Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 24.11.2010 o 15:59, Nevrac napisał:

Jesli nowe sterowniki nie pomogą to obstawiałbym zepsuta/przegrzewajaca sie? karte graficzna.


Nie pomogły:/woda jest na low, ale cały czas artefakty na trawie i w powietrzu. Karta raczej się nie przegrzewa, stale kontroluje temperaturę już od roku. Zepsuta też raczej nie, z innymi grami, w które gram nie mam problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 14:15, Jeggred napisał:

Dużo ludzi miało z tym problem. Rozwiązaniem zazwyczaj była aktualizacja sterowników
do karty graficznej.

Aktualizowałem sterowniki wczoraj do najnowszych, ale gra nadal wyświetlała to samo w opcjach (chociaż ultra dało się wybrać i tak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 17:36, Nightdew napisał:

> Jesli nowe sterowniki nie pomogą to obstawiałbym zepsuta/przegrzewajaca sie? karte
graficzna.

Nie pomogły:/woda jest na low, ale cały czas artefakty na trawie i w powietrzu. Karta
raczej się nie przegrzewa, stale kontroluje temperaturę już od roku. Zepsuta też raczej
nie, z innymi grami, w które gram nie mam problemu.


Swoja drogą dziwne jest to, że w zimowych krainach 0 problemów. Żadne artefakty w powietrzu i na ziemi nie występują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem jak ściągam patcha z 3.3.3 do 3.3.5 to wyskakuje mi coś takiego :
There may be problems applying this update. Do you want to continue anyway?

The patch file being installed "patch-3.MPQ" will be ignored by the game because "patch-2.MPQ" does not exist

i nie wiem co z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra mój problem rozwiązany. Poszperałem trochę na forum i po screenach widziałem, że ludzie mieli taki sam problem jak ja od 3.0.2. Wszystko rozchodziło się chyba o cienie:
I had the same visual experience like yours on your screenshot, but this helped:
In you world of warcraft folder you''ll find a WTF subfolder and isnside this you''ll find Config.wtf.
Open this with wordpad. (in startmenu click on run, type wordpad and hit enter)
Add this as the last line in this file and save:
SET FixedFunction “1”
Now start wow, and in the video settings set shadow to lowest and apply it.
I hope it helps. ;)
By the way I''m not happy that I have to play without the fancy new shadows!!! :((((

Teraz normalnie wszystko mogę mieć na dowolnych ustawieniach, nawet woda działa w innych ustawieniach niż low (ultra też). Jedynie całości grafiki nie mogę przestawiać (screen). No i ofc cienie off.

20101124183438

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam czy wrócić do gry w wowa po premierze Cataclysm czy nie;)
Dużo kasy idzie ale ogólnie zajefajnie się gra, pomimo tego ze nie osiągnąłem jeszcze 80 lvl.
480 zł - tyle właśnie kosztuje rok wyśmienitej zabawy. Zastanawiam się czy warto wydawać te pieniądze na to, czy na coś bardziej trwalszego tzn. na film, książkę czy może grę bez abonamentu.
Chciałbym usłyszeć Wasze zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 19:14, kuki288 napisał:

Chciałbym usłyszeć Wasze zdanie.


Pytanie jest bez sensu.. Szczerze.. Każdy z nas tutaj płaci za grę więc najwyrazniej nam się opłaca..
Poza tym to, że gram w wowa nie znaczy, że nie kupuję sobie książek, nie oglądam filmów czy nie kupuję innych gier..
Chcesz? uważasz, że ci się to opłaca? graj. Nie? to nie - tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wgl ocb... Rejuvenation kosztuje 1k... Mam 46k many wiec na raidach to sie nie wyrabiam. co chwile out of mana albo ostatni w healing done. Do wyboru -.- Czyżby druidzi teraz byli jedna z najbardziej lipnych klas teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Tylko o to mi chodziło^^ Dziękuje.

Aa... bym zapomniał;p Chcę wybrać sobie nowy server bo jak narazie grałem na Nordrasilu i szczeże mówiac to troche kiepsko;/ Szukam porządnego servera pvp lub rppvp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 21:02, sparrowPL napisał:

[m-I] to jest dobry serwer


Panu podziękujemy BAN za piractwo. Dobrym serwerem jest jedynie serwer należący do producenta gry czyli firmy Blizzard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Nieee, ale tobie radze przestań grac druidem. Przez takich jak ty właśnie ja mam trudności z dostaniem sie na pug`a. Przeczytaj może jakieś poradniki, albo coś. Zrób sobie roczna przerwę z wow, na maga sie przerzuć, tam masz rotacje albo z 1, albo z 2 skillami. Na pewno sobie poradzisz, mam przynajmniej taka nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodziło. W kazdym badz razie rozwiazalem problem. Aha. Ja raiduje z gildia i nie chodze na pugi. No i moja gildia nie bierze ludzi z pugu wiec nie sadze zebys przez takich jak ja nie mogl dostac sie na puga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 20:33, Nevrac napisał:

Wgl ocb... Rejuvenation kosztuje 1k... Mam 46k many wiec na raidach to sie nie wyrabiam.
co chwile out of mana albo ostatni w healing done. Do wyboru -.- Czyżby druidzi teraz
byli jedna z najbardziej lipnych klas teraz?

No co ty. Tzn jak bylam na raidzie tak z 2 tygodnie temu i pozniej znowu jescze raz to jakis druidzik pierwszy byl a ja dopiero druga. A podkresle, ze nie jest mnie latwo pobic w leczeniu i praktycznie zawsze okupuje pierwsza lub druga pozycje(nie mam najlepszego gearu) w 25manach. No i wcale nie mam nawet 40k many na priescie..tak ten nie popularny holy:P. Moze pomysl co zle robisz, ja od roku nie tykalam mojego druidka wiec ci nie poradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 19:14, kuki288 napisał:

A ja się zastanawiam czy wrócić do gry w wowa po premierze Cataclysm czy nie;)
Dużo kasy idzie ale ogólnie zajefajnie się gra, pomimo tego ze nie osiągnąłem jeszcze
80 lvl.
480 zł - tyle właśnie kosztuje rok wyśmienitej zabawy. Zastanawiam się czy warto wydawać
te pieniądze na to, czy na coś bardziej trwalszego tzn. na film, książkę czy może grę
bez abonamentu.
Chciałbym usłyszeć Wasze zdanie.


To zalezy od ciebie, ksiazke mozna pozyczyc z biblioteki i zazwyczaj czyta sie 1 raz(chyba ze jest naprawde ciekawa). Z filmem w sumie to samo. Mysle, ze zastanow sie jak w ogole z twoja ekonomia jest. Czy jesli wykupisz roczny abonament to juz nie bedziesz miec kasy na zupelnie nic?

Sam podkreslasz, ze to rok wysmienitej zabawy. Moim zdaniem gra jest warta swojej ceny. Pozatym nikt ci nie kaze placic i grac caly rok;). Moze za pare miechow ci sie znudzi i zrobisz sobie przerwe. Jesli chodzi o wydawanie kasy na gry to chyba jedynie wow (w moich oczach) jest wart tej ceny. Inne gry wyczekuje miesiacami jak spadna na cenie i wtedy sie dobieram do nich;))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sie składa że nie spamuje Regrowth i Nourish ale jak ktos osadza z gory to fajnie masz. Moze kiedys trafisz i kogos zlapiesz na jechaniu bez rotacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się