Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2010 o 23:31, Lailonn napisał:

Wiadomo co z setem Tier11?

No będzie pierwszym setem raidowym w Cata.

Dnia 20.11.2010 o 23:31, Lailonn napisał:

Czy z zakupami Wrathfula lepiej chwilowo czekać, bo stanieje
po wydaniu nowszego?

W ogóle się wstrzymać, bo nowszy set będzie na 85lvl, a na 85lvlu wrathful będzie nic niewarty... (czyt. green itemy z questów będą lepsze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie wiecie może jak ustawić makro dla maga, aby ten rzucał FrostBolta i Ice Lance jeden po drugim, po jednokrotnym naciśnięciu myszką ikony? Na chwilę obecną, muszę kliknąć dwa razy.
Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Da. Się. Jednocześnie można wykonać w makrze tylko skille które nie mają gcd, chociażby NS + heal czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 01:16, maniekk napisał:

Witam.

Nie wiecie może jak ustawić makro dla maga, aby ten rzucał FrostBolta i Ice Lance jeden
po drugim, po jednokrotnym naciśnięciu myszką ikony? Na chwilę obecną, muszę kliknąć
dwa razy.
Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam.


Nie da się, chyba, że sobie jakimś zewnętrznym programem zbindujesz żeby klikał dwa razy dany klawisz za ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne dość głupie pytanie ale...

Jest jakaś pełnoprawna alternatywa dla Cartographera? Bo z tego co widzę to nie zapowiada się żadna jego nowa wersja a to ździebko irytujące nie widzieć całych obszarów...

PS Atlas odpada, bo na nim:
a) widzę tylko insty
b) jak kliknę m to mam normalną, nieuzupełnioną mapę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 02:12, ziptofaf napisał:

Jest jakaś pełnoprawna alternatywa dla Cartographera?


Nie wiem, czy to działa z góry uprzedzam, nie używam żadnych addonów, ale sprawdzić nie zaszkodzi.

Cartographer Replacement pack:
http://wow.curse.com/downloads/packs/7045/default.aspx
It''s up-to-date for 4.0.1 and covers most of Cartographer''s functionality. Try playing around with its "minimized map". It''s pretty powerful.

Two other map addons that go well with this pack are SexyMap and HudMap:
http://wow.curse.com/downloads/wow-addons/details/sexymap.aspx
http://wow.curse.com/downloads/wow-addons/details/hudmap.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten pre-event to w sumie jest trochę nudny.Nie będę płakał że gorszy od Zombich ale spodziewałem się czegoś lepszego.A tu lipa,nawet pamiątek nie ma.
Po 4.0.3a ma podobno jeszcze coś być,ale jeśli to będzie tylko ten

Spoiler

Deathwing latający nad low levelowymi krainami i podpalający wszystko na swojej drodze

to dziękuję bardzo.Mam nadzieję że będzie chociaż coś w stylu
Spoiler

Garrosh zabija Cairna

,albo coś podobnego naprawdę mającego znaczenie dla lore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 12:06, SarenkaB napisał:

Ten pre-event to w sumie jest trochę nudny.


I uciążliwy zwłaszcza dla low-lvl. Siedzę sobie w mieście i nagle znikają wszystkie skrzynki pocztowe, sprzedawcy, bankowcy itp. Bić się z elementalami i tak nie mogę, więc przez pół godziny nie ma co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 12:06, SarenkaB napisał:

coś w stylu

Spoiler

Garrosh zabija Cairna

,albo coś podobnego naprawdę mającego znaczenie dla lore.


Spoiler

To nie Garrosh go zabija tylko inni taureni z plemienia Grimtotem, którzy od dłuższego czasu już Cairne''a podtruwają.. Garrosh wręcz prowadzi potem odwet za niego i atakuje Grimtotemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 12:13, Volvox napisał:

I uciążliwy zwłaszcza dla low-lvl. Siedzę sobie w mieście i nagle znikają wszystkie skrzynki pocztowe, sprzedawcy, bankowcy itp. Bić się z elementalami i tak nie mogę, więc przez pół godziny nie ma co robić.


Idź do Undercity?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 12:40, DemoBytom napisał:

> coś w stylu

Spoiler

Garrosh zabija Cairna

,albo coś podobnego naprawdę mającego znaczenie
dla lore.

Spoiler

To nie Garrosh go zabija tylko inni taureni z plemienia Grimtotem, którzy od dłuższego
czasu już Cairne''a podtruwają.. Garrosh wręcz prowadzi potem odwet za niego i atakuje
Grimtotemów


Spoiler

Wiem,czytałem.Nie zmienia to faktu że Cairne zginął z ręki Garrosha,tyle że przez Grimtotemów.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 12:13, Volvox napisał:

I uciążliwy zwłaszcza dla low-lvl. Siedzę sobie w mieście i nagle znikają wszystkie skrzynki
pocztowe, sprzedawcy, bankowcy itp. Bić się z elementalami i tak nie mogę, więc przez
pół godziny nie ma co robić.


U mnie na serwerze bitwy z elementalami były przez pierwsze 2-3 dni. Później ludziom się znudziło, większość olewa zarówno inwazję jak i tych nielicznych nawołujących do utworzenia rajdu. Walczy w sumie kilka osób, reszta w tym czasie się wynosi do innych miejsc robić questy/cokolwiek. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś powiedzieć, po co ludzie pierwszego dnia eventu tworzyli grupę raidową i atakowali stolicę przeciwnej frakcji? Na mmo-champion nie widziałem żadnej wzmianki o specjalnym najechaniu SW czy Ogri. Graczom odwaliło, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 13:01, Osiol napisał:

A może mi ktoś powiedzieć, po co ludzie pierwszego dnia eventu tworzyli grupę raidową
i atakowali stolicę przeciwnej frakcji?


Bo ludzie w atakowanej przez elelemtale stolicy byli zajęci jej obroną, więc przeciwna frakcja chciała ich wziąć z zaskoczenia? Coś w stylu: "Mają event, to jeszcze im dokopmy, może uda się zabić liderów, a może po prostu popsujemy im obronę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 12:13, Volvox napisał:

I uciążliwy zwłaszcza dla low-lvl. Siedzę sobie w mieście i nagle znikają wszystkie skrzynki
pocztowe, sprzedawcy, bankowcy itp. Bić się z elementalami i tak nie mogę, więc przez
pół godziny nie ma co robić.


Tak samo było przed WotLK. Nie wiem tamten event był dla 70-tek fajny, ale dla niższych poziomów był na pewno frustrujący. Blizzard mógłby się jednak czegoś nauczyć i zrobić eventy, które nie będą irytować graczy którzy akurat nie siedzą na postaci z max poziomem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 13:28, pkapis napisał:

Tak samo było przed WotLK. Nie wiem tamten event był dla 70-tek fajny, ale dla niższych poziomów był na pewno frustrujący. Blizzard mógłby się jednak czegoś nauczyć i zrobić eventy, które nie będą irytować graczy którzy akurat nie siedzą na postaci z max poziomem.


i tak też zrobili IMHO? Może się mylę, ale podzas inwazji możesz spokojnie opuścić miasto zanim zacznie się walka. Do tego atakowane są tylko 2 z 4 stolic, więc w takim UC, czy SMC możesz siedzieć spokojnie.
Event potrwa zapewne z tydzień (jeśli shattering rzeczywiście się wydarzy w tą środę) więc to też nie jest aż tak długo..
Tym razem w przeciwieństwie do zombich nikt nie każe ci w tym uczestniczyć. Nikt cię nie zabije jak tego naprawdę nie chcesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak latanie do Darnassus za kazdym razem gdy jest atak (a tam mniej wygodniej Auctionhousy i bank) jest nieco uciążliwe dla nie-magów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chce zrobić spokojnie questy eventowe odnośnie żarła i nie mogę. Bo durny atak jest i stół z żarłem oraz z questodawcami znika : /. I na siłę muszę bronić TB z innymi 80, jeżeli chcemy szybciej oddać te zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się