Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2010 o 12:39, Szejku napisał:

Potrzebna rada doswiadczonego mdps''a- najlepiej dk- moj crit waha się używając heart
strike 1600-2400, nie używając żadnych speli to 1000-1334, jednakże jezeli nie cirtnie
to mam jakieś smieszne wyniki typu 500, a nawet mniej- nie mam pojęcia jak to zmienić.
Daje tez linka do wow armory http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Terokkar&cn=Starrage
Zapewne coś mam nie tak z pancerzem.


Ja osobiście levelowałem w unholy chociaż do tego lepszy jest blood ,ponieważ przez te leczenie ale jeżeli levelujesz po przez istanty to respecnij się i zobacz jak Ci wyjdzie unholy natomiast po przez q i w miedzy czasie czekając na istant to unholy tez się nada w każdym bądź razie spróboj sie respecnąć

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w czym problem? Blood = pełno heali, więc bijesz i się nie zatrzymujesz. Dmg nie jest najwyższy, ale prawie zawsze masz 100% hp i nie tracisz czasu. Z bronią którą masz na więcej dmg nie masz co liczyć, cały sekret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 10:58, Doreczek napisał:

> Witam tak zapytam dk Co sadzicie o dps w unholy
>
> na ogól gram w frost dps robię który mnie zadawala ale niestety muszę patrzeć
na
> aggro :(
> Myślałem nad unholy mniejszy threat zrobię i ogólnie mi się bardziej podoba gra
z jednym
> 2h
>
> Wiec co sadzicie o unholydps

http://elitistjerks.com/f72/t72364-unholy_dps_3_3_5_only_exception/


Dziękuje za link ale nie prosiłem o rady jak grać bo coś tam umiem :) ale co jacyś doświadczeni dk co myślą na temat unholy w dps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy z makrem dla rogala-inżyniera. Chciałem sobie zrobić makro na Nitro Boost i Sprint, gdzie Nitro byłoby na modifier, ale z jakiegoś powodu jak wciskam ten shift+klawisz to używa jednocześnie obu... Makra castsequence niestety odpadają, bo blokują mnie od możliwości użycia sprintu po użyciu Preparation (czyli reset CD). Ktoś wie co należy zrobić? Myślałem, że takie proste makro wystarczy, ale jednak nie:

/use [mod] nazwaitemu
/cast sprint

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam masz wszystko napisane, co do unholy sam tym buildem gram i na Saurfangu 25 HC jak dobrze pójdzie wyciągam 12-13k. Podobno frost DW najlepiej robi DPS ale trzeba tym umieć grać tak samo jak unholy ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 13:41, Doreczek napisał:

Tam masz wszystko napisane, co do unholy sam tym buildem gram i na Saurfangu 25 HC jak
dobrze pójdzie wyciągam 12-13k. Podobno frost DW najlepiej robi DPS ale trzeba tym umieć
grać tak samo jak unholy ;>


W takim razie zapoznam się z tym, jakbyś mógł podać mi linka do swojego armory

byłbym wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 13:52, Doreczek napisał:

Ok Dzieki jeszcze tylko zapytam co do trinkietów posiadam ten za frosty z hastem i deatbringers'' will

to dobre połączenie w przypadku unholy ? od razu dodam koljne zapytanie :) czy bryntroll to dobra broń daje wiele do myślenia ,ponieważ nie daje statów dodatkowych tylko te wyssanie życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/use [mod] nazwaitemu
/cast [nomod] sprint

edit: zamiast "nazwaitemu" możesz po prostu zrobić "8" i powinno użyć boot slot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 12:50, KaPe napisał:

A w czym problem? Blood = pełno heali, więc bijesz i się nie zatrzymujesz. Dmg nie jest
najwyższy, ale prawie zawsze masz 100% hp i nie tracisz czasu. Z bronią którą masz na
więcej dmg nie masz co liczyć, cały sekret.


a jakbym te wszystkie gemy zamienil tylko na czerowny +16 strenga- nie mam tyle kasy by tak ryzykowac ale podejrzalem jednego warka, ktory wszedzie mial gemy +16 strenga bez wzgledu na kolor socketu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 14:52, Szejku napisał:

a jakbym te wszystkie gemy zamienil tylko na czerowny +16 strenga- nie mam tyle kasy
by tak ryzykowac ale podejrzalem jednego warka, ktory wszedzie mial gemy +16 strenga
bez wzgledu na kolor socketu

Najprostsza i względnia tania zmiana, fakt. Przy niskim poziomie gearu, to może nawet całkiem sporo dać. Investowanie w crit/arpen gemy mija się raczej z celem, bo masz z talentów wystarczające bonusy(a crit na przeciętnym mobie zwykle przestrzeli mu hp o kilkaset i wejdzie na sam koniec), a arpen się nadaje dopiero jak jest go *dużo*. Hit - to łatwo wyjąc z gearu. Socket bonusy to w większości przypadków żarty są - 4 str, ale musisz wpakować stamina gem? 12 str w plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 14:24, DragonLord napisał:

/use [mod] nazwaitemu
/cast [nomod] sprint

edit: zamiast "nazwaitemu" możesz po prostu zrobić "8" i powinno użyć boot slot.


Dzięki, tego [nomod] mi właśnie trzeba było, teraz działa jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 15:13, KaPe napisał:

Najprostsza i względnia tania zmiana, fakt. Przy niskim poziomie gearu, to może nawet
całkiem sporo dać. Investowanie w crit/arpen gemy mija się raczej z celem, bo masz z
talentów wystarczające bonusy(a crit na przeciętnym mobie zwykle przestrzeli mu hp o
kilkaset i wejdzie na sam koniec), a arpen się nadaje dopiero jak jest go *dużo*. Hit
- to łatwo wyjąc z gearu.


Ja daję czasami pomaranczowe z +str/+crit w zolte sloty, zwlaszcza jesli da to socket bonus. Jasne, że i tak będzie mniej siły, ale przy częściej wpadających krytykach to się IMO zwraca.
W hita przed nabiciem 80-tki w ogóle nie warto inwestować, chyba że ktoś ma spore kłopoty. Przypadek, że cios nie wejdzie trafia się stosunkowo rzadko, a lepiej mieć większe obrażenia na każdym pozostałym ciosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 19:20, Gallbaroquo napisał:

Możecie podać must have addony dla rogue w pvp na 80 jak i w expieniu?


Najlepiej coś co pokazuje combo ale szybki dostęp do spelli jak ambush cheap shot garrote

Edit: sory za drugiego posta miss klick ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo gnomy i ogry potrafią być wielkie ;D ( Może nic wyjątkowego, ale ja się z takim powiększeniem spotkałem pierwszy raz)

20100703020626

20100703020644

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 12:05, orzech76 napisał:

a ten buff maga z hastem będzie miał wspólny cd z BL''em ?

Tak, to będzie BL tylko z inną nazwą (bo u magów...).

Tylko, że Blizzard sam jeszcze nie wie jak to będzie. Obecnie jest tak, że ja dostaniesz BL''a = dostajesz debuff Sated i nie możesz dostać następnego BL''a przez 10 minut.

A przy Cataclysm mówił coś o powrocie do 30 minutowego cooldowna na BL''a, bo nie chce uzależniać każdego boss fight od tego buffa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się