Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Musze przyznać, że jestem bardzo zadowolony z nowego streamingowego instalatora. Jako że moja kilkuletnia instalacja WoWa nie przeżyła konfrontacji z patchem 4.0.1 i wyzionęła ducha, miałem okazję przetestować te nowe opcje. Po 40 minutach ściągania danych mogłem już normalnie grać, do tej pory, od czwartku ,mam ściągnięte jakieś 33% całej gry i zupełnych problemów z doczytywaniem w odwiedzanych przeze mnie lokacjach. Wielki plus dla Blizzarda za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2010 o 23:31, Kadaj napisał:

Musze przyznać, że jestem bardzo zadowolony z nowego streamingowego instalatora. Jako
że moja kilkuletnia instalacja WoWa nie przeżyła konfrontacji z patchem 4.0.1 i wyzionęła
ducha, miałem okazję przetestować te nowe opcje. Po 40 minutach ściągania danych mogłem
już normalnie grać, do tej pory, od czwartku ,mam ściągnięte jakieś 33% całej gry i zupełnych
problemów z doczytywaniem w odwiedzanych przeze mnie lokacjach. Wielki plus dla Blizzarda
za to.

a masz problem z dlugim ladowaniem?
ja juz wychodze z siebie najpierw zassalem te 5gb (stage 1-4) potem mi pokazuje ze dociagnie kolejne 6GB... dociagnela sie polowa i tak przy wejsciu do dala jakos to chodzi itp itd. mialem isc na icc, dostaje suma, ladowanie icc i dupa idzie z 5min i nic. po ok 10min (wylaczylem wowa odpalilem znowu i jakos sie pojawilem tuz przed portalem w icc, no to wchodze bo i tak juz spozniony bylem i teraz z 10-15min i stoje z ladowaniem do icc na polowie.
albo reinstala walne wowa albo nie wiem co sie z tym wszystkim dzieje. i do tego to sciaganie w tle ktorego nie wiem jak wylaczyc bo mam ping 1k ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2010 o 23:43, Dominix napisał:

a masz problem z dlugim ladowaniem?

Tylko gdy za pierwszym razem gdzieś wchodzę. Naxx na weekly mi się ładowało jakieś 10 minut, przez co nawet dostałem kicka z rajdu, ale następnym razem już tylko kilkanaście sekund.

Wczytywanie ICC "trochę" trwało, ale znów tylko za pierwszym razem. Najlepiej stwórz grupę rajdową ze znajomym, tylko żebyś mógł wejść, po czym idź na spacer/gdziekolwiek niech się spokojnie załaduje.

Dnia 15.10.2010 o 23:43, Dominix napisał:

i do tego to sciaganie
w tle ktorego nie wiem jak wylaczyc bo mam ping 1k ;/

Mi dociąga w grze przy pingu ok 300-350, co nie jest jakąś dużą wartością w porównaniu ze standardowymi 200 ms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.10.2010 o 23:51, Kadaj napisał:

Mi dociąga w grze przy pingu ok 300-350, co nie jest jakąś dużą wartością w porównaniu
ze standardowymi 200 ms.

mi leci full laczem (cale 64KB) i przez to ping zamiast ok 200 leci ponad tysiac.. nic mam niby 81% moze jutro juz bedzie wszystko jakos dzialac (oby)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz za pozno na edycje.
chcialem na noc zostawic downloadera. odpalam lunchera i cos dziwnego. zaczyna mi sciagac cos takiego:
wow-4.0.0.1807-to-4.0.0.1987-enUS-tools-downloader
US?? to teraz nie wiem czy mam to sciagac czy nie. ktos cos wie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2010 o 00:07, Dominix napisał:

mi leci full laczem (cale 64KB)

64 KB/s? To może po prostu masz za wolne łącze i dlatego instalator nie wyrabia z doczytywaniem danych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 12:06, Kadaj napisał:


> mi leci full laczem (cale 64KB)
64 KB/s? To może po prostu masz za wolne łącze i dlatego instalator nie wyrabia z doczytywaniem
danych?

juz na spokojnie obczailem ten system z Guild Wars ;]
ale i tak czasami cos sie knoci. bo np ostatnio teleportowalem sie do dragonblight na dunga troche to trwalo ok jestem obok portalu. wchodze do dunga znowu czekanie na zaladowanie. po paru minutach jestem w srodku oczywiscie w party nie jestem bo kto by czekal z 20min na mnie :D. wychodze z dunga do dragon i znowu czekanie mimo ze wczesniej te dane juz sie sciagnely. nic pozsotalo mi niecale 1.5GB do sciagniecia i wszystko powinno byc juz ok. ale i tak nie wiem czemu jakis downloader od wersji US mi sie sciagnal. teraz wszystko luncherem normalnie sciagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ochotę zrobić maga, ale kurczę jestem zbyt leniwy na to :( Dodając do tego to, że wysłałbym sobie Heirloomy, ale jak mam postaci w Hordzie (Chcę Trola maga) przesłać te itemki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 00:07, Dominix napisał:

mi leci full laczem (cale 64KB) i przez to ping zamiast ok 200 leci ponad tysiac.. nic
mam niby 81% moze jutro juz bedzie wszystko jakos dzialac (oby)


Ten streamowy downloader wymaga łącza co najmniej 1mbps. Przy twoim łaczu (512kbps) to w sumie nie dziwi mnie że są jakieś problemy. Najlepiej zostaw grę żeby ściągnęła wszystkie dane w launcherze, dopiero potem odpalaj.

Na lepszych łączach (5mbps) to chodzi jak miód. Czasem nawet odnosi się wrażenie jakbyś grał na normalnym pełnym kliencie, nie na streamowym. I oczywiście zero laga. Pewnie, przy loadowaniu trzeba czasem chwilkę poczekać, ale to i tak jest tylko chwila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 13:40, Diakon22 napisał:

Witam,
Po patchu 4.0 armory nie dziala tak jak powinno np nie widze talentow, ktos mial podobny
problem i jakos go rozwiazal?

Jedyne wyjście to czekać aż Blizzard naprawi bo to problem z ich strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 12:49, alexiej napisał:

Mam ochotę zrobić maga, ale kurczę jestem zbyt leniwy na to :( Dodając do tego to, że
wysłałbym sobie Heirloomy, ale jak mam postaci w Hordzie (Chcę Trola maga) przesłać te
itemki?


Heirloomy są Bind on Account, możesz je przesyłać pomiędzy wszystkimi postaciami na koncie, niezależnie do jakiej frakcji należą. Po prostu robiąc maila wpisz imię postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos taki naprawde wkurzajacy eee problem polegajacy na scinaniu sie WoWa na amen (tylko ctrl alt del...) przy wejsciu do instancji? Obojetnie, czy wchodze sam, czy mam level 80 czy nie itp. Za kazdym razem, po ekranie ladowania, moge ruszac sie jakies 2-3 s w instancji i freeeeeeeeeez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeinstalowałem wowa, i teraz zostało mi tylko ściągnąć aktualizacje, czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego ściąga mi prędkością 10kb/s ? jest jakakolwiek możliwość zwiększenia tego transferu ?
z takim transferem to ja przez miesiąc tego nie zaktualizuje : (
proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 16:54, Ichvander napisał:

Ma ktos taki naprawde wkurzajacy eee problem polegajacy na scinaniu sie WoWa na amen
(tylko ctrl alt del...) przy wejsciu do instancji? Obojetnie, czy wchodze sam, czy mam
level 80 czy nie itp. Za kazdym razem, po ekranie ladowania, moge ruszac sie jakies 2-3
s w instancji i freeeeeeeeeez.

Tez mam podobny problem aczkolwiek chyba nie ten sam. Gra sie czasem calkiem wiesza np przy wczytywaniu jakiejs instancji albo nagle(raz mi sie zawiesila po wejsciu do instancji kiedy warlock zaczal przywolywac *portal* ale wtedy to wywalilo 2 innych poza mna). Czasem mi sie uwiesi i musze zrestartowac wowa bo po dc nie chce mi sie gra wczytac... Nie mam pojecia co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam miałem kilka sekund zacinki przy przywoływaniu studni healthstone''ów. Nie wiem jak to wpływało na innych graczy w tym samym BG.

Aczkolwiek nie zawsze tak się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się