Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Ano właśnie nie grałeś retri bo nie miał nic fajnego. hunter to profesja moocno PvE i atm sprawdza się znakomicie. jednak widziałem na BGsach ostatnio paru Hunterów, którzy łoili aż piszczało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 15:53, Lailonn napisał:

-Każda profesja z gry może wroga przyciągnąć/zablokować lub do niego dobiec. KAŻDA poza
Paladynem. Jedyny stun jaki mamy wymaga dobiegnięcia do celu. Wszelkie castujące profesje
rzucają nami po mapie jak zabawkami.


Ty chyba żeś w ogóle w retri talenty nie zajrzał po patchu, chopie. Po to masz judgement z rangem 30 czy tam 40 i talent, który boostuje twoją szybkość na parę sekund po jego wycastowaniu, żebyś mógł do wroga podjechać jak na mouncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Nienawidzę takiego myślenia, krew się we mnie gotuje. DPS przede wszystkim musi myśleć, żeby nie przeaggrowac. Tank jest tylko od tego, żeby sobie trochę poobrywać. Tylko, że rzadko się zdarza spotkać DPS`a który umie grac. Mam tylko nadzieje, ze po Cata, większość(jak nie wszyscy) po n-tym wipie nauczy sie jak grac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Przytoczę tutaj przysłowie. "Złej baletnicy przeszkadza nawet rąbek spódnicy". Chłopie, pala prot jest przepakowany. Na BG potrafi wziąć na klatę do 3 gości i przeżyć. Albo chociaż im nieźle przyłożyć. Zobacz na swój sprzęt, rotacje i skill, a potem narzekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież wyraźnie napisałem, że mam na myśli Retri.

Arande owszem przeglądnąłem i sporo czasu grałem na BGsac, by to okiełznać. pech, że bez dobrego stuffu guzik mogę a jak non stop przegrywam to z rok zajmie mi zdobycie Tier 9 o 10 nie mówiąc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 18:03, Lailonn napisał:

Ano właśnie nie grałeś retri bo nie miał nic fajnego. hunter to profesja moocno PvE i
atm sprawdza się znakomicie. jednak widziałem na BGsach ostatnio paru Hunterów, którzy
łoili aż piszczało.

Hunter przed 4.0 był jedną z lepszych klas na bg. A ci hunci... to nie oni byli imba tylko ich przeciwnicy lamerscy, naprawde teraz hunta to nawet arcane magiem moge pocisnac <lólz> (dla wyjaśnienia- przed 4.0 magowie wiali gdzie pieprz rośnie na widok łowców i to Frost a gdzie taki arcane).
A co do honoru... ja bym sobie darował, szkoda zachodu bo gra i tak nie jest zbalansowana nie tylko pod obecny lvl ale również pod względem skili/gearu +3 dodatkowe talenty a co najważniejsze CATA już za rogiem...

Pozatym z tego co mówisz to nie masz nawet relentless... każda klasa miałaby problemy będąc przypuszczalnie 2 sezony (a może i więcej) do tyłu nie wspominając o pve trinketach czy pierścionka z AV repki, teraz kiedy 90% procent bg to 4/5 wrathful a marna reszta to zielono-niebieskie świeże 80, więc ocenianie klasy w takiej sytuacji... co najmniej mija się z celem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Retri tez nie jet zły, chociaż mało widzę. Jak chcesz szybko honor, to na WG się zapisuj i daily q rób. Możesz tez za JP kupić początkowy sprzęt do PvP, będzie sie o wiele lepiej grało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 18:02, Lailonn napisał:

Ja gram i zawsze grałem Retri i chyba nie wymagam za dużo, by to drzewko miało sens?


To drzewko ma bardzo dużo sensu. Obecnie więcej niż przed 4.0.1

Dnia 17.11.2010 o 18:02, Lailonn napisał:

Jak to jedyna z bąblem? magowie mają swoje tarcze i bariery, które działają właściwie
tak samo. Skrzydełka? Super ale taki Mag czy Warlock o Rogue nie wspomnę maja dużo lepszą
ofensywę i nie bazują na 1 czarze, który wystarczy przeczekać.


Przeczekać? Skrzydła + hammer zadaje olbrzymie obrażenia.

Dnia 17.11.2010 o 18:02, Lailonn napisał:

paladyn NIE DOGONI swojej ofiary ani jej nie ucieknie! Każdy inny ma coś co pozwala to osiągnąć.


http://www.wowhead.com/spell=87172
Mam wrażenie, że zupełnie nie zadałeś sobie trudu żeby się czegoś dowiedzieć o zmianach w swojej klasie.

Dnia 17.11.2010 o 18:02, Lailonn napisał:

Jak mi powiesz jak zdobyć tak bardzo szybko wrathfulle to nawet Ci nawet może zasponsoruję
dodatek ;) Odpada bieganie do dungów, bo nie ma z kim i jak na moim serwie :)


Od tego masz dungeon findera.

Dnia 17.11.2010 o 18:02, Lailonn napisał:

Jak szybko mając taki sobie sprzęt na BGsach dorobić się Honoru?


A to jest problem każdego. Jeśli masz słaby sprzęt to nie płacz że klasa jest do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam sprzęt sprzed 2 sezonów, bo jakiś czas grałem w EVE a nie WOWa. Jednak JAKOŚ muszę zdobyć nowe itemy. 1000 wizyt w dungeonach potrwa miesiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 19:32, Lailonn napisał:

Mam sprzęt sprzed 2 sezonów, bo jakiś czas grałem w EVE a nie WOWa. Jednak JAKOŚ muszę
zdobyć nowe itemy. 1000 wizyt w dungeonach potrwa miesiące...


Widzisz, każdego ocenia się END game - skoro wrathful set można teraz zdobyć relatywnie szybko to nie dziw się, że nie masz z większością szans, umiejętności też grają sporą role. Ale jak to już w MMO bywa gear odgrywa dość sporą role.

Inna sprawa, że balans postaci teraz nie ma sensu, zaraz Cata i wszystko powinno być na 85 lvl cacy - gearu farmić nie musisz, zdobędziesz nowy jak wbijesz 85 lvl - moim zdaniem farma czegokolwiek teraz to głupota ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co mam robić do czasu wydania Cata? Walka o restless jak rozumiem jest bezsensowna. Farmić fishing? :D I skąd wiara, że Cata cokolwiek naprawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 20:55, Lailonn napisał:

To co mam robić do czasu wydania Cata? Walka o restless jak rozumiem jest bezsensowna.
Farmić fishing? :D I skąd wiara, że Cata cokolwiek naprawi?

wóda czyni cuda, wiara znaczy... tam... tego...
Nie no czy do ciebie naprawde nie dociera że jest to czas "międzydodatkowy" i taki sam burdel był przed tbc, przed wotlk i przed cata rónież? Minie troche czasu wszystko wróci do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 20:55, Lailonn napisał:

To co mam robić do czasu wydania Cata?


Ludzie robią w WoW''ie tyle dziwnych rzeczy, że coś znajdziesz. W ostateczności graj pvp for fun, w końcu coś wbijesz - tym większa radość XD

Dnia 17.11.2010 o 20:55, Lailonn napisał:

Walka o restless jak rozumiem jest bezsensowna.


Tak, za niewiele więcej masz wrathful ;p

Dnia 17.11.2010 o 20:55, Lailonn napisał:

I skąd wiara, że Cata cokolwiek naprawi?


Yhm, czy naprawi nie wiem, ale to co widzisz teraz jest przygotowane praktycznie tylko pod 85 - stąd uwaga pewne dysproporcje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały set Restless 6k Wrathfull 10k to duuża różnica. Grając prawie ciągle przez 3 dni zdobyłem 1,5k honoru ;) Nie zamierzam jednak poświęcić życia dla gry ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 21:27, Lailonn napisał:

Grając prawie ciągle przez 3 dni
zdobyłem 1,5k honoru ;) Nie zamierzam jednak poświęcić życia dla gry ;p


Gildia PvP czy cuś, premade czy cuś ;p

Mam u siebie agenta który wbił w 10h 3,5k HP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomni mi ktoś co trzeba było napisać po "/" żeby utworzyć swój własny hmm emot ?:D (taki na pomarańczowo) np "Redjevel kick you in the face"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 23:51, Osiol napisał:

Proste: "/me"

Dzięki wypadło mi z głowy a przy okazji to ktoś opowie czy już w "kataklizmie" palek nie owni tak jak teraz (1hit=1dead z hammer of wrath)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się