Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2010 o 10:02, KaPe napisał:

Myślę, że sporo osób dostanie "invite" w grze, przez /w od tajemniczych nieznajomych
o nicku Bilzzard czy podobnym. I pewnie polecą wpisać login/hasło na podanej stronie,
a co.


Ja dostałam już dwa albo i trzy razy. I raz, że moje konto zostanie zablokowane. Zaraportowałam spam. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 08:53, Jeggred napisał:

Przyznawać się... kto dostał invite do bety, i czy ma "invite friend". Hm ? HM ?!

czy ja jestem jedynym nie zainteresowanym człowiekiem jeśli idzie o udział w beta testach? ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 12:24, SoieR napisał:

czy ja jestem jedynym nie zainteresowanym człowiekiem jeśli idzie o udział w beta testach? ;3


Niet ;)
Jest nas conajmniej dwoch ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 08:53, Jeggred napisał:

Przyznawać się... kto dostał invite do bety, i czy ma "invite friend". Hm ? HM ?!

A kto tutaj gra na US? Jak na razie tylko oni mają betę.
Zresztą, tak jak zawsze fansite''y pewnie dostaną kilka invitek ;p
I nigdy nie było czegoś takiego, że jak masz betę to możesz zaprosić do niej innych :P
A teraz w ogóle to inaczej jest, bo kiedyś dostawałeś klucz, a teraz po prostu odblokowują Ci to automatycznie na Twoim koncie battle.net ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 13:09, CH1CKEN napisał:

I nigdy nie było czegoś takiego, że jak masz betę to możesz zaprosić do niej innych :P


Szczegółów się czepiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG, kolorowe niedźwiedzie O_O
To kto zamierza grać trollem miśkiem? :D

Co do bety. Byłbym zainteresowany, chociaż z drugiej strony, później po premierze wszystko już bym znał i żadnej nowości. MAm na koncie zaznaczona opcję z betą, ale jakoś szczególnie mocno nie jestem na nią nastawiony.

20100701134507

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 13:48, Daimon_Frey napisał:

OMG, kolorowe niedźwiedzie O_O
To kto zamierza grać trollem miśkiem? :D


o/

Dnia 01.07.2010 o 13:48, Daimon_Frey napisał:

Co do bety. Byłbym zainteresowany, chociaż z drugiej strony, później po premierze wszystko
już bym znał i żadnej nowości. MAm na koncie zaznaczona opcję z betą, ale jakoś szczególnie
mocno nie jestem na nią nastawiony.


Ja ogólnie to się zazwyczaj od bet trzymam z daleka. Ale tym razem mam 3 powody, dla których chciałbym się dostać do bety...
1. Jako, że zmieniają mane na focus u huntera, chce jak najwięcej nim pograć i się do tego przyzwyczaić.
2. Chce pograć Alluchem i poznać lore z ich strony. Jak wyjdzie Cata już jako live to ani nie będę miał czasu ani chęci na to.
3. W WoWie nie bardzo mam co robić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 13:48, Daimon_Frey napisał:

OMG, kolorowe niedźwiedzie O_O
To kto zamierza grać trollem miśkiem? :D


To nie są nowe formy druida trolla.
To jest po prostu druid widziany po zastosowaniu nowego consume''abla - LSD ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje, a jeśli tak. To czy mógłby mi ktoś podać nazwę lub dać link do jakiegoś dobrego Addon "quest helpera" Podpowiadającego gdzie iść itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 16:05, Yoruaaw napisał:

Czy istnieje, a jeśli tak. To czy mógłby mi ktoś podać nazwę lub dać link do jakiegoś
dobrego Addon "quest helpera" Podpowiadającego gdzie iść itp.


A ten WoWowy nie wystarcza? Czy chodzi ci o taki, który poprowadzi cię za rękę i powie weź ten, ten i ten quest i łatwo cię wyleveluje? Widziałem takie, ale są płatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 16:05, Yoruaaw napisał:

Czy istnieje, a jeśli tak. To czy mógłby mi ktoś podać nazwę lub dać link do jakiegoś
dobrego Addon "quest helpera" Podpowiadającego gdzie iść itp.


wow-pro
http://www.wow-pro.com/leveling_guides/wow_pro_leveling_addon
albo quest helper do znalezienia na curse (link w FAQ)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 16:28, DemoBytom napisał:

> Czy istnieje, a jeśli tak. To czy mógłby mi ktoś podać nazwę lub dać link do jakiegoś

> dobrego Addon "quest helpera" Podpowiadającego gdzie iść itp.

wow-pro
http://www.wow-pro.com/leveling_guides/wow_pro_leveling_addon
albo quest helper do znalezienia na curse (link w FAQ)

Dzięki Bardzo :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 13:09, CH1CKEN napisał:

A kto tutaj gra na US? Jak na razie tylko oni mają betę.


Patrząc na fora bety można zauważyć że grają również gracze z Europy (dotychczas angielskie forum mieli wspólne razem z US). Tylko że prawdopodobnie są to wyłącznie alpha testerzy.

Dnia 01.07.2010 o 13:09, CH1CKEN napisał:

I nigdy nie było czegoś takiego, że jak masz betę to możesz zaprosić do niej innych :P


A SC2 Beta? Jakiś czas po starcie Blizz wysłał do wszystkich testerów klucze do zaproszenia przyjaciela, a później jeszcze dwa do wszystkich (w tym do tych zaproszonych w ten właśnie sposób).

Dnia 01.07.2010 o 13:09, CH1CKEN napisał:

A teraz w ogóle to inaczej jest, bo kiedyś dostawałeś klucz, a teraz po prostu odblokowują
Ci to automatycznie na Twoim koncie battle.net ;D


Pod warunkiem że zostaniesz wylosowany przez system. Klucze do invite a friend dochodziły na maila. Także klucze zdobyte w inny sposób (eventy, konkursy) również najprawdopodobniej dotrą na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 13:48, Daimon_Frey napisał:

OMG, kolorowe niedźwiedzie O_O
To kto zamierza grać trollem miśkiem? :D

no wai! nigdy trola bez kija nie rusze, ale... o ile worgeni średnio mnie raicowali to po zobaczeniu form druta rozważe worgena druta, bo formy nelfów zostały zniszczone przy odświeżaniu ich (n''mon różowe oczy i oczojebny kolor futra wtf??) a krasule choć mają fajne formy to nie za bardzo lubie ogólny model taurena o trolu nie wspomne paskudny model postaci + jescze paskudniejsze formy :O

Dnia 01.07.2010 o 13:48, Daimon_Frey napisał:

Co do bety. Byłbym zainteresowany, chociaż z drugiej strony, później po premierze wszystko
już bym znał i żadnej nowości. MAm na koncie zaznaczona opcję z betą, ale jakoś szczególnie
mocno nie jestem na nią nastawiony.

t, pozatym blizz wykorzystuje graczy aby odwalili psią robote za friko a ci jescze sie ciesza ;D
takie rzeczy... tylko w wow ;]

ps: jako gracz hunta oraz nie uczestnik bety mam misje dla kogos... prosze dajcie znać tym chłypkom z blizza aby nie robili dodatkowego trap launchera, tylko przerobili normalne trapy na "rzucane" tzn nie wystrzeliwane z broni dystansowej lecz postać wykonuje animacje rzucania i mamy pole zaznaczenia miejsca przeznaczenia jak ma to miejsce przy freezing arrow, to by miało i sens i działaloby jak trzeba, naprawde nie mam już bardzo jak ucisnąć kolejne skile na tej postaci a jak dojdzie do tego że aby wykonać prostą czynność trzeba gimnastykować sie z jakimiś combosami (chimera shot już wystarczy- w celu zdisarmowania kogoś trzeba zmienić stinga odpalić chimere i pożniej znów zmienić stinga na serpent, dość powiedzieć że w zwykle disarm nadchodzi kiedy jest już po krytycznym momencie w którym disarm by był najbardziej potrzebny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 18:42, SoieR napisał:

no wai! nigdy trola bez kija nie rusze, ale... o ile worgeni średnio mnie raicowali to
po zobaczeniu form druta rozważe worgena druta,


Ja od początku planowałem zrobienia sobie worgena druta by trochę druidem pograć (nelfa nie chciałem bo miałem już huntera, a wyglądu taurenów nie trawie [choć ostatnio zrobiłem takiego druta, ale drzewo, tree power activated [ http://tnij.org/briz]]) To teraz jak zobaczyłem formy miśka to jeszcze bardziej mam ochotę spróbować sił w tankowaniu nim.

>bo formy nelfów zostały zniszczone przy

Dnia 01.07.2010 o 18:42, SoieR napisał:

odświeżaniu ich (n''mon różowe oczy i oczojebny kolor futra wtf??)


Oj już nie przesadzaj, oczojebny? To jak nazwiesz kolor trolli? ;)
A oczy rzeczywiście maja inny niż same nelfy, chociaż akurat na artach chyba maja podobne co w kotach chociażby

Dnia 01.07.2010 o 18:42, SoieR napisał:

t, pozatym blizz wykorzystuje graczy aby odwalili psią robote za friko a ci jescze sie
ciesza ;D
takie rzeczy... tylko w wow ;]


Wiesz, cieszą się, że będą mieli okazje poznać grę wcześniej niż inni, no i przyzwyczaić się do zmian w postaciach (chociażby ten hunter). To raz, a dwa pozwala to mimo wszystko na testowanie na większą skalę niż wewnątrz firmy.

Dnia 01.07.2010 o 18:42, SoieR napisał:

ps: jako gracz hunta oraz nie uczestnik bety mam misje dla kogos... prosze dajcie znać
tym chłypkom z blizza aby nie robili dodatkowego trap launchera, tylko przerobili normalne
trapy na "rzucane"


Co za problem zrobić zamiast przycisków z pułapkami to przyciski z makrami na rzut pułapką?
Poza tym, gdyby przerobić pułapki całkowicie na rzucane to w momencie chęci szybkiego ich wykorzystania na przeciwniku, który się do Ciebie zbliżył (chociaż wiem, że teoretycznie nie powinno się do tego dopuszczać, ale...) musisz poświęcić tą cenną sekundę czy dwie na wskazanie miejsca pod własnymi nogami.
A tak, w obecnym systemie masz do wyboru i pułapki stawiane pod nogami, i wskazanie launchera a potem pułapki (choć wiem że to wolniejsze), lub zastąpić wszystkie pułapki makrami launcher plus pułapka (oczywiście mam nadzieję że będzie to możliwe, bo jak nie to fail)

Dnia 01.07.2010 o 18:42, SoieR napisał:

a jak dojdzie do tego że aby wykonać prostą czynność trzeba
gimnastykować sie z jakimiś combosami (chimera shot już wystarczy- w celu zdisarmowania
kogoś trzeba zmienić stinga odpalić chimere i pożniej znów zmienić stinga na serpent,


To ciesz się, bo z tego co widziałem na mmo-champion znikają wszystkie stingi oprócz serpent stinga. Pozostałe zostają zastąpione venomami (np viper venom, scorpid venom), których może być aktywny tylko jeden. Domyślam się , że teraz będzie można mieć na celu i serpent sting i jakiś jeden venom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam tak zapytam dk Co sadzicie o dps w unholy

na ogól gram w frost dps robię który mnie zadawala ale niestety muszę patrzeć na aggro :(
Myślałem nad unholy mniejszy threat zrobię i ogólnie mi się bardziej podoba gra z jednym 2h

Wiec co sadzicie o unholydps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 01:14, orzech76 napisał:

Witam tak zapytam dk Co sadzicie o dps w unholy

na ogól gram w frost dps robię który mnie zadawala ale niestety muszę patrzeć na
aggro :(
Myślałem nad unholy mniejszy threat zrobię i ogólnie mi się bardziej podoba gra z jednym
2h

Wiec co sadzicie o unholydps


http://elitistjerks.com/f72/t72364-unholy_dps_3_3_5_only_exception/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 12:55, DemoBytom napisał:

> czy ja jestem jedynym nie zainteresowanym człowiekiem jeśli idzie o udział w beta
testach? ;3

Niet ;)
Jest nas conajmniej dwoch ;P


Teraz już nawet trzech. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebna rada doswiadczonego mdps''a- najlepiej dk- moj crit waha się używając heart strike 1600-2400, nie używając żadnych speli to 1000-1334, jednakże jezeli nie cirtnie to mam jakieś smieszne wyniki typu 500, a nawet mniej- nie mam pojęcia jak to zmienić. Daje tez linka do wow armory http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Terokkar&cn=Starrage Zapewne coś mam nie tak z pancerzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się