Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 24.11.2010 o 22:21, Nevrac napisał:

Tak sie składa że nie spamuje Regrowth i Nourish ale jak ktos osadza z gory to fajnie
masz. Moze kiedys trafisz i kogos zlapiesz na jechaniu bez rotacji.


No sorry, ale jeśli piszesz, że Rejuv kosztuje 1k many, a ty masz 46k i że przez to jedno zaklęcie się nie wyrabiasz, to sam się prosisz. Wszyscy wiedzą, że przed 4.0.1 druid mógł spamować Rejuv i nie miał problemów. Więc albo nie piszesz wszystkiego, albo nie przestawiłeś się na leczenie po patchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 22:21, SarenkaB napisał:

Gamonowi nawet boost do 85 levela nie pomaga przeżyć...
Fajnie że teraz ludzie będą musieli współpracować żeby go ubić.:P

Ogri z palmami? Shatter weszło już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 23:03, Hydro2 napisał:

> Gamonowi nawet boost do 85 levela nie pomaga przeżyć...
> Fajnie że teraz ludzie będą musieli współpracować żeby go ubić.:P
Ogri z palmami? Shatter weszło już?

No,właśnie dzisiaj weszło.Chyba dawno nie czytałeś newsów na mmo-champie.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
obilo mi sie o uszy, ze Blizz daje darmowe 7 dni, ktore trzeba aktywowac do 1 grudnia. Prawda to? Szukalem na moim koncie na BN, ale za cholere nie moge znalesc... plotka to, czy tylko wybrani dostaja taki bonus? :P
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ichvander to nie plotka bo mój kumpel dostał właśnie tydzień free.
A ja właśnie nie wiem czy nie potrafię tego znaleść czy co, nie gram prawie 2 miesiące może za krótko?
Mój kumpel trochę dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 07:00, Kamell napisał:

ho ho juz wbilem repe z Goblinami i woze sie motorkiem ;p ten system tabardow jest swietny
:)


Repka z tabardem leci w Dungeonach 80 czy jeszcze gdzies?
W jeden dzien wbiłeś? Masakra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 07:40, Volvox napisał:

Repka z tabardem leci w Dungeonach 80 czy jeszcze gdzies?
W jeden dzien wbiłeś? Masakra :D

Sam jeszcze nie sprawdzałem, ale koleś z mojej gildii mówił, że w BRD w 10 minut nabijał jakieś 3.5k repy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 07:40, Volvox napisał:

Repka z tabardem leci w Dungeonach 80 czy jeszcze gdzies?
W jeden dzien wbiłeś? Masakra :D


Repka z tabarda (np Tabard of Stormwind) leci w KAŻDEJ inście - mój alt mag na 45 lvlu już ma exalted z SW a jest gnomem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 05:10, Ichvander napisał:

Witam,
obilo mi sie o uszy, ze Blizz daje darmowe 7 dni, ktore trzeba aktywowac do 1 grudnia.
Prawda to? Szukalem na moim koncie na BN, ale za cholere nie moge znalesc... plotka to,
czy tylko wybrani dostaja taki bonus? :P
Pozdrawiam

Musisz mieć już jakiś czas nieaktywne konto. Ja miałem 3 miesiące off i dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 05:10, Ichvander napisał:

Witam,
obilo mi sie o uszy, ze Blizz daje darmowe 7 dni, ktore trzeba aktywowac do 1 grudnia.
Prawda to? Szukalem na moim koncie na BN, ale za cholere nie moge znalesc... plotka to,
czy tylko wybrani dostaja taki bonus? :P
Pozdrawiam


Ja nie grałem jakieś pół roku i dostałem w grudniu zeszłego roku na maila, że dają mi 7 dni do wybrania, także jest to prawda.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2010 o 07:40, Volvox napisał:

Repka z tabardem leci w Dungeonach 80 czy jeszcze gdzies?
W jeden dzien wbiłeś? Masakra :D


Szybko sie bije na zwyklych hc 80 ;p
15 repy za moba , 300 za bosa w dzien wbilem bo zaczynasz od friendly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 17:12, Kamell napisał:

Szybko sie bije na zwyklych hc 80 ;p
15 repy za moba , 300 za bosa w dzien wbilem bo zaczynasz od friendly :)


Chyba trzeba się szybko rzucić i zrobić tą repkę bo cos czuję że znerfią to jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 17:42, Volvox napisał:

> Szybko sie bije na zwyklych hc 80 ;p
> 15 repy za moba , 300 za bosa w dzien wbilem bo zaczynasz od friendly :)

Chyba trzeba się szybko rzucić i zrobić tą repkę bo cos czuję że znerfią to jakoś.


Nie sądzę. Reputację można też bardzo łatwo już od dawna nabić na turnieju w Icecrown. Questy startowe dają często po 250 repki (te większe, drobiazgów typu "podejdź do NPC obok i go o coś zapytaj" nie liczę). Ostatnio rozwijaną postacią miałem exalted ze Stormwind i Ironforge zanim wszedłem do Outlandu - tylko z questów.
Poza tym płaszcze za reputację z miastami są od poziomu bodajże 35, a wymagają exalted. Czyli Blizzard zakłada i chce, żeby gracze na poziomie 35 mogli przynajmniej z jedną frakcją wbić exalted.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze jest to nieco slackerskie ale coż... jesli tak sie domagasz... Po prostu miałem przerwe w grze i przed patchem musialem zmienic 3 itemy z tych do healowania na te do dpsu... ze wygladem sie nie roznily to sie nie pokapowalem nawet xD


Jeszcze cos chcesz wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
3 itemki to nic. Druidem nie da sie wyjść z many jeśli dobrze grasz. Dopóki nie będzie <81 lvl to druid ma nieograniczone zasoby many. Oczywiście to ja mogę źle grac, bo mi, o zgroza, many starczy na całą walkę. Przeczytaj jakiś poradnik, nie zaszkodzi, a na pewno pomoże(Nawet korona z głowy nie spadnie). Uwierz mi, że nie chce za wszelka cenę pokazać jaki to "noob" jesteś,tylko chce ci pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakiej repki to tyczy, tej goblinskiej frakcji ?

poza tym mam pytanie :
a wiec, mam bardzo dobry komputer, stary oddałem mojej siostrze, ona gra na 17 calowym monitorze ja natomiast na 22 calowym. Gramy mniej więcej na tych samych ustawieniach ( pamiętajcie ze to ona ma słabszy komputer ) ciekawa sytuacja jest taka ze gdy jej spadna fps w stormwind ( gdzie ostatnio jest duzo ludzi ) do 30 +/- nie widac tak bardzo tych zacięc na monitorze, natomiast mi w orgrimmar maksymalnie spadają do 40, aczkolwiek widać wyraźnie te zacięcia w odróżnieniu do jej komputera.
Jezeli ktos moze to w jakis sposob wytlumaczyc bardzo chetnie posłucham, albo jeżeli ktos ma pewien pomysł aby zażegnać problem mojego ''zacinania'' tym bardziej chętnie posłucham. Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 20:33, Nevrac napisał:

Wgl ocb... Rejuvenation kosztuje 1k... Mam 46k many wiec na raidach to sie nie wyrabiam.
co chwile out of mana albo ostatni w healing done. Do wyboru -.- Czyżby druidzi teraz byli jedna z najbardziej lipnych klas teraz?


Nie są.. są nadal tak samo dobrzy jak kiedyś.. Nie znam się na drutach, ale ostatnio alglona robiliśmy z drutami na rajd healingu - i cóż radzili sobie dużo lepiej niż tydzień wcześniej szamani. W życiu żaden druid mi OOM nie powiedział.Jeśli tak szybko idziesz OOM znaczy - coś źle robisz. Po patchu pozmieniało się w skillach i nie leczy się już tak jak kiedyś.
Daronn_Darker-owi chodziło o to, że przez złych/nie umiejących teraz healować druidów cieżko im się dostać do pugów. I tak jest też u nas, ludzie się ich boją (bo bardzo dużo jest złych druidów obecnie) przez co dobremu graczowi jest ciężej znaleźć drużynę.. To samo mieliśmy z wysypem failknightów którzy po patchu nadal próbowali tankować we frost DW specu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się