Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Ostatnio była tu dyskusja o Druidzie i jego manie. Otóż mam podobny problem, a chyba nikt w końcu nie napisał jak leczyć druidkiem :)
Druida mam na 45 poz i coś ciężko mi się leczy. Mój disc-priest (48) radzi sobie dużo lepiej jeślli chodzi o manę. Zresztą samo leczenie też mu idzie lepiej - ma sporo czarów (tani Pennance, taki który powoduje ze następne leczenie jest bez many, tarcze, fade, scream itp.), a u druidka daję tylko rejuvenation, a jak sie robi gorąco to Regrowth + heal. Brakuje mi u druida czegoś taniego do leczenia (jak Pennace i heal u priesta) i czegoś jak przeciwnicy dobierają mi się do skóry (jak Fade i Scream u priesta).
Zatem jak mamy to jakiś druidów to zapytuję jak grać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Hmm dziwne jest to co mowisz:P. Zgadzam sie z tym,ze priestem w disco healuje sie najlatwiej do 80, ale az takich problemów z mana nie powinienes miec. Pamietaj by uzywac innervate''a jak masz ok. 50%-60% many a podczas healowania, to jak mowiles rejuv i nic nie robisz, to powinno Ci zapewnic mala liczbe mana breakow jak tank wie co robic. Tania rzecz do leczenia niestety dojdzie Ci pozniej (wide Nourish(lvl 78), Lifebloom(lvl 64)). Szczegolnie to drugie, które ładnie Ci zwraca mane dzieki talentowi Revitalize. A co do defensywnych to na 52 lvlu dostaniesz Nature''s Grasp, ktore rzuca rootsy na przeciwnikow i zawsze jak grasz NE masz raciala, ktory na chwile sciagnie Ci aggro. Na podsumowanie to w healowaniu druidem podczas walki trzymasz tylko rejuvke(która tania nie jest,ale po niej zwykle masz z 10 sek nic nie robienia i czesto wpada revitalize, jak tank dobrze trzyma aggro) a tak to stoisz w miejscu. Jak ktos bedzie wymagal mocniejszego heala to rzucasz regrowth a na instant casty masz rewelacyjnego swiftmenda oraz ew. Nature''s Swiftness. Potem dojdzie Ci wild growth, ktory tez jest bardzo fajnym skillem i powinno byc cacy. Ogólnie uważam,że warto przeboleć te problemy z maną, bo w end game(nie wiem jak bedzie w cata:P) druid ma tak niesamowity regen + innervate,że z maną w większosci przypadkow nie ma problemua a healowanie jest całkiem przyjemne:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 19:53, Turner_William napisał:

Eh, musiałem przeoczyć. Trochę szkoda, że po jednym dniu mam już 20lvl, bo i te zadania
z miejsca w którym się znajduję pewnie i wykonam ale dalej może być ciężko. Trrudno:)
A tak na przyszłość, jeśli miałbym kupić to zacząć do podstawki czy od razu kupować z
BC, WotLK i Catacysm?


BC daje możliwość gry blood elfem i dranei - obie te rasy mają ciekawe questy początkowe. BC podnosi level do 70.
WotLK początkującej postaci nic nie daje, dopiero po osiągnięciu 55 lvl możesz zacząć grać Death Knightem. Podnosi limit poziomów do 80.
Cataclysm dokłada rasy goblinów i worgenów, questy startowe znowu zapowiadają się fajnie. Podnosi limit poziomów do 85.

Podsumowując - albo podstawka i BC, albo wszystko - jeśli chcesz od razu grać worgenem/goblinem.
Na podstawkę, BC i WotLk jest teraz duża promocja - http://eu.battle.net/en/promotion/ ale tylko do 30-tego.

Dnia 26.11.2010 o 19:53, Turner_William napisał:

Edit: W zasadzie jeszcze jedna sprawa: da się całkowicie skasować już istniejące konto?
Czy kasuje się ono może po jakimś czasie? Czy może zostaje ciągle zamrożone?


Pozostaje zamrożone na wieki ;->. Zakładając konto należy podać prawdziwe dane osobowe, aby uniknąć później problemów. Skasowanie konta może mieć miejsce chyba tylko za karę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde super przecena, można skorzystać i kupić np wotlk nie od blizzarda z tej promocji, bo nie posiadam karty kredytowej ;((.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 20:52, Ziloh napisał:

Kurde super przecena, można skorzystać i kupić np wotlk nie od blizzarda z tej promocji,
bo nie posiadam karty kredytowej ;((.


Wątpię. To promocja specjalnie zrobiona przez Blizzarda w ich sklepie by łatwiej było wejść do świata nowym graczom od razu kupując Cataclysm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aktualizacja do wcześniejszego posta.

Możesz sobie dość tanio kupić same klucze w niektórych polskich sklepach, chociażby na gram.pl (czy inne sklepy sprzedające same klucze) podstawka i BC są po 30 złotych, WotLK co prawda już 60 do 80 zł, ale i tak można przyoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę. W 20 minut zrobić 3 lvle grając w resto drucie to chyba jakiś ekord. Blizz sprawił że levelowanie teraz to łatwizna albo to halucynacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 00:16, alexiej napisał:

Kurczę. W 20 minut zrobić 3 lvle grając w resto drucie to chyba jakiś ekord. Blizz sprawił
że levelowanie teraz to łatwizna albo to halucynacje :)


Ogólnie jakoś tak łatwo. Właśnie z jakimś gościem będąc na 58 poziomie oczyściliśmy Upper Blackrock Spire we dwóch (a w Dungeon Finderze jest te instancja zaznaczona na żółto).

PS. Ech te czasy gdy się tam wipowało w teamie 15 osób na 60 poziomie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 17:24, Redjevel napisał:

Nareszcie jaka dobra mapka "objaśniająca levele terenów" ponieważ pogubiłem się troszeczkę


O, dzieki, przyda sie ta mapka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh wie ktoś gdzie mogę znaleźć teraz sprzedawce kurczaków ?:D
(Ancona chicken) zawsze tam jakieś 500 g wpadało na dzień z wystawiania na ah a teraz gdzie co i jak nie wiadomo.

*Ichvander

Opanujcie się z tymi addonami :) bo co zaraz addona robić jak wystarczy raz na jakiś czas zajrzeć na mapkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 02:54, Redjevel napisał:

Ehh wie ktoś gdzie mogę znaleźć teraz sprzedawce kurczaków ?:D
(Ancona chicken) zawsze tam jakieś 500 g wpadało na dzień z wystawiania na ah a teraz
gdzie co i jak nie wiadomo.


Na pewno w Thousand Needles. I, bodajże, w okolicach Southsea Holdfast.

Dnia 28.11.2010 o 02:54, Redjevel napisał:

*Ichvander

Opanujcie się z tymi addonami :) bo co zaraz addona robić jak wystarczy raz na jakiś
czas zajrzeć na mapkę.


Ale po co się przemęczać? :D Alt+Tab to w końcu mnóstwo roboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 03:02, ziptofaf napisał:

Ale po co się przemęczać? :D Alt+Tab to w końcu mnóstwo roboty ;)


Noo tak to jest już uzależnienie od addonów ;)
a tak przy okazji to tęsknię:D (noo ale zobaczy się jeszcze po cataclysmie czy tak bardzo)

20101128042429

20101128042433

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2010 o 02:10, orzech76 napisał:

Czy w cata usuną monty z glory icc/uldu ?


raczej nie narazie nic niewidzialem na mmo zeby cos usuwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście jak mało h.levelowych instancji będzie w Cata?W Cataclysm Dungeon Master jest tylko dziewięć,kiedy w samym WotlKu(dwanaście inst+trzy z ICC)na randomach wyglądało to jakby ciągle trafiało się na tę samą inste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 10:06, SarenkaB napisał:

Zauważyliście jak mało h.levelowych instancji będzie w Cata?W Cataclysm Dungeon Master
jest tylko dziewięć,kiedy w samym WotlKu(dwanaście inst+trzy z ICC)na randomach wyglądało
to jakby ciągle trafiało się na tę samą inste.


Zauważ, że oprócz rzeczy dla nowych poziomów (czyli zawartość tego co było dodane w BC, potem WotLK) na Cataclysm składa się mnóstwo innych rzeczy. Ten dodatek i tak jest w sumie większy od poprzednich. A co do samych instancji, będą dodawane w kolejnych patchach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do dungeonów, blizzard mówił coś o stworzeniu starych instancji (TBC) lub nawet lich king jako Heroic?
ponieważ nie miałem okazji pograć na wszystkich z TBC . (chociaż gram od początku tbc 2007r)
I jeszcze pytanko w jaki sposób będzie można "złapać" mounta o nazwie Wielbłąd ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2010 o 02:54, Redjevel napisał:

Opanujcie się z tymi addonami :) bo co zaraz addona robić jak wystarczy raz na jakiś
czas zajrzeć na mapkę.


Teraz to wystarczy zaglądać na tablicę ogłoszeń dla bohaterów dostępną w stolicach - dostaje się questa kierującego do odpowiedniej krainy, w zależności od poziomu postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się