Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

W ogóle coś wiadomo o dacie premiery cataclysmu poza tym, że jest poślizg do 4 grudnia? Przez znajomego grającego w wowa znów korci mnie by wrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 22:49, Hydro2 napisał:

W ogóle coś wiadomo o dacie premiery cataclysmu poza tym, że jest poślizg do 4 grudnia?
Przez znajomego grającego w wowa znów korci mnie by wrócić

Oprócz pogłoski, że ma być 7 grudnia nic nie wiadomo. Spora szansa, że poznamy datę premiery na BlizzConie 2010 22-23 Październik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 23:08, Jeggred napisał:

Oprócz pogłoski, że ma być 7 grudnia nic nie wiadomo. Spora szansa, że poznamy datę premiery
na BlizzConie 2010 22-23 Październik.


Gnomy twierdzą że prawdopodobieństwo na wystąpienie jakiegokolwiek kataklizmu w najbliższej przyszłości wynosi "mniej niż 12.7%"

Dodam że w notacji amerykańskiej 12/7 to 7 grudnia.

Cały opis wydarzeń związanych z próbą odbicia Gnomereganu: http://www.worldofwarcraft.com/info/underdev/3p9/gnomeregan2.xml
O spostrzeżeniu przeczytałem tu: http://worldofwarcraft.com.pl/forum/index.php?/topic/3899-data-premiery-dodatku/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://eu.wowarmory.com/character-talents.xml?r=Nordrassil&cn=Meltun&group=2

15k z aoe (starfall +hurricane) a tak to z 8k na bossach wrath + starfire kiedy lunar czy co tam wchodzi :)

A mana ci niepotrzebna :)^^ dużo jej się nie zużywa w icc przeważnie nigdy mi sie nie konczy a innerverate daje healerom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2010 o 21:31, wilczyn napisał:

Tak też orzekli szamni plemienia MMO Champions. Albo w tym, albo za tydzien :).


Na pewno nie w tym. W weekend pojawił się nowy build na PTR, trzeba czasu na jego przetestowanie. Ale przyszły tydzień jest jak najbardziej prawdopodobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2010 o 20:16, wilczyn napisał:

Moglby mi ktos powiedizec czego brakuje w mojej postaci? Bo DPS troszke za nisko mi leci
w rajdowych walkach i nie wiem czego to wina

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Sporeggar&cn=Foile

Na mój gust masz bardzo słaby build. Tu masz build kurczaka z mojej gildii, który robi bardzo konkretny dps :
http://eu.wowarmory.com/character-talents.xml?r=Darkspear&cn=Fabrich&group=1
Różnica polega przede wszystkim na wrzuceniu punktów w Balance of Power i Imp. Faerie Fire, które dają ci dodatkowe 7% hita, z którym nie jest u boomkinów najlepiej. Bardzo dobrym punktem talentowym jest też Omen of Clarity z drzewka resto. Nie do końca znam się na Moonkinach, ale z tego co pamiętam to przy określonej wartości haste''a z Nature''s Grace''em zaczyna się stackować spellpower i crita nie haste, tak jak robisz to ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Aszune&n=Arande

To jest mój boomkin. Poza ICC wykręcam nim ok. 10k przy stacjonarnej walce.
Z tego, co widzę, brakuje ci 40 punktów hita, ponieważ cap nawet z tą niesamowitą ilością 7%, jaką moonkiny dostają z talentów, musisz mieć go 10% z itemów. Boomkin nie potrzebuje dużo haste''a, tylko crita, więc najlepiej żeby się przegemował na crita z sp lub samego crita tam, gdzie włożyłeś haste.
Z setu masz bonus, który posługuje się talentem z drzewka Restoration, Omen of Clarity, a nie masz go. Musisz go sobie dodać!
OMG, właśnie spojrzałam, że nie tylko masz zaledwie niecałe 8% hita, ale na dodatek nie dodałeś punktów do żadnego z talentów, które go dają. Nic dziwnego, że robisz niezadowalający dps, skoro pewnie rzadko trafiasz! Balance of Power + Improved Faerie Fire to twój must, ujmij ze dwa punkty z Owlkin Frenzy i wszystkie z Dreamstate, bo pierwszy talent nie jest taki znowu przydatny, a ten drugi w ogóle - manę boomkin ma z criticali swoich spelli. W Moonglow też wystarczy ci z jeden, dwa punkty.
Dobrze jest używać jednego z glifów wzmacniających Starfall, bo to niesamowity spell nie tylko na aoe, ale i na pojedynczy target. Ja osobiście używam tylko tego, który skraca jego cooldown o 30 sekund, ale wiele osób ma także ten, który skraca jego zasięg, a zwiększa obrażenia o dodatkowe 20%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to trochę nieaktualny mój post, bo się przespecowałem i dlatego tez nei mam Omen of Clarity teraz. Co do haste to różnie to piszą, słyszałem opinie że 400 to niezbędne minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to twój najnowszy spec, to źle się przespecowałeś i moje wskazówki są jak najbardziej aktualne. ;P
No tak, 400 haste''a dobrze jest mieć, ale nie potrzeba się do tego weń gemować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2010 o 17:23, Arande napisał:

Dobrze jest używać jednego z glifów wzmacniających Starfall, bo to niesamowity spell
nie tylko na aoe, ale i na pojedynczy target. Ja osobiście używam tylko tego, który skraca
jego cooldown o 30 sekund, ale wiele osób ma także ten, który skraca jego zasięg, a zwiększa
obrażenia o dodatkowe 20%.


Z mojego doświadczenia grania z moonkinami w drużynie, ten drugi jest bardzo przydatny jeśli ktoś nie zna swojej klasy perfekcyjnie. Starfall obejmuje tak duży obszar, że bez glifu łatwo jest zahaczyć o inną grupę mobów i w rezultacie zrzucić tankowi na kark dwa albo i trzy razy tyle niż sam chciał spullować.
Pamiętam jak raz w HoS, zaraz na początku korytarza do Krystallusa gdzie mobów jest tyle, że aż się o pełne AoE prosi, boomkin zahaczył Starfallem o bossa.
Dlatego jeśli ktoś nie zna aż tak dobrze klasy, ja bym radził wziąć tego glypha. Starfall gdy zostaje użyty, potrafi odpowiadać w danej walce za większość dpsu, a jeszcze zmniejsza się ryzyko przypadkowego pulla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest dostępny WoWModelViewer z modelami/animacjami Worgenów (Gobliny narazie zbugowane): http://code.google.com/p/wowmodelviewer/downloads/list . Aby zadziałało, musimy mieć ściągniętego i zainstalowanego pełnego klienta z PTR.

EDIT: Sciągacie na własną odpowiedzialność, nie biorę odpowiedzialności za jakieś antywirusy, u mnie i u znajomych wszystko działa git.

Ja przeglądnąłem różne opcje (sety, animacje typowe dla klas/speców, o których myślałem jako Worgenach) i czuje się mocno rozczarowany, animacje są raczej słabe (do tego glitche na plecach - to już niemal standard, ale tu już kompletnie animatorzy z Blizzarda dali ciała), do tego same modele nie są zbytnio bogate w detale (poza głową)... A już myślałem o race change, a także Worgenie Druidzie >_> Chyba zmienię zdanie, jednak nadal w Ally owni to co stare i dobre z wyglądu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się