch dla WG (ma się pojawić niedługo). Z resztą jak mówiłem ciężko trafić na zbalansowany serwer 1:1, a liczby graczy tu i tam się stale zmieniają...

Dnia 30.06.2010 o 18:34, DemoBytom napisał:

Wystarczy dodać, ze ostatnim wielkim osiągnięciem na sporku było ubicie Potricida 10man
w PuGu przy 35% buffie.. Zwykle pugi rozpadają się zaraz po Saurfangu.. >.<''


Tutaj w Alliance jest jedna z topowych gildii w EU (Revelations, właśnie tydzień temu ubili LK25 na HM, co uważam za hardcore), conajmniej kilka robi już ICC25 na Hard Mode i z kilkanaście ICC10 na HM (czyt. mają też LK niejako na farmie). Z PuGami jest tak jak wszędzie: jak nie ninja looter czy ułomny raid leader, to ludzie nie znający taktyk lub nie mający pojęcia o swojej klasie... Jeszcze Naxx25 kiedyś się w miarę pugowało, ToC25 - obecnie - to różnie, bywa że wipują na Dreadscale&Acidmaw, natomiast w PuGu ICC25 byłem raz i połowa raidu padła na Lady Deathwhisper, potem raid się rozpadł bo nie potrafili przejść przez Plague (ale słyszałem też o PuGach, które LK ubijały na 10manie, tyle że to bardziej taki pro PuG). Generalnie należy znaleźć sobie gildię, a nie się męczyć z durnymi PuGami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 18:45, Azvar napisał:

(ale słyszałem też o PuGach, które LK ubijały na 10manie, tyle że to bardziej taki pro PuG).


No ja na takiego właśnie ostatnio trafiłem.. Zbieraliśmy się prawie 3h, selekcja była, byle kogo nie braliśmy.. No i plague padło.. Niestety potem już nie udało się go wskrzesić na kontynuację :(

>Generalnie należy znaleźć sobie gildię, a nie się męczyć z durnymi PuGami :P

Taa tylko, ze kiedy moja gildia (i większość gildii) rajdowała - czyli środa popołudnie/wieczór - ja siedziałem na zajęciach prawie do 22 (studiuję dziennie na państwowej uczelni >.<), w domu byłem przed 23 raczej nie w stanie poważnie grać.. Czwartki też miałem do późna.. Więc 2 podstawowe dni rajdowe mi odpadały..

Rajdy z altami nie zawsze wychodziły, bo to się komuś nie chciało, bo nie miał czasu itd.. :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Due to technical issues the login servers are currently not operating at full capacity. This may affect account pages and web services in addition to the game login."
>.<''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie możecie wytrzymać jednego dnia bez WoW''a? Ludzie, zaczęły się wakacje :|
Poza tym, i tak sobie komfortowo nie pogracie... Wyjdźcie lepiej dzisiaj na dwór zamiast sępić nad klawiaturą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 19:27, Grodhar napisał:

Nie możecie wytrzymać jednego dnia bez WoW''a? Ludzie, zaczęły się wakacje :|
Poza tym, i tak sobie komfortowo nie pogracie... Wyjdźcie lepiej dzisiaj na dwór zamiast
sępić nad klawiaturą :P


But but... But it''s Wednesday! O_O
It''s a Raid Time! T.T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 19:30, DemoBytom napisał:

But but... But it''s Wednesday! O_O
It''s a Raid Time! T.T


It''s Wednesday
It''s downtime time.

Za czasów podstawki, każda środa z patchem oznaczała że raid tego dnia można było sobie darować. Harmonogram raidów zawsze mieliśmy zaplanowany od czwartku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 19:27, Grodhar napisał:

Nie możecie wytrzymać jednego dnia bez WoW''a? Ludzie, zaczęły się wakacje :|
Poza tym, i tak sobie komfortowo nie pogracie... Wyjdźcie lepiej dzisiaj na dwór zamiast
sępić nad klawiaturą :P

Niektórzy dopiero po kilku tygodniach mają chęć i możliwość dzisiaj pograć w WoW''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg, żałosne :< ile można czekać mam nadzieje, że inni z mojej gildii też maja tak jak ja to nie będzie wtopy, że mnie nie było a się zapisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 19:27, Grodhar napisał:

Nie możecie wytrzymać jednego dnia bez WoW''a? Ludzie, zaczęły się wakacje :|
Poza tym, i tak sobie komfortowo nie pogracie... Wyjdźcie lepiej dzisiaj na dwór zamiast
sępić nad klawiaturą :P


przyjacielu ja w wowa moge grac tylko wakacje (charakter studiów) i ledwo co zaczalem grac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 19:27, Grodhar napisał:

Nie możecie wytrzymać jednego dnia bez WoW''a? Ludzie, zaczęły się wakacje :|
Poza tym, i tak sobie komfortowo nie pogracie... Wyjdźcie lepiej dzisiaj na dwór zamiast
sępić nad klawiaturą :P


Wakacje = więcej czasu na granie w WoWa i inne gry... po chorobę tracić czas na wychodzenie na dwór ? Żeby się na tym cholernym słońcu spalać ? Bleh.

@Doreczek

Kilka lat temu to było fajnie, jak przy content patchach serwery nie działały po 36h albo i lepiej. Teraz to jest nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem, tzn moj brat ma, o ile ja nie mam problemów z zalogowaniem się o tyle na kompie brata już przy launcher''ze wyskakuje błąd z internet explorer, pozniej przy probie logowania od razu wyskakuje "There was an error loging in. Please try again later. If the problem bla bla bla .... +link" ogólnie wygląda to wszystko tak jakby gra wogóle nie miała połączenia z internetem mimo iż net działa jak powinien. Nie wiem bardzo co robic, plox halp kktbhbai ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 08:53, Jeggred napisał:

Przyznawać się... kto dostał invite do bety, i czy ma "invite friend". Hm ? HM ?!

Myślę, że sporo osób dostanie "invite" w grze, przez /w od tajemniczych nieznajomych o nicku Bilzzard czy podobnym. I pewnie polecą wpisać login/hasło na podanej stronie, a co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się