Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Wylogowałem się wczoraj koło Wailing Caverns, wchodzę dzisiaj, a tu gigantyczny kanion z lawą ;] Northern Barrens wyglądają kozacko!

PS. LOL mojej 20 lvl postaci gra sama z siebie dodała acziwmenty za eksplorację m.in. Azshary albo Darkshore, jak ja nawet tam nie byłem! Dziwne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś powiedzieć czy serwery już działają (albo wtedy, gdy już zaczną działać) ? Nie mam na razie doładowanego konta, a wolałbym użyć pre-paida gdy już serwery będą sprawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 11:25, Jeggred napisał:

Mógłby ktoś powiedzieć czy serwery już działają (albo wtedy, gdy już zaczną działać)
? Nie mam na razie doładowanego konta, a wolałbym użyć pre-paida gdy już serwery będą
sprawne.


Właśnie o dziwo o 11 serwery już stały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 11:32, Michal256 napisał:

Właśnie o dziwo o 11 serwery już stały.


Ooo.. aż trudno uwierzyć. Dzięki.
Chwila uczenia się jeszcze do kolosa i czas wracać do WoWa po ponad 3 miechach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 11:44, piecia997 napisał:

Gra ktoś może na Ravenholdt? Co możecie o tym serwerze powiedzieć? ;]


Parę lat temu (za czasów vanilla) stworzyłem tam orka na próbę i miałem świetną zabawę RP już od samego początku. Dobiłem do 30lvlu i wróciłem do swojej głównej postaci na innym serwerze. Jakiś czas temu zrobiłem tam druida żeby stworzyć bazę surowcowo-pieniężną dla goblina i jestem zawiedziony. Bardzo dużo QQ i wydurniania się na czacie. Na mojej drodze do lvlu 80 spotkałem tylko kilka osób, które warto było zapraszać do czegokolwiek. Szukałem usilnie poważnej, niehardkorowej gildii zarówno na forach, jak i na guild recruitment channel. Bezskutecznie. Dołączyłem się do kilku gildii, które sprawiały pozytywne wrażenie, ale jak się okazywało, były pełne głośnej dzieciarni. Na forum sporo było do niedawna wątków o tym jak wielu jest tu po**bów. Oczywiście wątków pełnych uwielbienia dla takiego stanu rzeczy - podobno sprawia to, że serwer ma niezwykły klimat. :/

Oczywiście są porządne gildie, które trzymają ludzi za pysk i umożliwiają poważną zabawę, ale akurat hardkorowe raidowanie mnie nie interesuje. Serwer niekoniecznie musi być zły, po prostu nie pokrywa się z moimi potrzebami. Sporo jest narzekania na jakość RP (jak na każdym serwerze tego typu), ale widać całkiem wiele ogłoszeń typu bary, sklepy, festiwale itp. Przeglądając forum często też trafiałem na ustawki PVP, RP, RPPVP, jednak w samej grze przeważają głównie negatywne odczucia. Gdybym miał okazję, chętnie bym się przeniósł.

PS Przynajmniej BG jest bardzo zbalansowane. Wygrane rozkładają się mniej więcej 50:50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patch nie chce sie sciagnac wyskakuje ''Your game installation is damaged
.please run repair'' odpalam repeir i nic. o co chodzi? wczoraj normalnie gralem a teraz ...:/
Z gory wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 13:14, gibaj napisał:

Patch nie chce sie sciagnac wyskakuje ''Your game installation is damaged
.please run repair'' odpalam repeir i nic. o co chodzi? wczoraj normalnie gralem a teraz
...:/
Z gory wielkie dzieki


Wejdź do folderu z grą, odpal plik .exe, spróbuj się zalogować i powinien się wtedy rozpocząć poprawny update.


Powiem Wam, że od przeszło godziny zwiedzam nasz nowy-stary świat i rzec mogę tylko jedno - Brawo, Blizzard. Orgrimmar prezentuje się iście obłędnie, a podobno Stormwind stoi teraz na podobnym poziomie... Zresztą, zobaczcie sami. Troll Druid czeka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja tak mam, że mi gra sugeruje ustawienia na niższe niż być powinny (pomimo faktu, że niedawno wymieniłem kompa na dużo mocniejszego)? Sporo rzeczy sugeruje na good lub fair tylko, co jest bardzo dziwne, biorąc pod uwagę, że nawet na słabszym kompie grałem już z częścią ustawień na ultra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 13:31, paraGaladh napisał:

Troll Druid czeka. :)


He he, to chyba teraz dość popularna kombinacja. W startowej lokacji Trolli, jest całkiem tłoczno.
BTW: bardzo spodobało mi się to miejsce, a na dodatek nowe melodie są bardzo klimatyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 14:05, Arcling napisał:

Czy tylko ja tak mam, że mi gra sugeruje ustawienia na niższe niż być powinny (pomimo
faktu, że niedawno wymieniłem kompa na dużo mocniejszego)? Sporo rzeczy sugeruje na good
lub fair tylko, co jest bardzo dziwne, biorąc pod uwagę, że nawet na słabszym kompie
grałem już z częścią ustawień na ultra.

Dużo ludzi miało z tym problem. Rozwiązaniem zazwyczaj była aktualizacja sterowników do karty graficznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 14:38, pkrzysiek25 napisał:

Po wlaczeniu launchera mam error " your game installation is damaged, please run repair".
Próbowałem repair ale nic to nie dalo :< Ma ktos na to sposob?

Odpal jako administrator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem, obojętnie na jakich ustawieniach grafiki nie widzę wody z góry tylko niebieskie kropki. Tak samo z trawą same artefakty i pełno smug. Tylko śnieg wygląda normalnie.

20101124150536

20101124150552

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 15:05, Nightdew napisał:

Mam pewien problem, obojętnie na jakich ustawieniach grafiki nie widzę wody z góry tylko
niebieskie kropki. Tak samo z trawą same artefakty i pełno smug. Tylko śnieg wygląda
normalnie.


Zapomniałem dodać, w stolicach z grafiką wszystko normalnie. Co do muzyki, naprawdę super się jej słucha, ale szkoda że skasowali starą. Pewnie, żeby obadać wszystkie nuty potrzebna jest nowa postać do levelowania, ale z tego co narazie słyszałem to np przed wejściem do if lub felwood - emerald sanctuary kawałki ftw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj moj mały alluszku :) Czy probowales zainstalowac nowe sterowniki? Byc moze ze starymi cos sie stalo i nie dzialaja po prostu tak jak powinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dużo ludzi miało problemy z nową wodą. A to jej nie widzieli. A to nie mogli ustawić wyższej jakości. A to jakieś inne problemy. W większosci przypadków nowe sterowniki pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się