Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Jaka "szkoła" LW jest dla rogala? Elemental?
Alt power ^^ mój rogal ma 2.1k hp na 33lvl nosi high blue ithemy z najlepszymi enchantemi xD(tylko Fiery na broniach bo crusader za drogi jak na alta). Nawet sobie nie zdajecie sprawy jaka to uciecha gdy wystawiam duela komuś kto ma 6-8lvl więcej i on się ze mnie śmieje a potem umiera :P Jeszcze 33lvl i pierwszy epic dla alta x]
Ps. Co jest ciekawsze Swords czy Daggers?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 09:46, David84 napisał:

Mam pytanie czy w WoW znajde odbudowany Dalaran, topiero zaczynam a gram magiem więc miałbym
gdzie się wybrać.


Niestety nie. Ze zniszczonych gruzow Dalaranu wyzwolila sie duza energia magiczna powodujac powstanie wielkiej magicznej bariery otaczajacej cale miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 09:21, WoWmen napisał:

Alt power ^^ mój rogal ma 2.1k hp na 33lvl nosi high blue ithemy z najlepszymi enchantemi xD(tylko
Fiery na broniach bo crusader za drogi jak na alta).


U nas na seriwe jest liga PvP 10-19. Ludzie maja na 19 poziomie wszystkie najlepsze itemy, a na nich crusader, +15 agi na druga bron, +15 agi na rekawice itd :)

Dnia 20.03.2006 o 09:21, WoWmen napisał:

Ps. Co jest ciekawsze Swords czy Daggers?


Na stworki raczej miecze (oczywiscie z combat bulidem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh u nas też na 19lvl tak chodzą :P Od dzisaij będe już totalnie zamiatał bo dostane ten miecz za questa w SM (33lvl żeby dostać questa). Pójde z kumplem na 60 i szybko pójdzie :)
Ja mam obecnie 2 mieczyki których prędkość to 1.7 x] a więc tak szybkie jak daggey :D
Ile % na uderzenie ma Fiery weapon? bo dość często się udaje to chyba około 20% Na 39lvl sobie zrobie dużo wsg dla reputacji bo wątpie bym był łątwym celem x] Na wsg 20-29 zabiłem 4 naraz xD ale tylko jeden z nich miał 29 a reszta 25 ^^ rogale są imba ^^ może i nawet ciekawsi od magów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat w sobotę wbiłę 51 lvl swoim altem rogue i juz mam Honored na AV :D

Jak wbiję 58 to już będę z Lobotomizerem śmigał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 12:37, Air napisał:

Jak wbiję 58 to już będę z Lobotomizerem śmigał.


On chyba ma w wymaganich - 60 poz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 12:43, Volvox napisał:

> Jak wbiję 58 to już będę z Lobotomizerem śmigał.

On chyba ma w wymaganich - 60 poz :)

Właśnie nie byłem tego pewien, zgadza się 60 lvl. Sorry za pomyłkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 18:07, Biniek. napisał:

Wie ktoś może kiedy wychodzi patch 1.10 ?

Na razie trwają otwarte beta-testy. Przy czym na tym realmie mało kto testuje 1.10. Na nim mamy od razu (trzeba ściągnąć) 60 lvl postać i ludzie chodzą w grupach po 5 napadając na osoby z innej frakcji, serw jest Normal, ale atakują miasta i inni gracze zaczynają ich atakować sami stając się pvp. Ja sam byłem dzisiaj świadkiem jak w pobliżu Thunder Bluff leżało jakieś 30 corps, w tym kilka przeciwnej frakcji. A przed Oggrimar to też około 30 ludzi i w duelu naparzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 18:07, Biniek. napisał:

Wie ktoś może kiedy wychodzi patch 1.10 ?

znaki na niebie i ziemi wskazuja ta srode... albo nastepna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, mam nadzieję że będzie to ta środa. Blizz patcha zapowiadał na początek marca... widać coś im się przeciągneło. I tak dużo już czasu minęło od ostatniego contenta - za dużo jak na patch który mało co nowego wprowadza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest taki q helcular revenge i trzeba tam znalesc 3 plomienie u yeti...problem w tym ze q konczy sie w SS a jak ja na 30 lv mam zaniesc to do SS jak guard zabija mnie 1 strzalem?? co mam szukac luki w obronie przy czym najpierw zginac 20 razy probujac sie rpzebic zeby dostac marne xp i nic pozatym?a moze mam levelowac do 50 lv i dostac za ten q 1/3 paseczka xp??jak mam to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka profesja może być tą "drugą"?Czy można stworzyć następujący zestaw: kowalstwo/górnictwo i naprzykład bycie alchemikiem lub inżynierem?Obecnie mam kowalstwo/górnictwo/pierwsza pomoc i szczerze wolałbym tą ostatnią zmienić na coś bardziej gnomiego:)aha i czy wogóle da się oduczyć profesji i jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 01:51, Dubik napisał:

Jaka profesja może być tą "drugą"?Czy można stworzyć następujący zestaw: kowalstwo/górnictwo
i naprzykład bycie alchemikiem lub inżynierem?Obecnie mam kowalstwo/górnictwo/pierwsza pomoc
i szczerze wolałbym tą ostatnią zmienić na coś bardziej gnomiego:)aha i czy wogóle da się oduczyć
profesji i jak to zrobić?


Podstawowe profesje mozesz miec 2 (np. Gornictwo i Kowalstwo) i dodatkowo 3 profesje dodatkowe (Pierwsza Pomoc, Gotowanie, Rybolostwo).

Oduczyc sie mozesz na ekranie postaci. Klikasz na zakladke Skills i tam wyszukujesz prfesje, klikasz i na dole masz malutki przycisk kasowania profesji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 23:00, Gosu napisał:

... jak mam to zrobic?


Najlatwiej na kontrolowanym wipe, tzn dobiegasz jak najblizej nagrobku, najlepiej wbić sie na chama od strony rzeki, twoje cialo bedzie na tyle blisko nagrobku ze wskrzesisz sie na nim i zaraz po wskrzeszeniui otwierasz go i masz skończonego q. A nawet jak cie straznicy zobaczą to zdązysz q zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 08:44, villentr napisał:

> ... jak mam to zrobic?

Najlatwiej na kontrolowanym wipe, tzn dobiegasz jak najblizej nagrobku, najlepiej wbić sie
na chama od strony rzeki, twoje cialo bedzie na tyle blisko nagrobku ze wskrzesisz sie na
nim i zaraz po wskrzeszeniui otwierasz go i masz skończonego q. A nawet jak cie straznicy zobaczą
to zdązysz q zrobić.

Tak zrobilem ale nie moglem znalesc grobu rpzelecialem all myszka i nic...po czym zabil mnie guard eh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie:)mam kłopot z party mianowicie nie wiem jak wrzucić znalezione przedmioty lub skrzynki w opcję "roll" żeby każdy z grupy mógł stwierdzić czy potrzebuje dany przedmiot "need", czy bierze go z chciwości "greed" czy poprostu go nie potrzebuje.Nie chciałbym wyjśc na nooba:)proszę uprzejmie o dokłądne - przystepne instrukcje dl początjującego WoWowca od początku do końca

jeśłi to nie kłopot proszę też o podzielenie się wiedzą gdzie mogę wydobywać srebro i żelazo w miarę bezpiecznej okolicy dla warriora lvl23:)

Z góry dzięki za odpowiedzi na poprzednie i za kolejne posty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skrzynie duże te które stoją na podłodz== poprostu mówisz żeby zrobili roll (/roll) ten kto uzska najwyższy wynik otwiera skrzynie
Co do przedmiotów to tu jest full auto jak leci uncomon,rare,epic to pojawia się okineko od razu jak nie potrzebujesz zamykasz okno i to daje efekt pass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się