Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

To od lutego weź bez umowy? Drożej, ale zawsze - te kilka miesięcy pociągniesz. Polecam sprawdzić Orange Free czy odpowiedniki u innych operatorów (bez umowy, zwykła karta SIM + doładowania prepaid - potrzebny modem 3G).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ho ho ho cała gildia się cieszy :)
"Mysterious Egg now takes only 3 days to turn into a Cracked Egg and has a slightly greater chance of awarding the Reins of the Green Proto-Drake."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 03:12, Azvar napisał:

> Czy ktoś z was używa Curse Client? Czy opłaca się instalować tą aplikacje?

Ja od niedawna używam, mogę śmiało polecić znudzonym monotonnym ręcznym aktualizowaniem
addonów. Aplikacja wszystko wykonuje z automatu, wystarczy tylko parę kliknięć. Działa
bez zarzutu.

Bałem się że może ma jakieś błędy, mogące ułatwić kradzież konta. Wielkie dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2010 o 00:21, Redjevel napisał:

Ho ho ho cała gildia się cieszy :)
"Mysterious Egg now takes only 3 days to turn into a Cracked Egg and has a slightly greater
chance of awarding the Reins of the Green Proto-Drake."


Taaaaaaak! Może tygrysa już nie zdobędę (ostatnią próbę miałem w niedziele, a w środę patch), ale przynajmniej szybciej doczekam się tego zielonego drake''a. Nie wiem od ilu miesięcy się męczę, bo za każdym razem padają mi te głupie gołębie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalogowałem się pierwszy raz od 3 miesięcy, aby wykorzystać te 7 dni free i mam dziwne wrażenie, że wszystko zmalało. Chodzi mi o okno chatu, zakładkę ze skillami itd. Rozdzielczość taka sama jak dawniej. Szybkość kamery też jakaś dziwna, zmniejszyłem w ustawieniach myszki na najwolniejszą, a i tak trochę dziwnie za szybko. Ogólnie fajnie wyglądają zmiany z drzewkami, bardziej przyjaźnie to wygląda dla nowych graczy. Obadam jutro jak wygląda ten nowy świat ,ale do wowa raczej na cata nie wrócę bo i nie mam do czego wracać. Chociaż korci, żeby jeden pre paid kupić i lore poznać, ale 200 zł to trochę jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie boisz się walki z innymi graczami to bierz PVP. Bierz serwer z population Medium/High albo będzie pusto. Ja właśnie uciekłem ze starego na Auchidoun i jest bardzo OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2010 o 14:17, Runners_High napisał:

Hej,

Jutro wraz patchem zamierzam zacząć grać Druidem Trollem i zastanawiam czym kierować
się przy wyborze serwera. Pomoże ktoś?


Generalnie zaludnieniem, żeby mieć z kim grać. Poza tym lepiej poszperać w google, czy serwer nie jest zdominowany przez jedną nację.

Ja od siebie polecam jakiś PvE. Grając na nim, również będziesz mógł się bawić w zbiorowe pvp (battlegroundy, areny, strefy pvp), a przynajmniej nikt ci nie będzie przeszkadzał w questowaniu, gdy sam nie będziesz tego chciał (jeśli chcesz, zawsze możesz przejść w tryb pvp). Oszczędzi ci to wielu frustracji i zapewni przyjemniejszą rozgrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czuje że po tym patchu będzie istna masakra z ilością drutków w Hordzie.Jakby wszystkich przed graniem druidem powstrzymywała tylko rasa.:P
Chociaż pewnie nie będzie ich tylu co Paladynów albo DK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

potrafię zbindowac pet attack , ale potrzebuje jeszcze keybind na to żeby pet przestał atakować, miałem to zrobione przed patchem 4.0.3, teraz jakos nie moge do tego dojsc...

20101124000944

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 00:22, the_bishop napisał:

potrafię zbindowac pet attack , ale potrzebuje jeszcze keybind na to żeby pet przestał
atakować, miałem to zrobione przed patchem 4.0.3, teraz jakos nie moge do tego dojsc...


Stworz macro i je zbinduj na klawiaturze .

/petdefensive lub /petpassive

http://wowmacros.com/hunter/pet-stances-passive-defensive-aggressive-macro-2.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 00:22, the_bishop napisał:

potrafię zbindowac pet attack , ale potrzebuje jeszcze keybind na to żeby pet przestał
atakować, miałem to zrobione przed patchem 4.0.3, teraz jakos nie moge do tego dojsc...


Poustawiaj odpowiednie polecenia na pasku peta i zabinduj przyciski na pasku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2010 o 22:48, SarenkaB napisał:

Czuje że po tym patchu będzie istna masakra z ilością drutków w Hordzie.Jakby wszystkich przed graniem druidem powstrzymywała tylko rasa.:P


Bo tak było.. Nie lubię grać taurenami.. za to trolle uwielbiam..
Z drugiej strony ATM powstrzymuje mnie wygląd ich form.. Wszystkie poza latającą mi się nie podobają.. wyglądają jak wizje narkomana po LSD.. >.<''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak oglądając dzisiaj pierwszy raz ''''na żywo'''' filmik z cata po włączeniu gry mam mieszane uczucia. Poprzednie, powodowały dużą chęć do grania, już sama muzyka w filmiku wotlk powodowała chęć wejścia do gry. Z cata jak dla mnie to bardzo słabiutko. Pierwszy raz w ogóle nie wyczuwam klimatu nowego dodatku. Czasami nawet patche w poprzednich dodatkach wzbudzały we mnie większe zainteresowanie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Questy wreszcie pozmieniają w lokacjach 1-60 lvl? Ciekawe jak to będzie wyglądało ... aż się doczekać nie mogę, bo levelowanie maga z 43 do 80 lvlu znowu mi przypomniało jak nudno jest już w 2 "połowie" :)

Lol! Niektóre serwery już działają xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 09:59, Nightdew napisał:

Tak oglądając dzisiaj pierwszy raz ''''na żywo'''' filmik z cata po włączeniu gry mam
mieszane uczucia. Poprzednie, powodowały dużą chęć do grania, już sama muzyka w filmiku
wotlk powodowała chęć wejścia do gry. Z cata jak dla mnie to bardzo słabiutko. Pierwszy
raz w ogóle nie wyczuwam klimatu nowego dodatku. Czasami nawet patche w poprzednich dodatkach
wzbudzały we mnie większe zainteresowanie:/


No co ty. ;o U mnie było dokładnie tak samo, jak przy poprzednich cinematicach, aż mi smutno było, że serwery leżą i dopiero po południu będę mogła wejść. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 10:14, alexiej napisał:

Questy wreszcie pozmieniają w lokacjach 1-60 lvl? Ciekawe jak to będzie wyglądało ...


W zależności od rasy. Jednym pozmieniali więcej, innym mniej. Tacy na przykład nieumarli mają bardzo fajną teraz linię fabularną (Tirisfal, Silverpine). Niestety na PTR był bug z jednym questem uniemożliwiający dokończenie fabuły :/
Poza tym, teren startowy gnomów jest całkiem ok, ponoć jest tak samo z trolami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głównie interesują mnie Q po stronie Ally, choć Gnomowej przygody nie zamierzam odpuścić jako gnom :) Mam zdecydowanie za dobrych ludzi na serwie, bo rozdają portale do SW z Dalaranu za free a to niezły interes może być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się